Українські народні казки читати онлайн

82 Записів

Українські народні казки читати онлайн короткі (маленькі) та довгі (великі), Збірка казок: Фарбований лис, Дерево до неба, Коза дереза, Колобок казка, Рукавичка, Пан Коцький, Ох! Українські народні казки про тварин та багато інших.

Українські народні казки читати онлайн

Українські народні казки — поширений фольклорний жанр (фольклор — «народна мудрість»). В народних казках передається з покоління в покоління мудрість народу, життєвий досвід, мрії народу, його почуття.

Казки про тварин, у казках також, знайшли відбиток важливі історичні події. Казки мають повчальний характер, і в них завжди є певна мораль. Одні казки виховували любов до рідної землі, рідної домівки, рідної матері, інші до народу і Батьківщини в цілому. Є також гумористичні і сатиричні твори, які не мають педагогічного характеру.

Українські народні казки для дітей читати онлайн

Значення казок у вихованні дітей важко переоцінити. Це не лише скарбниця народної мудрості, а й невичерпне джерело розвитку емоційної сфери і творчого потенціалу дитини. Казка збагачує соціальний і предметний досвід, живить комбінаторну здатність розуму, показує способи вирішення моральних суперечностей, і, до того ж, у ній завжди перемагає Добро.