Друкувати
Миколай Чудотворець – один з найбільш шанованих святих, завдяки якому моляться і просять про допомогу, молитви  допомагають вирішити численні життєві проблеми такі як: змінити долю, повернення коханої людини, позбавляють від проблем на роботі, допомагають в шлюбі та сімейному житті.

Ікона Миколая Чудотворця
Ікона Миколая Чудотворця (скачати картинку)

Список 11 сильних молитв до Миколая Чудотворця:

 1. Молитва Миколаю Чудотворцю
 2. Молитва Миколаю Чудотворцю що змінює долю
 3. Молитва про повернення коханої людини Миколаю Чудотворцю
 4. Молитва до Святого Миколая про здоров’я на зцілення
 5. Молитва до Святого Миколая про допомогу в труднощях у житті
 6. Молитва до Миколи Чудотворця про здійснення бажання
 7. Молитва на гроші
 8. Молитви від пияцтва
 9. Материнська молитва за здоров’я дітей
 10. Молитви в очікуванні успіху
 11. Молитва до Миколая Чудотворця про заміжжя та про шлюб

Молитва Миколаю Чудотворцю (чудотворна молитва)

О всеблагий отче наш Миколаю, пастирю й учителю всіх, хто з вірою звертається під захист твій і теплою молитвою благає тебе: поспіши й захисти отару Христову від вовків, що гублять її. Україну нашу і всяку країну християнську, і весь світ захисти і збережи святими твоїми молитвами від землетрусу наступу чужинців і народних заколотів, міжусобиці; від голоду, пошести, потопу, вогню, меча і наглої смерти всяку людину охорони.

І як помилував ти трьох мужів, що у в’язниці сиділи, та спас їх від гніву царського й кари смертної, так помилуй і нас, що розумом, словом і ділом у темряві гріхів перебуваємо. Спаси нас від гніву Божого й вічної кари: щоб твоїм заступництвом і поміччю та Своєю благодаттю й милосердям подав нам Христос Бог тихо і без гріха прожити на цім світі, і не засудив нас стояти ліворуч, а сподобив стати праворуч з усіма святими. Амінь.

Молитва Миколаю Чудотворцю
Молитва Миколаю Чудотворцю (скачати картинку)

Молитва Миколаю Чудотворцю що змінює долю

Возбранний Чудотворче і неабиякий угодниче Христовий Отче Миколає! Світу всьому виділяючи багатоцінне милості миро й невичерпне море чудес, фортеці духовні уставляєш, і я славлю тебе любов’ю, преблаженний Святителю Миколо: ти ж бо маєш повагу до Господа, від всяких малих свобод, та покликаний ти: Радуйся, Миколо, великий Чудотворче, радуйся, Миколо, великий Чудотворче, радуйся, Миколо, великий Чудотворче!

Радуйся, у шатах ангельських народжений, як же у плоті чистий; радуйся, і водою і вогнем хрещений, як же у плоті святий. Радуйся, народженням своїм батьків здивуй; радуйся, силі душевній або по різдві явись. Радуйся землі обіцяній; радуйся, кольору Божественному. Радуйся, лозі доброчесного винограду Христового; радуйся, дереву чудоточного раю Ісусового. Радуйся, райському баченню; радуйся, миро Христових пахощів. Радуйся, бо тобою відгониться ридання; радуйся, бо тобою приноситься радість. Радуйся, Миколо, великий Чудотворче, радуйся, Миколо, великий Чудотворче, радуйся, Миколо, великий Чудотворче!

Радуйся, образі ягнят і пастирів; радуйся, святу чистилищ і звичаїв. Радуйся, чеснот великих вмістилище; радуйся, святині чисте і чесне житло! Радуйся, світильниці всесвітлій і вселюбимій; радуйся, світлу златозорному і непорочному! Радуйся, достойний Ангелів співрозмовнику; радуйся, добрий людей наставнику! Радуйся, правило віри благочестивія; радуйся, образу лагідності духовності! Радуйся, бо тобою від пристрастей тілесних позбавляємося; радуйся, бо тобою солодощами духовними наповнюємося! Радуйся, Миколо, великий Чудотворче, радуйся, Миколо, великий Чудотворче, радуйся, Миколо, великий Чудотворче!

Радуйся, позбавленням від смутку; радуйся, милостиню благодаті. Радуйся, скорий утішителю в біді сущих; радуйся, страшний наказателю обидящих. Радуйся, чудесам безоднім, Богом зцілених; радуйся, закону Христовому Богом написаним. Радуйся, міцне подають зведення; радуйся, право стоять твердження. Радуйся, бо твоя всяка істина збувається. Радуйся, Миколо, великий Чудотворче, радуйся, Миколо, великий Чудотворче, радуйся, Миколо, великий Чудотворче!
Радуйся, всяким зціленням; радуйся стражденним помічник!

Радуйся, світанку, сяюча уночі гріховно блукаючим! Радуйся і будь готовий просити достаток! Радуйся, багато разів проханням; радуйся, старій сивині і силу оновлюй! Радуйся таїнствам Божих вірний служителю. Радуйся, бо тобою благонравне житіє виправляємо. Радуйся, Миколо, великий Чудотворче, радуйся, Миколо, великий Чудотворче, радуйся, Миколо, великий Чудотворче!

Радуйся, що нас від убожества вічного вилучали; радуйся, багатство нетлінне подавали! Радуйся, що не голодні; радуйся, що невичерпне життя! Радуйся, від заколоту і лайки; радуйся, що від кайданів і полону звільнений! Радуйся, преславний в бідах заступнику; радуйся, превеликий в напасті заступнику! Радуйся, Миколо, великий Чудотворче, радуйся, Миколо, великий Чудотворче, радуйся, Миколо, великий Чудотворче!

Радуйся, осяянню Трисонячного світла; радуйся, дню не заходимого сонця! Радуйся, свічкам, Божественним полум’ям запаленим; радуйся, бо тобою навчимося поклонятися Творцеві в Трійці! Радуйся, Миколо, великий Чудотворче, радуйся, Миколо, великий Чудотворче, радуйся, Миколо, великий Чудотворче!

Радуйся, всіх чеснот дзеркало! Радуйся, Богу і Богородиці, все наше уповання; радуйся, тілу нашому здоров’ю і спасінню душ! Радуйся, бо тобою від вічної смерті звільняємося; радуйся, бо тобою безкінченним життя сподобляємся! Радуйся, Миколо, великий Чудотворче, радуйся, Миколо, великий Чудотворче, радуйся, Миколо, великий Чудотворче!

Молитва про повернення коханої людини Миколаю Чудотворцю (молитва щоб коханий повернувся)

Ісус Христос, ти оплот і захист, Пресвята Богородиця, на тебе уповаю. Звертаю благання до милосердним сердець Вашим, захисту прошу в складну хвилину, щоб повернути коханого (у) мого (ю) (ім’я). Почуйте заклик моєму, не залиште благання без уваги! Господи, Пресвята Богородиця, поверніть серце і думки коханого (Ім’я) Амінь. Амінь. Амінь.

Молитва до Святого Миколая про здоров’я на зцілення

Всеблагий отче Миколаю, великий і предивний чудотворець! Ти своїми молитвами лікував усяку недугу і хворобу, ти своїм заступництвом визволяв від смерті, ти своєю опікою відганяв біду. Щиро благаю тебе, помічника тих, що є в горі і нужді теперішнього життя: поспіши й до мене із своєю поміччю, захисти мене й усіх людей від вогню й води, від голоду й пошесті, від тяжкої хвороби і несподіваної смерті. Оберігай мене через ціле моє життя, а особливо в страшну хвилину переходу з дочасного життя до вічності. Захисти мене тоді щитом твоєї молитви перед справедливим гнівом Христа Бога і допоможи мені, щоб я опинився навіки в небі, разом з тобою, де буду прославляти й величати Боже милосердя. Амінь.

Молитва до Святого Миколая про допомогу в труднощях у житті

Великий угоднику і святителю Божий Миколаю, пастирю й учителю всіх, хто зі щирим проханням вдається за твоєю допомогою! Ти допомагав тим, які до тебе вдавалися, допоможи й мені в усіх труднощах і потребах життя мого. Коли прийде хвилина, де сила моя заслабка, де труднощі, що стають на дорозі життя мого, завеликі для мене, ти, угоднику Божий, подай мені помічну твою руку і стань мені на охорону, як ставав завжди тим, хто у труд­нощах і небезпеці пам’ятав про тебе. Поблагослови мене святительською твоєю рукою, настав на стежку добру, запали в мені віру непохитну і моли Христа Бога спастися душі моїй. Амінь.

Молитва до Миколи Чудотворця про здійснення бажання

Чудотворець Миколай, допоможи мені в бажаннях моїх тлінних. Не гнівайся на прохання зухвале, але і не покинь мене в справах суєтних. Що на благо тих, хто забажав, виконай своєю милістю. Якщо погане хочу, відверни лихо. Нехай всі бажання праведні здійсняться, а життя моє щастям наповниться. Хай буде воля твоя, Амінь.

Молитва на гроші

Про наш добрий пастирю і богомудрий наставниче, святителю Христовий Миколає! Почуй нас, грішних (імена), що моляться тобі і закликають на допомогу швидке заступництво твоє: виждь нас немічних, звідусіль уловляемых, позбавлених усякого блага і розумом від малодушності помраченных.

Потщися, угодниче Божий, не прости нас в греховнем полоні бути, так не будемо в радість нашим ворогом і не помремо в лукавих деяних наших.

Моли за нас недостойних Содетеля нашого і Владику, Емуже ти з безтілесними лики предстоиши: милостива до нас сотвори Бога нашого в нинішньому житті і в майбутньому веце, так не віддасть нам за справою нашим і за нечистоту сердець наших, але по Своїй доброті віддасть нам.

На твоє бо клопотання уповающе, твоїм заступництвом хвалимось, твоє заступництво на допомогу і закликаємо до пресвятому образу твоєму припадающе допомоги просимо: визволи нас, угодниче Христовий, від зол знаходять на нас, та заради святих твоїх молитов не обымет нас напасти і не загрузнемо в безодні греховней і в тіні пристрастей наших.
Моли, святителю Христовий Миколая, Христа Бога нашого, нехай подасть нам мирне житіє і відпущення гріхів, ж нашим душам спасіння і велику милість, нині і повсякчас і на віки віків. Амінь.

Молитви від пияцтва

Чудотворець Микола, з благанням звертаюся до тебе. Великодушно зглянься і визволи чоловіка (рідної мені людини) мого від бісівського пияцтва. Супроти його волі, знайшли огиду і опустоши його тягу до п’яному возлиянию. Не пригубить, не проковтне і не наллє він пиття шкідливий без здригання. А пригубив і проллє у черево святої води надбання. Нехай буде воля твоя. Амінь.

Материнська молитва за здоров’я дітей

О, пресвятої Божий Угодник, Святий Микола Чудотворець.
Даруй ласку на одужання мого улюбленого чада.
Прошу, прости мені гріховну скорботу і не гнівайся на мене за невігластво.
Амінь.

Молитви в очікуванні успіху

Про всехвальный, великий чудотворче, святителю Христовий, отче Миколає!
Молимо тя, буди надіє всіх християн, вірних защитель, спраглих кормитель, плачуть радість, болящих лікар, по морю плавають управитель, убогих і знедолених живильник і всім швидкий помічник і покровитель, та мирне зде поживемо житіє і так сподобимся видети славу вибраних Божих на небесах, і з ними невпинно воспевати єдиного в Трійці Бога, якому поклоняються на віки віків. Амінь.

Молитва до Миколая Чудотворця про заміжжя та про шлюб (святий Миколай Угодник)

О, всесвятый Миколу, угодниче преизрядный Господній. При житті ти ніколи нікому не відмовляв у проханнях, та не відмов рабі Божій (Ім’я дівчини). Ниспошли ж милість свою і проси Господа про швидке моє заміжжя. Віддаюся на волю Господню і покладаю надію на милість його. Амінь.

Читайте також інші розділи по темі: Миколай Чудотворець:

Рейтинг: 4.9 - 24 Голосов