Сонник Українською мовою

104 Записів

Сонник Українською мовою безкоштовно тлумачення снів онлайн – значення снів

Цікаві й сірі, просочені відлуннями минулого дня або, навпаки, які несуть у собі якісь знаки, які переносять нас у далеке минуле чи малюють у свідомості картини майбутнього, приємні чи кошмарні — це наші сни. Їх зміст з давніх-давен був загадкою для людини – в різні часи існували різні тлумачення снів.

Намагаючись дізнатися значення снів, люди перш за все намагалися зазирнути у своє майбутнє, зрозуміти, що готує їм доля. Правильно витлумачений сон міг стати вірним застереженням, обіцянкою радості та благополуччя, навпаки, провісником хвороби чи навіть смерті, обіцянкою сімейного щастя чи швидкого одруження. Варіантів передбачення існувало і існує безліч, і всі вони зібрані в сонники чи тлумачі снів.

Як сни пов’язані з подіями, що відбуваються з людиною наяву?

Пильнуючи, кожен із нас отримує величезну кількість інформації, цей потік безперервний і невичерпний. Наша свідомість змушена залишати в пам’яті лише найважливіші та значущі відомості, ніби відфільтровуючи все інше. Тим не менш, людина в найдрібніших деталях запам’ятовує все, що відбувається з нею у кожний момент часу.

Це відбувається завдяки роботі підсвідомості, що збирає та аналізує всю інформацію, що надходить. Уві сні наша підсвідомість виходить на перший план, повертаючи людині непомічену нею інформацію за допомогою снів — яскравих образних дій, що розгортаються перед очима сплячого.

Саме тому значення снів складно переоцінити, хоча й не виключено, що в деяких випадках їх зміст формується під впливом яскравих вражень минулого дня, або є лише відображенням подій, що тільки що відбулися. Проте наші сни залишаються невичерпними джерелами інформації. Найчастіше передбачення, зроблене з їхньої основі, збувається.

Як розгадати свій сон?

Щоб дізнатися тлумачення сну, вам потрібно розкласти його на складові, виділити найяскравіші його моменти. Після цього необхідно позначити їх одним словом, наприклад, “розлучення” або “вечірка” і знайти його в запропонованому соннику – тлумачення снів визначатиметься його значенням.

Однак варто враховувати, що справжнє значення сну розкривається в сукупності визначень найяскравіших моментів. Крім того, варто звернути увагу на предмети, людей і тварин, що оточують вас уві сні – цілком ймовірно, що вони також щось символізують.

У цьому розділі ви зможете знайти тлумачення снів за різними сонниками, такими як:

Сонник Міллера

Автор сонника – американський психоаналітик Густав Хіндман Міллер. Сонник базується на книзі “Сонник або що відбувається уві сні (тлумачення снів)”. Цей сонник був виданий у 19 столітті, але й у наші дні він залишається найавторитетнішим тлумачом снів у всьому світі. Сонник Міллера включає 2125 тлумачень снів.

Сонник Фрейда

Автор сонника – Зігмунд Фрейд, австрійський психоаналітик, родоначальник психоаналізу, що базується на тлумаченні асоціацій та сновидінь. Тлумачення снів за Фрейдом ґрунтується на концепції неусвідомлених сексуальних бажань. Тому багато хто називає сонник Фрейда ще й еротичним сонником. Ґрунтується на книзі «Тлумачення сновидінь» (1900 рік). Сонник Фрейда містить 472 тлумачення снів.

Сонник Ванги

Сонник Ванги складений відомою болгарською ясновидцем і віщуном. Ванга – одна з небагатьох провісниць, прогнози яких збувалися практично завжди. Сонник Ванги допоможе вам не тільки дізнатися про власне майбутнє, але й отримати додаткову інформацію про свій внутрішній світ. Сонник Ванги містить 79 тлумачень снів.

Український народний сонник

Автор сонника – фольклорист Микола Костянтинович Дмитренко, автор книги “Український сонник”. Важливо відзначити, що сонник відрізняється від інших лінгвістичними особливостями снів, відкритою автором, яка включає різні форми. Український сонник включає 743 тлумачення снів.

Сучасний сонник

Цей сонник гарний тим, що за допомогою нього можна розгадувати сучасні предмети. Відкрити таємничу завісу і визначити, що віщує сон людини теперішнього часу, допоможе сучасний сонник. Сучасний сонник тлумач містить 4078 тлумачень снів.