День Ангела вважається особливим і особистим святом кожної людини. Цього дня люди зазвичай вітають один одного, бажаючи здоров’я, удачі та благополуччя. Також заведено проводити сімейні або дружні зустрічі, обмінюватися подарунками і висловлювати подяку за турботу і підтримку.

Коли святкують день ангела Миколи? Свої іменини Миколи відзначають кілька разів на рік. Але найбільш популярною датою є 6 грудня за новоюліанським календарем (раніше 19 грудня) – День Святого Миколая.

Проте висловити свої почуття та побажання власними словами часто буває не легко. Але ми з радістю вам допоможемо!

На цій сторінці ми зібрали для Вас привітання з Днем Ангела Миколи в картинках, листівках та прозі. Завантажуйте їх безкоштовно на телефон чи комп’ютер, та вітайте ними своїх близьких з іменинами.

привітання з Днем Ангела картинки скачати безкоштовно
(скачати)

Зі святом! Нехай Миколай Чудотворець відгукується на твої молитви і все в житті завжди складається чудесним чином! Нехай віра в диво допомагає долати будь-які перешкоди, дарує надію, вселяє впевненість у благополучний результат твоїх добрих починань!

привітання з Днем Ангела українською мовою
(скачати)

Миколо, вітаємо тебе з Днем ангела. Бажаємо тобі невичерпної життєвої сили та енергії, шаленого ентузіазму та натхнення, непереможної мужності та завзяття, безмежного щастя та великої любові.

привітання з Днем Ангела
(скачати)

картинка картинки привітання з Днем Ангела
(скачати)

Коля, в день твоїх іменин я бажаю світлого щастя і доброї дороги до успіху, здійснення заповітних мрій і щирих надій, неймовірного везіння в житті і вірного кохання, відмінного здоров'я і домашнього затишку.

привітання з Днем Ангела картинки скачати
(скачати)

Вітаю тебе з Днем ангела Миколи і хочу побажати, щоб віра в диво назавжди оселилася у твоєму серці, душі та свідомості. Нехай дім буде сповнений добра, миру і любові. І нехай це свято стане благословенням для тебе та всіх твоїх рідних і близьких!

привітання з Днем Ангела картинки українською
(скачати)

привітання з Днем Ангела
(скачати)

Щиро вітаю тебе з днем твого небесного покровителя, зі святом іменин. Я хочу побажати, щоб твій невидимий захисник оберігав тебе від різних бід і напастей, щоб спрямовував тебе на правильний шлях, не давав сумувати, щоб відганяв від тебе дурні й непотрібні думки. А також, щоб ти частіше посміхався, адже коли ти посміхаєшся, твій ангел-охоронець світиться від щастя, і це світло відбивається у тебе в очах. Нехай він береже тебе все життя! Будь щасливий, Миколо!

скачати привітання з Днем Ангела
(скачати)

Дорогий Коля, у цей радісний для нас день саме ти є іменинником. Ми бажаємо тобі якнайменше лиха і неприємностей, щоб у твого ангела-охоронця майже не було роботи. А ще бажаємо тобі радості і щастя, здоров'я та успіхів на шляху, нехай завжди над твоєю головою світить сонечко, а за спиною стоїть маленький помічник!

привітання з Днем Ангела жінці
(скачати)

привітання з Днем Ангела
(скачати)

Коля! Вітаю тебе, дорогий, з іменинами. Бажаю бути мудрим і відважним володарем свого життя, прагнути до цілей і вірити у свій успіх, бажаю з кожен день насолоджуватися дивовижним життям та вірити у краще майбутнє.

привітання з Днем Ангела
(скачати)

Дорогий Коля, з Днем ангела! Твій небесний опікун подарував тобі безліч якостей: доброту, повагу до інших, щирість і чесність. Бажаю тобі не розгубити цей цінний набір ангельських подарунків по життю і пишатися тим ім'ям, що дарували тобі твої батьки.

привітання з Днем Ангела
(скачати)

привітання з Днем Ангела
(скачати)

Миколо, щиро вітаю тебе з Днем ангела! Нехай цей день буде для тебе радісним і наповненим Божою присутністю! Нехай твій ангел-охоронець завжди оберігає тебе!

привітання з Днем Ангела
(скачати)

З Днем ангела Вас, Миколо! Я хочу побажати Вам перемоги у всіх починаннях у Вашому житті. І звичайно багато любові і щоб Ви були щасливі.

привітання з Днем Ангела
(скачати)

Тут зібрані побажання з Днем Ангела проза за такими темами і написами:

 • привітання з Днем Ангела своїми словами
 • вітання з Днем Ангела своїми словами
 • короткі привітання з Днем Ангела своїми словами
 • зворушливі привітання з Днем Ангела своїми словами
 • поздоровлення з Днем Ангела своїми словами
 • гарне привітання з Днем Ангела своїми словами
 • гарні привітання з Днем Ангела своїми словами
 • патріотичні привітання з Днем Ангела своїми словами
 • з Днем Ангела в прозі
 • привітання з Днем Ангела в прозі
 • вітання з Днем Ангела в прозі
 • привітання з Днем Ангела у прозі
 • з Днем Ангела жінці у прозі
 • оригінальні привітання з Днем Ангела в прозі
 • мудрі привітання з Днем Ангела в прозі
 • побажання з Днем Ангела в прозі
 • привітання з Днем Ангела прозою
 • з Днем Ангела проза
 • привітання з Днем Ангела проза
 • привітання з Днем Ангела до сліз своїми словами

На цій сторінці ми зібрали тільки найкращі привітання з Днем Ангела Миколи в прозі своїми словами, нові гарні привітання з Днем Ангела Миколи в картинках. Вибирайте ексклюзивне привітання з відповідними побажаннями, воно чудово доповнить подарунок. Завантажуйте привітання з Днем Ангела Миколи своїми словами безкоштовно на телефон чи комп’ютер або відправляйте в смс, месенджери та соціальні мережі, такі як: Instagram, Facebook, Telegram, Viber, WhatsApp, щоб привітати близьких вам людей з іменинами.

Рейтинг