День Ангела вважається особливим і особистим святом кожної людини. Цього дня люди зазвичай вітають один одного, бажаючи здоров’я, удачі та благополуччя. Також заведено проводити сімейні або дружні зустрічі, обмінюватися подарунками і висловлювати подяку за турботу і підтримку.

Наталі святкують іменини декілька разів на рік: 29 грудня, 9 березня, 18 березня, 26 серпня, 1 вересня за новим стилем та відповідно 11 січня, 22 березня, 31 березня, 8 вересня, 14 вересня за старим стилем.

Проте висловити свої почуття та побажання власними словами часто буває не легко.

На цій сторінці ми зібрали для Вас вітання з Днем Ангела Наталії в картинках, листівках та прозі. Завантажуйте їх безкоштовно на телефон чи комп’ютер, та вітайте ними своїх близьких з іменинами.

привітання з Днем Ангела картинки скачати безкоштовно
(скачати)

Наталю, сьогодні День твого ангела-хранителя. Я тебе вітаю і хочу тобі побажати, щоб ти частіше посміхалася, адже, коли ти посміхаєшся, твій Янгол світиться від щастя, і це світло відбивається у тебе в очах. Нехай твій Ангел береже тебе! Будь щаслива!

привітання з Днем Ангела українською мовою
(скачати)

Сьогодні чудовий день - день Ангела! Я хочу тебе привітати і побажати величезного жіночого щастя: бути коханою дружиною і мамою, бути успішною в кар'єрі і потрібною для друзів, завжди знати, чого ти хочеш, і мати можливість реалізувати свої бажання! Нехай у твоєму житті завжди будуть Віра, Надія і Любов! З днем Ангела, Наталю!

привітання з Днем Ангела
(скачати)

картинка картинки привітання з Днем Ангела
(скачати)

Наташа, хочу побажати в твої іменини виконання всіх твоїх заповітних бажань. Нехай мрії стануть реальністю. Ти по життю дуже цілеспрямована людина, тому тобі не складає особливих труднощів домагатися успіху в усьому. Від себе можу лише побажати міцного здоров'я, ясного розуму і удачі в досягненні результату.

привітання з Днем Ангела картинки скачати
(скачати)

З днем ангела, мила Наталю. Нехай твій крилатий захисник вкриє тебе від негоди, від непотрібного смутку, від поганих людей, від злих днів. Бажаю тобі, Наталю, бути завжди сповненою доброти, і мати серце, що надихає любов'ю!

привітання з Днем Ангела картинки українською
(скачати)

привітання з Днем Ангела
(скачати)

Мила Наталко, вітаю тебе з днем ангела і побажати хочу великого і світлого кохання, щирого і справжнього щастя, доброї удачі, великих успіхів, нереального везіння і міцного здоров'я.

скачати привітання з Днем Ангела
(скачати)

Мила Наталочко, вітаю тебе з днем ангела. Нехай у житті на тебе чекає щастя й удача, нехай шлях твій буде світлий і успішний, нехай душа твоя радіє життю, а серце щиро любить і робить добрі справи.

привітання з Днем Ангела жінці
(скачати)

привітання з Днем Ангела
(скачати)

Мила Наталю, я тебе вітаю з радісним і світлим днем, з днем ангела! Нехай твій Хранитель завжди тебе оберігає від бід цього життя і заздрісних очей, нехай буде твоя душа завжди сповнена великої любові і щастя, нехай будуть дива в твоєму кожному дні, нехай веселим і легким завжди залишається твій характер.

привітання з Днем Ангела
(скачати)

Мила Наталю, вітаю з днем ангела! Бажаю, щоб ангел хранитель ходив поруч з тобою, оберігав і захищав від бід!

привітання з Днем Ангела
(скачати)

привітання з Днем Ангела
(скачати)

Наталю, вітаю тебе з днем ангела! Бажаю, щоб твій охоронець завжди був із тобою поруч, оберігав і піклувався. Краси, турботи, щирості, багато радості та сюрпризів! Будь щаслива, дорогенька!

привітання з Днем Ангела
(скачати)

Наталко, у День ангела хочу побажати, щоб твій ангел завжди тебе оберігав і допомагав тобі у всіх твоїх справах - домашніх і робочих, щоб усі твої починання були втілені в життя, щоб тебе завжди супроводжували удача, процвітання і успіх.

привітання з Днем Ангела
(скачати)

Тут зібрані побажання з Днем Ангела проза за такими темами і написами:

 • привітання з Днем Ангела своїми словами
 • вітання з Днем Ангела своїми словами
 • короткі привітання з Днем Ангела своїми словами
 • зворушливі привітання з Днем Ангела своїми словами
 • поздоровлення з Днем Ангела своїми словами
 • гарне привітання з Днем Ангела своїми словами
 • гарні привітання з Днем Ангела своїми словами
 • патріотичні привітання з Днем Ангела своїми словами
 • з Днем Ангела в прозі
 • привітання з Днем Ангела в прозі
 • вітання з Днем Ангела в прозі
 • привітання з Днем Ангела у прозі
 • з Днем Ангела жінці у прозі
 • оригінальні привітання з Днем Ангела в прозі
 • мудрі привітання з Днем Ангела в прозі
 • побажання з Днем Ангела в прозі
 • привітання з Днем Ангела прозою
 • з Днем Ангела проза
 • привітання з Днем Ангела проза
 • привітання з Днем Ангела до сліз своїми словами

На цій сторінці ми зібрали тільки найкращі привітання з Днем Ангела Наталії в прозі своїми словами, нові гарні привітання з Днем Ангела Наталії в картинках. Вибирайте ексклюзивне привітання з відповідними побажаннями, воно чудово доповнить подарунок. Завантажуйте привітання з Днем Ангела Наталії своїми словами безкоштовно на телефон чи комп’ютер або відправляйте в смс, месенджери та соціальні мережі, такі як: Instagram, Facebook, Telegram, Viber, WhatsApp, щоб привітати близьких вам людей з іменинами.

Рейтинг