На цій сторінці розміщений текст Кафизми 16 до якої входять псалми з 109 по 117 псалом. Також тут можна прослухати всі молитви 16 Кафизми в аудіо форматі mp3, та прочитати текст молитв які читаються після Кафизми вкінці.

Зміст:

Кафизма 16: псалми

Всі псалми з 109 по 117 по порядку, які входять до 16 Кафизми:

Молитви після 16 кафизми

Після 16 кафизми читаємо молитви: від “Трисвяте” по “Отче наш”

  • Трисвяте: Святий Боже, святий кріпкий, святий безсмертний, помилуй нас.
  • Слава Отцю: Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, і нині, і повсякчас, і на віки вічнi. Амінь.
  • Пресвятая Тройце: Пресвята Тройце, помилуй нас; Господи, очисти гріхи наші; Владико, прости беззаконня наші; Святий, завiтай і зціли немочі наші імени твого ради.
  • Господи, помилуй. (3 рази)
  • Слава Отцю: Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, і нині, і повсякчас, і на віки вічнi. Амінь.
  • Отче наш

Тропарі, глас 1:

Душе моя! Інший світ на тебе чекає і Суддя виявить твоє таємне і зле. Не прив’язуйся до земного, а поспіши взивати до Судді: «Боже, очисти і спаси мене».

Слава: Спасителю мій! Я ввесь покритий незліченними гріхами, як ранами; благаю милосердя Твоє, Христе, лікарю недужих, прийди зціли і спаси мене.

І нині: Душе моя! Чого безтурботно живеш у лінощах? Чому не жахаєшся гріхів, що їх ти вчинила? Поспіши покаятися, доки ще Господь не зачинив дверей перед тобою. До Богоматері в молитві взивай: “Надіє безнадійних! Я багато нагрішив перед Тобою, спаси мене, Владичице Пречиста”.

Господи, помилуй (40 разів).

Молитва вкінці 16 Кафизми

Господи святий, що у вишніх живеш і всевидючим Твоїм оком споглядаєш на всі творіння. Перед Тобою схиляємо голову душі й тіла і Тобі молимося: святий святих! Простягни невидиму руку Твою від святої оселі Твоєї й благослови всіх нас. Прости нам усі провини — вільні і невільні, словом або ділом. Дай нам, Господи, покаяння, дай нам сльози нашої душі на очищення безлічі гріхів наших. Пошли Твою велику милість на народ наш і на нас, недостойних рабів Твоїх. Бо благословенне і прославлене ім’я Твоє, Отця, і Сина, і Святого Духа, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Слухати аудіо Кафизма 16 mp3

Кафизма 16: псалми з 109 по 117, Тропарі, глас 1, Молитва

читайте також: всі Кафизми з 1 по 20, і Псалми з 1 по 151 псалом.

Рейтинг: 5 - 4 Голосов