День Ангела вважається особливим і особистим святом кожної людини. Цього дня люди зазвичай вітають один одного, бажаючи здоров’я, удачі та благополуччя. Також заведено проводити сімейні або дружні зустрічі, обмінюватися подарунками і висловлювати подяку за турботу і підтримку. Проте висловити свої почуття та побажання власними словами часто буває не легко.
На цій сторінці ми зібрали для Вас вітання з Днем Ангела в картинках, листівках та прозі. Завантажуйте їх безкоштовно на телефон чи комп’ютер, та вітайте ними своїх близьких з іменинами.

привітання з Днем Ангела картинки скачати безкоштовно
(скачати)

Я хочу побажати, щоб у твоєму житті не було жодного похмурого дня! Щоб Ангел-охоронець оберігав тебе і благословляв кожен вчинок, допомагав у будь-яких починаннях, освітлював життєвий шлях і вкривав своїм крилом! А ще бажаю, щоб ти знайшов підтримку не тільки на небі, а й тут серед нас, своїх друзів! З Днем Ангела тебе!

привітання з Днем Ангела українською мовою
(скачати)

Цього дня ти святкуєш не свій день народження, а день народження свого ангела. Я хочу привітати його з цією датою. Ну а тобі, я хочу побажати, щоб ви ніколи не розлучалися, щоб твій ангел завжди перебував за спиною, оберігаючи від усіх бід і напастей. Я бажаю тобі доброго і вірного помічника, який вкриє тебе від будь-якої негоди своїм крилом!

привітання з Днем Ангела
(скачати)

картинка картинки привітання з Днем Ангела
(скачати)

Ангел поруч, він посміхається і обіцяє завжди бути з тобою. Не переставай у нього вірити і нехай молитва до нього зробить світ навколо світлішим!

привітання з Днем Ангела картинки скачати
(скачати)

Є в році одне прекрасне свято, його сяйво воістину святе, а значення велике - це День Ангела. Я тебе вітаю, бажаю найміцнішого здоров'я, і щоб твій Ангел не відлітав від тебе ні на мить, щоб оберігав і примножував твоє щастя. У силу побажань щиро вірю і міцно тебе обіймаю!

привітання з Днем Ангела картинки українською
(скачати)

привітання з Днем Ангела
(скачати)

Кожна людина у світі ніколи не буде самотньою, бо в неї є той, хто буде з нею завжди - Ангел-охоронець. Сьогодні настало свято Вашого Ангела, Ваші іменини. Я бажаю Вам усього найдобрішого і найсвітлішого. Нехай доля радує приємними подарунками, а небесна сила допомагає в належний час. Зі святом!

скачати привітання з Днем Ангела
(скачати)

Прийми мої найщиріші вітання з Днем твого небесного покровителя. Ти не бачиш свого Ангела, але він точно десь поруч. Згадай, скільки разів доводилося тобі сумувати, але завжди цей смуток минав, ангел відганяв його крилом. Він поруч кожну мить і кожну годину. Цінуй його, молись йому і тоді в твоєму житті буде тільки радість і щастя. З Днем Ангела!

привітання з Днем Ангела жінці
(скачати)

привітання з Днем Ангела
(скачати)

Не важливо, яке сьогодні небо - блакитне чи похмуре, дощове чи сонячне, головне, що звідти тобі махає твій Ангел і вітає тебе з іменинами. Зі святом! Вір у нього, і він буде завжди з тобою!

привітання з Днем Ангела
(скачати)

Час світлих привітань, час, коли твій Ангел підлітає до тебе і міцно-міцно обіймає на честь цього особливого дня. Нехай він буде поруч, сьогодні, завтра і завжди! Вітаю тебе!

привітання з Днем Ангела
(скачати)

привітання з Днем Ангела
(скачати)

Сьогодні день твого Ангела - Охоронця. Я тебе вітаю і хочу тобі побажати, щоб ти частіше посміхалася, адже, коли ти посміхаєшся, твій Ангел світиться від щастя, і це світло відбивається у тебе в очах. Нехай твій Ангел береже тебе! Будь щаслива!

привітання з Днем Ангела
(скачати)

Бажаємо вам багато щасливих днів, нехай життєва сила ллється на вас небесними потоками, а всі негаразди відступлять назавжди. Міцного здоров'я, радості в кожному дні, родинного щастя та особистого благополуччя. З Днем Ангела!

привітання з Днем Ангела
(скачати)

Тут зібрані побажання з Днем Ангела проза за такими темами і написами:

 • привітання з Днем Ангела своїми словами
 • вітання з Днем Ангела своїми словами
 • короткі привітання з Днем Ангела своїми словами
 • зворушливі привітання з Днем Ангела своїми словами
 • поздоровлення з Днем Ангела своїми словами
 • гарне привітання з Днем Ангела своїми словами
 • гарні привітання з Днем Ангела своїми словами
 • патріотичні привітання з Днем Ангела своїми словами
 • з Днем Ангела в прозі
 • привітання з Днем Ангела в прозі
 • вітання з Днем Ангела в прозі
 • привітання з Днем Ангела у прозі
 • з Днем Ангела жінці у прозі
 • оригінальні привітання з Днем Ангела в прозі
 • мудрі привітання з Днем Ангела в прозі
 • побажання з Днем Ангела в прозі
 • привітання з Днем Ангела прозою
 • з Днем Ангела проза
 • привітання з Днем Ангела проза
 • привітання з Днем Ангела до сліз своїми словами

На цій сторінці ми зібрали тільки найкращі привітання з Днем Ангела в прозі своїми словами, нові гарні привітання з Днем Ангела в картинках. Ці привітання з днем ангела підійдуть для привітання іменинниці чи іменинника з будь-яким ім’ям. Вибирайте ексклюзивне привітання з відповідними побажаннями, воно чудово доповнить подарунок. Завантажуйте привітання з Днем Ангела своїми словами безкоштовно на телефон чи комп’ютер або відправляйте в смс, месенджери та соціальні мережі, такі як: Instagram, Facebook, Telegram, Viber, WhatsApp, щоб привітати близьких вам людей з іменинами.

Рейтинг