Новорічні свята

24 Записів

Яке чарівне і красиве свято в році? Звичайно ж Новий Рік. Немає ніде таких дітей і дорослих, які не очікували б свято Новий Рік з трепетом і нетерпінням в серці. Це свято, яке в собі несе казкове диво. Адже саме в новорічну ніч всі дорослі на мить стають дітьми і теж вірять в диво.

Наступаючий новий рік

Зустріч Нового року прирівнюється до нікому ритуалу, адже одна стара, але дуже добра приказка говорить: як рік зустрінеш, так його і проведеш! В силу цього сформувалися певні новорічні традиції та підвалини, без яких жодна людина просто не уявляє цього світлого свята.

Новий рік дарує багато радості, світла і настрою.

Історія Нового Року

Зародження свята Нового Року з’явилися ще дуже давно і означали вони не те, що ми святкуємо сьогодні. Це було свято оновлення, коли весь цикл життя помирав, а після відроджувався знову. Як природа, коли приходила зима дерева втрачали своє листя, а по весні розцвітали. Для багатьох народів день Нового Року означав смерть старого світу, і виникнення нового, що означало нову історію і новий початок.

історія нового року 2020

Зокрема, свято Новий Рік раніше вважалося язичницьким святом і відзначалося в різні пори року, не в ніч з 31 грудня на 1 січня, як ми звикли. Вперше свято було пов’язане з язичницьким богом неба Марадуком ще в стародавній Месопотамії, де свято відзначали 12 днів. Після, стародавні єгиптяни пов’язували Новий Рік з часом, коли розливалася річка Ніл і все в окрузі розмивалося, йшло. Тобто оновлювалося.

На нашому сайті ви знайдете безліч привітань з Новим Роком які принесуть приємний настрій своїм рідним та близьким людям, ми щиро бажаємо всім Гарного нового року та смачного олів’є друзі.