Вірші про маму

65 Записів

Мама – це наймиліше, рідне і ніжне слово. Мама – найкраща у всьому світі. Вона дуже любить, допомагає в будь-якій справі. Ми завжди відчуваємо її турботу. Вона навіть виконує мої примхи, за що іноді нам стає соромно. Мама – це найважливіша людина в житті кожної дитини і один з найважливіших в житті дорослого. З днем матері найкраща мама на землі, давайте ж берегти своїх матерів!

Слово «мама»

Ненька. Це слово, на перший погляд, таке просте. Але скільки в ньому добра, радості, тепла, віри і надії. Кожна людина в світі хоча б раз в день каже це слово. Його розуміють і маленькі діти, і дорослі, і люди похилого віку. Бо хто може бути рідніше мами? Вона і заспокоїть, і пошкодує, і порадіє за тебе. Немає нічого прекраснішого, ніж момент, коли мама посміхається. І навіть коли вона сердиться – все одно немає рідніше людини. Мама вчить нас головним людським якостям: доброті, чесності і порядності, допомагає не заблукати на життєвому шляху.

Я люблю тебе мама

Мама … Все рідне, дороге, миле увібрало в себе це дивовижне, сонячне слово. Без сонця не цвітуть квіти, без матері не було б ні поета, ні героя. Вона дарує життя дитині, ростить і виховує його, вчить добру і любові.

У кожної людини своя доля, мета, досвід і життєва правда. Але, мабуть, все мають одну спільну рису – хочуть залишити свій слід на Землі. Люди, яким це вдалося, є цікавими особистостями і часто служать гідним прикладом для наслідування.

У нашому житті буде багато друзів, подруг, але ми не повинні забувати її, найголовнішу жінку в житті – маму. І обов’язково треба знаходити час і говорити їй короткі, але приємні і прекрасні слова: «Я люблю тебе, рідна!»

Цікаві розділи в продовження: