День Ангела вважається особливим і особистим святом кожної людини. Цього дня люди зазвичай вітають один одного, бажаючи здоров’я, удачі та благополуччя. Також заведено проводити сімейні або дружні зустрічі, обмінюватися подарунками і висловлювати подяку за турботу і підтримку.

Власники імені Михайло мають чимало днів для святкування Дня Ангела. Однак, є ключова дата, коли Михайли відзначають іменини: 21 листопада за старим стилем і відповідно 8 листопада за новим стилем.

Проте висловити свої почуття та побажання власними словами часто буває не легко. Але ми з радістю вам допоможемо!

На цій сторінці ми зібрали для Вас вітання з Днем Ангела Михайла в картинках, листівках та прозі. Завантажуйте їх безкоштовно на телефон чи комп’ютер, та вітайте ними своїх близьких з іменинами.

привітання з Днем Ангела картинки скачати безкоштовно
(скачати)

Михайле, вітаю тебе з іменинами! Іменини - це такий же важливий день, як і день народження! Хочу побажати тобі завжди відзначати це свято не гірше, ніж своє народження, бо без ангела-охоронця були б неможливі дні народження! Нехай пройде багато-багато років, і ми щороку будемо збиратися за одним столом на честь твоїх іменин!

привітання з Днем Ангела українською мовою
(скачати)

Нехай захищає від неприємностей і невдач тебе Архангел! Нехай обдаровує радістю і щасливими моментами! Нехай збереже твій дім і рідних! Всього милостивого, світлого, трепетного бажаю тобі!

привітання з Днем Ангела
(скачати)

картинка картинки привітання з Днем Ангела
(скачати)

Вітаю, Михайле. Бажаю міцної віри і міцного здоров'я. Бажаю вірного кохання і правильного напрямку дорогою життя. Михайле, будь сильним, рішучим, цілеспрямованим. Домагайся свого, втілюй мрії, вдосконалюй себе і своє життя. І у всіх починаннях я бажаю тобі великої удачі. А любов близьких нехай допомагає долати будь-які перешкоди на шляху до поставленої мети. Здоров'я тобі, Міша, щастя і достатку.

привітання з Днем Ангела картинки скачати
(скачати)

Дорогий Михайлику, цього дня я тебе сердечно привітаю. Хочу побажати світлих і перспективних горизонтів життя, справжнього щастя і вірного кохання, незмінної удачі і блискучих ідей, веселощів душі і доброго здоров'я, кумедних історій і пригод, високих успіхів і благополуччя.

привітання з Днем Ангела картинки українською
(скачати)

привітання з Днем Ангела
(скачати)

Нехай буде сила в характері й тілі, а усмішка частим гостем на обличчі. Бажаю міцно стояти на захисті своїх інтересів і своєї сім'ї, щоб з упевненістю крокувати в кожен новий день. Вітаю, Михайле!

скачати привітання з Днем Ангела
(скачати)

У світлий і святковий День Михайла бажаю тобі сил, мудрості й відваги, щоб перемогти всі біди й неприємності! Нехай хмари на небосхилі долі розтануть, і в житті засяє сонце щастя, незламної віри, добра і радості. Нехай і на душі буде завжди світло і безхмарно. Бажаю бути у гармонії з навколишнім світом!

привітання з Днем Ангела жінці
(скачати)

привітання з Днем Ангела
(скачати)

Міша, прийми вітання зі світлим святом - днем Ангела! Бажаю тобі цього дня добряче відпочити, провести його з рідними та близькими, в радості, очиститися від думок, які можуть затьмарити настрій. Любові тобі, взаєморозуміння та міцного здоров'я. Нехай у твоєму домі завжди панує мир.

привітання з Днем Ангела
(скачати)

Михайле! Вітаю тебе з іменинами! Хочу впевнено заявити, що ти по праву гідний мати чудового ангела-охоронця, адже ти чудовий друг, надійний чоловік, ласкавий батько і турботливий син! Всі оточуючі можуть тільки рівнятися на тебе і прагнути бути такими ж, як і ти! Нехай твій ангел-охоронець і надалі оберігає тебе!

привітання з Днем Ангела
(скачати)

привітання з Днем Ангела
(скачати)

У день ангела Михайла я бажаю миру в душі, щоб у родині жило щастя і панував мир. Нехай на столі завжди буде смачна їжа, а рідні будуть щирими зізнаннями обдаровувати щодня одне одного. Нехай бережуть святі ваш дім і близьких!

привітання з Днем Ангела
(скачати)

Сьогодні у тебе День Ангела! Приймай мої вітання. Я бажаю тобі міцного здоров'я, багато сил і енергії, море радості й океан фінансового благополуччя. Нехай твоє життя буде казковим. Я бажаю тобі не сидіти на місці, багато подорожувати, знайомитися з новими людьми і розкривати нові грані нашого, на перший погляд простого, але й такого складного життя. Зі святом!

привітання з Днем Ангела
(скачати)

Тут зібрані побажання з Днем Ангела проза за такими темами і написами:

 • привітання з Днем Ангела своїми словами
 • вітання з Днем Ангела своїми словами
 • короткі привітання з Днем Ангела своїми словами
 • зворушливі привітання з Днем Ангела своїми словами
 • поздоровлення з Днем Ангела своїми словами
 • гарне привітання з Днем Ангела своїми словами
 • гарні привітання з Днем Ангела своїми словами
 • патріотичні привітання з Днем Ангела своїми словами
 • з Днем Ангела в прозі
 • привітання з Днем Ангела в прозі
 • вітання з Днем Ангела в прозі
 • привітання з Днем Ангела у прозі
 • з Днем Ангела жінці у прозі
 • оригінальні привітання з Днем Ангела в прозі
 • мудрі привітання з Днем Ангела в прозі
 • побажання з Днем Ангела в прозі
 • привітання з Днем Ангела прозою
 • з Днем Ангела проза
 • привітання з Днем Ангела проза
 • привітання з Днем Ангела до сліз своїми словами

На цій сторінці ми зібрали тільки найкращі привітання з Днем Ангела Михайла в прозі своїми словами, нові гарні привітання з Днем Ангела Михайла в картинках. Вибирайте ексклюзивне привітання з відповідними побажаннями, воно чудово доповнить подарунок. Завантажуйте привітання з Днем Ангела Михайла своїми словами безкоштовно на телефон чи комп’ютер або відправляйте в смс, месенджери та соціальні мережі, такі як: Instagram, Facebook, Telegram, Viber, WhatsApp, щоб привітати близьких вам людей з іменинами.

Рейтинг