Казки для дітей читати онлайн

556 Записів

Казки для дітей будь-якого віку

Казки для дітей – безцінне джерело мудрості і натхнення для дитини. Українські народні казки – споконвіку, старші покоління передавали в казках своїм нащадкам власний світогляд, морально-етичні та естетичні принципи, мрії про нездоланність добра і правди, про щасливе життя. Народна казка — найдавніший вид казок. Їх особливістю, є відсутність особи автора. Народні казки — це витвір усього суспільства. Звичайно, що кожна казка в основі має розповідь, яку розповіла певна людина, але з того часу ця казка, як правило, переказується великою кількістю людей і досить сильно змінюється. Також Збірки казок та збірка Коли ще звірі говорили – Іван Франко.

Дитячі казки українською мовою скачати безкоштовно

Читати казки корисно не тільки дітям. Подорослішавши, ми забуваємо, що в кінці завжди добро перемагає зло, що всі негаразди дарма, а прекрасна принцеса чекає свого принца на білому коні. Подарувати трішки хорошого настрою і поринуть в казковий світ досить просто!

Дитячі казки читати онлайн

Читання казок – один з основних і важливих етапів на шляху вашої дитини в життя. Народні казки про звірів, казки про тварин різноманітні історії дають зрозуміти, що світ навколо нас досить суперечливий і непередбачуваний. Слухаючи розповіді про пригоди головних героїв, діти вчаться цінувати любов, чесність, дружбу і доброту.

Значення казок для дітей 3-4 років та дітей дошкільного віку, у вихованні дітей важко переоцінити. Це не лише скарбниця народної мудрості, а й невичерпне джерело розвитку емоційної сфери і творчого потенціалу дитини. Збагачує соціальний і предметний досвід, живить комбінаторну здатність розуму, показує способи вирішення моральних суперечностей, і, до того ж, у ній завжди перемагає Добро. Казка подає дітям загальнолюдські цінності, високу мораль не у вигляді сухих і нудних повчань та наказів. У цьому віці хорошою звичкою є читати казку на ніч, у дитини буде міцний сон.

В цьому розділі Ви можете безкоштовно читати улюблені казки онлайн і давати дітям перші найважливіші уроки світоустрою і моралі. Саме з чарівного розповіді діти дізнаються про добро і зло, а також про те, що поняття ці далеко не абсолютні.