День Ангела вважається особливим і особистим святом кожної людини. Цього дня люди зазвичай вітають один одного, бажаючи здоров’я, удачі та благополуччя. Також заведено проводити сімейні або дружні зустрічі, обмінюватися подарунками і висловлювати подяку за турботу і підтримку.

Перший день Святої Анни відзначається 7 серпня (25 липня за новоюліанським календарем)— День Успіння Святої Праведної Анни. Наші предки називали цей день «Літня Анна», адже крім цього Святій Праведній присвячений ще і День зачаття Богородиці Діви Марії (Другий день Святої Анни, 22 грудня (9 грудня за новоюліанським календарем) – “Зимова Анна”.

Проте висловити свої почуття та побажання власними словами часто буває не легко. Але ми з радістю вам допоможемо!

На цій сторінці ми зібрали для Вас вітання з Днем Ангела Анна в картинках, листівках та прозі. Завантажуйте їх безкоштовно на телефон чи комп’ютер, та вітайте ними своїх близьких з іменинами.

привітання з Днем Ангела картинки скачати безкоштовно
(скачати)

Чарівна Анно! Сьогодні, в день Ваших іменин хочеться побажати Вам усього найдобрішого і найсвітлішого! Ви такі скромні і так мало вимагаєте від життя, що хочеться піднести в дар якомога більше любові, ніжності і найкращих побажань! Бажаємо цікавої роботи, нових творчих задумів! Нехай відчуття повноти життя, щастя і радості не покидають Вас ніколи!

привітання з Днем Ангела українською мовою
(скачати)

Мила Анютко, я тебе сердечно вітаю і хочу побажати, щоб дорога твого життя була довгою і щасливою, щоб на шляху тобі траплялися добрі люди і вірні друзі, щоб у будь-якій діяльності ти була самою досконалістю, щоб тебе щиро кохали і дорожили тобою!

привітання з Днем Ангела
(скачати)

картинка картинки привітання з Днем Ангела
(скачати)

Дорога Анно, у кожного з нас є свій ангел-охоронець, і хоч ніхто його ніколи в житті не бачив, але однаково я впевнений, що він завжди десь біля нас. Хочу в цей радісний святковий день побажати тобі і твоєму ангелу побільше сонячних днів, радості в житті і любові до ближнього свого!

привітання з Днем Ангела картинки скачати
(скачати)

Моя прекрасна Анюта! Бажаю тобі карамельного щастя, ванільного кохання і шоколадного настрою. Завжди залишайся такою ж зворушливою, ніжною, чарівною і милою дівчинкою, що заворожує своєю прекрасною посмішкою і обеззброює своєю небесною красою. Нехай світ навколо тебе завжди буде казковим, а казка ця буде доброю, радісною і щасливою. З іменинами тебе, рідна!

привітання з Днем Ангела картинки українською
(скачати)

привітання з Днем Ангела
(скачати)

Мила Анно, прекрасна Анюто, я тебе сердечно вітаю з днем Ангела! І бажаю від душі великих перемог і досягнень, чудового настрою і бадьорості тіла, неймовірної краси і чудових ідей, яскравих моментів життя і неземної любові!

скачати привітання з Днем Ангела
(скачати)

Вітаю тебе з днем Ангела, бажаю, щоб твій ангел завжди тебе оберігав і спрямовував, а іноді й штовхав у спину для точності у виборі життєвого шляху. Бажаю, щоб усі справи давалися легко, а всі негаразди ти зустрічала з оптимізмом і надією в серці. Нехай день Ангела тобі подарує світло, адже це твоє свято!

привітання з Днем Ангела жінці
(скачати)

привітання з Днем Ангела
(скачати)

Вітаю з Днем Анни. У це чисте і світле свято хочу побажати, щоб життя йшло в напрямку щастя, щоб кожне діло мало правильний сенс і успішний кінець, щоб Господь у скрутну хвилину міг послати свою допомогу, щоб щирість і яскраве світло душі завжди допомагали обирати праведний шлях.

привітання з Днем Ангела
(скачати)

Вітаю, прекрасна Анно. Бажаю, щоб життя було наповнене прекрасним, світлим і добрим. Нехай ясним буде небо, нехай яскраво світить сонечко, нехай інколи йде спокійний рівний дощ, після якого з'являється веселка в житті і красиві польові квіти. Нехай у житті буде багато цілей, прагнення до них і успішне їхнє досягнення, нехай буде щирим кохання і справжнім щастя.

привітання з Днем Ангела
(скачати)

привітання з Днем Ангела
(скачати)

З Днем Анни! Нехай світле ім'я матері Пресвятої Богородиці стане твоїм захистом і життєвим оберегом. Нехай береже тебе, дарує надію, чистоту помислів, силу щирої віри, мир і душевний спокій.

привітання з Днем Ангела
(скачати)

Сьогодні - світле свято і в цей добрий день - у День Анни я щиро зичу щасливого, благодатного життя у світі любові й радості, добрих справ і думок. Нехай душа не знає образ і розчарувань, нехай серце голосно співає і дарує близьким людям надію. Бажаю здоров'я, невтомної віри та сили.

привітання з Днем Ангела
(скачати)

Тут зібрані побажання з Днем Ангела проза за такими темами і написами:

 • привітання з Днем Ангела своїми словами
 • вітання з Днем Ангела своїми словами
 • короткі привітання з Днем Ангела своїми словами
 • зворушливі привітання з Днем Ангела своїми словами
 • поздоровлення з Днем Ангела своїми словами
 • гарне привітання з Днем Ангела своїми словами
 • гарні привітання з Днем Ангела своїми словами
 • патріотичні привітання з Днем Ангела своїми словами
 • з Днем Ангела в прозі
 • привітання з Днем Ангела в прозі
 • вітання з Днем Ангела в прозі
 • привітання з Днем Ангела у прозі
 • з Днем Ангела жінці у прозі
 • оригінальні привітання з Днем Ангела в прозі
 • мудрі привітання з Днем Ангела в прозі
 • побажання з Днем Ангела в прозі
 • привітання з Днем Ангела прозою
 • з Днем Ангела проза
 • привітання з Днем Ангела проза
 • привітання з Днем Ангела до сліз своїми словами

На цій сторінці ми зібрали тільки найкращі привітання з Днем Ангела Анна в прозі своїми словами, нові гарні привітання з Днем Ангела Анна в картинках. Вибирайте ексклюзивне привітання з відповідними побажаннями, воно чудово доповнить подарунок. Завантажуйте привітання з Днем Ангела Анна своїми словами безкоштовно на телефон чи комп’ютер або відправляйте в смс, месенджери та соціальні мережі, такі як: Instagram, Facebook, Telegram, Viber, WhatsApp, щоб привітати близьких вам людей з іменинами.

Рейтинг