Знак зодіаку Водолій

Водолій дати: 21 січня – 19 лютого

Водолій – одинадцятий знак зодіаку. Його піктографічний символ – дві хвилясті лінії, які позначають змій мудрості. Цей знак зодіаку уособлює собою зміну і випробування. В цій статті ми докладніше розглянемо: що означає знак зодіака Водолій, його характеристика, сумісність, дати за роками тварин, за датою народження, та відповімо на популярні запитання про Водоліїв.

Зміст:

Водолій – реаліст, який намагається змінити світ на краще. Оскільки ним керують одразу дві планети, його характер є неоднозначним. Улюблені заняття представника цього знака зодіаку – отримання нових знань і подорожі. Він схильний аналізувати все, що відбувається навколо. Ніколи не зраджує своїм принципам і сміливо вступає в боротьбу, якщо наштовхується на перешкоди.

Водолій – товариський знак зодіаку. У нього багато приятелів, але другом він може назвати лише одного-двох людей. Людей приваблює в ньому доброзичливість і здатність прийти на допомогу в будь-яку хвилину. Водночас оточуючі вважають його нетактовним тому, що він часто безпосередньо ставить особисті запитання. Такі звинувачення помилкові. Водолій не прагне образити співрозмовника, а бажає розгадати складну загадку людських стосунків.

Водолій характеристика знака українською мовою

Водолія можна уявити як такого собі прогресивного мудреця гороскопа. І це невипадково, адже він є одним із завершальних знаків зодіаку, що перебуває в зоні Вчителя, який ввібрав у себе весь колективний досвід і має доступ до складніших енергій. Тому серед Водоліїв зустрічається багато наставників, новаторів і винахідників у глобальному сенсі.

Та й у світових легендах Водолій згадується як один із творців світу людей, творець системи. Невипадково він відповідає архетипу Юнга Правителя, чиї ключові риси – це конкретика, систематизація, управління.

Дати 21 січня – 19 лютого
Стихія повітря
Планета Уран
Якості товариство, дружелюбність, відданість своїм ідеям, спокій, незалежність
Полярність Позитивна
Колір небесно-блакитний, синій, зелений, сріблястий, блакитний
Камінь аметист, аквамарин, циркон, бірюза, сапфір, турмалін, обсидіан
Квіти орхідеї, нарциси, кали, фіалки, конвалії
Талісман журавель, ключ, метелик, ікона
Краща сумісність Овни, Стрільці, Діви

Характер Водолія

Характер Водолія

Основне визначення, яке підходить до характеру Водолія – реаліст, який прагне змінити світ на краще. Найбільше Водолій любить дві речі – вчитися, здобувати нові знання і навички та подорожувати. У ньому завжди вирує творча енергія, геніальні думки, плани і задумки. При цьому Водолій ніколи не зупиниться на половині шляху до наміченої мети і завжди буде йти до переможного кінця. Люди цього знака зодіаку не сподіваються на “авось”, завжди тверезо оцінюють ситуацію, а зіткнувшись із проблемою, добре обмірковують шляхи її вирішення. Також варто зазначити, що Водолій не терпить рутинності. Оригінальний погляд на світ і любов до експериментів робить Водолія цікавим співрозмовником, а веселий і товариський характер – душею компанії. Він із легкістю заводить нові знайомства, підкорюючи своєю відкритістю, невимушеністю і сміливими судженнями.

А ще Водолій – добродушний і хлібосольний господар. Що більше гостей у його домі – то краще, увагою ніхто не буде обділений. Стать, соціальний статус, захоплення не мають значення, Водолії з усіма зможуть порозумітися, навіть якщо переважатимуть співрозмовника в інтелектуальному плані.

Сильні та слабкі сторони Водолія

Якщо говорити про сильні сторони Водолія, то насамперед це його цілеспрямованість, уміння знайти вихід із будь-якої складної ситуації, відповідальність за себе і своїх близьких. Причому відповідальні Водолії в усьому – на роботі, перед начальством, перед друзями, а головне – перед своєю сім’єю. А ще Водолії досить часто бувають чудовими батьками, які вміють знайти підхід до своїх дітей, не обмежуючись нудними штампами з книжок з виховання.

А ось серед слабких сторін Водолія можна відзначити деяку імпульсивність та ексцентричність, підвищену зарозумілість, а інколи – зайву різкість у судженнях чи шляхах досягнення своїх цілей. Також дехто відзначає досить авторитарну позицію Водоліїв у сім’ї – мовляв, якщо я беру на себе відповідальність, будьте ласкаві відповідати моїм настановам. Тож не нав’язуйте Водолію свою думку і не прагніть здатися мудрішим і досвідченішим, ніж він сам.

Любов і стосунки знака зодіака Водолій

Любов і стосунки

Здебільшого Водолій байдужий до палких пристрастей і любовних переживань. Водолії не мучитимуться ревнощами і підозрами, терзаючи себе і свого партнера. Під час сварок не варто чекати від них бурхливих з’ясувань стосунків або, тим більше, агресії та жорстокості.

Не будьте занадто вимогливими щодо протилежної статі. Поміркуйте свої запити до потенційного обранця, перестаньте порівнювати його з намальованим в юності ідеалом і терпиміше сприймайте його недоліки. У гонитві за досконалістю ви проґавите гідних претендентів на роль супутника життя.

Роблячи вибір щодо супутника життя, Водолій більше керується розумом, ніж серцем. В якості партнера цей знак зодіаку завжди віддасть перевагу людині, яка зважатиме на його думку, поважатиме вибір і особисті кордони, підтримає у всіх нових починаннях і буде прагнути до самовдосконалення. Не менш значущим є і душевний комфорт, який дуже важливий для Водолія, тому він шукатиме його у стосунках.

Секс

Оскільки Водолій – повітряна стихія, то земні тілесні радощі не особливо його й приваблюють. Йдеться, скоріше, про задоволення інтересу і потяг до чогось нового, тому Водолії рідко будуть прив’язуватися до одного партнера до шлюбу. Не варто від нього чекати палкої пристрасті, але якщо Водолій вгледів у вас споріднену душу, то і від сексу з ним можна чекати чогось більшого, ніж просто фізичний контакт.

Водолій стає палким коханцем. За зовнішньої холодності він здатний розпалити полум’я пристрасті одними тільки дотиками. Гра уяви і сміливість роблять секс із ним різноманітним і чуттєвим. Любить домінувати і завжди підтримує ініціативу партнера. Часто нехтує тривалими прелюдіями, намагаючись швидше досягти задоволення.

Сім’я і шлюб знаку зодіака Водолій

Сім’я і шлюб

Водолій не завжди прагне одружуватися, оскільки боїться, що сім’я може стати на заваді його планам і амбіціям. З іншого боку, представники знака завжди віддадуть перевагу стабільності перед новими незвіданими стосунками, а необхідність у душевному комфорті та близькості з віком виявляється сильнішою за переживання втратити свою незалежність.

Не перекладайте відповідальність за свої помилки на супутника життя. Визнайте їх, виправте і подумайте, як можна уникнути їх повторення. В іншому разі черговий провал робочого проєкту, невдала співбесіда, невдалий переїзд або зірвана торгова угода завжди закінчуватиметься сімейним скандалом.

Ідеальний шлюб для Водолія – можливість із другою половиною подорожувати світом, знаходити нові хобі та розваги, спільно будувати плани на майбутнє. А ось домашній побут, рутинні заняття на кшталт обов’язків миття посуду можуть призвести до сварок і непорозумінь у родині.

Які батьки

Народження дитини для Водолія – важлива подія, до якої він готується довгі роки. Саме тому найчастіше Водолії стають батьками вже у відносно зрілому віці. Зате його витримці, терпінню, батьківській мудрості залишається тільки позаздрити. До своїх батьківських обов’язків Водолії ставляться вдумливо й серйозно, рідко підпускаючи до виховання бабусь і дідусів, а тим паче – сторонніх порадників. Саме тому з дітьми вони зазвичай перебувають у дружніх стосунках, разом знаходять захоплення або способи незвичайного сімейного проведення часу. А ще Водолії ніколи не сваритимуть своїх дітей за погані оцінки або виклики до школи.

Для Водолія народження дитини – грандіозна подія, до якої він нерідко йде півжиття. Він серйозно ставиться до батьківських обов’язків і не підпускає до дітей сторонніх людей. Інтуїтивно відчуває їх навіть на відстані і знає, коли запропонувати свою допомогу. Дитина часто переймає його захоплення та інтереси. Якщо цього не відбувається, він нав’язує їх сам. Заплющує очі на дисципліну та успішність.

Дружба

Водолій – один із найбільш доброзичливих і компанійських знаків зодіаку. Він обожнює нові знайомства, спільні вилазки з друзями на відпочинок, часто збирає дружні компанії у себе вдома. Ось тільки справжніх відданих друзів у нього не так вже й багато. Часто Водолій може бути занадто відвертим, а десь і нетактовним, не терплячи чужої думки, відмінної від своєї власної. Іноді ця позиція може відштовхувати.

Утім, Водолії завжди можуть визнати свою помилку, вибачитися і першими піти на контакт, якщо розуміють, що десь перегнули палицю. А ще Водолії завжди простягнуть руку допомоги другу в скрутну хвилину, підтримають слушною порадою. Не варто чекати від цього знака зодіаку підлості або зради: незважаючи на своє честолюбство Водолій ніколи не піде по головах заради досягнення своїх цілей.

Не принижуйтеся перед друзями тільки заради того, щоб уникнути самотності. Не закривайте очі на їхні образливі висловлювання, несправедливі рішення та підлі вчинки. Ваша великодушність зіграє проти вас.

Захоплення та хобі

Завдяки своєму потягу до всього нового, Водолія можна по праву назвати найрізнобічнішим знаком зодіаку з найрізноманітнішими талантами. З раннього дитинства його захоплюють заняття музикою, танцями, малювання – і в кожному із захоплень Водолій досягає певних успіхів. Часто в підлітковому віці Водолії захоплюються спортом – плаванням, гімнастикою, легкою атлетикою та єдиноборствами. Подорослішавши, Водолії із задоволенням вирушають подорожувати, вивчати іноземні мови, культуру, побут і звичаї інших народів.

Водолій – різнобічна особистість із безліччю талантів. З дитинства відчуває потяг до музики, малювання і танців, у яких досягає значних успіхів. Потреба в нових враженнях приводить його в спорт. Займається легкою атлетикою, армреслінгом або плаванням. У молодості багато подорожує, вивчає іноземні мови та культури. Полюбляє стильно одягатися, обираючи якісні та дорогі речі.

Кар’єра та професія знаків зодіаку Водолій

Кар’єра і професія

– Багато Водоліїв знаходять себе в дизайні, програмуванні, науці, політиці, ТБ і медіа, благодійності. Часто представники цього знака зодіаку відкривають нові стилі в мистецтві. У Водоліїв є вроджена здатність згуртувати навколо себе людей, особливо будь-якою ідеєю. У рутинній роботі, де немає творчої жилки і можливості проявити себе, Водолії чахнуть. Також їм підходить віддалена робота і колективні проєкти.

Водолій-начальник справедливий і не “тисне” на підлеглих. Він вважає за краще не керувати, а співпрацювати з людьми. Уважно вислуховує кожну точку зору і вносить поправки в загальну справу.

Водолію підходять професії, де він може проявити своє новаторство та індивідуалізм. Йому небажано працювати у сфері послуг.

Навчіться підкорятися. Погоджуйтеся з думкою начальника, підтримуйте ідеї ділових партнерів і виконуйте прохання, які надходять від колег. Ваше волелюбність і безкомпромісність можуть поставити хрест на кар’єрі.

Здоров’я

Водолій не належить до знаків зодіаку, які можуть похвалитися міцним здоров’ям і відмінним імунітетом. Їхні слабкі місця – кістки та м’язи нижніх кінцівок (ікри, щиколотки), зап’ястя, а також травна система та очі. Серед хвороб, які часто трапляються у Водоліїв, можна відзначити анемію, варикозне розширення вен, тромбофлебіт, судоми литкових м’язів, схильність до розтягнень і переломів, катаракта і швидке погіршення зору з віком.

Подбайте про нервову систему. Частіше відпочивайте на природі, дотримуйтеся режиму дня, відмовтеся від шкідливих звичок, пийте вітаміни та відволікайтеся від повсякденних турбот за допомогою хобі або занять спортом. Від вашого душевного стану залежить опірність до стресів.

Водолій сумісність

Якщо говорити про сумісність, то в коханні та шлюбі Водолії зазвичай шукають не об’єкт жадання, а споріднену душу. Людину, яка зрозуміє й оцінить його сміливі ідеї та пориви, при цьому буде підтримувати його в усьому, не претендуючи на першість у стосунках. Найгармонійніші стосунки у Водолія будуть у союзі з Овнами, Стрільцями і Дівами, які також твердо стоять на ногах, мислять раціонально і не схильні до необдуманих вчинків. А ось яскраві вибухові Леви або Близнюки з їхньою невизначеністю і мінливістю як партнери Водоліям підійдуть навряд чи.

Водолій: характеристика чоловік

Чоловік-Водолій дуже прив’язаний до своїх близьких, а ось незнайомців намагається тримати від себе подалі. Зазвичай представники цього знака вважають за краще більше часу проводити наодинці з собою і своїми роздумами, ніж у галасливій компанії. Іноді чоловік-Водолій може здатися м’яким і занадто добродушним, але це зовсім не так. У стосунках із близькими він уміє відстоювати свою точку зору. Мужність, відкритість, прямолінійність і чесність – ось основні характеристики чоловіків-Водоліїв. Часто представники чоловічої половини Водоліїв проявляють себе в політиці, науці, мистецтві та світі моди.

Водолій: характеристика жінка

На перший погляд, жінка-Водолій може бути абсолютно звичайною і непоказною, але при цьому вона однаково завжди буде перебувати в центрі уваги всіх чоловіків. А все завдяки своєму шарму, чарівності та вмінню привернути до себе будь-якого співрозмовника. Чоловіки цінують її за яскравий і гострий розум і легкість, але часто помиляються, що можуть без проблем підкорити її серце. Жінка-Водолій буде з посмішкою слухати ваші компліменти, але це лише спосіб скоротати час. Деякі представниці цього знака люблять виділятися в натовпі – носять яскраві ексцентричні вбрання, зачіски та макіяж, а вже наступного дня виглядатимуть як справжні скромниці. Такий разючий контраст у зовнішності та поведінці притягує чоловіків, які знаходять жінку-Водолія загадковою та звабливою.

Водолій: характеристика дитина

Часто Водоліям доводиться рано дорослішати. Їхнє дитинство може бути не таким затишним і “цукерковим”, як у інших дітей, що відкладає відбиток на подальше життя.

– Маленькі Водолії можуть бути білою вороною в колективі, переживати зраду, складні стосунки з однолітками, братами і сестрами, несправедливість, відчуження. Тому по життю для Водоліїв дуже важлива і болюча тема набуття друзів та однодумців. Можливість мати свободу, право вибору і відстоювати свою самостійність. Можливість бути першопрохідцем, робити по-своєму, розширювати межі. У кращому разі, така дитина з дитинства починає розкривати свою безпосередність і таланти.

Водолій як повітряний знак

Це доброзичливі, легкі та товариські особистості. Обожнюють розмовляти, відвідувати вечірки, мріяти, знайомитися з новими людьми і пробувати все нове. Ненавидять нудьгу або монотонні операції. Коли самотні, то не соромляться фліртувати. У стосунках шукають незалежність і не люблять обмежень.

Водолій як повітряний знак

Це доброзичливі, легкі та товариські особистості. Обожнюють розмовляти, відвідувати вечірки, мріяти, знайомитися з новими людьми і пробувати все нове. Ненавидять нудьгу або монотонні операції. Коли самотні, то не соромляться фліртувати. У стосунках шукають незалежність і не люблять обмежень.

Водолій – фіксований

Це рішучі, глибокодумні та наполегливі особистості. Їм вдається домогтися набагато більшого, ніж представникам інших хрестів. Серед негативних якостей: упертість, самовпевненість, відсутність гнучкості.

Водолієм керує Уран

Планети-покровителі знака зодіаку Водолій – Сатурн, Уран. Сатурн і Уран впливають на долю Водолія і наділяють його низкою сильних і слабких сторін.

Уран – це унікальна і незвичайна планета. Її північний полюс звернений до Сонця, a супутники обертаються у зворотному напрямку. Bce це робить людину незвичайною, ексцентричною і яскравою. Відображає також радикальні зміни, винаходи, руйнування, незалежність, пробудження, сюрпризи і все, що знадобиться, щоб повстати проти рутини і структури.

Знаменитості, які народилися під знаком Водолій

Авраам Лінкольн, Боб Марлі, Володимир Зеленський, Вольфганг Амадей Моцарт, Джастін Тімберлейк, Дженніфер Еністон, Джон Траволта, Кріштіану Роналду, Леонід Гайдай, Леонід Парфьонов, Майкл Джордан, Опра Вінфрі, Рональд Рейган, Тіна Кароль, Чарльз Дікенс.

Характеристика знака зодіаку Водолій за роками тварин

Характеристика знака зодіаку Водолій за роками тварин

Водолій-Щур

Водоліям, які народилися в рік Щура, не бракує енергійності та оптимізму. Вони прагнуть до всього нового, завдяки чому їхні дії нерідко набувають революційних рис. Через свою начитаність та ерудованість вимагають того ж від потенційних друзів або партнерів по бізнесу. У сімейному житті часто поводяться як уперті скандалісти.

Водолій-Бик

Ці чоловіки і жінки знають, як завоювати довіру оточуючих. За своєї демонстративної серйозності та вихованості схильні здійснювати безрозсудні вчинки. Маючи допитливий розум і неприборкану пристрасть до пригод, неохоче виконують монотонну роботу. Їхній дім завжди сповнений гостей, для яких їм не шкода віддати останнє.

Водолій-Тигр

Водолії, які народилися в рік Тигра, наділені яскравою зовнішністю і харизмою. У поєднанні з витонченістю, веселою вдачею та емоційністю їхні достоїнства гіпнотично діють на людей. Люблять панувати і підкорювати, проте, щоб уникнути конфлікту, готові поступатися. Довго пам’ятають образи, через що мало хто надовго затримується в їхньому житті.

Водолій-Кролик

Ці люди світять яскравіше за зірки. Маючи привабливу зовнішність, вони не позбавлені мудрості й наполегливості. Щоб задовольнити свій допитливий розум, у починаннях намагаються докопатися до самої суті. У періоди знесилення демонструють байдужість до того, що відбувається, і залягають на дно. Боячись рутини і буденності, можуть все життя провести на самоті.

Водолій-Дракон

Ці чоловіки і жінки мають своєрідну вдачу. Він проявляється в їхній поведінці, одязі, манері спілкування, чим підігріває інтерес до їхньої персони. Творча жилка в поєднанні з умінням нестандартно мислити часто забезпечує успіх у професіях, пов’язаних із мистецтвом. У критичні моменти здатні відпустити емоції на волю і розпалити скандал.

Водолій-Змія

Водолії, які народилися в рік Змії, перебувають у постійному русі. Їхня активність, амбітність та енергійність постійно штовхає їх на підкорення нових горизонтів. До успіху рухаються перевіреними методами, чим запобігають помилкам. У соціумі проявляють організаторські здібності і не люблять, коли опираються їхній ініціативі.

Водолій-Кінь

Ці чоловіки і жінки йдуть на поводу у своїх амбіцій. Завдяки цьому рішуче кидаються у вир подій, вийти з яких переможцями для них справа честі. Відрізняючись широтою поглядів, мінливі у своїх інтересах і переконаннях. Через безкомпромісність та емоційну черствість оточуючі бояться мати з ними спільні справи.

Водолій-Вівця

Водолії, які народилися в рік Вівці, висувають завищені вимоги до оточення. За своєї примхливості, зарозумілості та непередбачуваності чекають абсолютної поваги до себе. Вміють підлаштовуватися під обставини і легко переносять зміни. У дружбі та коханні прагнуть здивувати, заради чого роблять навіжені вчинки.

Водолій-Мавпа

Ці чоловіки та жінки мають своєрідні погляди на життя. Якщо вони не збігаються з громадською думкою, засмучуються і замикаються в собі. При цьому не мислять себе без спілкування з людьми. Відрізняючись безпосередністю і тонким почуттям гумору, легко привертають до себе увагу. Свою справжню сутність демонструють тому, хто пройшов перевірку на міцність.

Водолій-Півень

Цим людям не судилося залишитися непоміченими. Їхня зовнішня неперевершеність, ексцентричність і чарівність, як магнітом, приковують погляди оточуючих. Завдяки тязі до всього нового і незвіданого часто приміряють на себе роль першопрохідців і новаторів. До оточуючих можуть бути прискіпливими і прямолінійними, від чого самі й страждають.

Водолій-Собака

Водолій, який народився в рік Собаки, любить життя у всіх його проявах. У ньому живуть неприборканий інтелектуал, романтик, що захоплюється, і відчайдушний винахідник, між якими ведеться напружена боротьба. Коли зачіпають його інтереси, миттєво дає відсіч. Друзів і обранця завойовує безкорисливістю та вмінням зберігати вірність.

Водолій-Свиня

Ці чоловіки і жінки поєднують у собі суперечливі якості. За своєї альтруїстичності, довірливості та миролюбності можуть бути жорстокими, обережними та егоїстичними. Завдяки невичерпному внутрішньому потенціалу успішно вирішують завдання, які підкидає життя. Для супутника життя стають надійним другом і пристрасним коханцем.

Характеристика Водолія за датою народження

Характеристика Водолія за датою народження

21 січня

 • Сильні сторони: ерудованість, розважливість, співчуття, дружелюбність, оригінальність
 • Слабкі сторони: егоїзм, балакучість, нестриманість

22 січня

 • Сильні сторони: цілеспрямованість, комунікабельність, незалежність
 • Слабкі сторони: нетерплячість, імпульсивність

23 січня

 • Сильні сторони: унікальність, допитливість, розвинені інтелектуальні та ораторські здібності
 • Слабкі сторони: егоїзм, запальність, нетактовність

24 січня

 • Сильні сторони: амбіційність, комунікабельність, ерудиція, розвинена логіка
 • Слабкі сторони: образливість, схильність до стресів і депресій

25 січня

 • Сильні сторони: самостійність, чесність, розвинені розумові здібності та уява
 • Слабкі сторони: емоційна закритість, надмірна самокритичність, песимізм

26 січня

 • Сильні сторони: цілеспрямованість, упевненість у собі, сміливість
 • Слабкі сторони: запальність, емоційність, безкомпромісність

27 січня

 • Сильні сторони: цілеспрямованість, альтруїзм, дружелюбність
 • Слабкі сторони: пасивність, повільність, лінь

28 січня

 • Сильні сторони: оптимістичність, рішучість, ентузіазм, щедрість
 • Слабкі сторони: запальність, емоційність, непрактичність

29 січня

 • Сильні сторони: відповідальність, працьовитість, хоробрість, доброзичливість, проникливість
 • Слабкі сторони: прагнення до усамітнення, імпульсивність, нерішучість

30 січня

 • Сильні сторони: старанність, доброта, проникливість, неординарність
 • Слабкі сторони: образливість, запальність

31 січня

 • Сильні сторони: дружелюбність, м’якість, неординарність
 • Слабкі сторони: образливість, схильність до шкідливих звичок і депресивних станів

1 лютого

 • Сильні сторони: розвинена інтуїція, рішучість, комунікабельність
 • Слабкі сторони: незібраність, емоційна нестійкість

2 лютого

 • Сильні сторони: тактовність, допитливість, милосердя, винахідливість
 • Слабкі сторони: надмірна чутливість, схильність усе ідеалізувати

3 лютого

 • Сильні сторони: винахідливість, комунікабельність, дружелюбність, працьовитість
 • Слабкі сторони: вразливість, образливість

4 лютого

 • Сильні сторони: відкритість, щирість, неординарність, амбітність
 • Слабкі сторони: хвалькуватість, надмірна емоційність

5 лютого

 • Сильні сторони: працьовитість, життєрадісність, високий інтелектуальний потенціал, товариськість
 • Слабкі сторони: нетерплячість, нерішучість, невміння рахуватися з іншою думкою

6 лютого

 • Сильні сторони: хороші здібності до навчання, винахідливість, дружелюбність
 • Слабкі сторони: нерішучість, невпевненість, прагнення до слави

7 лютого

 • Сильні сторони: індивідуальність, допитливість, товариськість
 • Слабкі сторони: нетерплячість, зайва сприйнятливість, схильність до депресій і туги

8 лютого

 • Сильні сторони: розвинена інтуїція, доброта, чесність, наполегливість
 • Слабкі сторони: схильність до нудьги і зневіри, впертість, владність

9 лютого

 • Сильні сторони: чесність, доброта, комунікабельність
 • Слабкі сторони: непрактичність, боязнь змін, принциповість

10 лютого

 • Сильні сторони: ерудованість, нестандартне мислення, цілеспрямованість, працьовитість, чесність
 • Слабкі сторони: боязнь змін, схильність до емоційного перенапруження

11 лютого

 • Сильні сторони: гострий розум, енергійність, працьовитість, проникливість
 • Слабкі сторони: запальність, імпульсивність, дратівливість

12 лютого

 • Сильні сторони: активність, дружелюбність, гарне почуття гумору
 • Слабкі сторони: схильність до самопожертви, боязнь змін

13 лютого

 • Сильні сторони: товариськість, розвинена інтуїція, дружелюбність
 • Слабкі сторони: нездатність розставляти пріоритети, надмірна емоційність

14 лютого

 • Сильні сторони: гарне почуття гумору, дружелюбність, комунікабельність, гострий розум, цілеспрямованість
 • Слабкі сторони: непоступливість, хворобливе сприйняття критики оточуючих

15 лютого

 • Сильні сторони: відкритість, енергійність, чуйність, спостережливість
 • Слабкі сторони: імпульсивність, непередбачуваність

16 лютого

 • Сильні сторони: комунікабельність, винахідливість, добродушність, активність
 • Слабкі сторони: надмірна емоційність, невміння слухати співрозмовника

17 лютого

 • Сильні сторони: чесність, щедрість, працьовитість, ерудиція
 • Слабкі сторони: войовничість, невміння розставляти пріоритети

18 лютого

 • Сильні сторони: індивідуальність, ерудиція, харизматичність, чесність
 • Слабкі сторони: зарозумілість, егоїзм, нездатність приймати поразки

19 лютого

 • Сильні сторони: талановитість, надійність, прагнення до самовдосконалення
 • Слабкі сторони: нестриманість, непередбачуваність, замкнутість

Популярні запитання та відповіді відносно Водоліїв

Що приносить удачу Водолію?

Удачу і підтримку свого покровителя Урана Водолію принесуть зображення ангела, сині кольори, сучасні гаджети, а також дотримання аскези, стійка віра своїм принципам і переконанням. Постійний розвиток і віра в мрію зарядять енергією на звершення.

Чого боїться знак зодіаку Водолій?

Основні страхи у Водоліїв пов’язані з втратою контролю над своїм життям, свободи у власних діях. Наприклад, жінка-Водолій може насилу сприймати декретну відпустку, оскільки за цей час відривається від соціуму і можливості самореалізації в ньому. Ще один сильний страх у Водоліїв пов’язаний із майбутнім: що зникне можливість для досягнень і нових звершень.

Також Водолії часто бояться самотності і старості, у них можуть зустрічатися фобії, пов’язані з висотою і закритими просторами.

Що не любить знак зодіаку Водолій?

Водолій не любить обмеження з боку, блазенство, награність, емоційну нестриманість, підвищену чутливість. Сам він усе це в собі відмінно контролює.

Які кулінарні вподобання у Водолія?

Типові “водолійські страви” – це або екзотичні продукти і страви, або холодні, тверді, заморожені продукти. Наприклад, холодець, холодні закуски, соління, горіхи, тверді сорти сирів, гіркий шоколад, тверді овочі та фрукти. У тему нестандартні поєднання продуктів. Однак для Водоліїв важливий не стільки вид продуктів, скільки помірність у їх споживанні.

Ідеальна відпустка для Водолія – яка вона?

Особливою енергією Водолія можуть зарядити походи в гори, особливо з близькими по духу людьми. Альпінізм, польоти на повітряній кулі, лижі, аеро-йога, ковзани – все це ідеально підійде для відпочинку. Взагалі для Водоліїв актуальна в глобальному сенсі слова тема підкорення вершин (як підйомів на висоту, так і кар’єрних) і розширення кордонів. Обираючи місце для відпочинку, уникайте багатолюдних місць із великою кількістю інформаційного шуму. Також важливо, щоб ваші особисті кордони поважали, у вас був свій простір, де ви можете усамітнитися.

Знаки зодіаку по місяцях.

Читайте також характеристику інших знаків зодіаку:

знак зодіака овен
Овен
знак зодіака Телець
Телець
знак зодіака Близнюки
Близнюки
знак зодіака Рак
Рак
знак зодіака Лев
Лев
знак зодіака Діва
Діва
знак зодіака Терези
Терези
знак зодіака Скорпіон
Скорпіон
знак зодіака Стрілець
Стрілець
знак зодіака Козеріг
Козеріг
знак зодіака Водолій
Водолій
знак зодіака Риби
Риби
Рейтинг: 5 - 1 Голосов