Знак зодіаку Діва

Діва дати: 22 серпня – 23 вересня

Діва – шостий знак зодіаку. Його символ – латинська буква “M” із хвостиком. Він позначає воду і матерію як початок усього сущого. Цей знак зодіаку уособлює прагматичність та аналітичний склад розуму. В цій статті ми докладніше розглянемо: що означає знак зодіака Діва, його характеристика, сумісність, дати за роками тварин, за датою народження, та відповімо на популярні запитання про Діви.

Зміст:

Прагнення до досконалості робить Діву ідеалістом, який прагне порядку. Знак належить до стихії Землі – Діви рідко витають у хмарах і мріють про те, чого нереально досягти. Своєрідне ставлення до праці робить з Діви старанну і відповідальну людину, яка завжди звертає увагу на деталі. Разом з астрологом ми докладніше розповімо про характер Діви, сильні та слабкі сторони цього знака, особливості, притаманні жінці-Діві та чоловікові-Діві.

Діва характеристика знака українською мовою

На перший погляд Діва може здатися нудною. Представники цього знака часто бувають замкнуті в собі, спокійні. Їм не подобається перебувати у великих компаніях і проводити час із тими, кого вони не знають досить добре. Віддані та люблячі Діви на ділі зовсім не нудні – їхній внутрішній світ вразить будь-кого, хто захоче ближче пізнати таку людину.

Дати 22 серпня – 23 вересня
Стихія земля
Планета Меркурій
Якості відповідальний, добрий, цілеспрямований
Полярність Негативна
Колір срібний, синій, жовтий
Камінь олівін, кіаніт, яшма
Квіти нігтики, білі лілії
Талісман гірський кришталь
Краща сумісність Рак, Риба, Скорпіон

Діва розважлива, економна. Доводить справи до логічного завершення. Прагне тримати своє життя в ідеальному порядку. Часто чіпляється до дрібниць і витрачає багато часу на самоаналіз і контроль ситуації.

Від оточуючих Діва чекає дисциплінованості, чесності та працьовитості. Коли її надії не виправдовуються, відбувається конфлікт. Вона вміє відпустити уїдливе зауваження і перемагає в суперечках завдяки своїй спостережливості та критичному розуму. Близькі цінують її за надійність і готовність прийти на допомогу в будь-яку хвилину.

Вважається одним із найскладніших знаків зодіаку в гороскопі. Перед нами практик і скептично налаштована людина. Діва воліє вірити лише власному досвіду. Вони не створюють повітряних замків, a ставлять конкретні реалізовані цілі. У сім’ї та на роботі виступає педантом, що вимагає повного підпорядкування. Це розумна, працьовита і цікава людина. Обожнює чистоту і готовий годинами наводити порядок. Завжди прагне до досконалості.

Характер Діви

Характер Діви

Не бійтеся довіритися Діві – представник знаку завжди підтримає і стане на ваш бік, якщо щось піде не так.

Діва – справжній реаліст. Вона дивиться на життя так, що те іноді здається їй трохи страшним. Але при цьому Діва не боїться брати відповідальність, вміє управлятися з грошима і знає їм ціну. Цінності Дів часто не збігаються з цінностями більшості людей. Для них набагато важливіші порядок, стабільність, сім’я. При цьому представник знака дуже чутливий до енергії оточуючих. Хоч розум і бере гору над почуттями, Діві часто потрібен час, щоб прийти до тями після спілкування з великою кількістю людей.

Меркурій, який керує Дівою, дає силу для нових звершень. А ще планета наділяє Дів різними вміннями та схильністю до творчих починань. Це не означає, що вони не можуть проявити себе в інших сферах. Навпаки, характер Діви допомагає їй розвиватися в різних сферах і пробувати нове, навіть попри складні обставини в житті.

Сильні та слабкі сторони Діви

Розважливі Діви нерідко схильні до перфекціонізму і вимагають від інших занадто багато. При цьому вони розуміють і щирі.

Сила Дів у тому, що вони рідко помиляються – адже представники знака вміють прораховувати всі свої кроки й уникати незручних ситуацій. Діви впевнені, що не варто витрачати час на мрії, важливо діяти просто зараз. Ця риса приводить їх саме до того життя, де вони почуваються максимально комфортно. Ще один відмітний плюс – надійність. Ви завжди можете звернутися по допомогу, а Діва не пропаде з поля зору навіть у важких ситуаціях.

Дехто вважає Дів занадто критичними і настирливими. Вони люблять досконалість і хочуть, щоб усі навколо теж прагнули до ідеалу. Діва легко занурюється в потік своїх думок і часто шукає в усьому підступ.

Любов і стосунки знака зодіака Діва

Кохання і стосунки

Діві не так просто зізнатися у своїх почуттях, але вона воістину цінує любов і вміє кохати.

Не будьте занадто категоричними. Завжди давайте другій половинці і собі другий шанс, яким би важким не було для вас це рішення. Уміння прощати, робити висновки зі своїх помилок і сподіватися на краще забарвить ваше життя в райдужні тони.

У стосунках Діва проявляється по-різному – вона може бути відкритою, вільною, керувати, перебувати під захистом. На початку шляху іноді виникають складнощі у спілкуванні з партнером. Адже Діві не так просто довіритися навіть коли вона відчуває, що людина позитивно налаштована і хоче бути поруч. Може здатися, що Діва закривається і боїться вступати у стосунки. Але це не так, представник знака просто оцінює обстановку і намагається зрозуміти, як йому діяти.

Діви готові занурюватися в любов, віддавати її, приймати, всіляко підтримувати партнера. Для них важливо, щоб близька людина ділилася особистим, показувала, як їй важливі ці стосунки. Згодом Діва відкриється і здобуде свободу – тоді їй стане ще легше бути собою і просто перебувати поруч із тим, хто розуміє. А більшого й не треба.

Секс

Хоч Діви і люблять свободу, у сексуальному плані вони прив’язуються до однієї людини і не терплять зрад.

Відповідальність Діви часто поширюється і на сексуальні стосунки. Їй важливо не тільки відчувати задоволення, а й робити так, щоб партнер почувався максимально вільно і комфортно. Дівам подобається пробувати нове, але при цьому вони завжди радяться з партнером і слідують не тільки своїм бажанням. Прагнення до порядку і схильність до тотального контролю може сильно тиснути на другу половинку і в сексуальному плані. Нерідко міцний шлюб Діви з коханою людиною руйнується через неможливість останньої постійно підкорятися і робити все за інструкцією.

Сім’я і шлюб знаку зодіака Діва

Сім’я та шлюб

Любов і турбота про ближніх – те, без чого Діві складно жити. Тому Діви цінують сім’ю і бережуть сімейне вогнище.

У шлюбі Діви проявляються як турботливі та розуміючі особистості, яким не все одно на проблеми близьких людей. Вони вміють слухати, хоч іноді й зриваються, якщо родичі припускаються помилок. Дівам притаманний трепет щодо чоловіка, їм подобається проводити з ним або з нею час, ділитися особистим, обговорювати плани на майбутнє. Як сім’янини, Діви чудовий приклад. Вони не бачать у шлюбі нічого важкого, хоч і розуміють, що тимчасові складнощі абсолютно нормальні для будь-яких стосунків.

Додайте в сімейне життя романтику, подаруйте коханій людині без приводу квіти, влаштуйте вечерю при свічках, сходіть у кіно або проведіть відпустку на закордонному пляжі. Зацикленість на практичних цілях призведе до того, що наприкінці життя вам буде нічого згадати.

Які батьки

Як провідники в цьому великому і страшному для малюка світі, Діви – чудові кандидати на роль розуміючих і люблячих батьків.

У ранньому віці, коли дитині потрібно багато уваги, турботи, Діва завжди допомагає і підтримує малюка. Їй подобається вчити дитину, направляти її, бути опорою. При цьому через уміння нічого не вимагати натомість, Діва вважає, що дитина нікому нічого не винна. Коли приходить час відпустити її у вільне плавання, сепарація відбувається найчастіше безболісно. Адже Діва розуміє – вона змогла дати дитині все, що тільки могла.

Дружба

Діви досить прискіпливі у виборі друзів. Хоч самі вони часто і не помічають як роблять зауваження, але це не робить їх поганими товаришами.

Одна з найголовніших якостей Дів-друзів – вони надійні. Діва завжди прийде на допомогу, підтримає, заспокоїть. Часто Діви віддають занадто багато своїм друзям і нічого не просять у них. З недовірою вони ставляться до тих, хто має велику кількість близьких друзів – Діва звикла дружити з кількома людьми. Але ця дружба дає стільки енергії і сил, що замінює спілкування з сотнею людей. Близька людина – не просто слова для Діви. Вона несе відповідальність за того, хто довірився їй. І знає, як може поранити ненароком сказане слово.

Навчіться співчувати друзям. Переймайтеся їхніми проблемами, переживаннями і не намагайтеся вчити життя у важкі моменти. Виступаючи в ролі цинічного судді, ви підірвете їхню довіру.

Захоплення та хобі

Для Діви хобі та дозвілля важливі не менше за реалізацію себе як особистості, побудову міцної сім’ї.

Спокій Діви привносить бажання проводити вільний час не поспішаючи, частіше сповільнюватися і навіть зупинятися серед потоку справ. Діві подобається сидіти біля вікна, читати книжку і пити гарячий чай. Вона не проти зайнятися рукоділлям, намалювати картину або зробити чашку з глини. Домашні справи для Діви – ще один вид відпочинку. Представники цього знака люблять облаштовувати будинок, займатися дизайном, робити корисні покупки.

Хоч Діва і звикла діяти послідовно, іноді хочеться спонтанностей. Наприклад, вирушити в ліс або в гори. Діви з надзвичайним трепетом ставляться до краси природи, їм подобається спостерігати за тим, як горить вогонь і тече вода. Адже найчастіше вся таємниця краси саме в простоті.

Кар’єра та професія знаків зодіаку Діва

Кар’єра і професія

Відповідальність і завзятість роблять із Дів універсальних творців – їм знайдеться місце в будь-якій сфері діяльності.

Тверезо оцінюйте свої сили. Не беріть на себе більше, ніж можете потягнути тільки заради того, щоб сподобатися начальнику або довести свою перевагу перед колегами. Через самостійність ви можете виконати роботу невчасно.

Діва звикла серйозно підходити до вибору професії. І сама робота вимагає від людини такого складу характеру особливої уважності. Діви бачать те, що багато хто пропускає. Вони звикли все контролювати, при цьому контроль їх не руйнує, а тільки рухає вперед. Побудова кар’єри для Діви – одне з важливих завдань.

А вибір спеціальності – нелегка справа. Діва добре впорається як з обов’язками лікаря, так і стане чудовим економістом чи хіміком. У роботі вона бачить багато сенсів, тому займатися ненависною справою Діва не стане. До речі, з Дів виходять хороші підприємці, наставники, вчителі та психологи. Робота з людьми приносить представникам знака задоволення і відволікає від насущних проблем.

Здоров’я

Зібрана Діва не завжди бере під контроль здоров’я. Але ж це перше, на що варто звертати увагу.

У гонитві за ідеальним результатом Діва часто забуває, як важливо правильно харчуватися, рухатися протягом дня і достатньо спати. Слабкий орган – кишечник. Тому з вибором їжі варто бути уважнішими. Не потрібно перевантажувати себе в цьому плані, але й дефіцит калорій до хорошого не приведе. Дівам також важливо стежити за емоційним станом, навчитися реагувати на стрес так, щоб реакція не була руйнівною.

Не забувайте відпочивати. Лягайте спати і вставайте в один і той самий час, не беріть роботу додому, відволікайтеся від повсякденних тривог за допомогою улюбленого хобі та проводьте вихідні в компанії близьких. Відволікаючись від справ, ви принесете користь нервовій системі.

Діва сумісність

Сором’язливість і недовірливість не дає Діві відразу проявитися у стосунках. Найбільше знаку підходять представники стихії Води.

У Діви велике серце і душа, в якій стільки всього цікавого. Представник знака не приховує, що йому складно знаходити спільну мову з людьми. Але якщо Діва зустрічає людину, яка її розуміє, вона поступово відкривається їй, починає довіряти, підпускає все ближче і ближче. Сумісність Дів найкраще проявляється з Раком, Рибами, Скорпіоном. Стихія Води близька Діві, хоч вона і максимально наближена до Землі. Мрійливі Риби заспокоюють Діву і допомагають піти від надмірно критичного погляду на світ. Раки, як і Діви, прагнуть спокою і безпеки. Скорпіон же розуміє підхід Діви до життя і максимально підтримує будь-які починання партнера.

Діва: характеристика чоловік

У чоловіка-Діви не такий вже й простий характер. Вони романтичні й уважні до дрібниць.

Усі чоловіки-Діви різні, але їх об’єднує матеріалізм і прагматизм. Ще в юності вони починають замислюватися про те, як краще організувати своє життя. Для чоловіка-Діви важливо не тільки матеріально себе забезпечувати, а й допомагати родині. У разі виникнення складнощів завжди мати можливість підставити плече. Таких чоловіків вирізняє суворий характер, але при цьому представники знака розвинені інтелектуально. Діва-чоловік любить порядок у всьому – йому важлива як навколишня обстановка, так і психологічний настрій.

Діва: характеристика жінка

Вроджений спокій робить жінку-Деву вірною супутницею і допомагає їй просуватися кар’єрними сходами без шкоди для себе та інших.

Представниці знака Діва розумні, скромні та вміють постояти за себе. Їм подобається вивчати світ, допомагати іншим і твердо стояти на ногах. Як і інші представники стихії Землі, Діва не розуміє, як можна більше 2-3 хвилин мріяти про щось. У любовних стосунках вона діє обережно, але коли відчуває, що партнеру можна довіряти, жінка-Діва відкривається і показує свою сутність. Її часто цікавлять матеріальні речі, Діви-жінки – чудові матері та вірні дружини. Їм також подобається будувати кар’єру. Така схильність до різнобічності буквально змушує Діву навчитися розставляти в житті пріоритети.

Діва: характеристика дитина

Дитині-Діві властива обережність, акуратність і спокій. Діти, народжені під цим знаком, хочуть швидше за своїх однолітків пізнати цей світ.

Впоратися з вихованням малюка-Діви досить просто – зазвичай такі діти спокійні, можуть знайти собі заняття до душі та рідко набридають батькам. Єдине, дитина-Діва дуже вимоглива в їжі. Вона може годинами перебирати продукти, але так нічого і не з’їсти. Тому батькам важливо знайти підхід до дитини і постаратися підібрати їй відповідний розпорядок дня. У процесі дорослішання дитина-Діва стає ще більш вимогливою. Їй буде потрібно більше уваги, іграшок. З такими дітьми важливо розмовляти відверто, адже в них швидко розвивається прихильність до рідних людей.

Діва як земний знак

Діва як земний знак

Це практичні, вірні та відповідальні люди, які ступають по землі обережно. Bce планують до найдрібніших деталей, щоб уникнути непотрібних ризиків (на відміну від інших, вони не отримують адреналіну від ризикованих заходів). Надають перевагу довгостроковим стосункам, a не флірту на одну ніч. Стурбовані практичністю, цінують стабільність і лояльність від партнера.

Діва – негативний знак

Люди негативних знаків – інтроверти, відповідальні, практичні, серйозні, і, швидше за все, песимісти. Найкраще ставляться до людей з негативним знаком (хоча однодумці перебувають на позитивному).

Діва – мутабельний

Це неймовірно гнучкі люди, які вміють пристосовуватися до різних змін. Вони не відчувають постійного бажання щось змінювати (як кардинальні) або залишатися в стабільності (як фіксовані). Їм вдається дотримуватися здорового балансу. Серед негативних якостей: нерішучість, легковажність, a також прояв негативних сторін кардинальних і фіксованих представників.

Дівою керує Меркурій

Ця планета відповідає за думки (ключовий спосіб вираження – мова), a також сприйняття. Це був найшвидший вісник богів. Меркурій мінливий і неспокійний. B астрології відображає інтелект, спілкування, мову, пам’ять, вираження, допитливість, раціональний розум і мислення.

Знаменитості, які народилися під знаком Діва

Агата Крісті, Олександр Ревва, Ганна Нетребко, Бейонсе, Білл Мюррей, Блейк Лайвлі, Б’янка, Гай Річі, Грета Гарбо, Інгрід Бергман , Камерон Діаз, Кеті Топурія, Кіану Рівз, Клаудія Шиффер, Лариса Долина, Лев Толстой, Майкл Джексон, Мати Тереза, Міккі Рурк, Пауло Коельо, Річард Гір, Сальма Хайєк, Софі Лорен, Стівен Кінг, Тім Бертон, Фредді Мерк’юрі, Емі Уайнхаус.

Характеристика знака зодіаку Діва за роками тварин

Характеристика знака зодіаку Діва за роками тварин

Діва – Щур

Діви, які народилися в рік Щура, люблять перебувати в гущі подій. Завдяки доглянутій зовнішності, яскравому одягу і витонченості їх складно не помітити. Ставлять перед собою досяжні цілі і йдуть до них, озброївшись чесністю і благородством. Довіру оточуючих завойовують надійністю і обов’язковістю. Повідані їм таємниці забирають із собою в могилу.

Діва – Бик

Цих чоловіків і жінок природа нагородила міцним здоров’ям. Завдяки фізичній силі та витривалості ведуть активний спосіб життя. Джерелом натхнення для них виступають подорожі. У роботі дотримуються встановлених правил і підтримують порядок навколо себе. Справжнє щастя знаходять у сім’ї, яку запекло захищають від зради та наклепу.

Діва – Тигр

Діви, які народилися в рік Тигра, є улюбленцями фортуни. Вони легко йдуть по життю, отримуючи все, про що тільки можна мріяти. Завдяки своїй енергійності рідко сидять без діла. Тонко сприймають чужі переживання і не дозволять собі пройти повз чуже нещастя. До створення сім’ї підходять серйозно і не шкодують сил для благополуччя близьких людей.

Діва – Кролик

Ці люди від народження прагнуть знань. Завдяки начитаності, старанності та ерудиції демонструють високі результати в навчанні. Виростаючи, перетворюються на педантичних кар’єристів, які намагаються перестрибнути самих себе. Попри свою занудність рідко бувають самотніми. Вміють зберігати вірність і впевнені в тому, що щастя любить тишу.

Діва – Дракон

Діви, які народилися в рік Дракона, мають вольовий характер. Уміння мобілізувати сили в потрібну хвилину і непорушна віра в себе дає змогу вийти переможцем із будь-якої життєвої ситуації. Ці люди вчаться протягом усього життя і багато часу присвячують читанню. Не люблять просити про допомогу, проте самі охоче підставляють своє плече оточуючим.

Діва – Змія

Ці чоловіки та жінки виділяються своєю неординарністю. Модний образ, граціозність і творче мислення притягують до них погляди оточуючих. Завдяки небувалій гнучкості швидко адаптуються до обставин. За допомогою добре розвиненої інтуїції читають людей як відкриту книгу. Тому їх складно обдурити або збити з правильного шляху.

Діва – Кінь

Діви, які народилися в рік Коня, являють собою гармонійну натуру. У них поєднується енергійність, оптимізм і почуття обов’язку, які програмують їх на успіх. Заради отримання нових вражень багато подорожують і вдосконалюються. Не шкодують емоцій і почуттів для близьких людей. У страху втратити свободу можуть відмовитися від сім’ї.

Діва – Коза

Люди, які народилися під знаком Діви в рік Кози, наділені естетичним смаком. Вони стильно одягаються і оточують себе красивими предметами інтер’єру. Рідко зупиняються на досягнутому, вважаючи процес розвитку обов’язковим етапом становлення особистості. Навколишні знаходять у них надійних помічників, порадників і безсмертних романтиків.

Діва – Мавпа

Ці люди відчувають небувалу тягу до життя. Уміло знаходять приводи для радості там, де інші впадають у відчай. Маючи хороші аналітичні здібності та ерудицію, часто досягають кар’єрних успіхів. Через свою непередбачуваність здаються загадкою для оточуючих. Душу відкривають лише тому, хто не побоявся їхньої непосидючої вдачі.

Діва – Півень

Діви, які народилися в рік Півня, розумні від природи. Вони добре розбираються в суті речей, оперуючи при цьому енциклопедичними категоріями. Ці люди не схильні до імпровізації. Люблять слідувати правилам, планам і графікам і розумно розпоряджаються своїм часом. Можуть бути прискіпливими до оточуючих, через що дружба з ними не буває легкою.

Діва – Собака

Ці чоловіки і жінки мудрі не по роках. Вони швидко вбирають нові знання і вміло застосовують їх у житті. У своїх рішеннях методичні й переконливі, завдяки чому їм довіряють оточуючі. Заради справи, яка позбавлена практичної вигоди, не зрушать із місця. Для друзів і другої половинки стають причалом відданості й турботи.

Діва – Свиня

Діви, які народилися в рік Свині, впевнено йдуть по життю. Їх ваблять зміни та невідомість, без яких було б нудно жити. Завдяки співчутливості, справедливості та гуманності часто займаються волонтерством і благодійністю. Дружбу і кохання будують на безмежній довірі до партнера і не сприймають інтриг, секретів і зрад.

Характеристика Діви за датою народження

Характеристика Діви за датою народження

22 серпня
Сильні сторони: цілеспрямованість, рішучість, дружелюбність, тактовність, безконфліктність
Слабкі сторони: недовірливість, невміння визнавати свої помилки

23 серпня
Сильні сторони: впевненість у собі, цілеспрямованість, наполегливість, ініціативність, ввічливість, щедрість
Слабкі сторони: скритність, недовірливість, уразливість

24 серпня
Сильні сторони: гострий розум, кмітливість, рішучість, самовпевненість, миролюбність
Слабкі сторони: холодність, відстороненість

25 серпня
Сильні сторони: практичність, раціональність, рішучість, чуйність
Слабкі сторони: самозамилування, довірливість, недовірливість

26 серпня
Сильні сторони: цілеспрямованість, наполегливість, працьовитість, прагнення до самовдосконалення, толерантність
Слабкі сторони: відстороненість, емоційна нестійкість, владність, безтурботність

27 серпня
Сильні сторони: впевненість у собі, практичність, інтуїтивність, товариськість, чуйність
Слабкі сторони: користолюбство, депресивність, критичність, дратівливість

28 серпня
Сильні сторони: цілеспрямованість, розважливість, винахідливість, допитливість, співчутливість
Слабкі сторони: надмірний альтруїзм

29 серпня
Сильні сторони: самодостатність, наполегливість, стійкість, доброзичливість, співчутливість
Слабкі сторони: емоційна сприйнятливість, критичність стосовно оточуючих

30 серпня
Сильні сторони: амбітність, кмітливість, спритність, чуйність, рішучість, проникливість
Слабкі сторони: дріб’язковість, прискіпливість, владність

31 серпня
Сильні сторони: впевненість у собі, цілеспрямованість, завзятість, продуктивність, комунікабельність
Слабкі сторони: недовірливість, мінливість настрою

1 вересня
Сильні сторони: цілеспрямованість, практичність, чесність
Слабкі сторони: надмірна серйозність, нервозність

2 вересня
Сильні сторони: амбітність, поступливість, чесність, доброзичливість
Слабкі сторони: прискіпливість, трудоголізм, недбалість до здоров’я

3 вересня
Сильні сторони: рішучість, практичність, розвинений інтелект, працьовитість, ораторський талант
Слабкі сторони: подвійність, недбале ставлення до здоров’я

4 вересня
Сильні сторони: амбітність, наполегливість, доброзичливість, витривалість
Слабкі сторони: трудоголізм, недбале ставлення до здоров’я

5 вересня
Сильні сторони: енергійність, щедрість, працьовитість
Слабкі сторони: фальшивість, авантюризм, розважливість

6 вересня
Сильні сторони: товариськість, тактовність, дипломатичність, життєлюбність
Слабкі сторони: занепокоєння, невміння контролювати свої емоції

7 вересня
Сильні сторони: активність, рішучість, стратегічне мислення, наполегливість, працьовитість
Слабкі сторони: закритість, вимогливість

8 вересня
Сильні сторони: працьовитість, наполегливість, відповідальність, вірність
Слабкі сторони: довірливість, меркантильність, невміння висловлювати свої почуття

9 вересня
Сильні сторони: милосердя, енергійність, рішучість, працьовитість, амбітність
Слабкі сторони: скритність, схильність до ризику й екстриму

10 вересня
Сильні сторони: цілеспрямованість, спокій, творчі здібності
Слабкі сторони: закритість, відособленість, вимогливість при виборі партнера

11 вересня
Сильні сторони: цілеспрямованість, активність, безстрашність, дружелюбність, лідерські здібності
Слабкі сторони: мінливість, вихваляння, надмірна довірливість, схильність до ідеалізації людей, любов до ризику й екстриму

12 вересня
Сильні сторони: дисциплінованість, чесність, далекоглядність, напористість, доброзичливість
Слабкі сторони: упертість, запальність, скритність почуттів, вразливість

13 вересня
Сильні сторони: націленість на результат, працьовитість, оптимістичність, милосердя
Слабкі сторони: запальність, агресивність, жорстокість до близьких

14 вересня
Сильні сторони: наполегливість, стриманість, далекоглядність, любов до планування
Слабкі сторони: закритість, невміння спокійно реагувати на критику

15 вересня
Сильні сторони: товариськість, чуйність, милосердя, чуттєвість
Слабкі сторони: користолюбство, закритість, вразливість

16 вересня
Сильні сторони: цілеспрямованість, вдумливість, внутрішня сила, раціональність
Слабкі сторони: безтактність, відстороненість

17 вересня
Сильні сторони: цілеспрямованість, далекоглядність, напористість, урівноваженість
Слабкі сторони: невпевненість у собі, закритість, скритність, непомірність у їжі

18 вересня
Сильні сторони: амбітність, самодостатність, талановитість, тонка інтуїція, неконфліктність
Слабкі сторони: запальність, невпевненість у собі, скритність, недовірливість

19 вересня
Сильні сторони: амбітність, упевненість у собі, благородство, співчутливість
Слабкі сторони: вразливість, залежність від громадської думки

20 вересня
Сильні сторони: амбітність, чуйність, щедрість, безкорисливість, талановитість
Слабкі сторони: невміння аналізувати ситуацію і робити висновки, переоцінка своїх сил, надмірна емоційність

21 вересня
Сильні сторони: аналітичний розум, хороша інтуїція, лідерські здібності, рішучість, допитливість
Слабкі сторони: недалекоглядність, тяга до флірту

22 вересня
Сильні сторони: цілеспрямованість, практичність, енергійність, працьовитість
Слабкі сторони: нестриманість, уїдливість, гордість

23 вересня
Сильні сторони: талановитість, доброзичливість, товариськість, чесність
Слабкі сторони: хворобливе сприйняття критики, вразливість, владність, лінь

Популярні запитання та відповіді відносно Діви

Що приносить удачу Діві?

Діва перебуває під заступництвом планети Меркурій і стихії землі. Удачу їй може принести амулет із символікою Меркурія, а також прикраси з дерева.

Але насправді Діва здатна і без жодних атрибутів досягти успіху. Головне – вірити в себе і не сумніватися у своєму професіоналізмі, навчитися гідно оцінювати свою працю, це і буде справжньою удачею.

Чого боїться знак зодіаку Діва?

Діва один із небагатьох знаків, який готовий до всього. Вони не бояться брудної роботи, не бояться відповідальності. У глибині душі Діва боїться своєї професійної непридатності, конкуренції. Але це лише через власну часто занижену самооцінку. Діві страшно підвести когось або припуститися помилки.

Що не любить знак зодіаку Діва?

Діва терпіти не може безладність і необов’язковість інших людей. Вона судить по собі і хоче, щоб інші були такими ж ідеалістами, як вона сама. Діва не любить, коли їй сідають на шию, скидають на неї всі завдання, нескінченно просять допомогти. І тут відбувається цікаве: Діві це не подобається, але майже завжди вона погоджується, тому що їй дуже складно сказати жорстке “ні”. Цьому варто повчитися.

Які кулінарні вподобання у Діви?

Діви через часті стреси періодично схильні до хвороб. Багато представників цього знака зодіаку дотримуються правил правильного харчування, щоб мінімізувати шкоду для організму.

Діви взагалі люблять правила і порядки, тому їм навіть подобається дотримуватися режиму харчування і дієти. Тут у хід ідуть різні салати, їжа, приготована на пару, свіжовичавлені соки.

Ідеальна відпустка для Діви – яка вона?

Діви за своєю суттю не дуже люблять багато відпочивати. Вони набагато краще себе відчувають “при ділі” на роботі, проте відпочинок їм, безумовно, необхідний.

Для Діви підійде спокійний відпочинок на березі моря або в горах, де можна було б побути наодинці з собою, почитати книжку, поміркувати про життя. Це не має бути галасливий готель із дискотеками та річками алкоголю, скоріше, підійде щось скромніше, але зі смаком. Санаторії теж актуальні, де Діва могла б поєднувати відпочинок і турботу про своє здоров’я.

Знаки зодіаку по місяцях.

Читайте також характеристику інших знаків зодіаку:

знак зодіака овен
Овен
знак зодіака Телець
Телець
знак зодіака Близнюки
Близнюки
знак зодіака Рак
Рак
знак зодіака Лев
Лев
знак зодіака Діва
Діва
знак зодіака Терези
Терези
знак зодіака Скорпіон
Скорпіон
знак зодіака Стрілець
Стрілець
знак зодіака Козеріг
Козеріг
знак зодіака Водолій
Водолій
знак зодіака Риби
Риби
Рейтинг: 5 - 2 Голосов