День Ангела вважається особливим і особистим святом кожної людини. Цього дня люди зазвичай вітають один одного, бажаючи здоров’я, удачі та благополуччя. Також заведено проводити сімейні або дружні зустрічі, обмінюватися подарунками і висловлювати подяку за турботу і підтримку.

За старим і новим церковним календарем іменини Ірини відзначають декілька разів на рік у такі дні: 12 січня за старим стилем – 30 грудня за новим стилем; 16 січня за старим стилем – 3 січня за новим стилем; 26 лютого за старим стилем – 13 лютого за новим стилем; 7 березня за старим стилем – 22 лютого за новим стилем; 29 квітня за старим стилем – 16 квітня за новим стилем; 18 травня за старим стилем – 5 травня за новим стилем; 10 серпня за старим стилем – 28 липня за новим стилем; 17 серпня за старим стилем – 4 серпня за новим стилем; 22 серпня за старим стилем – 9 серпня за новим стилем; 1 жовтня за старим стилем – 18 вересня за новим стилем.
Проте висловити свої почуття та побажання власними словами часто буває не легко.

На цій сторінці ми зібрали для Вас вітання з Днем Ангела Ірини в картинках, листівках та прозі. Завантажуйте їх безкоштовно на телефон чи комп’ютер, та вітайте ними своїх близьких з іменинами.

привітання з Днем Ангела картинки скачати безкоштовно
(скачати)

Сьогодні день ангела Ірини! Ірина вирізняється вольовим характером, надзвичайно відповідальна, їй властиве почуття справедливості. Вітаємо з днем Ангела таку чудову людину і бажаємо їй залишатися такою ж прекрасною. Щоб твій ангел прилітав до тебе частіше, зберігав від усіх бід і оберігав від нещасть.

привітання з Днем Ангела українською мовою
(скачати)

День Ангела сьогодні святкує мила дівчина, Ірина. Залишайся ж завжди такою ж прекрасною і милою дівчиною. Щоб ти завжди була під крильцем свого ангела-охоронця. Удачі, щастя, молодості і всього найсвітлішого.

привітання з Днем Ангела
(скачати)

картинка картинки привітання з Днем Ангела
(скачати)

Дорога Ірино, хочу тебе привітати з чудовим твоїм святом - Днем Ангела! Бажаю тобі, щоб під ногами стелився м'який килим з удачі та везіння, щоб поруч завжди були рідні та близькі люди, щоб за спиною залишалися теплі й радісні спогади, а попереду були перспективні горизонти щастя й успіху.

привітання з Днем Ангела картинки скачати
(скачати)

Іринко, сьогодні, в твій день Ангела хочу від душі побажати жити з яскравим світлом радості в душі і з доброю вірою в чудеса! Мила Ірочка, нехай кожен день твого життя буде наповнений чарами і магією добра!

привітання з Днем Ангела картинки українською
(скачати)

привітання з Днем Ангела
(скачати)

Бажаю тобі, Ірино, міцного здоров'я, сердечного тепла і душевного спокою. З днем Ангела! Нехай твоя свята покровителька оберігає тебе на всіх шляхах. Бажаю, щоб твій дім був повною чашею, бажаю багато-багато щирої любові!

скачати привітання з Днем Ангела
(скачати)

З днем Ангела, дорога Ірино. Бажаю захоплення і здивування, щастя і натхнення, любові і відради, здоров'я і сил. Ірочка, нехай твій ангел-охоронець ніколи не втомлюється оберігати тебе від неприємностей. Нехай твоє життя легким і веселим!

привітання з Днем Ангела жінці
(скачати)

привітання з Днем Ангела
(скачати)

Ірино, вітаю з днем Ангела! Бажаю щодня відчувати себе комфортно і благополучно. Нехай твій хранитель оберігає від усіх негараздів і ніколи тебе не підводить!

привітання з Днем Ангела
(скачати)

Вітаю з днем Ангела, Ірино. Бажаю щастя, здоров'я, краси і багатства. Бажаю добра, веселощів, гармонії та душевної теплоти. Ірочка, нехай твій ангел завжди захищає тебе від бід, нехай він береже тебе кожну хвилину життя.

привітання з Днем Ангела
(скачати)

привітання з Днем Ангела
(скачати)

Дорога Ірино, я тебе вітаю і від щирого серця в цей радісний день побажати тобі хочу неймовірного щастя і міцного здоров'я, легкої удачі і великих перемог, незгасаючої надії і щирого кохання, як найпрекрасніша квітка, ти по життю, Ірино, цвіти.

привітання з Днем Ангела
(скачати)

Вітаємо наймилішу дівчину на світі Ірину з чудовим святом - днем Ангела! Нехай воно принесе тобі море радості, щастя і тепла, нехай серце твоє наповниться внутрішнім світлом і радістю! Нехай очі сяють, а посмішка не сходить з вуст.

привітання з Днем Ангела
(скачати)

Тут зібрані побажання з Днем Ангела проза за такими темами і написами:

 • привітання з Днем Ангела своїми словами
 • вітання з Днем Ангела своїми словами
 • короткі привітання з Днем Ангела своїми словами
 • зворушливі привітання з Днем Ангела своїми словами
 • поздоровлення з Днем Ангела своїми словами
 • гарне привітання з Днем Ангела своїми словами
 • гарні привітання з Днем Ангела своїми словами
 • патріотичні привітання з Днем Ангела своїми словами
 • з Днем Ангела в прозі
 • привітання з Днем Ангела в прозі
 • вітання з Днем Ангела в прозі
 • привітання з Днем Ангела у прозі
 • з Днем Ангела жінці у прозі
 • оригінальні привітання з Днем Ангела в прозі
 • мудрі привітання з Днем Ангела в прозі
 • побажання з Днем Ангела в прозі
 • привітання з Днем Ангела прозою
 • з Днем Ангела проза
 • привітання з Днем Ангела проза
 • привітання з Днем Ангела до сліз своїми словами

На цій сторінці ми зібрали тільки найкращі привітання з Днем Ангела Ірини в прозі своїми словами, нові гарні привітання з Днем Ангела Ірини в картинках. Вибирайте ексклюзивне привітання з відповідними побажаннями, воно чудово доповнить подарунок. Завантажуйте привітання з Днем Ангела Ірини своїми словами безкоштовно на телефон чи комп’ютер або відправляйте в смс, месенджери та соціальні мережі, такі як: Instagram, Facebook, Telegram, Viber, WhatsApp, щоб привітати близьких вам людей з іменинами.

Рейтинг