На цій сторінці розміщений текст Кафизми 20 до якої входять псалми з 143 по 151 псалом. Також тут можна прослухати всі молитви 20 Кафизми в аудіо форматі mp3, та прочитати текст молитв які читаються після Кафизми вкінці.

Зміст:

Кафизма 20: псалми

Всі псалми з 143 по 151 по порядку, які входять до 20 Кафизми:

Молитви після 20 кафизми

Після 20 кафизми читаємо молитви: від “Трисвяте” по “Отче наш”

  • Трисвяте: Святий Боже, святий кріпкий, святий безсмертний, помилуй нас.
  • Слава Отцю: Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, і нині, і повсякчас, і на віки вічнi. Амінь.
  • Пресвятая Тройце: Пресвята Тройце, помилуй нас; Господи, очисти гріхи наші; Владико, прости беззаконня наші; Святий, завiтай і зціли немочі наші імени твого ради.
  • Господи, помилуй. (3 рази)
  • Слава Отцю: Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, і нині, і повсякчас, і на віки вічнi. Амінь.
  • Отче наш

Тропарі, глас 8:

Христе Ісусе, Боже мій! Ти — сповненення всякого блага, наповни радістю душу мою і спаси мене, як єдиний милостивий.

Слава: Христе, Спасителю мій! Хоч і згрішив я перед Тобою, але іншого бога, крім тебе, істинного Бога, не знаю. Отже, сподіваючись на Твоє милосердя, благаю Тебе: прийми мене, як блудного сина, і спаси мене.

І нині: Пресвята Владичице! Ти маєш сміливість молити сина Твого Христа Бога нашого: допоможи мені і спаси мене, раба Твого, бо, крім Тебе, іншої заступниці не маю.

Господи, помилуй (40 разів).

Молитва вкінці 20 Кафизми

Господи Ісусе Христе, Боже мій! Помилуй мене грішного і прости мені, негідному рабові Твоєму, все, що я згрішив протягом усього життя мого аж до цього дня — вільно чи невільно, ділом і словом, розумом і думкою, чи через недбальство, чи з неуваги, з лінощів чи байдужости.

Може, ім’ям Твоїм поклявся і на марне клявся або зневажив думкою; може, кого осудив або обмовив чи, може, скривдив, розгнівив та образив; може, погані думки мав та говорив неправду; може, зневажив убогого і не допоміг йому; або, коли стояв на молитві, то думки мої блукали по світу; може, аж надто догоджав собі, занадто сміявся та про святе говорив без пошани; може, впадав у гординю та самохвальство, може, колись не помолився, або марнословив, чи інше що лукаве вчинив; знаю, що гріхів моїх безліч, хоч я їх і не пам’ятаю.

Тому благаю: помилуй мене, Господи, і прости мені все, щоб я мирно з надією ліг і спочив, славлячи і благословляючи Тебе з Превічним Твоїм Отцем і з Пресвятим благим і животворчим Твоїм Духом, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Слухати аудіо Кафизма 20 mp3

Кафизма 20: псалми з 143 по 151, Тропарі, глас 8, Молитва

читайте також: всі Кафизми з 1 по 20, і Псалми з 1 по 151 псалом.

Рейтинг: 5 - 3 Голосов