Привітання з днем народження Українською

67 Записів

Гарні українські привітання з днем народження

Красиві, зворушливі та веселі привітання з днем ​​народження у віршах рідним, друзям, колегам. День народження чудовий привід, щоб сказати найкращі слова своїм близьким, подарувати їм радість та посмішку. Тут знайдуться особливі душевні вірші, які знайдуть відгук у глибині серця.

Привітання з днем ​​народження у прозі звучать щирішими та яскравішими, адже вони йдуть прямо від серця. Ваші близькі та друзі найбільше цінують та запам’ятовують побажання, вимовлені своїми словами, в яких зміст та увага залишаються на першому місці. Цікаві та популярні привітання у прозі зібрані для вас на цій сторінці на різні теми, вибирайте та надсилайте їх іменникам безкоштовно.

Підбірка коротких вітання з днем ​​народження. Підходять як чоловікам, так і жінкам практично будь-якого віку. Всі привітання написані зрозумілою українською мовою, що запам’ятовується, яку ви зможете повторити своїми словами, трохи доопрацювавши текст під іменинника.

Також унікальна колекція прикольних привітань із гумором, з масою нових віршів від сайту Гумореска. Бонусом до найкращих віршів ви знайдете листівки. Вибирайте відповідну тематику кого ви хотіли би привітати та ласкаво просимо у світ яскравих святкових привітань з ювілеєм!

Також ці поздоровлення на день народження ідеально підходять для відправки у месенджери та соціальні мережі, такі як: Instagram, Facebook, Вконтакте, Telegram, Viber, WhatsApp та інші.