Знак зодіаку Терези

Терези дати: 24 вересня – 23 жовтня

Терези – сьомий знак зодіаку. Його символ – дві чаші терезів. Цей знак зодіаку позначає прагнення до гармонії та справедливість. В цій статті ми докладніше розглянемо: що означає знак зодіака Терези, його характеристика, сумісність, дати за роками тварин, за датою народження, та відповімо на популярні запитання про Терезів.

Зміст:

Терези – символ урівноваженості та руху до досконалості. Це чудові стратеги і прекрасні працівники. Надають перевагу обмірковувати кожен крок, тому часто діють повільно й обережно. При цьому завжди досягають поставлених цілей, навіть якщо для цього доводиться задіювати заборонені засоби.

Терези – чарівні, дипломатичні особистості. Представники цього знака зодіаку вміють поводитися в суспільстві. Для них важливий комфортний клімат навколо, тому вони часто виступають як миротворці та примиряють ворогуючі сторони. Завдяки їхній доброті та доброму ставленню до оточуючих з ними приємно спілкуватися. Водночас вони вперті й хвалькуваті.

Терези характеристика знака українською мовою

Терези – сьомий знак зодіаку і єдиний з усього кола, пов’язаний не з образом тварини або людини, а з неживим предметом. Разом із Близнюками і Водолієм вони належать до тригону Повітря. Як і Тельцю, їм протегує Венера. Розглянемо, якими характеристиками наділяють Терези людину, яка народилася під їхнім впливом.

Дати 24 вересня – 23 жовтня
Стихія повітря
Планета Венера
Якості чарівність, врівноваженість, справедливість
Полярність Позитивна
Колір блакитний, колір морської хвилі, синій, зелений, усі пастельні кольори
Камінь алмаз (діамант), смарагд, лазурит, бірюза, опал, соколине око, агат, аквамарин, аметист, топаз, корал
Квіти троянда, півонідна троянда, півонія, орхідея, гортензія, хризантема, бузок
Талісман книга, ключ, серце
Краща сумісність зі знаками Повітря: Близнюками, Водолієм
зі знаками Вогню: Овном, Левом, Стрільцем

Характер Терезів

Характер Терезів

Народжені під заступництво Венери Терези – витончені естети, творці, володарі особливого погляду на світ. Вони спокійні, розважливі, дипломатичні, мають гостре почуття справедливості. Це один із найкомфортніших у спілкуванні знаків зодіаку. Терезам часто не вистачає впевненості в собі та рішучості.

Сильні та слабкі сторони Терезів

До переваг Терезів можна зарахувати чарівність, дружелюбність, товариськість, дипломатичність, справедливість, чесність, тактовність, креативність, гострий розум, логіку, прекрасний смак.

Недоліки в них теж є. До них належать: мінливість, нерішучість, невміння ухвалювати рішення, страх зробити помилку, відірваність від реальності, непрактичність.

Любов і стосунки знака зодіака Терези

Кохання і стосунки

Терези не люблять самотності, атмосфера закоханості й романтики для них украй важлива. Але вибір партнера або партнерки стає непростим завданням. Причиною тому є і завищені вимоги, і властиве знаку невміння приймати рішення. Вони довго сумніваються, виснажуючи закохану в них людину очікуванням.

Бояться рутини у стосунках, через що продовжують завойовувати партнера навіть через кілька років. Романтичним і щирим, їм важливо знати, що їх люблять і не покинуть у скрутну хвилину. Будь-які сумніви з цього приводу можуть підштовхнути їх до пошуку розради на стороні.

Не сприймайте зраду, як головний спосіб урізноманітнити стосунки. На його місце краще підійдуть спільні подорожі, спільне захопливе хобі, романтичні побачення і запровадження традицій, які не змусять вас нудьгувати. Яким би терплячим не був ваш обранець, він не стане ділити вас із кимось іще.

Схильні ідеалізувати іншого і потім розчаровуватися. З партнером Терези повною мірою розкривають свою романтичність і чуттєвість, зберігають йому вірність, але не відмовляються від флірту. Ревнивцям із ними буде нелегко. Терези не потерплять споживацького ставлення і спроб прогнути під себе – після такого вони просто йдуть.

Секс

Тяга до гармонії та естетики проявляється навіть тут. Для Терезів дуже важлива атмосфера, вони насолоджуються красою моменту і можуть відмовитися від сексу, якщо вважатимуть обстановку невідповідною.

Для Терезів секс – це джерело свободи. Випити з нього вони прагнуть уже в ранній юності, йдучи на поводу у бажань свого тіла. Часто змінюють партнерів, тенденція до чого не згасає і в зрілості. Інтимна близькість із ними схожа на сходження на вулкан, що вивергається. Менш чуттєву людину їхня пристрасть може спопелити. Часто приходять до фінішу раніше за партнера.

Секс для них – не задоволення фізіологічних потреб, а чуттєве переживання. У ліжку вони розкуті, готові до експериментів і піклуються про задоволення іншого.

Сім’я і шлюб знаку зодіака Терези

Сім’я і шлюб

Візьміть тимчасовий тайм-аут, якщо в сімейних стосунках згас колишній жар. Поживіть окремо від супутника життя, щоб наодинці з собою розібратися в почуттях і бажаннях, знайти корінь проблем і способи для їх виправлення. Кидаючись у вир нових стосунків, коли ще можна виправити старі, ви заробите славу ловеласа.

У голові у Терезів звичайна є ідилічна картина сім’ї, яку вони намагаються втілити в життя. Вони із задоволенням піклуються про дім, наводять затишок. Партнер завжди може розраховувати на їхню турботу і підтримку. При цьому Терези не забувають про себе і свої інтереси, не розчиняються в іншій людині. Їм буває складно притертися до партнера, і перші роки шлюбу можуть стати для пари справжнім випробуванням.

Які батьки

Терези – явні претенденти на звання батьків року. У вихованні вони віртуозно зберігають баланс між суворістю і бажанням побалувати дитину, не йдучи ні в тиранію, ні в потурання примхам. До дітей Терези ставляться з повагою, не кричать, не зачіпають їхнє почуття власної гідності, намагаються розв’язувати проблеми, обговорюючи їх і не забувають про особистий приклад.

Представники цього знака стають чудовими батьками. Вони роблять життя дітей гармонійним, захопливим і щасливим. Люблять дуріти разом із ними, розповідати про своє дитинство, організовувати їм свята і возити їх світом. Часто заступаються за дитину перед супутником життя, щоб він уникнув покарання або зберіг свій авторитет.

Дружба

Не перекладайте відповідальність на чужі плечі. Не чекайте, що друзі вкажуть вам на перспективне місце роботи, вирішать за вас проблеми романтичного характеру або зблизять вас із близькими родичами. Вони можуть лише висловити вам свою думку, залишивши за вами останнє слово.

Терези – надійні друзі, які завжди прийдуть на допомогу, навіть на шкоду собі. Вони непогані психологи і завжди можуть дати добру пораду, якщо справа не стосується їх самих. Тоді вмикається їхня нерішучість.

Захоплення та хобі

Непостійний характер Терезів проявляється у виборі захоплень. Вони хапаються то за одне, то за інше. Найчастіше їхні хобі пов’язані з мистецтвом або рукоділлям, наприклад, музика, живопис, вишивка. Фізичні вправи Терези не надто шанують, зазвичай обирають танці або йогу. Жінки часто цікавляться модою та косметикою. Іншою пристрастю Терезів може стати колекціонування.

Терези – типові естети, яких приваблює все красиве і витончене. З дитинства мають пристрасть до мистецтва, яка переростає в захоплення малюванням, танцями, акторською майстерністю, фотографією або поезією. Люблять заняття, в яких досягається єдність духовного і фізичного, наприклад, медитацію і йогу. Одягаються за модою і мають завидний гардероб. Охоче відвідують світські тусовки та подорожують світом.

Кар’єра та професія знаків зодіаку Терези

Кар’єра та професія

Серед Терезів люди фізичної праці трапляються рідше, ніж розумової. Часто вони обирають творчі спеціальності і стають художниками, письменниками, музикантами, модельєрами. Чималу роль у виборі професії відіграє і тяга Терезів до справедливості: вони можуть обрати кар’єру юриста, судді, адвоката, політика, дипломата.

З огляду на розвинене логічне мислення Терезів та їхнє вміння спілкуватися з людьми, їм рекомендується займатися аналітикою та дипломатією. Представникам цього знака зодіаку небажано обирати професію, яка вимагає швидкої реакції.

Будьте рішучішими та сміливішими. Не зволікайте з відповіддю, коли вам пропонують цікаву посаду або участь у новому проєкті, і активніше поширюйте свої професійні ідеї в широкі маси. Поки зважуватимете всі “за” і “проти”, вигідні шанси потраплять в інші руки.

Здоров’я

Терези трепетно ставляться до свого здоров’я. У них розвинена чутливість, яка дає змогу відчути захворювання задовго до того, як воно розвинеться. Для підтримання гарного самопочуття Терезам важлива комфортна обстановка вдома і на роботі. Негативні емоції швидко позначаються не тільки на їхньому душевному стані, а й на здоров’ї.

Слабкі місця Терезів – нирки, поперек. Їм не рекомендується переохолоджуватися, щоб не отримати хронічне захворювання в цій ділянці. У їхньому харчуванні обов’язково має бути присутня зелень, риба, сир, молоко.

Зміцнюйте нервову систему. Позбавтеся шкідливих звичок, нормалізуйте сон, насичуйте раціон вітамінами та мікроелементами, займіться спортом або загартовуванням. Міцні нерви забезпечать тонус вашому організму.

Терези сумісність

Найкраще Терези знаходять спільну мову з представниками своєї рідної стихії, Повітря, або з вогняними знаками. Найбільш гармонійні союзи виходять із Близнюками, Водоліями, Левами, Стрільцями та Овнами. Із земними і водними знаками стосунки будуються гірше.

Терези: характеристика чоловік

Чоловіки, народжені під заступництвом Терезів, добрі, чарівні, доброзичливі, доброзичливі й галанти. Іноді їхнє ввічливе поводження сприймається оточуючими як флірт, навіть коли самі Терези і не вкладають у свої дії подібний сенс. Всупереч стереотипам вони зовсім не гульвіси, а вірні партнери, романтичні, турботливі й уважні.

Терези цінують матеріальні блага: смачну їжу, дорогі машини, стильний одяг. Вони дещо хвалькуваті й погано переносять критику, люблять вечірки та подорожі. Але не менш важлива для них гармонія в сім’ї. Терезам потрібна партнерка, яка надасть підтримку і вселить упевненість. З такою опорою вони можуть перевернути гори.

Терези: характеристика жінка

Витончена, романтична, чуттєва – це все повною мірою стосується жінок-Терезів. Вони вміють справляти враження і викликати прихильність до себе. Спочатку можуть здатися слабкими, беззахисними, милими – в дусі традиційного уявлення про жіночність. Піддавшись їхнім чарам, чоловіки й не помічають, як слухняно виконують примхи обраниці.

Насправді жінка-Терези сама вміє вирішувати проблеми і знаходити вихід зі складних ситуацій. Володарка витонченого смаку, вона вміє створити навколо себе атмосферу затишку. До потенційного партнера така дама ставиться критично. Їй важливі зовнішня привабливість і харизма, манери, почуття гумору, інтелект. Щоправда, і тут, як завжди під час вибору, вмикається невміння Терезів ухвалювати рішення. Вони можуть довго сумніватися, підходить їм кавалер чи ні.

Терези: характеристика дитина

У дитинстві Терези рідко завдають клопоту своїм батьками. Як правило, це старанні, ввічливі й розсудливі хлопці. З ранніх років вони проявляють дипломатичність. Терези не переносять суперечки і конфлікти, уникатимуть їх за всяку ціну. Хамство і грубість вибивають їх із колії.

Також рано в них пробуджується почуття прекрасного. Одяг, іграшки, меблі в кімнаті – навіть маленьким Терезам важливо оточувати себе красивими речами, це їхнє джерело радості. А ось практичність – не їхній коник. Дитина-Терези – мрійник, який мало думає про побутові речі, почитати книжку для неї буде пріоритетніше, ніж помити посуд.

Головною проблемою дітей-Терезів є небажання або невміння приймати рішення. Вони можуть стати надмірно слухняними і в усьому покладатися на думку батьків або знайти приклад для наслідування на стороні, що також не є гарним виходом. Батькам варто заохочувати в них самостійність і незалежність суджень, звичку спиратися на себе, прислухатися до власних відчуттів. Це допоможе впоратися з нерішучістю та не потрапляти під чужий вплив.

Терези як повітряний знак

Це доброзичливі, легкі та товариські особистості. Обожнюють розмовляти, відвідувати вечірки, мріяти, знайомитися з новими людьми і пробувати все нове. Ненавидять нудьгу або монотонні операції. Коли самотні, то не соромляться фліртувати. У стосунках шукають незалежність і не люблять обмежень.

Терези – позитивний знак

Люди позитивних знаків – екстраверти, найчастіше впевнені в собі та налаштовані оптимістично. Краще ставляться до людей із позитивним знаком (але однодумці все ж таки перебувають на протилежному боці).

Терези – кардинальний

Зазвичай це ініціатори та лідери із сильним і динамічним характером. Серед негативних якостей: вимогливість, неуважність і відсутність контролю. Якщо сходяться два кардинальних знаки, то керувати разом буде проблематично.

Терезами керує Венера

Терезами керує Венера

Вона впливає на те, як він цінує красу. Це планета любові, бажання, романтики і всього прекрасного. Наробить чуттєвістю і жагою володіти. Концептуально відображає привабливість, гармонію, дружбу і мистецтво.

Планета-покровитель знака зодіаку Терези – Венера. Венера впливає на долю Терезів і наділяє низкою сильних і слабких сторін, як-от: чудовий естетичний смак, чуттєвість, справедливість, вірність, добродушність, обережність, допитливість, неконфліктність, уміння пристосовуватися до ситуації, привабливість, зарозумілість, сексуальність, талановитість, оптимістичність, прагнення комфорту й безпеки.

Знаменитості, які народилися під знаком Терези

Бріджит Бардо, Гвен Стефані, Гвінет Пелтроу, Дельфін, Джон Леннон, Катрін Деньов, Кейт Вінслет, Кейтрін Зета-Джонс, Кетрін Зета-Джонс, Кім Кардаш’ян, Маргарет Тетчер, Маріон Котійяр, Михайло Лермонтов, Моніка Беллуччі, Микита Михалков, Оскар Вайльд, Павло Дуров, Раян Рейнолдс, Сергій Єсенін, Стінг, Уїлл Сміт, Фрідріх Ніцше, Г’ю Джекман, Маріон Котійяр, Моніка Беллуччі.

Характеристика знака зодіаку Терези за роками тварин

Характеристика знака зодіаку Терези за роками тварин

Терези-Щур

Люди, які народилися під знаком Терезів у рік Щура, звикли йти напролом. Здорові амбіції в поєднанні з прагматизмом і цілеспрямованістю дають змогу досягти успіху там, де інші опускають руки. У спілкуванні шукають корисливий інтерес та інтуїтивно відчувають співрозмовника. Сімейне щастя знаходять із тим, хто готовий підкоритися і слідувати їхній волі.

Терези-Бик

Ці чоловіки та жінки мають нестандартне мислення. Завдяки своїй гнучкості та винахідливості швидше розв’язують проблеми і приходять до поставленої мети. Від природи організовані, що допомагає підтримувати порядок на роботі та в побуті. Легко вливаються в незнайомий колектив і чудово справляються як із роллю керівника, так і підлеглого.

Терези-Тигр

Терези, які з’явилися на світ у рік Тигра, вміють подобатися оточуючим. За своєї яскравої зовнішності та харизматичності тонко відчувають прекрасне і прагнуть оточити себе ним. Мають численні таланти, завдяки чому досягають успіхів у творчих сферах. Люблять увагу протилежної статі, тому насилу наважуються на серйозні стосунки.

Терези-Кролик

Люди, які народилися під знаком Терезів у рік Кролика, випромінюють спокій. Емоційна стійкість разом із терпимістю та дружелюбністю дає їм змогу жити в гармонії з оточуючими. Через неорганізованість і невміння працювати на результат рідко досягають кар’єрних вершин. У стосунках повністю передають ініціативу в руки партнера.

Терези-Дракон

Людина, яка народилася під знаком Терезів у рік Дракона, легко завойовує симпатії оточуючих. За своєї товариськості підсвідомо прагне усамітнення. Лише наодинці з собою вона може відновити сили і скласти плани на майбутнє. Не боїться важкої роботи і старанно її виконує. У парі уживається з тим, хто поважає його інтереси і право на свободу.

Терези-Змія

Терези, які народилися в рік Змії, наділені мудрістю, живим розумом і внутрішньою чарівністю. Комплекс цих якостей робить їх привабливими для оточуючих, які прислухаються до їхніх слів. Активні дії в будь-якій сфері життя здійснюють після глибокого аналізу ситуації та оцінки ймовірних ризиків. Швидко забувають образи і готові до компромісів.

Терези-Кінь

Люди, які народилися під знаком Терезів у рік Коня, люблять бути на виду. Завдяки неабияким зовнішнім даним, граціозності та елегантності їх неможливо не помітити. Для підтримання внутрішньої рівноваги потребують спілкування з природою та тваринами. Коли зустрічають гідну людину, з головою кидаються у вир почуттів.

Терези-Вівця

Терези, які народилися в рік Вівці, інтригують своєю мінливістю. У прагненні виділитися із сірої маси вони нерідко виявляють якості, які шокують оточення. Від народження артистичні, завдяки чому впевнено почуваються на сцені. Через лінь, безініціативність і прагнення до дозвільного способу життя часто нещасні в шлюбі.

Терези-Мавпа

Ці люди з оптимізмом дивляться в майбутнє. Жадають бути в гущі подій, заради чого постійно розширюють своє коло знайомств. Підсвідомо прагнуть досягти успіху в усьому й усюди, через що їхнє життя пов’язане з болісними розчаруваннями. Не мислять себе без ризику, через що серед них багато любителів азартних ігор і екстремальних розваг.

Терези-Півень

Терези, які народилися в рік Півня, люблять суспільну увагу. Серед людей вони реалізують внутрішній потенціал і знаходять вихід для марнославства та амбіцій. Йдуть у ногу з часом, завдяки чому рідко шкодують про свої помилки і легко підлаштовуються під обставини. Стриманість і відмінне почуття гумору роблять їх бажаним гостем у будь-якій компанії.

Терези-Собака

Ці чоловіки та жінки прагнуть гармонії та сталості. Часто мають суперечливі погляди на життя, через що їх не розуміють у суспільстві. У роботі демонструють амбітність і наполегливість, через що ставлять перед собою важкорозв’язні завдання. Добродушність, щирість і чуйність робить їх вірними друзями і надійними партнерами.

Терези-Свиня

Терези, які народилися в рік Свині, привабливі для оточення. Вони приємні в спілкуванні, послідовні у вчинках і гнучкі у своїх поглядах на життя. Коли йдеться про зовнішність і розваги, забувають про економію, проте вміють вчасно зупинитися. Люблять, коли рахуються з їхньою думкою, і зовсім не сприймають сторонню критику.

Характеристика Терези за датою народження

Характеристика Терези за датою народження

24 вересня

 • Сильні сторони: цілеспрямованість, послідовність, активність, естетичність, чуйність
 • Слабкі сторони: мінливість, авантюризм, занепокоєння, велелюбність

25 вересня

 • Сильні сторони: амбітність, напористість, проникливість, талановитість, товариськість
 • Слабкі сторони: емоційна нестабільність, нервозність

26 вересня

 • Сильні сторони: цілеспрямованість, наполегливість, тактовність, чуйність, стриманість
 • Слабкі сторони: скритність, черствість, залежність від громадської думки, надмірна вимогливість до себе й оточуючих, безкомпромісність

27 вересня

 • Сильні сторони: завзятість, працьовитість, чесність, проникливість, доброзичливість
 • Слабкі сторони: невпевненість у собі, занижена самооцінка, недовірливість

28 вересня

 • Сильні сторони: безстрашність, допитливість, доброзичливість, естетичний смак
 • Слабкі сторони: імпульсивність, запальність

29 вересня

 • Сильні сторони: працьовитість, спокій, милосердя, надійність
 • Слабкі сторони: скритність, невпевненість у собі, вразливість

30 вересня

 • Сильні сторони: енергійність, спостережливість, серйозність, чесність
 • Слабкі сторони: нетерплячість, скритність, глузливість

1 жовтня

 • Сильні сторони: амбітність, допитливість, дружелюбність, толерантність
 • Слабкі сторони: мінливість натури, імпульсивність, іноді – безпорадність

2 жовтня

 • Сильні сторони: внутрішній магнетизм, інтуїтивність, комунікабельність, вміння слухати
 • Слабкі сторони: жорстокість, конфліктність, боязнь критики

3 жовтня

 • Сильні сторони: комунікабельність, самодостатність, надійність, стійкість
 • Слабкі сторони: нерішучість, емоційна мінливість

4 жовтня

 • Сильні сторони: амбітність, рішучість, креативність, оптимізм
 • Слабкі сторони: меркантильність, примхливість, дивакуватість

5 жовтня

 • Сильні сторони: самостійність, працьовитість, життєлюбність, товариськість
 • Слабкі сторони: жертовність, потреба у визнанні та схваленні

6 жовтня

 • Сильні сторони: чуйність, дружелюбність, уміння переконувати
 • Слабкі сторони: підвищена емоційність, нетерплячість

7 жовтня

 • Сильні сторони: проникливість, гострий розум, розвинений інтелект
 • Слабкі сторони: нестриманість, критичність, агресивність, нерішучість

8 жовтня

 • Сильні сторони: цілеспрямованість, напористість, розвинений інтелект, дипломатичність, миролюбність
 • Слабкі сторони: схильність до експериментів, схильність до перепадів настрою

9 жовтня

 • Сильні сторони: інтуїтивність, талановитість, дружелюбність
 • Слабкі сторони: емоційна нестійкість, нетерпимість, прямолінійність

10 жовтня

 • Сильні сторони: відважність, енергійність, дружелюбність, правдолюбство
 • Слабкі сторони: схильність до ідеалізації, суперечливість, схильність швидко перемикати увагу

11 жовтня

 • Сильні сторони: дружелюбність, добродушність, гострий розум, жива уява
 • Слабкі сторони: боязнь проблем, ненаситність

12 жовтня

 • Сильні сторони: цілеспрямованість, енергійність, товариськість, щедрість
 • Слабкі сторони: довірливість, безвідмовність, безпечність, вразливість

13 жовтня

 • Сильні сторони: сміливість, винахідливість, любов до справедливості, працьовитість
 • Слабкі сторони: закритість, нестійкість до стресів

14 жовтня

 • Сильні сторони: товариськість, чуйність, розвинений розум, життєрадісність
 • Слабкі сторони: образливість, нетерпимість до обмежень

15 жовтня

 • Сильні сторони: оптимістичність, лідерські якості, артистизм, товариськість
 • Слабкі сторони: егоїзм, хвалькуватість, бажання домінувати, марнославство

16 жовтня

 • Сильні сторони: енергійність, цілеспрямованість, наполегливість, креативне мислення
 • Слабкі сторони: жорсткість, емоційна нестабільність, імпульсивність, любов до критики оточуючих

17 жовтня

 • Сильні сторони: працездатність, активність, розумність, організаторські здібності
 • Слабкі сторони: нерішучість, невпевненість, недооцінка свого потенціалу

18 жовтня

 • Сильні сторони: впевненість у собі, амбітність, самокритичність, працьовитість
 • Слабкі сторони: зарозумілість, замкнутість, необов’язковість

19 жовтня

 • Сильні сторони: амбітність, сміливість, самодостатність, уміння переконувати
 • Слабкі сторони: брехливість, безжалісність, неврівноваженість, запальність

20 жовтня

 • Сильні сторони: талановитість, правдолюбство, прагнення до самовдосконалення
 • Слабкі сторони: непередбачуваність, мінливість

21 жовтня

 • Сильні сторони: енергійність, винахідливість, розвинений інтелект, товариськість, талановитість
 • Слабкі сторони: дратівливість, критичний підхід до життя

22 жовтня

 • Сильні сторони: цілеспрямованість, напористість, розвинене абстрактне мислення, оптимізм
 • Слабкі сторони: емоційна нестабільність, прагнення до абсолютного контролю над подіями

23 жовтня

 • Сильні сторони: безстрашність, самовпевненість, активність, напористість
 • Слабкі сторони: імпульсивність, ревнощі, вимогливість, прямолінійність

Популярні запитання та відповіді відносно Терезів

Що приносить удачу Терезам?

Талісманами для Терезів є троянди, птахи, Амур (Купідон), бабка, ворон, орел. Прикраси у вигляді них, принти на одязі, фігурки і просто зображення завжди потужно притягують благополуччя у всіх сферах життя для Терезів.

Чого боїться знак зодіаку Терези?

Терези – знак партнерства, миру, добра і найбільші страхи – бути відкинутими, страх самотності, страх війни, страх відсутності спокою в оточенні.

Що не любить знак зодіаку Терези?

Терези терпіти не можуть конфліктів, сварок і лайки. Якщо вони стають свідком подібного, то одразу відчувають бажання всіх помирити і подружити.

Які кулінарні вподобання у Терезів?

Терези люблять смачно поїсти, але не переїдають, вони легко знаходять баланс між смачним і корисним. Їхня слабкість – любов до солодощів, тому обійтися без десерту вони не можуть. Терезам рекомендується вибирати легкі страви. Можуть бути вегетаріанцями.

Вони не тільки гурмани, а й естети, тому під час застілля має велике значення прикраса страв і сервірування, де має бути враховано все: від серветок до посуду. Також для Терезів важливо приймати їжу не поодинці.

Ідеальна відпустка для Терезів – яка вона?

Ідеальна відпустка Терезів – це взагалі відпустка. Терези – натури чутливі, тендітні й вразливі, а тому відпочивати від щоденної метушні їм потрібно частіше, ніж усім іншим знакам.

Оскільки Терези не одинаки, вони віддають перевагу спільному відпочинку або зі своїм партнером, або з подругою/другом.

Великі естети, вони люблять відвідувати незвичайні місця, насолоджуватися красивими пейзажами. Терезів надихнуть творчі тури з обов’язковим відвідуванням театрів, музеїв, виставок, картинних галерей.

Знаки зодіаку по місяцях.

Читайте також характеристику інших знаків зодіаку:

знак зодіака овен
Овен
знак зодіака Телець
Телець
знак зодіака Близнюки
Близнюки
знак зодіака Рак
Рак
знак зодіака Лев
Лев
знак зодіака Діва
Діва
знак зодіака Терези
Терези
знак зодіака Скорпіон
Скорпіон
знак зодіака Стрілець
Стрілець
знак зодіака Козеріг
Козеріг
знак зодіака Водолій
Водолій
знак зодіака Риби
Риби
Рейтинг: 5 - 1 Голосов