Друкувати
Діти – це наше майбутнє, це найголовніший скарб нашого суспільства а щира мамина любов це дуже потужна сила! І зовсім неважливо, скільки років вашій рідній дитині – 5 чи 25, благословити та помолитися за дітей щоб у них склалося життя, ніколи не пізно!

Молитви за дітей

Немає сильнішого оберега, ніж благословення мами. Якщо дитина часто хворіє – благословіть його обов’язково. Якщо у вас важкий підліток – благословіть його. Навіть якщо у дитини все добре, благословіть, щоб захистити від заздрощів.

Кому молитися за дитину

Найчастіше за благополуччя, здоров’я і успіх дитини моляться Ісусу Христу, Творцеві і Богоматері. Саме до останньої як заступниці перед Творцем радять звертати свої молитви молодим матерям. Також помолитися за дітей можна Миколі Чудотворцю — в православній традиції він вважається заступником малюків. Існують і спеціальні ікони, які можна купити в будинок, щоб молитися перед ними за дітей. Найвідоміші — зображення Богоматері з немовлям під назвою «Виховання», і ікона “Скоропослушниця“.

Ікона Божої Матері
Ікона Божої Матері (скачати ікону)

Список з 15 найсильніших молитв за дітей:

 1. Молитва за здоров’я дітей
 2. Молитви матері за дітей
 3. Молитва до святого цілителя Пантелеймона за здоров’я дитини
 4. Молитва за здоров’я дітей до Симеона Богоприємця
 5. Молитва за здоров’я дітей Отче Небесний!
 6. Молитви до Ісуса Христа
 7. Молитва батьків за дітей
 8. Молитва за дітей в навчанні
 9. Молитва за Сина
 10. Молитва оберіг для сина
 11. Молитва матері за сина
 12. Молитва матері за дочку
 13. Молитва за хвору дитину
 14. Молитва за новонародженого до Юліана Кеноманійского

Молитва за здоров’я дітей

Владико Христе, Спасителю наш, надіє життя нашого, що з уст немовлят і грудних дітей хвалу прийняти зволив! До Тебе приходимо, помочі потребуючи, й на Тебе уповання про збереження роду людського покладаємо! Найперше підносимо прохання сердець своїх за діточок наших, бо в них майбутнє Церкви Твоєї Святої й держави нашої.

Ти Сам апостолам Твоїм заповідав: «Пустіть дітей і не бороніть їм приходити до Мене, бо їхнє є Царство Небесне». Тож і нині чистоту серця їхнього відаючи, збережи і настанови їх на всяке діло благе: подай їм душі чисті, непорочні, тіла здорові та лагідну бесіду; при літніх – мовчати, премудрих – слухати, старшим – коритися, з рівними і меншими – приязнь мати; без лукавства розмовляти, до навчання мати розум відкритий.

Збережи й настанови також і батьків їхніх, подай їм у всьому доброму приклад їм подавати. Навчи всіх нас діяти благочестиво за словом Твоїм, очима управляти, язик здержувати, ум смиряти, тіло упокорювати, гнів подавляти, помисел чистий мати, спонукаючи себе на добрі діла Тебе ради.

І так у благочесті поживши, досягнемо від віку приготованих обителей життя вічного в Царстві Твоєму, де разом з ангелами й усіма святими прославлятимемо Тебе – Істинного і Єдиного Бога, разом із Безначальним Твоїм Отцем, і Пресвятим, Благим і Животворчим Твоїм Духом, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Молитви матері за дітей

Небесний Отче!

Схиляюсь перед тобою, маючи надію на Твою милість. Спаси й помилуй мене. Господи, прости мені всі мої гріхи. Нехай Твоя Свята кров омиє і звільнить від прокляття мене і весь мій рід. Дякую Тобі за те, що Ти любиш і приймаєш мене такою, яка я є. Також Господи, дякую за велике благословіння, яке маю від Тебе, – дар материнства. Даруй мені, Боже, Твою нескінченну мудрість для виховання моїх дітей.

Моя молитва за дітей – благаю Тебе, відкрий їх серця для Твого Слова, яке навчить їх праведності й дасть розуміння Твоїх шляхів. Дай моїм дітям прагнення до пізнання і наполегливість у навчанні. Нехай страх перед Тобою збереже їх від спокус миру – грошолюбства, наркотиків, алкоголю, сексуального розтління. Хай пошана до своїх батьків принесе їм довголіття та повагу їх майбутніх дітей. Нехай своїм чистим життям вони прославлять Твоє ім’я на Землі. В ім’я Ісуса Христа. Амінь.

Молитва до Пантелеймона за здоров’я дитини

О великий угоднику Христовий, святотерпче і цілителю многомилостивий Пантелеймоне! Змилосердься надо мною грішною, почуй стогін і плач мій. Умилостив Небесного верховного Лікаря, Творця і Цілителя душ і тіл наших, Христа Бога, — як на те Його воля свята, хай дарує дитині моїй зцілення від недуги.

Прийми недостойне моління моє, не відкинь мене й не гидуй моїми ранами гріховними, змасти їх єлеєм милости Твоєї і зціли дитя моє благодаттю. Виблагай у Христа Господа, Угоднику Божий, щоб через Твоє заступництво дарував здоров’я тілові й спасіння душі дитини моєї. Амінь.

Читайте також: Молитви до святого Пантелеймона

молитва до Пантелеймона за здоров'я дитини
Ікона Цілителя Пантелеймона (скачати ікону)

Молитва за здоров’я дітей до праведного Симеона Богоприємця

О великий угоднику Божий Богоприємцю Симеоне! Стоячи перед Престолом Царя великого і Бога нашого Ісуса Христа, сміливість маєш до Нього, бо Він заради спасіння нашого на руках Твоїх лежати зволив. До Тебе, як до сильного заступника та молитвеника за нас, прибігаю, грішна і недостойна. Моли всеблагого Бога, щоб одвернув гнів Свій, змилувався над нами і зцілив дитину мою, направив нас на шлях покаяння і утвердив у сповненні Заповідей Своїх.

Збережи молитвами Твоїми в мирі життя дитини моєї, і в усьому благому доброго успіху випроси, даруючи все, що для життя та благочестя дитині моїй необхідне. Прошу Тебе, святий симеоне, щоб дитина моя тихе і мирне життя прожила у благості і чистоті й укінці сподобилася Царства Небесного. Амінь.

Молитва за здоров’я дітей Отче Небесний!

Отче Небесний! Ти поблагословив мене дітьми й поклав на мене обов’язок трудитися над їхнім вихованням. Знаю, Господи, що колись Ти побажаєш від мене звіту з цього важливого обов’язку. Свідомий (свідома) цього, звертаюся до Тебе й смиренно благаю: просвіти мій розум, щоб я своїх дітей якнайкраще провадив (провадила) згідно з Твоїми святими заповідями.

Викорінюй з мого серця надмірну прив’язаність до них, яка є проявом самолюбства, щоб я не був (була) сліпий (сліпою) щодо їхніх помилок. Бережи мене, Господи, щоб я не був (не була) для них згіршенням. Дай мені так виховати моїх дітей, щоб вони дедалі більше Тебе пізнавали, любили й усе своє життя поводилися згідно з Твоєю святою волею.

Пречиста Діво Маріє! Будь моїм дітям Матір’ю і заступницею. Святий Обручнику Йосифе! Опікуйся моїми дітьми. Небесні друзі моїх діточок, святі Ангели, і ви, святі Божі угодники, імена яких мої діти одержали на святому Хрещенні! Я молю вас: піклуйтеся про моїх дітей і моліть за них Всемогутнього Бога. Нехай ваше піклування й ваша молитва будуть моїм дітям охороною від усякого зла та джерелом щедрих благодатей на шляху до неба. Амінь.

Молитви до Ісуса Христа за дітей

Найсолодший Ісусе, Боже серця мого! Ти дарував мені дітей по плоті, вони Твої по душі; і мою і їхні душі відкупив Ти Своєю безцінною кров’ю; заради крові Твоєї Божественної благаю Тебе, найсолодший мій Спасителю: благодаттю Твоєю доторкнися сердець дітей моїх (імена) та похресників моїх (імена), захисти їх страхом Твоїм Божественним, утримай їх від поганих нахилів і звичок, спрямуй їх на світлий шлях життя, істини і добра, прикрась життя їхнє усім добрим і спасительним, улаштуй долю їхню як Ти Сам бажаєш і спаси душі їхні провадячи їхніми долями.

Господи Боже отців наших! Дітям моїм (імена) та похресникам моїм (імена) дай серця праві, аби дотримуватися заповідей Твоїх, одкровень Твоїх та уставів Твоїх і виконувати все це.

Молитва батьків за дітей

Небесний Отче, Ти покликав нас до подружнього життя і обдарував дітьми, просимо Тебе про благодать доброго їх виховання. Віддаємо наших дітей під Твою батьківську опіку, щоб зростали вони у Твоїй любові, щоб жили як справжні християни і приносили втіху не лише нам, але передусім Тобі, нашому Творцеві. Амінь.

Молитва батьків за дітей друга

Отче Небесний! Твоїй невимовній Благості та ласкавості ми вручаємо дітей, якими Ти зволив нас поблагословити. Твій Син Божий, Господь наш Ісус Христос, викупив їх своєю найдорожчою кров’ю, а Святий Дух освятив їх у Святому Таїнстві Хрещення. Ти, Боже, зажадаєш від нас на Страшному Суді відповіді за душі дітей наших. Ми відчуваємо весь тягар відповідальності за душі дітей наших.

Тому молимо Тебе, Предвічний Отче, подай нам світло і силу, терпеливість, щоб змогли ми дітей виховати ради святої волі Твоєї. Наділи нас, Отче Небесний, своєю милістю, щоб ми зуміли вберегти невинність дітей наших, навчати їх власним добрим прикладом, подбати про їхнє добро душевне та тілесне. І даруй нам, Боже, щоб ми Тебе славити разом з нашими дітьми в Царстві Небесному. Амінь.

Молитва за дітей в навчанні

Боже, вислухай наші прохання, які ми з глибокою вірою підносимо до Тебе через найкращого Учителя Ісуса Христа, нашого Господа, який Живе і Царює в Єдності Святого Духа. Нехай Всемогутній Бог благословить учнів і провадить їх у новому навчальному році так, щоб вони пізнали Його Мудрість і старанним навчанням добре готувалися до виконання свого життєвого покликання.

Нехай Ісус Христос, Божий Син і Єдиний їхній Учитель, освітлює їх Своїм Словом, щоб вони у новому навчальному році йшли за Ним і зростали в Його Дружбі і Любові, а Дух Святий, який від Хрещення постійно їх провадить, дав їм мужність і витривалість, щоб вони словом і прикладом привертали до Ісуса Христа ще й інших людей.

Молитва за Сина Українською (за добру долю сина та за здоров’я сина)

Молю тебе, о милосердний Боже! Прости мені гріхи мої. Немає нічого мені ближче і дорожче Твоєї всепоглинаючої любові. Не за себе прошу – молю про сина: Пошли йому достаток і спокій, нехай стане справжнім він чоловіком, коли увійде в законний вік свій. Спаси його від заздрості і злоби, за нерозумність суворо не карай. І в цьому світі, грішному, турботою своєю не покидай. Амінь.

Молитва оберіг для сина

Господи Ісусе Христе, Сину Божий, молитвами Пречистої Твоєї Матері вислухай мене, грішну і недостойну рабу Твою (ваше ім’я). Господи, в ласці Своїй чадо моє (ім’я сина) помилуй і спаси його імені Твого ради. Господи, прости йому всі провини, вільні і невільні, скоєні ним перед Тобою. Господи, направ його на істинний шлях заповідей Твоїх і просвіти світлом Твоїм Христовим, на спасіння душі і зцілення тіла. Господи, благослови його в будинку, біля будинку, в полі, роботі і в дорозі і на кожному місці Твого володіння.

Господи, збережи його під покровом Твоїм Святим від кулі, що летить, стріли, ножа, меча, отрути, вогню, потопу, від смертоносної виразки і від смерті. Господи, захисти його від видимих і невидимих ворогів, від усяких бід, зол і нещасть.

Господи, подаруй йому зцілення від будь-яких хвороб, очисти від усякої скверни (вина, тютюну, наркотиків) і зніми його душевні страждання і скорботи. Господи, даруй йому благодать Святого Духа на довгі літа життя і здоров’я, здорового розуму.

Господи, дай йому Своє благословення на благочестиве сімейне життя і благочестиве дітонародження.

Господи, даруй і мені, негідній і грішній рабі Твоїй, батьківське благословення на чадо моє у наступні ранки, дні, вечори й ночі, імені Твого ради, бо Царство Твоє, всесильне і всемогутнє. Амінь.

Молитва матері за сина

Дорогий Господи! Коли мій син був малюком, я тримала його на руках так, як Ти ніжно тримаєш мене на Своїх. Навчи мене довіряти Тобі й не боятися за сина, ставитися до нього так, як Ти ставишся до мене.

Даруй мені ласку віддавати його Тобі. Покажи, що вся влада походить від Тебе, та вчини, щоб я мала для нього справжній авторитет. Нехай буду сильною заради нього. Навчи мене тримати дисципліну без гніву чи розчарування, однак мудро і з любов’ю. Приймаючи, прощаючи й ведучи його, нехай я буду собою. Ісус віддав Своє життя за мене, тож дай мені відкидати власні бажання та плани стосовно його долі. Нехай у його житті сповниться Твоя воля.

Нехай мій син пізнає Тебе, дорогий Боже, як свого Вчителя й Господа та отримує радість, перебуваючи у Твоєму Слові.
Маріє, будь для нього Матір’ю й захисницею на всіх його життєвих дорогах. Амінь.

Молитва матері за дочку (молитва за донечку)

Молю тебе, о Діво Пресвята, даруй здоров’я донечці моїй. Ти знаєш, про що душа мріє – Дай в житті їй побільше ясних днів! Прошу їй щастя, краси, удачі і багато-багато радісних хвилин. І нехай вона трохи менше гірко плаче. І нехай життя щасливо біжить.

А якщо раптом когось ненароком вона образить, злоби не тая, я знаю: буде для неї уроком cвята строгість і любов Твоя.

І якщо вона по слабкості душевній не відразу шлях свій в житті знайде – Ти допоможи молитвою щоденною повернути до Тебе душі її політ. Амінь

Молитва матері за доньку

Господи Ісусе, будь милостивий до моєї дочки (ім’я). Збережи її під Твоїм захистом, збережи від усіх лукaвих бажань, отруєнь, від всякого ворога, відкрий їй вуха і очі, даруй милість і смиренність її душi. Господи, всі ми творіння Твої, будь же жалісливий до дочки моєї (ім’я) і зверни її до покаяння. Помилуй і просвіти її розум світлом Євангелія Твого і настанови серце її на шлях заповідей Твоїх, щоб навчилася вона виконувати волю Твою, бо Ти Спаситель і Бог наш, на віки віків. Амінь

Читайте також: вірш молитва матері за сина, молитви за батьків.

Молитва за хвору дитину

Боже, для Тебе все зростає, від Тебе отримує міць, простягни, Господи, правицю Свою над нашою дитиною, що захворіла. Нехай наповниться здоров’ям і силою, нехай дійде до повноти благодаті, щоби з вдячністю служила Тобі по всі дні життя свого.
 Боже милосердний, Ти визначаєш обов’язки Ангелам і людям: благаємо, учини, щоби на землі життя нашої дитини стерегли ті, котрі служать Тобі на Небі. Во ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь.

Молитва за хвору дитину до Матрони

О, блаженна Стариця Матрона. З благанням звертаюся до тебе і з надією на одужання дитини. Попроси у Господа Бога нашого Ісуса Христа за здоров’я улюбленого чада. Чи не прогневайся на мене за гріховні діяння і не відмов мені в праведної допомоги. Визволи дитини від немочі, скорботи, жалоби і стогони. Отруєнь хвороба тілесну і смуту душевну. Наділи моє чадо міцним здоров’ям і прожени від нього напасті бісівські. Прости мені всі гріхи материнські і заступився за мене перед Господом Богом. Нехай буде так. Амінь

Молитва за здоров’я хворої дитини Святому Луці

Про всеблаженний сповідниче, святителю отче наш Луко, великий угоднику Христовий. З розчуленням пріклоньше коліна сердець наших, і припадаючи до раки чесних і многоцелебних мощей твоїх, якоже чада батька молимо тебе ревно: почуй нас грішних і принеси молитву нашу до милостивого і людинолюбному Богу. Йому ж ти нині в радості святих і з лики ангел предстоіші. Віруємо бо, яко ти любиш ни тою ж любов’ю бо нею вся ближніх полюбив, перебуваючи на землі.

Випроси у Христі Бога нашого, і утвердить чад Своїх в дусі правия віри і благочестя: пастирям щоб Він дав святу ревність і піклування про порятунок ввірених їм людей: право віруючою соблюдаті, слабкі і немощния в вірі укрепляті, неведующія наставляті, протівния облічат. Всім нам подай дар коемуждо благопотребен, і вся яже до життя часу і до вічного спасіння корисна.

Градів наших твердження, землі плодоносити, від голоду, ні бурі порятунок. Скорботним розраду, недуга зцілення, заблукали на шлях істини повернення, батьком благословення, чадом в страсе Господньому виховання і навчення, сірим і убогим допомогу і заступництво.

Подай нам усім твоє архіпастирське благословення, і такий молитовне клопотання імущих, позбудемося від підступів лукавого і уникнемо усякої ворожнечі і негараздів, єресей і розколів.

Настави нас на шлях веде в селища праведних і молі про нас всесільнаго Бога, до вічного життя сподобилися з тобою безперестанно славити Единосущие і Нероздільну Трійцю, Отця і Сина і Святого Духа. Амінь.

Молитва за новонародженого (немовля) до Юліана Кеноманійского

Святителю отче Юліанію, нетлінням чесних мощей твоїх і багатьма благодійністю, чудово вчиненими і содеваемимі тобою з вірою до тебе притекающим, впевнений, яко маєш велію благодать у Господа Бога нашого, всесміренно пріподаем вси і молимося тобі: Моли про нас Христа Бога нашого, так ніспослет всім, шанують святу пам’ять твою і старанно до тебе прибігає, богатия милості Своя: нехай Він зміцнить у святій Своїй православної Церкви живий дух правия віри і благочестя, дух пізнання та любові, дух миру й радості Дусі святе, щоб усі члени ея, чисті від мирських спокус і плотських похотей і злого дії злих духів, духом і правдою поклоняються Йому і старанно дбають про дотримання заповідей Його спасіння душ своїх.

Пастирем ея щоб Він дав святу ревність піклування про порятунок людей, їм ввірених, та невіруючих освітять, непровідних наставлять, хто сумнівається навчать і yдocтoвepят, відпали від православної Церкви звернуть в святої надра ея, віруючих дотримаються в вірі, грішних подвигнут до покаяння, тих, хто кається втішать і зміцнять у виправленні життя, кається і виправилися затвердять в святості життя: і тако всіх ведуть зазначеним від Нього шляхом в уготоване вічне царство Його.

Їй святителю Божий, так устроіша молитвами твоїми вся благая душам і тілам нашим: так і ми прославляємо в душах і тілах наших Господа і Бога нашого, Ісуса Христа, Якому з Отцем і Святим Духом слава і влада на віки віків. Амінь.

читайте також: Молитвы за детей.

Рейтинг: 5 - 32 Голосов