Друкувати
Молитву “Да воскреснет Бог” также “молитвой животворящему Кресту Господню” или “молитвой Честному Кресту”. Обращаемся мы при этом к Господу с просьбой защитить нас от бесов и диавола. Мы знаем, что Христос после смерти на кресте сошел во ад, чтобы вывести оттуда праведников, смертью смерть попрал и победил ад. Поэтому, раз уж самим нам не под силу совладать со злом, мы обращаемся к Тому, Кто спас нас и выкупил нас ценой своей смерти на Кресте.

Зміст:

  1. Да воскреснет Бог на русском
  2. Да воскреснет Бог українською
  3. Слухати аудіо (mp3) молитви Нехай воскресне Бог
  4. Відео: Да воскреснет Бог 40 раз

Да воскреснет Бог текст молитвы на русском

Да воскреснет Бог, и расточатся врази Его, и да бежат от лица Его ненавидящии Его. Яко исчезает дым, да исчезнут; яко тает воск от лица огня, тако да погибнут беси от лица любящих Бога и знаменующихся крестным знамением, и в веселии глаголющих: радуйся, Пречестный и Животворящий Кресте Господень, прогоняяй бесы силою на тебе пропятаго Господа нашего Иисуса Христа, во ад сшедшаго и поправшаго силу диаволю, и даровавшаго нам тебе Крест Свой Честный на прогнание всякаго супостата. О Пречестный и Животворящий Кресте Господень! Помогай ми со Святою Госпожею Девою Богородицею и со всеми святыми во веки. Аминь.

Молитва Да воскреснет бог скачати картинкою на русском

Молитва Да воскреснет Бог

Молитва “Да воскреснет Бог” или “Молитва Честному Кресту”

скачати картинку.

Читайте также да воскреснет Бог и расточатся врази его псалом 90.

Молитва “Да воскреснет Бог” текст українською мовою (Нехай воскресне Бог)

Нехай воскресне Бог, і розвіються вороги Його, і нехай біжать від Лиця Його ненависники Його. Як щезає дим, нехай щезнуть. Як тане віск від лиця вогню, так нехай згинуть біси від тих, хто любить Бога і хто осіняє себе хресним знаменням і в радості промовляє: радуйся, Пречесний і Животворчий Хресте Господній, що проганяєш бісів силою розп’ятого на тобі Господа нашого Ісуса Христа, що до пекла зійшов, і подолав силу диявола, і дарував нам тебе, Хрест Свій Чесний, на прогнання всякого супротивника. О, Пречесний і Животворчий Хресте Господній, допомагай мені зі Святою Владичицею, Дівою Богородицею, і з усіма святими навіки. Амінь.

Молитва Нехай воскресне Бог скачати картинкою українською

Молитва Нехай воскресне Бог скачати картинку українською
(скачати картинку), (скачати картинку у високій якості).

Читайте також Нехай воскресне Бог псалом 90 українською

Слухати аудіо (mp3) молитви “Да воскреснет Бог”

Скачати аудіо молитви “Нехай воскресне Бог” mp3 скачать

Відео: Да воскреснет Бог 40 раз (слушать)

Молитву “Нехай воскресне Бог” ще називають “молитвою животворному Хресту Господньому” або “молитва до Чесного Хреста”. Звертаємося до Господа з проханням захистити нас від бісів, від злих духів, від вроків і диявола. Ми знаємо, що Христос після смерті на хресті зійшов у пекло, щоб вивести звідти праведників, смертю смерть потоптав і переміг пекло. Тому, якщо самим нам не під силу впоратися зі злом, ми звертаємося до Того, Хто врятував нас і викупив нас ціною своєї смерті на Хресті.

Читайте також: Молитви до Ісуса Христа

Рейтинг: 4.8 - 22 Голосов