День Ангела вважається особливим і особистим святом кожної людини. Цього дня люди зазвичай вітають один одного, бажаючи здоров’я, удачі та благополуччя. Також заведено проводити сімейні або дружні зустрічі, обмінюватися подарунками і висловлювати подяку за турботу і підтримку.

Коли святкують День Ангела Андрія? День Андрія за новим церковним календарем відзначають 30 листопада, раніше свято припадало на 13 грудня.

Проте висловити свої почуття та побажання власними словами часто буває не легко. Але ми з радістю вам допоможемо!

На цій сторінці ми зібрали для Вас привітання з Днем Ангела Андрія в картинках, листівках та прозі. Завантажуйте їх безкоштовно на телефон чи комп’ютер, та вітайте ними своїх близьких з іменинами.

привітання з Днем Ангела картинки скачати безкоштовно
(скачати)

У День Андрія від щирого серця хочу побажати простого і доброго життя, непереможних сил і міцної віри, невтомного бажання творити добро і допомагати, не відступати від своїх цілей і прагнень і опромінювати цей світ добротою душі.

привітання з Днем Ангела українською мовою
(скачати)

Андрійку, ну ось і настав твій день ангела. Бажати щось буденне начебто банально. Але саме цим звичайні, здавалося б, для нас слова - щастя, мир, добро - є сенсом нашого життя. Тож нехай у твоєму житті завжди буде тільки мир, добро, щастя і все найкраще! І ніколи не знати тобі ні бід, ні тривог, ні печалі. Нехай все і завжди у тебе буде добре! Зі святом!

привітання з Днем Ангела
(скачати)

картинка картинки привітання з Днем Ангела
(скачати)

Вітаю з Днем Андрія і від щирого серця бажаю міцних сил, мудрості, завзятості, віри в себе і постійного прагнення тільки до перемоги. Нехай на серці не буде холоду, нехай у житті завжди горить вогник любові та мужності.

привітання з Днем Ангела картинки скачати
(скачати)

Цього дня хочемо привітати всіх Андріїв з Днем ангела і побажати їм завжди відчувати підтримку свого ангела-хранителя, а також друзів і близьких. Нехай кожен день посміхається вам доброю звісткою, а ніч знімає всю втому і забирає неприємності.

привітання з Днем Ангела картинки українською
(скачати)

привітання з Днем Ангела
(скачати)

З днем ангела, любий Андрію. Бажаю бути оптимістом по життю і обов'язково досягати своєї мети. Бажаю ні на хвилину не сумніватися у своїх силах і завжди вибирати курс на щастя, успіх. Нехай ангел-охоронець веде тебе доброю дорогою. Нехай для тебе, Андрію, кожен день, кожна мить буде вдалим і радісним!

скачати привітання з Днем Ангела
(скачати)

Вітаю з днем ангела, Андрію! Бажаю, щоб твій вірний янгол-охоронець завжди йшов за тобою і застерігав від усіх небезпек і біди на твоєму шляху!

привітання з Днем Ангела жінці
(скачати)

привітання з Днем Ангела
(скачати)

Вітаю з Днем Андрія. Бажаю бути лідером в житті та удачі на будь-якому шляху. Нехай ясним буде не тільки це свято, а й усі твої дні, нехай радіє твоє серце і дарує близьким любов!

привітання з Днем Ангела
(скачати)

Андрію, вітаємо тебе з іменинами і хочемо сказати лише одне: нехай всі мрії стануть реальністю, тоді в твоєму домі буде радість, на роботі - успіх, по життю - удача, а в очах - щастя!

привітання з Днем Ангела
(скачати)

привітання з Днем Ангела
(скачати)

Андрію, вітаю тебе з днем ангела! Бажаю жити у радості та благополуччі, щоб не було жодних сумнівів і проблем, а твій хранитель завжди слідував за тобою!

привітання з Днем Ангела
(скачати)

Андрійку, нехай твоє життя складається тільки з позитивних моментів! Бажаю тобі залишатися у відмінній формі, завжди бути здоровим і легко долати всі перешкоди на шляху до омріяних цілей! Нехай щира любов, доброта і щастя завжди переповнюють твою душу! З Днем ангела!

привітання з Днем Ангела
(скачати)

Тут зібрані побажання з Днем Ангела проза за такими темами і написами:

 • привітання з Днем Ангела своїми словами
 • вітання з Днем Ангела своїми словами
 • короткі привітання з Днем Ангела своїми словами
 • зворушливі привітання з Днем Ангела своїми словами
 • поздоровлення з Днем Ангела своїми словами
 • гарне привітання з Днем Ангела своїми словами
 • гарні привітання з Днем Ангела своїми словами
 • патріотичні привітання з Днем Ангела своїми словами
 • з Днем Ангела в прозі
 • привітання з Днем Ангела в прозі
 • вітання з Днем Ангела в прозі
 • привітання з Днем Ангела у прозі
 • з Днем Ангела жінці у прозі
 • оригінальні привітання з Днем Ангела в прозі
 • мудрі привітання з Днем Ангела в прозі
 • побажання з Днем Ангела в прозі
 • привітання з Днем Ангела прозою
 • з Днем Ангела проза
 • привітання з Днем Ангела проза
 • привітання з Днем Ангела до сліз своїми словами

На цій сторінці ми зібрали тільки найкращі привітання з Днем Ангела Андрія в прозі своїми словами, нові гарні привітання з Днем Ангела Андрія в картинках. Вибирайте ексклюзивне привітання з відповідними побажаннями, воно чудово доповнить подарунок. Завантажуйте привітання з Днем Ангела Андрія своїми словами безкоштовно на телефон чи комп’ютер або відправляйте в смс, месенджери та соціальні мережі, такі як: Instagram, Facebook, Telegram, Viber, WhatsApp, щоб привітати близьких вам людей з іменинами.

Рейтинг