День Ангела вважається особливим і особистим святом кожної людини. Цього дня люди зазвичай вітають один одного, бажаючи здоров’я, удачі та благополуччя. Також заведено проводити сімейні або дружні зустрічі, обмінюватися подарунками і висловлювати подяку за турботу і підтримку.

Згідно з церковним календарем, день ангела Марії відзначають 41 раз на рік. Іноді він припадає кілька разів на місяць. Однак, є ключові дати, коли Марії відзначають іменини: 4 грудня (21 листопада за старим стилем), 26 грудня (8 січня за старим стилем), 22 липня (4 серпня за старим стилем), 15 серпня (28 серпня за старим стилем), 8 вересня (21 вересня за старим стилем).

Проте висловити свої почуття та побажання власними словами часто буває не легко. Але ми з радістю вам допоможемо!

На цій сторінці ми зібрали для Вас вітання з Днем Ангела Марії в картинках, листівках та прозі. Завантажуйте їх безкоштовно на телефон чи комп’ютер, та вітайте ними своїх близьких з іменинами.

привітання з Днем Ангела картинки скачати безкоштовно
(скачати)

Марія, з днем ангела тебе! Бажаю завжди відчувати, що ти під надійним захистом, жити весело і безтурботно, а також отримувати багато любові, добра і поваги на свою адресу!

привітання з Днем Ангела українською мовою
(скачати)

Маріє, вітаю тебе з днем ангела! Бажаю, щоб твій милий хранитель давав тобі знаки для поліпшення всіх життєвих сфер і оберігав тебе від усіх негараздів і несправедливостей. Будь щаслива, здорова, терпляча, успішна і живи тільки в задоволення!

привітання з Днем Ангела
(скачати)

картинка картинки привітання з Днем Ангела
(скачати)

З днем ангела, Маріє! Нехай вкриває тебе ніжне крило твого захисника, щоб не підпускав біди до тебе і негаразди, турботи і образи, гіркоти і розлуки. Будь щасливою, вір у себе і свої цілі, залишайся світлою і щасливою.

привітання з Днем Ангела картинки скачати
(скачати)

Маріє, у твій день ангела я бажаю ніколи не сумувати і не впадати у відчай, щоб крило охоронця завжди вкривало від турбот і негараздів. Нехай твоя усмішка буде яскравішою за сонце і ніякі негаразди не затьмарюють твою харизму і блиск очей.

привітання з Днем Ангела картинки українською
(скачати)

привітання з Днем Ангела
(скачати)

З днем ангела вітаю, Маріє! Нехай його крило стане щитом від лиха і негараздів і щастю завжди знаходиться місце. Нехай небо над головою завжди буде мирним, чистим і сонячним.

скачати привітання з Днем Ангела
(скачати)

Маріє, з днем ангела тебе! Бажаю завжди залишатися такою ж світлою, щирою, доброю, лагідною, чарівною і нескінченно наповненою позитивною енергією дівчиною. Нехай твій ангел-охоронець завжди буде поруч і ні на мить тебе не залишає ніколи!

привітання з Днем Ангела жінці
(скачати)

привітання з Днем Ангела
(скачати)

Маріє! Нарешті прийшов цей день, коли ми можемо висловити всі свої побажання. Хочемо, щоб ти ніколи не сумувала, щоб у твоїй душі завжди цвіла весна, щоб ти завжди була такою доброю, усміхненою, позитивною і красивою, якою ти є зараз! Ти для нас справжній скарб і ми дуже сильно любимо тебе!

привітання з Днем Ангела
(скачати)

З днем ангела, Маріє! Нехай кожна хвилина життя буде яскравою і щасливою, а ти будь променистою і прекрасною. Нехай шлейф неосяжного добра тягнеться скрізь за тобою. Позитиву тобі, настрою, посмішок, радості, ясних безхмарних днів, миру.

привітання з Днем Ангела
(скачати)

привітання з Днем Ангела
(скачати)

Маріє, з днем ангела тебе! Бажаю спокою, благополуччя і тепла. Нехай твій ангел весь час буде поруч і не дасть тобі впасти!

привітання з Днем Ангела
(скачати)

Маріє, з днем ангела! Ми дуже сильно любимо тебе і бажаємо перемог і удачі, тільки вірних друзів і море щастя. Ми бажаємо процвітання, у всьому успіхів і везіння, тільки зеленого світла на шляху, і щоб ніколи не згасли вогники в твоїх очах.

привітання з Днем Ангела
(скачати)

Тут зібрані побажання з Днем Ангела проза за такими темами і написами:

 • привітання з Днем Ангела своїми словами
 • вітання з Днем Ангела своїми словами
 • короткі привітання з Днем Ангела своїми словами
 • зворушливі привітання з Днем Ангела своїми словами
 • поздоровлення з Днем Ангела своїми словами
 • гарне привітання з Днем Ангела своїми словами
 • гарні привітання з Днем Ангела своїми словами
 • патріотичні привітання з Днем Ангела своїми словами
 • з Днем Ангела в прозі
 • привітання з Днем Ангела в прозі
 • вітання з Днем Ангела в прозі
 • привітання з Днем Ангела у прозі
 • з Днем Ангела жінці у прозі
 • оригінальні привітання з Днем Ангела в прозі
 • мудрі привітання з Днем Ангела в прозі
 • побажання з Днем Ангела в прозі
 • привітання з Днем Ангела прозою
 • з Днем Ангела проза
 • привітання з Днем Ангела проза
 • привітання з Днем Ангела до сліз своїми словами

На цій сторінці ми зібрали тільки найкращі привітання з Днем Ангела Марії в прозі своїми словами, нові гарні привітання з Днем Ангела Марії в картинках. Вибирайте ексклюзивне привітання з відповідними побажаннями, воно чудово доповнить подарунок. Завантажуйте привітання з Днем Ангела Марії своїми словами безкоштовно на телефон чи комп’ютер або відправляйте в смс, месенджери та соціальні мережі, такі як: Instagram, Facebook, Telegram, Viber, WhatsApp, щоб привітати близьких вам людей з іменинами.

Рейтинг