День Ангела вважається особливим і особистим святом кожної людини. Цього дня люди зазвичай вітають один одного, бажаючи здоров’я, удачі та благополуччя. Також заведено проводити сімейні або дружні зустрічі, обмінюватися подарунками і висловлювати подяку за турботу і підтримку.

Коли святкують день ангела Романа? За новим церковним календарем День ангела Романа відзначають 18 листопада. Раніше Романи святкували іменини 1 грудня.

Проте висловити свої почуття та побажання власними словами часто буває не легко. Але ми з радістю вам допоможемо!

На цій сторінці ми зібрали для Вас привітання з Днем Ангела Романа в картинках, листівках та прозі. Завантажуйте їх безкоштовно на телефон чи комп’ютер, та вітайте ними своїх близьких з іменинами.

привітання з Днем Ангела картинки скачати безкоштовно
(скачати)

Будь щасливий, Романе, в цей день і завжди! Нехай люди тебе поважають! Бажаємо всього найкращого, міцного здоров'я і довголіття в достатку і пошані. Нехай тебе оточують тільки ті люди, які бажають тобі добра, а негатив обходить стороною! Будь щасливий у сім'ї і нехай близькі люди тільки радують тебе. З іменинами, рідний!

привітання з Днем Ангела українською мовою
(скачати)

Любий Романе! У день Ангела бажаю тобі завести черговий роман, який стане найкращим романом у твоєму прекрасному житті - роман зі своєю удачею!

привітання з Днем Ангела
(скачати)

картинка картинки привітання з Днем Ангела
(скачати)

У День ангела хочу побажати, щоб твій ангел завжди тебе оберігав і допомагав тобі у всіх твоїх справах - домашніх і робочих, щоб усі твої починання були втілені в життя, щоб тебе завжди супроводжували удача, процвітання і успіх.

привітання з Днем Ангела картинки скачати
(скачати)

Романе, сьогодні я тебе щиро вітаю. Нехай у твоєму житті не буде темних смуг і злих невдач, нехай всюди переслідує тебе успіх і чекає перемога. Ромчику, живи, як подобається і роби, що хочеться. З днем Ангела!

привітання з Днем Ангела картинки українською
(скачати)

привітання з Днем Ангела
(скачати)

Вітаю тебе, Романе, з днем Ангела і бажаю тобі: здоров'я тілу, смиренності душі, міцного терпіння Бажаю, щоб пам'ять про Бога завжди була у тебе в твоїй душі. Нехай Господь Бог благословить тебе на добрі справи!

скачати привітання з Днем Ангела
(скачати)

Милий Рома! Вітаємо тебе з днем Ангела! Бажаємо всього найкращого. Побільше грошей, любові та щастя! Нехай всі твої мрії здійсняться, а улюблені люди поважають, підтримують. Нехай твоя кар'єра йде вгору і не закінчується! Нехай тільки хороші люди зустрічаються на твоєму шляху, а негідники проходять повз.

привітання з Днем Ангела жінці
(скачати)

привітання з Днем Ангела
(скачати)

Сміливий і відважний Романе, я тебе щиро вітаю і бажаю безліч перемог і досягнень, міцного здоров'я, любові, щастя і удачі.

привітання з Днем Ангела
(скачати)

Найчарівнішого хлопця на ім'я Роман хочу привітати з його святом! Бажаю, Ромочко, тобі, щоб будь-яка робота давалась легко, щоб успіх був стрімким і стабільним, щоб твоє щастя було довговічним і надійним, щоб радість була щирою, щоб здоров'я було міцним, щоб друзі були надійними, щоб кохання твоє було вірним і взаємним.

привітання з Днем Ангела
(скачати)

привітання з Днем Ангела
(скачати)

Чудова людина з ім'ям Роман, зі святом тебе! Бажаю тепла, добра, любові і світла, удачі і радості, краси і натхнення! Нехай дуже скоро тебе знайде улюблена справа, прекрасна жінка і мішечок грошей!

привітання з Днем Ангела
(скачати)

Бажаю Вам доброго здоров'я і благополучного, щасливого життя в достатку! Романе, Ви - справжня душа компанії, будьте завжди таким щирим і життєлюбним ентузіастом з мінімумом турбот і вічно позитивним настроєм. Теплого сімейного вогнища Вам і внутрішньої гармонії! З днем Ангела!

привітання з Днем Ангела
(скачати)

Тут зібрані побажання з Днем Ангела проза за такими темами і написами:

 • привітання з Днем Ангела своїми словами
 • вітання з Днем Ангела своїми словами
 • короткі привітання з Днем Ангела своїми словами
 • зворушливі привітання з Днем Ангела своїми словами
 • поздоровлення з Днем Ангела своїми словами
 • гарне привітання з Днем Ангела своїми словами
 • гарні привітання з Днем Ангела своїми словами
 • патріотичні привітання з Днем Ангела своїми словами
 • з Днем Ангела в прозі
 • привітання з Днем Ангела в прозі
 • вітання з Днем Ангела в прозі
 • привітання з Днем Ангела у прозі
 • з Днем Ангела жінці у прозі
 • оригінальні привітання з Днем Ангела в прозі
 • мудрі привітання з Днем Ангела в прозі
 • побажання з Днем Ангела в прозі
 • привітання з Днем Ангела прозою
 • з Днем Ангела проза
 • привітання з Днем Ангела проза
 • привітання з Днем Ангела до сліз своїми словами

На цій сторінці ми зібрали тільки найкращі привітання з Днем Ангела Романа в прозі своїми словами, нові гарні привітання з Днем Ангела Романа в картинках. Вибирайте ексклюзивне привітання з відповідними побажаннями, воно чудово доповнить подарунок. Завантажуйте привітання з Днем Ангела Романа своїми словами безкоштовно на телефон чи комп’ютер або відправляйте в смс, месенджери та соціальні мережі, такі як: Instagram, Facebook, Telegram, Viber, WhatsApp, щоб привітати близьких вам людей з іменинами.

Рейтинг