День Ангела вважається особливим і особистим святом кожної людини. Цього дня люди зазвичай вітають один одного, бажаючи здоров’я, удачі та благополуччя. Також заведено проводити сімейні або дружні зустрічі, обмінюватися подарунками і висловлювати подяку за турботу і підтримку.

Коли святкують день ангела Світлани? Світлана відзначає свої іменини тричі на рік:
26 лютого за старим стилем і 13 лютого за новим стилем;
2 квітня за старим стилем і 20 березня за новим стилем;
16 листопада за старим стилем і 3 листопада за новим стилем.

Проте висловити свої почуття та побажання власними словами часто буває не легко. Але ми з радістю вам допоможемо!

На цій сторінці ми зібрали для Вас привітання з Днем Ангела Світлани в картинках, листівках та прозі. Завантажуйте їх безкоштовно на телефон чи комп’ютер, та вітайте ними своїх близьких з іменинами.

привітання з Днем Ангела картинки скачати безкоштовно
(скачати)

Шановна Світлано. Бажаємо успіху в роботі, спокою в душі, миру в домі та любові в серці. Бажаємо щодня посміхатися. Бажаємо із задоволенням зустрічати новий день і світ, який відкрив для Вас привітні обійми. Бажаємо з притаманною Вам легкістю домовитися з будь-яким опонентом і знайти спільну мову зі своєю щасливою зіркою.

привітання з Днем Ангела українською мовою
(скачати)

Світлано, вітаю тебе зі святом! Нехай тільки добрі слова привітань звучать сьогодні на твою адресу. Нехай прекрасні промені сонця заходять у твій дім і роблять його затишним і світлим, а серце добрим і ласкавим!

привітання з Днем Ангела
(скачати)

картинка картинки привітання з Днем Ангела
(скачати)

Дорога Свєточка, вітаю тебе! Бажаю приємних несподіванок і раптових радощів у житті, великих просторів щастя і рівних доріг до успіху. Свєтуль, будь завжди красива до запаморочення і кохана до божевілля.

привітання з Днем Ангела картинки скачати
(скачати)

Вітаю тебе, Світлано. Усім серцем бажаю любові, удачі, краси, багатства, море задоволень і мінімум турбот у житті. Свєточка, нехай кожен день дозволяє тобі успішно поєднувати важливі справи, захоплення, приємні зустрічі, моменти теплих спогадів, миті розслабляючого відпочинку і наполегливу працю на благо власного щастя.

привітання з Днем Ангела картинки українською
(скачати)

привітання з Днем Ангела
(скачати)

Світлано, з днем ангела! Бажаю великих перспектив, відмінного самопочуття, барвистих вражень і багато-багато посмішок! Нехай усі твої починання приносять найбажаніший результат. Нехай завжди буде підтримка рідних і близьких. Нехай сонце освітлює твій життєвий шлях! Радості, любові та здійснення бажань!

скачати привітання з Днем Ангела
(скачати)

У день ангела, Світлано, хочу побажати, щоб твій ангел завжди тебе оберігав і допомагав тобі у всіх твоїх справах, щоб усі твої починання були втілені в життя, щоб тебе завжди супроводжували удача, процвітання й успіх!

привітання з Днем Ангела жінці
(скачати)

привітання з Днем Ангела
(скачати)

Вітаю, Світлано, з днем ангела! Ти - світло Землі, у тебе чиста душа! Бажаю тобі, Свєточка, завжди залишатися такою щирою, багатогранною, відкритою. І нехай люди бажають тобі тільки добра, нехай у житті твоєму відбуваються тільки хороші події. Бажаю тобі любові, краси, посмішок і щастя!

привітання з Днем Ангела
(скачати)

Дорога Свєточка! Бажаю тобі завжди бути такою ж легкою і сонячною! Бажаю завжди підкорювати людські серця своєю відкритістю, товариськістю і доброзичливістю. Бажаю, щоб і твоє життя було таким же веселим, легким і добрим, як і ти сама! З іменинами!

привітання з Днем Ангела
(скачати)

привітання з Днем Ангела
(скачати)

Люба Світлано, вітаю тебе щиро з днем ангела! Бажаю медового щастя і солодких поцілунків, міцних обіймів і вірного кохання! Нехай життя твоє буде наповнене щасливими світанками і сонячним настроєм, красивими заходами сонця і неймовірною радістю душі!

привітання з Днем Ангела
(скачати)

Вітаємо з днем ангела, наша світла Світлано! Нехай твій небесний хранитель буде завжди з тобою поруч і в хвилини радості, і в хвилини печалі, щохвилини, щомиті, щосекунди!

привітання з Днем Ангела
(скачати)

Тут зібрані побажання з Днем Ангела проза за такими темами і написами:

 • привітання з Днем Ангела своїми словами
 • вітання з Днем Ангела своїми словами
 • короткі привітання з Днем Ангела своїми словами
 • зворушливі привітання з Днем Ангела своїми словами
 • поздоровлення з Днем Ангела своїми словами
 • гарне привітання з Днем Ангела своїми словами
 • гарні привітання з Днем Ангела своїми словами
 • патріотичні привітання з Днем Ангела своїми словами
 • з Днем Ангела в прозі
 • привітання з Днем Ангела в прозі
 • вітання з Днем Ангела в прозі
 • привітання з Днем Ангела у прозі
 • з Днем Ангела жінці у прозі
 • оригінальні привітання з Днем Ангела в прозі
 • мудрі привітання з Днем Ангела в прозі
 • побажання з Днем Ангела в прозі
 • привітання з Днем Ангела прозою
 • з Днем Ангела проза
 • привітання з Днем Ангела проза
 • привітання з Днем Ангела до сліз своїми словами

На цій сторінці ми зібрали тільки найкращі привітання з Днем Ангела Світлани в прозі своїми словами, нові гарні привітання з Днем Ангела Світлани в картинках. Вибирайте ексклюзивне привітання з відповідними побажаннями, воно чудово доповнить подарунок. Завантажуйте привітання з Днем Ангела Світлани своїми словами безкоштовно на телефон чи комп’ютер або відправляйте в смс, месенджери та соціальні мережі, такі як: Instagram, Facebook, Telegram, Viber, WhatsApp, щоб привітати близьких вам людей з іменинами.

Рейтинг