День Ангела вважається особливим і особистим святом кожної людини. Цього дня люди зазвичай вітають один одного, бажаючи здоров’я, удачі та благополуччя. Також заведено проводити сімейні або дружні зустрічі, обмінюватися подарунками і висловлювати подяку за турботу і підтримку.

Коли святкують день ангела Дмитра? Іменини Дмитра за православним календарем святкують 26 жовтня за новим стилем (було 8 листопада).

Проте висловити свої почуття та побажання власними словами часто буває не легко. Але ми з радістю вам допоможемо!

На цій сторінці ми зібрали для Вас привітання з Днем Ангела Дмитра в картинках, листівках та прозі. Завантажуйте їх безкоштовно на телефон чи комп’ютер, та вітайте ними своїх близьких з іменинами.

привітання з Днем Ангела картинки скачати безкоштовно
(скачати)

Дмитре, вітаю з Днем ангела! Бажаю завжди залишатися яскравим, стильним, веселим, чарівним, активним, щирим, успішним, цілеспрямованим, рішучим, крутим і везучим хлопцем, який може будь-які гори звернути. Бажаю тобі, Дмитрику, здоров'я та оптимізму, великого щастя і гарячої пристрасної любові.

привітання з Днем Ангела українською мовою
(скачати)

Вітаю тебе, Дмитре, з твоїм чудовим святом, з іменинами. Бажаю щастя в житті та успіхів у роботі, достатку в домі та яскравого світла в душі, щирої любові в серці та неймовірної бадьорості в тілі, цікавих ідей у голові та міцного здоров'я.

привітання з Днем Ангела
(скачати)

картинка картинки привітання з Днем Ангела
(скачати)

Дмитре, вітаю з іменинами і бажаю, щоб твій янгол-охоронець не зраджував своєму доброму смаку і продовжував тішити тебе та оточуючих.

привітання з Днем Ангела картинки скачати
(скачати)

Дорогий Дмитрику! Вітаю тебе з іменинами - Днем ангела твого. Кажуть: "Як корабель назвеш, так він і попливе". Я бажаю, щоб твоє ім'я допомагало тобі у творчому формуванні та в досягненні цілей, і щоб твій життєвий шлях був довгим і щасливим!

привітання з Днем Ангела картинки українською
(скачати)

привітання з Днем Ангела
(скачати)

Дмитро, з Днем ангела! Нехай твій хранитель закриває тебе крилом від усіх напастей, але не привчає безвольно плисти за течією. Бажаємо, щоб ти завжди зумів розгледіти свій вірний шлях, щирих друзів і справжнє кохання!

скачати привітання з Днем Ангела
(скачати)

Ще коли ти був хлопчиком, я знала, що твоє життя буде саме таким, як ти захочеш. Ти завжди вмів домагатися свого, що б це не було. Тож нехай твій Ангел-охоронець дасть тобі ще більше сил і наполегливості для досягнення тих цілей, які раніше були лише мріями. З Днем ангела!

привітання з Днем Ангела жінці
(скачати)

привітання з Днем Ангела
(скачати)

Дмитре, вітаю з іменинами і бажаю, щоб твій янгол-охоронець не зраджував своєму доброму смаку і продовжував тішити тебе і оточуючих.

привітання з Днем Ангела
(скачати)

Дімо, від щирого серця вітаємо тебе з іменинами! Бажаємо, щоб Удача, Успіх і Натхнення були вірними супутниками у всіх твоїх починаннях, а Здоров'я, Щастя і Благополуччя - в щоденному житті! Щоб накопичений життєвий досвід і мудрість допомогли досягти нових висот! Нехай збудуться твої найпотаємніші бажання і прагнення, збережеться все хороше, що є у твоєму житті та примножаться миті радості, любові й оптимізму. Наполегливості та терпіння у вирішенні щоденних завдань!

привітання з Днем Ангела
(скачати)

привітання з Днем Ангела
(скачати)

Дмитре, вітаю з іменинами! Нехай твій небесний охоронець буде завжди з тобою поруч і в хвилини радості, і в хвилини смутку. Коли ти впадеш, він підніме, коли ти заплачеш - розрадить, коли ти будеш радіти, він теж разом із тобою радітиме.

привітання з Днем Ангела
(скачати)

Дімо, вітаю з Днем ангела! Бажаю прекрасного життя і нехай на кожному його повороті завжди зустрічаються чудові люди. Бажаю міцного здоров'я і безліч приводів для радості! Нехай кожен твій ранок починається з посмішки, а кожен день буде щасливим і сонячним.

привітання з Днем Ангела
(скачати)

Тут зібрані побажання з Днем Ангела проза за такими темами і написами:

 • привітання з Днем Ангела своїми словами
 • вітання з Днем Ангела своїми словами
 • короткі привітання з Днем Ангела своїми словами
 • зворушливі привітання з Днем Ангела своїми словами
 • поздоровлення з Днем Ангела своїми словами
 • гарне привітання з Днем Ангела своїми словами
 • гарні привітання з Днем Ангела своїми словами
 • патріотичні привітання з Днем Ангела своїми словами
 • з Днем Ангела в прозі
 • привітання з Днем Ангела в прозі
 • вітання з Днем Ангела в прозі
 • привітання з Днем Ангела у прозі
 • з Днем Ангела жінці у прозі
 • оригінальні привітання з Днем Ангела в прозі
 • мудрі привітання з Днем Ангела в прозі
 • побажання з Днем Ангела в прозі
 • привітання з Днем Ангела прозою
 • з Днем Ангела проза
 • привітання з Днем Ангела проза
 • привітання з Днем Ангела до сліз своїми словами

На цій сторінці ми зібрали тільки найкращі привітання з Днем Ангела Дмитра в прозі своїми словами, нові гарні привітання з Днем Ангела Дмитра в картинках. Вибирайте ексклюзивне привітання з відповідними побажаннями, воно чудово доповнить подарунок. Завантажуйте привітання з Днем Ангела Дмитра своїми словами безкоштовно на телефон чи комп’ютер або відправляйте в смс, месенджери та соціальні мережі, такі як: Instagram, Facebook, Telegram, Viber, WhatsApp, щоб привітати близьких вам людей з іменинами.

Рейтинг