На цій сторінці розміщений текст Кафизми 18 до якої входять псалми з 119 по 133 псалом. Також тут можна прослухати всі молитви 18 Кафизми в аудіо форматі mp3, та прочитати текст молитв які читаються після Кафизми вкінці.

Зміст:

Кафизма 18: псалми

Всі псалми з 119 по 133 по порядку, які входять до 18 Кафизми:

Молитви після 18 кафизми

Після 18 кафизми читаємо молитви: від “Трисвяте” по “Отче наш”

  • Трисвяте: Святий Боже, святий кріпкий, святий безсмертний, помилуй нас.
  • Слава Отцю: Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, і нині, і повсякчас, і на віки вічнi. Амінь.
  • Пресвятая Тройце: Пресвята Тройце, помилуй нас; Господи, очисти гріхи наші; Владико, прости беззаконня наші; Святий, завiтай і зціли немочі наші імени твого ради.
  • Господи, помилуй. (3 рази)
  • Слава Отцю: Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, і нині, і повсякчас, і на віки вічнi. Амінь.
  • Отче наш

Тропарі, глас 2:

Господи мій, Господи! Раніше, ніж осудити мене, дай мені покаянням загладити гріхи мої. Дай розчулення душі моїй, щоб я взивав: «Милосердний і чоловіколюбний Боже, спаси мене».

Слава: Я, як нерозумні тварини, жив і став подібним до них, Христе, Боже мій, дай мені покаяння, щоб я одержав від Тебе велику милість.

І нині: Владичице Богородице! Молюся Тобі: не відвертай лиця Твого від мене, але як милосердного Бога милосердна Мати, допоможи мені покаятися раніше кінця мого, щоб я, спасенний Тобою, прославляв Тебе — неосоромну надію мою і спасіння моє.

Господи, помилуй (40 разів).

Молитва вкінці 18 Кафизми

Господи! Не у гніві Твоїм суди мене і не в ярості Твоїй карай мене. Владико, Господи Ісусе Христе, Сину Бога Живого! Помилуй мене грішного, зарозумілого, лінивого, байдужого, перекірливого, розбещеного, блудного, перелюбника, мужеложника, п’яницю, невдячного, немилостивого, жорстокого, нестриманого, недостойного Твого чоловіколюбства, а достойного тільки геєни та всіляких мук.

Але, Спасителю мій, не засуджуй мене на загибель за великі гріхи мої, а помилуй мене, бо я немічний душею й тілом, розумом і помислами; якими Сам знаєш присудами спаси мене, недостойного раба Твого, молитвами Пречистої Богородиці і всіх святих, що від віку Тобі догодили. Бо Ти благословен єси на віки віків. Амінь.

Слухати аудіо Кафизма 18 mp3

читайте також: всі Кафизми з 1 по 20, і Псалми з 1 по 151 псалом.

Рейтинг: 5 - 2 Голосов