День Ангела вважається особливим і особистим святом кожної людини. Цього дня люди зазвичай вітають один одного, бажаючи здоров’я, удачі та благополуччя. Також заведено проводити сімейні або дружні зустрічі, обмінюватися подарунками і висловлювати подяку за турботу і підтримку.

Коли святкують День Ангела Володимира? Свій день ангела Володимири відзначають кілька разів на рік. Але найчастіше Володимирів вітають 15 липня за новим стилем (28 липня за старим стилем). Нагадаємо, що з вересня 2023 року Православна церква України перейшла на новоюліанський календар, тому дні пам’яті святих та іменини зсунулися на 13 днів раніше.

Проте висловити свої почуття та побажання власними словами часто буває не легко. Але ми з радістю вам допоможемо!

На цій сторінці ми зібрали для Вас привітання з Днем Ангела Володимира в картинках, листівках та прозі. Завантажуйте їх безкоштовно на телефон чи комп’ютер, та вітайте ними своїх близьких з іменинами.

привітання з Днем Ангела картинки скачати безкоштовно
(скачати)

В цей день, Володимире, ти святкуєш не свій день народження, а день народження свого ангела. Я хочу побажати, щоб ви ніколи не розлучалися, щоб твій ангел завжди був за спиною, оберігаючи від усіх бід і напастей. Я бажаю тобі доброго і вірного помічника, який вкриє тебе від будь-якої негоди своїм крилом!

привітання з Днем Ангела українською мовою
(скачати)

У День ангела, Володимире, хочу побажати, щоб твій ангел завжди тебе оберігав і допомагав тобі у всіх твоїх справах - домашніх і робочих, щоб усі твої починання були втілені в життя, щоб із тобою поруч завжди йшли удача, процвітання й успіх.

привітання з Днем Ангела
(скачати)

картинка картинки привітання з Днем Ангела
(скачати)

Вітаю з Днем Володимира. Бажаю, щоб ангел-охоронець з тобою був завжди і всюди, щоб тобі, Володимире, підкорялася будь-яка вершина і будь-яка глибина. Бажаю здоров'я і любові тобі, а також вічної мужності серця, гармонії душі і щастя в житті.

привітання з Днем Ангела картинки скачати
(скачати)

Вітаю з Днем Володимира. Бажаю мудрості, здоров'я, міцних сил, а також поваги, любові, достатку. Нехай кожен день буде чудовим і успішним, нехай кожна мить дарує посмішку і добро. Бажаю залишатися мужньою людиною, яка не знає страхів і бід!

привітання з Днем Ангела картинки українською
(скачати)

привітання з Днем Ангела
(скачати)

З Днем Ангела Вова! Бажаю завжди бути лідером по життю, прагнути до цілей і здобувати успіх, бажаю міцного здоров'я і благополуччя, море задоволень і веселощів.

скачати привітання з Днем Ангела
(скачати)

Володимире, вітаю тебе з іменинами. Бажаю тобі удачі і везіння на шляху до своїх перемог, здоров'я і благополуччя, великого і світлого щастя, взаємного кохання і шаленого успіху.

привітання з Днем Ангела жінці
(скачати)

привітання з Днем Ангела
(скачати)

Сьогодні твій день ангела, Володимире. Будь завжди захисником, який не боїться труднощів, нехай усі дороги тобі підкоряться, а всі горизонти будуть відкриті. Завжди посміхайся і будь щасливим!

привітання з Днем Ангела
(скачати)

Вітаю з днем ангела Володимира. Бажаю мудрості, здоров'я, міцних сил, поваги, любові та достатку. Нехай кожен день буде успішним, кожна мить дарує посмішку і добро!

привітання з Днем Ангела
(скачати)

привітання з Днем Ангела
(скачати)

Зі святом, любий Володя! Бажаю мужності, завзятості, цілеспрямованості, сміливості, і рішучості! Нехай будь-які вершини будуть підкорені, будь-які цілі досягнуті і будь-які задуми здійснені! Бажаю, щоб любов, удача і щастя ніколи не покидали твій дім!

привітання з Днем Ангела
(скачати)

Вітаю, Володимире! Бажаю ніколи не відмовлятися від своєї мрії. Бажаю постійно потрапляти в течії везіння. Бажаю щоразу досягати чудових результатів у будь-якій справі. Володимире, будь сильним, стійким і впевненим. Будь успішним, щасливим і самодостатнім.

привітання з Днем Ангела
(скачати)

Тут зібрані побажання з Днем Ангела проза за такими темами і написами:

 • привітання з Днем Ангела своїми словами
 • вітання з Днем Ангела своїми словами
 • короткі привітання з Днем Ангела своїми словами
 • зворушливі привітання з Днем Ангела своїми словами
 • поздоровлення з Днем Ангела своїми словами
 • гарне привітання з Днем Ангела своїми словами
 • гарні привітання з Днем Ангела своїми словами
 • патріотичні привітання з Днем Ангела своїми словами
 • з Днем Ангела в прозі
 • привітання з Днем Ангела в прозі
 • вітання з Днем Ангела в прозі
 • привітання з Днем Ангела у прозі
 • з Днем Ангела жінці у прозі
 • оригінальні привітання з Днем Ангела в прозі
 • мудрі привітання з Днем Ангела в прозі
 • побажання з Днем Ангела в прозі
 • привітання з Днем Ангела прозою
 • з Днем Ангела проза
 • привітання з Днем Ангела проза
 • привітання з Днем Ангела до сліз своїми словами

На цій сторінці ми зібрали тільки найкращі привітання з Днем Ангела Володимира в прозі своїми словами, нові гарні привітання з Днем Ангела Володимира в картинках. Вибирайте ексклюзивне привітання з відповідними побажаннями, воно чудово доповнить подарунок. Завантажуйте привітання з Днем Ангела Володимира своїми словами безкоштовно на телефон чи комп’ютер або відправляйте в смс, месенджери та соціальні мережі, такі як: Instagram, Facebook, Telegram, Viber, WhatsApp, щоб привітати близьких вам людей з іменинами.

Рейтинг