Знак зодіаку Рак

Рак дати: 22 червня – 22 липня

Рак – четвертий знак зодіаку. Його позначення – дві клешні, які символізують єдність чоловічого і жіночого начал. Він уособлює мудрість любові. В цій статті ми докладніше розглянемо: що означає знак зодіака Рак, його характеристика, сумісність, дати за роками тварин, за датою народження, та відповімо на популярні запитання про Раків.

Зміст:

Рак – знак зодіаку тонких, душевних і дуже емпатичних людей. Вони прекрасні друзі та батьки, але часом закриваються у своєму панцирі настільки, що складно зрозуміти їхні почуття. Запам’ятовується відмінною пам’яттю і високим рівнем інтелекту. Це чутлива людина і сім’янин, для якого родичі та домашнє вогнище завжди стоять на першому місці. Головна проблема – спроба утримати минуле, через що не дозволяєте гармонійно заходити майбутньому. Рак – неймовірно ласкавий зодіакальний представник, який щиро цікавиться життям людей і готовий прийти на допомогу. Також це економна і запаслива людина, яка рідко доводить себе до бідності.

Рак характеристика знака українською мовою

Рак характеристика знака українською мовою

Рака дуже легко впізнати за манерою спілкування. Якщо ви чуєте, що людина, розповідаючи якусь історію, дуже докладно говорить не про самі події, а про те, як вона почувалася, поки все це відбувалося, то, найімовірніше, перед вами Рак. Характер цього знака дуже приємний і душевний, але це нерідко ховається під хітиновою панцирною бронею. Річ у тім, що представники цього знака дуже бояться зради і болю. І намагаються убезпечити себе будь-якими доступними способами.

Враження на самому початку знайомства і після тривалої дружби – це небо і земля, якщо ваш друг Рак. Характеристика знака дозволяє йому бути в топі найвідданіших і найвірніших друзів поруч. Що, втім, нерідко стає важким випробуванням для їхньої душі, адже Ракам властива серйозна самовіддача.

Щоб краще зрозуміти, як мислить Рак і що керує його почуттями та емоціями, варто глибше дізнатися, які саме аспекти впливають на представників цього зодіакального знака. У цьому нам допоможе таблиця.

Дати 22 червня – 22 липня
Стихія вода
Планета місяць
Якості емоційність, чутливість, інтуїтивність, схильність до інтровертності
Полярність Негативна
Колір молочно-білий, сріблястий
Камінь перли, смарагд, місячний камінь, рубін
Квіти лілії
Талісман півмісяць
Краща сумісність Рак, Терези, Водолій

Характер Раків

Характер Рака

Раки вражають глибиною і красою свого внутрішнього світу. Сьогодні разом з астрологом Анною Тимофєєвою ми зануримося в безодню почуттів Рака і навчимося розуміти їх трішки краще.

Навколишні часто ставляться до Рака недоброзичливо. Його настрій псується легко і передається всім навколо. Водночас він здатний вислухати і підтримати у важку хвилину, любить добре пожартувати і посміятися від душі. Раки мають меланхолійний темперамент, який наділяє їх високою сенситивністю, емоційною чутливістю і, як наслідок, робить їх вразливими.

Раки не схильні до відкритого протистояння, намагаються згладити гострі кути і не допустити конфлікту. Але якщо притиснути до стінки, то будуть запекло боротися. Представникам цього знака буває досить складно ділитися своїми емоціями і переживаннями з іншими людьми. Навіть найближчим вони можуть не розкривати справжньої причини своїх хвилювань. І від цього їх досить складно зрозуміти. При цьому Раки більше за інші знаки зодіаку залежать від того, отримують вони підтримку близьких людей чи ні. Рак може бути тричі найкращим у всьому, але негативна думка від значущих у його житті людей може знищити його віру в себе. Тому головне життєве завдання цього знака – створити навколо себе підтримуюче оточення.

Раки потенційно прагнуть стати кращими в усьому і намагаються не кидати розпочате на півдорозі. Якщо якісь обставини змушують їх відступити, то через деякий час вони все одно повертаються до намічених цілей і реалізують задумане.

Це чудові психологи, але тільки для інших людей. Свої ж почуття їм досить складно усвідомити, тому Раки часто занурюються в самокопання. З віком представники цього зодіакального знака стають більш егоїстичними, жорстокими і прямолінійними. У випадку з Раками це здоровий егоїзм, який допомагає їм сказати “ні” в тих ситуаціях, коли оточуючі хочуть залізти їм на шию.

Раки люблять триматися за минуле і можуть довго зберігати образи. Найуспішнішими в житті стають ті представники знака, яким вдається не зачерствіти, відпустити негативні переживання і на основі прожитого досвіду створити власний звід правил.

Сильні та слабкі сторони Рака

Сильний і слабкий, душевний і холодний, комунікабельний і усамітнений – усе це Рак. Дитинство, юність, сім’я, проблеми, що впали (чи ні) на голову, – все це може створити з одного і того ж Рака діаметрально протилежних людей.

Сильні сторони

  • У Раків глибокі сімейні цінності, тому вони по праву посідають перше місце серед дванадцяти знаків зодіаку як найкращі сім’янини.
  • Представники цього знака готові на самопожертву заради інших людей. Це робить їх надійними друзями та партнерами.
  • У Раків чудова фантазія, тому вони часто обирають для себе творчі професії.
  • Цей знак має дуже сильну інтуїцію.
  • Раки можуть добре відчувати переживання інших людей. І тільки від вибору самого Рака залежить, стане це їхньою позитивною чи негативною рисою. Треба визнати, що в мистецтві маніпуляції мало хто може позмагатися з Раком. Якщо він використовуватиме ці таланти, щоб допомагати людям, то всі його любитимуть і цінуватимуть. Якщо ж почне маніпулювати людьми, то його почнуть ненавидіти.

Слабкі сторони

  • Раки більше за інших схильні до емоційного вигорання. Протягом усього життя їм доводиться докладати досить багато зусиль, щоб навчитися керувати своїми емоціями.
  • Ці люди схильні до самоаналізу та самобичування. Ніхто так сильно не зможе розкритикувати Рака, як він сам. Переживаннями він може довести себе до нервового виснаження, тому важливо мати адекватне оточення, яке вчасно відволіче і підбадьорить його.
  • Раки важко адаптуються до нових обставин, вони схильні до консерватизму і передбачуваності.
  • Бувають надмірно довірливі, від чого особливо сильно страждають у першій половині життя.

Любов і стосунки знака зодіака Рак

Любов і стосунки

Раків часто можна помітити у співзалежних стосунках. Особливо в юному віці. Вони готові до самопожертви заради щастя і благополуччя свого партнера.

Ці люди схильні віддавати себе без залишку стосункам. Щоб не стати жертвою недобросовісної людини, Ракам варто витримувати триваліші паузи перед тим, як зблизитися з кимось, і дати потенційному партнеру час, щоб вчинками довести серйозність своїх намірів. Рак ніколи не зможе пробачити зради, для нього це занадто глибока емоційна рана, яка не затягнеться і не дасть зберегти стосунки, навіть якщо обидва партнери цього сильно захочуть.

Ці люди часто стикаються з нерозумінням партнера, яке самі ж і створюють. Ракам настільки не хочеться конфліктів із другою половинкою, що вони не говорять безпосередньо про справжню причину свого невдоволення. Починають повільно підводити партнера до теми манівцями, але безпечними шляхами, промацуючи, наскільки їхня половинка готова розмовляти про наболіле. І не дай Боже їм відчути найменшу напругу або роздратування: Раки одразу ж відведуть розмову в інший бік, так і не торкнувшись хвилюючого питання. Через цю особливість знака обом партнерам доведеться постаратися, щоб вибудувати відкриті й довірливі стосунки.

Але якщо вам усе ж таки вдасться зробити це, то ви побачите інший бік Рака – конкретну і прямолінійну людину. З ними у вас не буде сім п’ятниць на тижні, адже вони доволі стійкі у своїх бажаннях і життєвих переконаннях.

Жінкам-Ракам потрібен відкритий, добрий, комунікабельний партнер, здатний поважати її почуття і вкладатися в розвиток стосунків. Але це тільки коли вони наодинці. У соціумі ж, на очах у інших людей, йому варто бути вольовим, рішучим і цілеспрямованим. Крім того, чоловік обов’язково має бути емоційно та фінансово стійким. Тому часто жінки-Раки обирають для стосунків партнерів значно старших за себе.

Чоловік-Рак у юному віці шукає собі союзницю, яка розділить його життєві переконання і разом із ним рухатиметься до спільних цілей. Тому теж часто обирає більш зрілих жінок. З роками його погляди на другу половинку змінюються. Рак починає більше цінувати юність, жіночність, ніжність і щирість. У ньому з’являється бажання бути лицарем і героєм для своєї обраниці. Через це чоловіки-Раки або створюють сім’ю дуже рано (і часто при такому розкладі мають кілька шлюбів), або одружуються в більш зрілому віці.

Тверезо оцінюйте обранця. Не перебільшуйте значення його достоїнств і не нехтуйте роллю недоліків. Якості, які дратують у ньому на початку стосунків, рідко зникають або перекриваються сильними сторонами.

Секс

У сексі для Раків найважливіше емоційні переживання. Вони люблять довгі ласки і нашіптування ніжних слів на вушко. Більше важлива глибина емоційних переживань, ніж пристрасть. Якщо ви хочете урізноманітнити сексуальне життя з Раком, то слід влаштувати якийсь сюрприз, пов’язаний з розкішшю і комфортом. Наприклад, оренда затишного будиночка з каміном або шикарного номера в готелі.

Під неабиякою зовнішністю представника цього знака ховається пекучий темперамент. У ліжку поводиться пасивно і безініціативно. Його відчуття безпосередньо залежать від атмосфери навколо. Буденність або неординарність місця для любовних утіх може відбити в нього бажання. Вважає, що сексуальний досвід можна напрацювати з одним партнером.

Сім’я і шлюб знаку зодіака Раки

Сім’я і шлюб

Раки – найсімейніший знак зодіаку. Вони вважаються найкращими сім’янинами, тому що багато часу, грошей, сил і енергії вони віддають саме цій стороні свого життя. Жоден знак зодіаку не здатен заради своєї сім’ї на те, на що здатен Рак. Вони схильні до того, щоб досить рано створювати сім’ї та ставати батьками.

Відмовтеся від образливих порівнянь у бік другої половинки. Визнайте те, що вона не зобов’язана готувати холодець, як ваша мама, або любити риболовлю, як батько. Захоплюйтеся її чарівністю і неповторністю, і вона відповість вам душевним теплом і ніжністю.

Сім’я – опора, фортеця і головний ресурс цього знака. Якщо Раки мають підтримку і схвалення сім’ї, то можуть багато чого досягти в житті і подолати всі негаразди заради цього.

Для жінки-Рака особливо важливо, щоб чоловік забезпечував її фінансову стабільність. Він не обов’язково повинен одноосібно брати на себе забезпечення сім’ї, але все повинно бути організовано таким чином, щоб жінка-Рак не переживала про завтрашній день. Часто Раки, як жінки, так і чоловіки, ведуть спільний бізнес із партнером і мають кілька джерел доходу. Будь-які коливання в цій сфері життя вибивають ґрунт із під ніг Рака, лякають їх і змушують нервувати.

Раки люблять достаток. Вони все закуповують із запасом, заздалегідь планують витрати і можуть оплачувати рахунки на кілька місяців наперед, аби не хвилюватися про завтрашній день. Девіз Рака в сімейному житті: “Все в дім”.

У сучасному світі Рак може зовсім відмовитися від створення сім’ї, якщо в нього був надмірно травматичний досвід стосунків у юності, або він емоційно не впорався з розлученням батьків.

Які батьки

Раки турботливі батьки. Жінки-Раки суворіші в питанні виховання дітей, ніж чоловіки.

Батьки-Раки намагаються ростити дітей в атмосфері емоційного комфорту, любові та розуміння. Діти дуже люблять приходити до них зі своїми переживаннями. Представники цього знака з раннього віку прищеплюють стійкі сімейні цінності своїм дітям. Хлопчиків обов’язково привчатимуть до відповідальності, орієнтуватимуть на соціальну реалізацію та вчитимуть заробляти. Дівчинка буде головною маминою помічницею і обов’язково зайнята творчою діяльністю. Іноді батьки-Раки можуть надмірно опікуватися своїми дітьми і зазнавати складнощів із тим, щоб відпустити чадо, яке вже підросло, у самостійне життя. У такому разі вони ризикують зіткнутися із серйозним бунтом дітей у підлітковому віці.

Представник цього знака швидко прив’язується до дітей, через що розлука з ними сприймається як стрес. Він рідко користується послугами нянь, віддає чадо в садок ближче до шкільного віку і не сподівається на допомогу бабусь і дідусів. Вважає, що любити і піклуватися про дитину має тільки він сам. Розвиває дітей з пелюшок і хвалиться їхніми досягненнями.

Дружба

Рак – це той друг, який завжди прийде на допомогу. Якщо ви переживаєте якийсь емоційний біль, то ніхто не допоможе вам впоратися з ним краще, ніж представник цього знака. Він завжди уважно вислухає і допоможе докопатися до самої глибини ваших переживань, дозволить виплакатися і ніколи не засудить. Рак створює навколо себе настільки емоційно комфортну атмосферу, що йому хочеться довірити всі свої секрети. Якщо вам знадобиться якась фізична допомога від Рака, він теж не відмовить. Хоча це дається йому складніше.

Відкрито говоріть друзям про те, що вас не влаштовує у стосунках. Висловлюйте гнів, агресію або печаль, якщо вас несправедливо звинуватили, обдурили, принизили або образили. Коли негатив вийде назовні, бажання жорстоко покарати своїх кривдників миттю зникне.

Захоплення та хобі Раків

Раки з великим задоволенням досліджують інші культури і країни, цікавляться кухнями різних народів світу. Часто захоплюються чимось, пов’язаним із благоустроєм будинку і створенням затишку. Люблять музику та спів. Рідше обирають малювання. До списку інтересів знака входить усе, що пов’язано з водою та іншими рідинами. Це якраз ті самі люди, у кого вдома можна побачити колекцію напоїв і чаїв.

Рак цікавиться всім, що не вимагає підвищених фізичних навантажень. До списку його захоплень може сміливо потрапити вишивка, живопис, різьблення по дереву, колекціонування антикваріату, кулінарія і фехтування. Якщо незадоволений своєю вагою, записується в басейн або секцію аеробіки. У будь-якому віці любить походи по магазинах, подорожі та відпочинок на природі. Небайдужий до тварин і кімнатних рослин.

Кар’єра та професія знаків зодіаку Раки

Кар’єра і професія

Раки добре почуваються в професіях, пов’язаних із викладанням, психологією, архітектурою, дизайном і стилем. Їм чудово дається все, пов’язане з турботою про людей, тварин або сільським господарством.

Представники знака з вираженими лідерськими якостями можуть успішно реалізуватися на адміністративних посадах або побудувати власний бізнес. Деякі Раки обирають для себе професії, пов’язані з травами, водою та іншими рідинами (ми ж пам’ятаємо, як вони люблять їх). З усіх творчих спеціальностей Раки частіше обирають музику та спів. Дивно, але нерідко Раки легше розуміють менталітет інших культур і народів, ніж своєї рідної. Тому міжнародні відносини – чудовий професійний вибір для Раків.

Рак може вибирати собі будь-яку професію. Найбільш підходящі для нього сфери діяльності – психологія, бухгалтерський облік, юриспруденція.

Не втручайтеся у взаємини колег або підлеглих. Дозвольте їм самостійно прийти до компромісу й усвідомити свої помилки. Пропонуючи допомогу в ситуаціях, у яких її не вимагають, ви заробите собі дурну славу.

Здоров’я

Ахіллесова п’ята Раків – психосоматика. Їхнє здоров’я безпосередньо залежить від психоемоційного комфорту. Жінки-Раки також схильні до розладів менструального циклу і мігрені. Слабке місце чоловіків-Раків – кишкові розлади.

Дбайте про свою нервову систему. Дотримуйтеся режиму дня, збалансовано харчуйтеся, регулярно давайте організму фізичні навантаження і виключіть шкідливі звички. Це допоможе зберегти спокій, підвищить стійкість до стресів і запобіжить психосоматичним хворобам.

Рак сумісність

Найлегше Ракам знайти спільну мову і вибудувати довгострокові стосунки з іншими Раками, Терезами і Водолієм (особливо якщо Рак-чоловік, а Водолій-жінка). Може виникнути міцний союз із Тельцем, Стрільцем і Козерогом. Складніше буде зберегти стосунки з Близнюками, Скорпіоном і Рибами. Найскладніша сумісність Рака з Овном, Левом і Дівою.

Рак: характеристика чоловік

Соціальна реалізація чоловіка-Рака дуже залежить від того, як пройшло його дитинство. Раки, які мали в юності позитивний підприємницький досвід, що дістав схвалення сім’ї, у дорослому віці часто стають успішними бізнесменами. Якщо з дитинства їх усіма силами налаштовували на роботу в наймі, то вони постараються стати найкращими фахівцями у своїй справі. Адже їм приємно отримувати визнання в суспільстві. Ракам подобається мати помічників, яким можна передати частину завдань, якщо вони не до душі їм самим.

Якщо ж дитинство чоловіка-Рака було складним, він не міг спертися на сім’ю, тут можливі два шляхи: або молода людина не знайде себе і все життя буде поїдатися нереалізованими амбіціями. Або, всупереч усім, стане успішною, але постійно задаватиметься питанням усередині себе: “А чи на своєму я місці?” Найкраще чоловікові-Раку вибирати таке місце роботи, де він сам зможе розпоряджатися своїм часом або працювати на себе.

Чоловік рак вміє неймовірно красиво доглядати. Він любить, коли жінка ним захоплюється, і готовий докласти багато зусиль, щоб домогтися прихильності обраниці. Якщо в молодості ним частина користувалися і ранили його почуття, з роками може стати більш черствим і вдаватися до маніпуляцій. Взагалі, Раки більш романтичні в юному віці.

Зовні цей чоловік досить жорсткий, принциповий і вимогливий. Ви ніколи не зрозумієте, що насправді на думці у Рака. За все своє життя він впускає у свій внутрішній світ дуже обмежену кількість людей.

Якщо ви обираєте супутником життя чоловіка-Рака, то слід налаштуватися на те, що завжди доведеться бути на висоті як зовні, так і соціально. Навіть якщо ви не працюватимете, чого може хотіти чоловік-Рак, то доведеться постаратися стати найкращою з усіх існуючих домогосподарок.

Рак: характеристика жінка

Жінка рак цілком залежить від настрою. За її мінливістю дуже цікаво спостерігати. Здебільшого жінки-Раки дуже чутливі, розумні та проникливі. Досить легкі, позитивні, емоційні та ласкаві. Але якщо в дівчини не склалися стосунки з батьком, то вона буде більш закритою, холодною і навіть трохи цинічною.

Життя і характер жінки-Рака, як і у випадку з чоловіком цього знака, багато в чому залежить від того, як пройшло її дитинство. Дівчатка, які зростали в сім’ї люблячих і підтримуючих батьків, стають доволі легкими, відкритими, налаштованими на побудову гармонійних стосунків, створення сім’ї та материнство. Найчастіше вони обирають спеціальності, в яких можуть проявити творчу сторону.

Дівчата, які формувалися в більш жорстких умовах, менш відкриті, скуті в прояві емоцій, схильні до маніпуляцій, що дуже допомагає їм у вибудовуванні кар’єри. Вони обирають лінію поведінки більш характерну для чоловіків і можуть відмовитися від створення сім’ї.

Психіка жінки-Рака влаштована таким чином, що будь-яка відповідальність робить її трохи жорсткішою. Тому, якщо ви хочете пов’язати своє життя з представницею цього зодіакального знака, то будьте готові оберігати її. Тоді ви отримаєте найвірнішу, найнадійнішу, найлюблячішу і найтурботливішу супутницю життя, яку можна тільки уявити.

Найчастіше жінка-Рак оточена великою кількістю подруг і шанувальників. Для неї дуже важливе оточення, а отримувати від нього визнання – важливо подвійно. Якщо жінка-Рак виходить заміж і опиняється в таких умовах, де її чоловік перестає залицятися до неї і робити компліменти, то вона починає в’янути на очах. Часто це стає причиною розлучення.

Жінка-Рак певною мірою власниця. Навіть у сім’ї у неї завжди має бути щось, що належить тільки їй, і інші члени сім’ї не мають права до цього торкатися. Так само вона ставиться і до свого чоловіка: жінка-Рак схильна до ревнощів, тому краще не давати їй приводу щось надумати. А якщо вона дізнається про зраду, то вже ніколи цього не пробачить.

Рак: характеристика дитина

Найголовніше для дитини-Рака в дитинстві – отримати любов і підтримку від батьків протилежної статі.

Хлопчиків і дівчаток Раків виховувати необхідно трохи по-різному, щоб допомогти їм успішніше реалізуватися в житті, потрібно трохи спрямувати їх у самому дитинстві.

З раннього віку варто розвивати сильні сторони хлопчика-Рака, вчити його бути відповідальним, заохочувати його спроби підприємництва. Також варто допомогти йому соціально адаптуватися, щоб він не виріс замкнутим і холодним.

З дівчинкою-Раком особливо делікатним слід бути саме батькові: від нього їй буде складніше прийняти критику, а брутальність з боку тата може неймовірно сильно поранити малечу. Дівчатка-Раки за своєю природою дуже відповідальні. У них обов’язково мають бути якісь обов’язки, які вони виконуватимуть на регулярній основі. Довірте їм, наприклад, поливати квіти і хваліть за старанність. Тільки не забувайте хвалити дівчинку-Рака і просто так. Інакше вона ризикує перетворитися на “хорошу” дівчинку, яка виросте і думатиме, що має не просто отримувати, а обов’язково заслуговувати на любов, а людина, яка перебуває з нею у стосунках, робить їй велику послугу.

Дітей-Раків у жодному разі не можна критикувати. Від цього їхня впевненість у собі може відчутно похитнутися. У разі конфлікту достатньо буде сказати їм, що вони вас засмутили, і запропонувати вирішення ситуації, що склалася. Підвищувати голос на маленьких Раків теж не варто, це може посилити їхню закритість.

У навчанні малюкам-Ракам знадобиться допомога батьків, оскільки легко вони засвоюють тільки те, що їм подобається. До решти предметів доведеться прищепити інтерес або спільно попрацювати.

Рак як водний знак

Рак як водний знак

Це емоційні, чутливі та духовні особистості. Часто ставляться набагато краще до інших водних знаків. Почуття глибокі і їх легко поранити (хоча намагаються приховувати свою вразливість). Схильні до відданості, романтичності, прихильності, тому в стосунках серйозні.

Рак – негативний знак

Люди негативних знаків – інтроверти, відповідальні, практичні, серйозні, і, найімовірніше, песимісти. Найкраще ставляться до людей з негативним знаком (хоча однодумці перебувають на позитивному).

Рак – кардинальний

Зазвичай це ініціатори та лідери із сильним і динамічним характером. Серед негативних якостей: вимогливість, неуважність і відсутність контролю. Якщо сходяться два кардинальних знаки, то керувати разом буде проблематично.

Раком керує Місяць

Це найближча до нас планета, через що з нашої перспективи рухається швидше за всіх. B астрології контролює емоції та основні душевні потреби (які розвиваємо в інших і в собі). Відображає інстинкти, емоції, підсвідомість, матір, догляд, виховання. Це ваше внутрішнє життя (ee не кожен здатен розгледіти).

Знаменитості, які народилися під знаком Рака

Валерій Меладзе, Віталій Кличко, Григорій Лепс, Дмитро Пєвцов, Єгор Крід, Зінедін Зідан, Ліндсей Лохан, Ляйсан Утяшева, Майк Тайсон, Меріл Стріп, Нонна Гришаєва, Памела Андерсон, Принцеса Діана, Ральф Шумахер, Робін Вільямс, Сильвестр Сталлоне, Тимур Бекмамбетов, Том Круз, Том Генкс, Тутта Ларсен, Гаррісон Форд.

Характеристика знака зодіаку Рак за роками тварин

Рак – Щур

Люди, які народилися під знаком Рака в рік Щура, магнетично впливають на оточуючих. Їхня харизматичність, оптимізм і щирість роблять їх душею будь-якої компанії. При появі найменших перешкод для їхніх планів засмучуються і йдуть у себе. Рідко вихлюпують емоції назовні і діляться своїми переживаннями тільки з тими, кому довіряють.

Рак – Бик

Раки, які народилися в рік Бика, мають міцне здоров’я. Енергійність у поєднанні з витривалістю та неабияким інтелектом відкриває перед ними широкі можливості. Ці люди рідко кидаються в гущу подій. Їм до душі розмірене життя, яке дає відчуття комфорту й захищеності. Свій внутрішній світ відкривають перед обраними.

Рак – Тигр

Люди, які народилися під знаком Рака в рік Тигра, випромінюють доброту й оптимізм. Завдяки вишуканому смаку та витонченості вміють подати себе в суспільстві. Підсвідомо прагнуть влади і суворо поводяться з тим, хто не підкоряється їхній волі. Прискіпливі до слів і вчинків оточуючих, схильні вигадувати проблеми, щоб героїчно вирішувати їх.

Рак – Кролик

Раки, які народилися в рік Кролика, виділяються яскравою зовнішністю і елегантністю. Вони мудрі не по роках, що привертає до них людей старшого віку. До справ підходить ґрунтовно, прописуючи чіткий план дій. У спірних ситуаціях покладаються на інтуїцію. У людських стосунках цінують щирість, без якої дружба або кохання приречені на провал.

Рак – Дракон

Людина, яка з’явилася на світ під знаком Рака в рік Дракона, наділена природною чарівністю. Поруч із нею стає тепліше і затишніше, що притягує до неї людей. Поступливість відводить його від конфліктів, а небувала привітність допомагає завоювати довіру друзів. Має розвинене почуття обов’язку і дар організатора. Заради мрії готові звернути гори.

Рак – Змія

Раки, народжені в рік Змії, вміло контролюють свої емоції. Завдяки демонстративній самовпевненості та спокою ніхто не знає, що діється в них на душі. Люблять жити за планом і уникають завдань, які вимагають швидкості дій. Знаходять щастя в пізнанні свого внутрішнього світу. Через це в них мало справжніх друзів.

Рак – Кінь

Люди, народжені під знаком Рака в рік Коня, залежні від громадської думки. У прагненні сподобатися вони часто втрачають індивідуальність. Завдяки яскравій уяві, ерудиції та естетичному смаку вони не сприймають шаблони. Брак внутрішньої сили компенсують підтримкою друзів і родичів. Дорожать почуттями, поки в них є романтика.

Рак – Коза

Раки, які народилися в рік Кози, цінують стабільність. За своєї непередбачуваності й мінливості вони бояться змін. Спілкування з людьми часто пов’язане з конфліктами. Через лінь і небажання брати на себе відповідальність успіх приходить до них під кінець життя. Сім’я нерідко стає єдиним причалом, який може приборкати їхню вдачу.

Рак – Обезьяна

Раки, які народилися в рік Мавпи, мають пристрасний темперамент. Їхньої енергійності, ентузіазму та впевненості в собі вистачить, щоб перевернути гори. Мають нестандартний тип мислення, завдяки чому досягають задуманого з небувалою легкістю. Рідко відмовляють у допомозі і завжди знають, як розрядити обстановку.

Рак – Півень

Раків, які народилися в рік Півня, складно назвати гармонійною особистістю. У них уживається логіка і легковажність, замкнутість і довірливість, поступливість і конфліктність. Всупереч внутрішньому дисбалансу ці люди випромінюють позитив і переслідують благі цілі. Через постійні стрибки настрою і непосидючу вдачу з ними не буває нудно.

Рак – Собака

Людина, яка народилася під знаком Рака в рік Собаки, є взірцем гуманізму та відданості. Вона не схильна до конфліктів, зради та фальші, у боротьбі з якими вбачає своє вище призначення. Через ризикованість і нетерплячість часто шкодує про скоєне. Легко підлаштовується під ситуацію, що збільшує його шанси на перемогу.

Рак – Свиня

Раки, народжені в рік Свині, мають самодостатню і цілісну натуру. Вони швидко захоплюються новими ідеями і з гумором зустрічають усілякі неприємності. Рідко йдуть на невиправданий ризик. Через часті перепади настрою оточуючі ставляться до них з обережністю. За своєї велелюбності мріють створити міцну сім’ю.

Характеристика Рака за датою народження

Характеристика Рака за датою народження

22 червня
Сильні сторони: цілеспрямованість, оптимістичність, діяльність, доброзичливість, комунікабельність
Слабкі сторони: імпульсивність, підвищена чутливість

23 червня
Сильні сторони: практичність, діловитість, проникливість, чуйність
Слабкі сторони: жертвування особистими інтересами заради інших, нетактовність, нервозність

24 червня
Сильні сторони: відповідальність, амбіційність, харизма, дипломатичність, стриманість
Слабкі сторони: схильність до ідеалізації партнера

25 червня
Сильні сторони: відповідальність, винахідливість, чуйність, тактовність
Слабкі сторони: м’якість, вразливість

26 червня
Сильні сторони: практичність, амбітність, витривалість, напористість, чуйність
Слабкі сторони: вимогливість, нетактовність, вразливість, безтурботність

27 червня
Сильні сторони: самостійність, цілеспрямованість, напористість
Слабкі сторони: самовпевненість, принциповість, конфліктність

28 червня
Сильні сторони: діяльність, прагнення до самовдосконалення, наполегливість, розумність
Слабкі сторони: імпульсивність, критичність, вразливість

29 червня
Сильні сторони: цілеспрямованість, енергійність, доброзичливість, допитливість, тактовність
Слабкі сторони: залежність від чужої думки, безініціативність, надмірна емоційність, недовірливість

30 червня
Сильні сторони: рішучість, енергійність, розвинений інтелект, індивідуальність, доброзичливість
Слабкі сторони: агресивність, боязнь змін

1 липня
Сильні сторони: інтуїтивність, благородство, емоційність, ініціативність
Слабкі сторони: вразливість, вразливість, скритність

2 липня
Сильні сторони: прагматичність, раціональність, розважливість, ініціативність
Слабкі сторони: зайва емоційність, вразливість, вразливість

3 липня
Сильні сторони: амбітність, винахідливість, активність, організаторські здібності
Слабкі сторони: сприйнятливість, примхливість, прискіпливість

4 липня
Сильні сторони: відповідальність, рішучість, наполегливість, самостійність, чуйність
Слабкі сторони: егоїзм, зарозумілість, імпульсивність, критичність

5 липня
Сильні сторони: енергійність, стійкість, оптимістичність, гарне почуття гумору, доброзичливість
Слабкі сторони: надмірна емоційність, примхливість, егоїстичність

6 липня
Сильні сторони: рішучість, самостійність, цілеспрямованість, завзятість
Слабкі сторони: нав’язливість, емоційна нестійкість, егоїстичність

7 липня
Сильні сторони: розвинене мислення, відповідальність, енергійність, добродушність
Слабкі сторони: нерішучість, імпульсивність, примхливість

8 липня
Сильні сторони: організованість, завзятість, активність, внутрішня сила, ґрунтовність
Слабкі сторони: егоїстичність, жорстокість, гордовитість, зарозумілість

9 липня
Сильні сторони: винахідливість, допитливість, чуйність, надійність
Слабкі сторони: емоційна нестійкість, схильність ідеалізувати людей

10 липня
Сильні сторони: чуйність, вихованість, стриманість
Слабкі сторони: вразливість, скритність

11 липня
Сильні сторони: цілеспрямованість, кмітливість, відповідальність, надійність
Слабкі сторони: самозакоханість, невміння зберігати секрети

12 липня
Сильні сторони: енергійність, винахідливість, ентузіазм
Слабкі сторони: упертість, схильність до диктаторства, розпорошеність

13 липня
Сильні сторони: цілеспрямованість, винахідливість, доброзичливість, чуйність
Слабкі сторони: поспішність, надмірна активність

14 липня
Сильні сторони: енергійність, упевненість у собі, життєрадісність, комунікабельність
Слабкі сторони: схильність іти по головах заради досягнення бажаного, боязнь прихильності

15 липня
Сильні сторони: відповідальність, енергійність, щирість, чуйність
Слабкі сторони: довірливість, надмірна відкритість

16 липня
Сильні сторони: цілеспрямованість, рішучість, розвинена інтуїція, оптимістичність
Слабкі сторони: надмірна самовпевненість, нехтування моральними нормами

17 липня
Сильні сторони: відповідальність, практичність, освіченість, стриманість, добродушність
Слабкі сторони: вразливість, вразливість, вразливість, образливість, закритість

18 липня
Сильні сторони: внутрішня сила, енергійність, розвинена інтуїція, тактовність, дружелюбність
Слабкі сторони: надмірна самостійність, сором’язливість

19 липня
Сильні сторони: розвинений інтелект, проникливість, життєрадісність, товариськість, чуйність
Слабкі сторони: демонстративність, невміння контролювати емоції

20 липня
Сильні сторони: активність, рішучість, доброзичливість, чуйність, надійність
Слабкі сторони: нетерпимість, непокірність

21 липня
Сильні сторони: винахідливість, рішучість, відповідальність, проникливість
Слабкі сторони: слабо розвинене почуття самозбереження, любов до суперечок

22 липня
Сильні сторони: цілеспрямованість, напористість, товариськість, доброзичливість, чуйність
Слабкі сторони: емоційність, зайва драматизація подій, надмірна безпечність

Популярні запитання та відповіді відносно Раків

Що приносить удачу Раку?

Понеділок – найвдаліший день тижня для Раків, тому що це день їхньої планети-покровителя. Краще планувати всі справи саме на самий початок тижня. На важливі зустрічі ліпше вдягати одяг молочно-білого або сріблястого кольорів. А щоб успішніше впоратися зі своїми емоціями, Раку варто придбати талісман у формі півмісяця або прикраси з перлів і місячного каменю – вони принесуть удачу, але тільки в тому разі, якщо камінь торкатиметься шкіри. Щасливе число Раків – 2, а більш вдалими будуть 2, 11, 20 і 29 число кожного місяця.

Чого боїться знак зодіаку Рак?

Найбільше Раки бояться зради і осуду. Це те, чого вони не зможуть винести ні від себе, ні від інших. Такий досвід завдасть Ракам сильної травми і виб’є ґрунт з-під ніг.

Що не любить знак зодіаку Рак?

Ракам складно сприймати критику. Вони не переносять конфліктів і брехні. А ще представники цього знака дуже не люблять надовго відлучатися зі свого будинку.

Які кулінарні вподобання у Рака?

Раки – відомі гурмани. Для них смачна їжа – це не тільки втамування голоду, а й душевна насолода. Якщо Рак засмучений, то знаходить розраду в чомусь смачненькому. Більшість Раків ласуни і відчувають особливу любов до чаю. У будинку у цього знака, як правило, ціла колекція чаїв.

Мабуть єдине, чого не люблять Раки – це субпродукти. М’ясу вони надають перевагу легкому – частіше рибі, але іноді птиці. Овочі та сир також обов’язково будуть у раціоні цих людей. А ось крупи тільки екзотичні: кіноа, булгур, кускус. У деяких Раків усе ще є кулінарні книжки, де вони колекціонують незвичайні страви.

Ідеальна відпустка для Рака – яка вона?

Раки віддають перевагу пляжному відпочинку при готелі з вишуканим харчуванням. Щоб було красиво, смачно, без зайвої відповідальності та метушні. А поруч – плескалося море.

Знаки зодіаку по місяцях.

Читайте також характеристику інших знаків зодіаку:

знак зодіака овен
Овен
знак зодіака Телець
Телець
знак зодіака Близнюки
Близнюки
знак зодіака Рак
Рак
знак зодіака Лев
Лев
знак зодіака Діва
Діва
знак зодіака Терези
Терези
знак зодіака Скорпіон
Скорпіон
знак зодіака Стрілець
Стрілець
знак зодіака Козеріг
Козеріг
знак зодіака Водолій
Водолій
знак зодіака Риби
Риби
Рейтинг: 5 - 1 Голосов