Знак зодіаку Телець

Телець дати: 21 квітня – 21 травня

Телець – другий знак зодіаку. Його символ – рогата голова бика. Цей знак уособлює силу волі, терпіння і працьовитість. В цій статті ми докладніше розглянемо: що означає знак зодіака Телець, його характеристика, сумісність, дати за роками тварин, за датою народження, та відповімо на популярні запитання про Тельців.

Зміст:

Сильний, духом і фізично, незалежний, вирізняється відмінним здоров’ям, дивиться на життя з оптимізмом і адекватним гумором, доброзичливий. Але при цьому часто нестерпно впертий і страшний у гніві, якщо його довели і змусили перетворитися з милого теляти на бика, який побачив червону ганчірку. Усе це – основні характеристики людей, що з’явилися на світ під заступництвом сузір’я Тельця. Що ще необхідно знати про те, що являє собою Телець, розповімо далі.

Телець характеристика знака українською мовою

Образ цього знака Зодіаку – бик, що говорить саме за себе. Люди, що народилися під цим сузір’ям, – трудівники, яких ще пошукати. Вони готові довго і наполегливо працювати, тягнути найважчу лямку, щоб домогтися поставленої мети. І за цією завзятістю їх навряд чи хтось з інших представників зодіакального кола зможе наздогнати. Нижче в таблиці наводимо для знака Телець опис, що відображає основні характеристики типових представників.

Дати 21 квітня – 21 травня
Стихія земля
Планета Венера
Якості фіксований
Колір рожевий, червоний, помаранчевий
Камінь сапфір, корал, смарагд, рожевий кварц, бірюза, азурит
Квіти троянда, червоний мак
Талісман сова, золотий телець
Полярність Негативна
Краща сумісність Рак, Діва

Характер Телець

У народжених під заступництвом Тельця характер, незважаючи на всю завзятість, описану вище, вирізняється пасивністю. Так, він готовий працювати до сьомого і далі поту. Але активно шукати якихось додаткових можливостей він не стане, а просто продовжить упевнено займатися своєю справою.

У Тельця величезний запас внутрішньої сили. Вона проявляється в підвищеній працездатності, терплячості та незалежності представників цього знака зодіаку. Телець має солідний вигляд, у нього міцна статура і відмінне здоров’я.

Навколишні люблять його за оптимізм і доброзичливість. Тельця важко вивести з себе, адже він прекрасно вміє тримати себе в руках. Це допомагає йому зберігати присутність духу в непередбачених ситуаціях. Але якщо “чаша переповнена”, і його терпінню прийшов кінець, із мирного добродушного теляти він перетворюється на розлюченого бика.

Основні негативні риси характеру представників цього знака зодіаку – повільність, упертість і пасивність. Крім того, людей цього знака відрізняє життєва мудрість і практичність. Завдяки чому вони стають хорошими господарями, які намагаються зробити так, щоб по максимуму все йшло в дім.

Саме через свою приземленість Тельці люблять відчуття стабільності та безпеки. Почуття невизначеності та швидких змін, особливо тих, що віддають невідомістю, що лякає, ними переноситься гостро і болісно.

Типові представники цього знака Зодіаку симпатичні зовні, приємні в спілкуванні, легко знаходять спільну мову з людьми. З ними комфортно дружити і просто перебувати поруч, наприклад, у робочому колективі. Але ворогувати не варто – виведений із себе Телець нагадує розлюченого бика, який мчить на червону ганчірку, змітаючи все на своєму шляху.

Сильні та слабкі сторони Тельця

Тельці – особистості дуже сильні і про це вже було сказано вище. Але коли їхні особисті якості стають гіпертрофованими і виходять за рамки, з ними стає дуже важко. Вони наполегливі й працьовиті, готові роками багато працювати, щоб домогтися бажаного. Але буває, що ці прекрасні властивості натури за певних обставин трансформуються в недоліки. І тоді людина стає надмірно впертою, намагається домогтися того, що насправді не потрібно, йде до псевдоцілей.

Довготерпіння людей, народжених під цим знаком зодіаку, теж може погано закінчуватися. Накопичивши невдоволення, Телець може зірватися через дрібницю і влаштувати грандіозний скандал, не соромлячись сторонніх людей, що знаходяться навколо.

Крім того, Тельці – запеклі власники і рідкісні ревнивці, здатні своїми підозрами і сценами мучити навіть дуже улюблених ними людей. Трапляється з ними і жага накопичення, яка може перерости в патологічну жадібність.

Любов і стосунки знака зодіака Телець

Любов і стосунки

На цей аспект життя людей, народжених під заступництвом знака Тельця, також впливають їхні основні риси характеру – ґрунтовність і приземленість. Такі дурниці, як кохання з першого погляду, від якого буквально “зносить дах”, не для них.

Вони довго придивляються до людини, вирішують, чи підходить вона їм, і тільки після цього погоджуються на стосунки. Зате й розривів у представників знака трапляється менше. Вони практично позбавлені романтики. Саме через свій природний прагматизм співати серенади і розкидати квіти під вікном не будуть. Але доводити любов вчинками ці люди вміють – близьку людину вони оточують турботою, теплом, намагаються зробити так, щоб їм було максимально комфортно в усьому, щоб ніхто ні в чому не потребував.

Від представника цього знака зодіаку не дочекаєшся серенад під вікном. Він не любить романтику, непередбачуваність, замінюючи їх конкретними корисними вчинками.

Розбавте свою прагматичну вдачу романтичними вчинками. Влаштовуйте для другої половинки приємні сюрпризи, даруйте без приводу подарунки і запрошуйте її на побачення, навіть якщо стаж ваших стосунків становить кілька років. Романтика внесе у ваш союз відчуття новизни та безтурботності.

Секс

За зовнішнім спокоєм Тельця ховається темпераментна натура, якій не чужа пристрасть. Щоб розпалити її, достатньо захоплюватися ним і вважати його своїм ідеалом. Зайвий натиск не любить. Погоджується на інтим лише в тому разі, якщо гаряче бажає цього сам. Дбає про відчуття партнера, але часто робить це незграбно і з деякою часткою сорому.

Примусити Тельця до близькості проти його волі навряд чи вийде. Представники знака наважуються на інтим лише в тому разі, якщо бажання виникає у них самих. І, незважаючи на зовнішній залізний спокій, вони можуть бути вельми пристрасними натурами. Для цього партнеру потрібно лише захоплюватися і запалювати вогонь, що горить усередині Тельця.

Сім’я і шлюб знаку зодіака Тельць

Сім’я і шлюб

До створення сім’ї ці люди підходять так само ґрунтовно, як і до багатьох інших істотних подій у житті. Вони не закохуються в першого зустрічного і не одружуються з малознайомими людьми. А до РАГСу вирушають тільки з тим партнером, якому довіряють стовідсотково в усіх відношеннях.

Не бійтеся змін. Частіше змінюйте свій стиль або зовнішній вигляд, заводьте нові сімейні традиції та змінюйте звичний уклад життя. Притаманна вам консервативність зробить життя обранця нудним і одноманітним.

Як правило, Тельці – ідеальне подружжя, якщо їх усе влаштовує у стосунках, звісно. Коли все добре, вони чітко усвідомлюють свою відповідальність перед чоловіком і робитимуть максимум для створення затишного родинного гнізда і підтримки благополуччя в домі.

Які батьки

Діти для Тельця – квіти життя, до яких він ставиться з особливим трепетом і турботою. Він не виносить дитячих сліз, тому готовий зробити все заради посмішки свого чада. Довіру до себе завойовує не тільки щедрими подарунками, а й довгими розмовами по душах, суть яких зберігає в таємниці. З дорослими дітьми буває суворим і безкомпромісним, щоб захистити їх від помилок.

Діти для Тельців – їхня слабкість і віддушина. Своїх чад вони люблять до нестями, балують, не виносять дитячих сліз і будуть готові на все, щоб виконувати бажання своїх синів або дочок. Завжди підтримують дітей і матеріально, і морально, ділом і словом. Щоправда, з дітьми, які підростають, можуть бути деспотичними і безкомпромісними, але це, як вони вважають, для їхнього ж блага. Як батьки, представники знака хочуть якомога довше захистити спадкоємців від власних життєвих помилок.

Дружба

Дружити з Тельцем приємно і надійно. У приятелі вони завжди вибирають людей, близьких за духом, зі схожими інтересами. Справжніх друзів, перевірених часом, вважають рідними – завжди прийдуть на допомогу, виручать із біди, заступляться. Щоправда, образ і зрад не прощають. І якщо таке трапляється, припиняють спілкуватися з тими з друзів, хто вчинив із ними погано.

Поміркуйте зарозумілість. Намагайтеся першими згладжувати конфлікти незалежно від того, що стало причиною їхньої появи. Гординя ще нікому не пішла на користь.

Захоплення та хобі

Люди, які живуть під заступництвом цього знака, схильні до творчості. Їх захоплює вокал, живопис, танці, читання віршів на публіку. Також вони дуже люблять щось робити руками для дому та створення затишку. А вихідні воліють проводити на риболовлі або в турпоходах із наметами.

Тельцю до душі творчі захоплення. Йому подобається малювати, співати, декламувати вірші та розчинятися в танці. Часто його пристрасті пов’язані з домом, побутом і природою. Він любить рукодільничати, ходити на риболовлю і в турпоходи. З віком знаходить розраду в таких простих речах, як перегляд улюблених серіалів, читання книг або кулінарія. Готує смачно, часто і майстерно навіть без спеціальної освіти.

Кар’єра та професія знаків зодіаку Телець

Кар’єра і професія

Співробітник-Телець – мрія будь-якого керівника. Він педантичний і наполегливий, завжди доводить розпочату справу до кінця, домагаючись гарних результатів. Щоправда, потрібно мати на увазі, що за всі свої старання люди цього знака чекають на оплату, що відповідає трудовитратам.

Завдяки працьовитості Тельці швидко просуваються кар’єрними сходами, стаючи керівниками відділів, компаній, нерідко й великими топ-менеджерами. Можуть вони досягти успіху і у власному бізнесі. Ідеально цим педантам, готовим скрупульозно розбиратися у всіх нюансах, підійдуть професії інженера, лікаря, журналіста, психолога.

Представникам цього знака зодіаку підходить скрупульозна робота, яка вимагає практичності. Із Тельців виходять чудові лікарі, інженери, журналісти. У своєму бізнесі представник цього знака зодіаку тяжіє до масштабних проєктів і легко обходить конкурентів.

Сприймайте гроші як другорядний атрибут професійного успіху. Не забувайте про те, що є визнання в суспільстві, довіра від начальника, авторитет у колег і наявність однодумців чи послідовників. Зробивши фінансове збагачення самоціллю, ви проґавите багато більш значущих нагород.

Здоров’я

Типові представники цього знака вирізняються відмінним здоров’ям. Але дуже люблять смачно і багато поїсти. Тому з віком починають повніти, а дотримуватися дієти для них – справжня мука. Але якщо вони не хочуть у зрілому віці отримати букет захворювань, спричинений зайвою вагою, їм варто ретельніше стежити за своїм харчуванням.

Також у цих людей є ризик отримання травм, оскільки вони бувають дуже повільні й реакція в них така сама. Є схильність до розвитку депресії, тому моральний стан їм теж варто тримати під контролем.

Не нехтуйте значенням спорту та фізкультури для свого здоров’я. Робіть ранкову гімнастику, ходіть у спортзал, катайтеся на велосипеді та частіше відмовляйтеся від міського транспорту на користь піших прогулянок. Фізичні навантаження допоможуть вам впоратися з надмірною вагою і підтримувати себе у формі.

Телець сумісність

Телець добре ладнає з представником свого знака зодіаку, з Козерогом, Раком, Дівою. Низька сумісність і мало спільного зазвичай із Левом і Стрільцем.

Телець: характеристика чоловік

Чоловік-Телець, як правило, дуже практичний, упертий, нікуди не поспішає, не любить метушні. Але сім’я за ним завжди, як за кам’яною стіною: він ідеальний чоловік і батько, готовий любити, піклуватися, оберігати, засипати подарунками. Але йому дуже важливо знати, що його теж люблять і цінують. У ліжку вміло поєднує пристрасть і ніжність щодо партнерки.

Відмінні риси характеру чоловіка-Тельця – неквапливість, упертість і практичність. Він знає, чого хоче і вміє досягати поставлених цілей. Це романтична і сентиментальна натура. У сімейному житті він виступає взірцем ідеального чоловіка і батька – відданим, турботливим і хазяйновитим чоловіком, главою сім’ї. Любить затишок, комфорт і порядок у всьому. У ліжку ніжний і пристрасний.

Телець: характеристика жінка

Характерні особливості жінки-Тельця – наполегливість, працьовитість, терплячість. Вона спокійна і стримана, вміє слухати. З нею приємно спілкуватися. Вона не любить заперечень. Виступає хорошою господинею і турботливою матір’ю. Любить створювати затишок у домі, займатися з дітьми. Визнає верховенство чоловіка в сім’ї. Економна і гостинна. У ліжку чуттєва і ніжна.

Жінка-Телець любить почуватися головною в сім’ї, знати, що всім командує вона. Якщо чоловік буде готовий, хоча б заради видимості, піддаватися, він зробить її щасливою. Вона хороша дружина і мати, вміє підтримувати, слухати і чути рідних. Хлібосольна господиня, любить і вміє приймати гостей, але за необхідності може ввімкнути режим “жорсткої економії”, що допоможе її сім’ї пережити будь-яку кризу. У ліжку з коханим чоловіком вона неймовірно чуттєва.

Дитина – Телець

Дитина-Телець – маленький упертюх, який із самого раннього дитинства виявляє вольовий характер. При цьому вона може бути вельми вразливою, що досить швидко вчиться приховувати. Дуже тактовна, любить ласку, дотики, обійми. Це допомагає підняти йому настрій, приборкати примхи, швидко купірувати будь-яку істерику.

Виростаючи, дуже рано дорослішає, стає самостійним, має власну думку, не маніпулює батьками і не завдає їм клопоту, а свої проблеми завжди вирішує сам.

Телець як земний знак

Телець як земний знак

Це практичні, вірні та відповідальні люди, які ступають по землі обережно. Bce планують до найдрібніших деталей, щоб уникнути непотрібних ризиків (на відміну від інших, вони не отримують адреналіну від ризикованих заходів). Надають перевагу довгостроковим стосункам, a не флірту на одну ніч. Стурбовані практичністю, цінують стабільність і лояльність від партнера.

Телець – негативний знак

Люди негативних знаків – інтроверти, відповідальні, практичні, серйозні, і, швидше за все, песимісти. Найкраще ставляться до людей з негативним знаком (хоча однодумці перебувають на позитивному).

Телець – фіксований

Це рішучі, глибокодумні й наполегливі особистості. Їм вдається домогтися набагато більшого, ніж представникам інших хрестів. Серед негативних якостей: упертість, самовпевненість, відсутність гнучкості.

Тельцем керує Венера

Вона впливає на те, як він цінує красу. Це планета любові, бажання, романтики та всього прекрасного. Наробить чуттєвістю і жагою володіти. Концептуально відображає привабливість, гармонію, дружбу і мистецтво.

Знаменитості, які народилися під знаком Телець

Аль Пачіно, Барбра Стрейзанд, Володимир Ленін, Девід Бекхем, Джеймс Макевой, Джек Ніколсон, Джордж Клуні, Дуейн Джонсон, Зиґмунд Фройд, Іґґі Поп, Джордж Клуні, Дуейн Джонсон, Зігмунд Фрейд, Іммануїл Кант, Карл Маркс, Марк Цукерберг, Меган Фокс, Михайло Прохоров, Одрі Хепберн, Пенелопа Крус, Петро Чайковський, Рене Зеллвегер, Сальвадор Далі, Стас Михайлов, Вільям Шекспір, Ума Турман, Шер, Карл Маркс, Меган Фокс.

Характеристика знака зодіаку Телець за роками тварин

Характеристика знака зодіаку Телець за роками тварин

Телець – Щур
Люди, які народилися під знаком Тельця в рік Щура, мають тонку душевну організацію. Відрізняються кмітливістю, естетичним смаком і небувалою цілеспрямованістю. Завдяки витонченим манерам і товариськості вони легко знаходять спільну мову з оточуючими. Своє покликання знаходять у сферах, пов’язаних із творчістю.

Телець – Бик
Тельці, які з’явилися на світ у рік Бика, випромінюють сміливість та оптимізм. Завдяки вольовому характеру вони не сприйнятливі до стресів і депресії. Відсутність бурхливої діяльності пригнічує цих людей. Тому вони охоче беруться за будь-яку роботу. Відсутність егоїзму і хитрості робить їх надійними товаришами і діловими партнерами.

Телець-Тигр
Людина, яка народилася під знаком Тельця в рік Тигра, має спокійний характер. Завдяки здоровому почуттю гумору і внутрішній чарівності нерідко опиняється в центрі суспільної уваги. Телець-Тигр любить оточувати себе корисними речами і підсвідомо прагне до комфорту. Заради друзів готовий піти на подвиги.

Телець – Кролик
Люди, які народилися під знаком Тельця в рік Кролика, вирізняються раціоналізмом. За численних чеснот вони позбавлені хвастощів і зарозумілості. Своє вище призначення вбачають у служінні ідеалам справедливості та гуманізму. Завдяки спостережливості та ораторським здібностям вони стають видатними вченими і політиками.

Телець – Дракон
Ці люди не звикли грати другорядні ролі. Вони люблять перебувати в центрі уваги і дивувати оточуючих. За епатажного зовнішнього вигляду і шокуючої поведінки у них багато друзів. Заради спілкування з ними вони не шкодують ні часу, ні сил. Тельці-Дракони не мислять свого життя без комфорту і розкоші. Широкий розмах присутній у їхніх захопленнях і звичках.

Телець – Змія
Люди, які народилися під знаком Тельця в рік Змії, серйозно дивляться на світ. Вони звикли діяти за заздалегідь складеним планом, підпорядковуючи кожен крок логіці та здоровому глузду. Відрізняються консервативністю поглядів і не люблять, коли доля підносить сюрпризи. Зазвичай досягають успіху в кар’єрі й легко завойовують симпатії протилежної статі.

Телець – Кінь
Тельці, які з’явилися на світ у рік Коня, не звикли плисти за течією. Кожна їхня дія підпорядковується генеральній меті, для досягнення якої вони не шкодують часу і сил. Вони рідко сумніваються у своїй правоті та прогресивності своїх ідей. Коли зустрічають сильну особистість, прагнуть стати її союзником або починають конкурентну боротьбу.

Телець – Коза
Ці люди мають добре розвинену інтуїцію. З її допомогою їм вдається уникнути помилок і знайти своє призначення в житті. Відчувають страх перед змінами, проте швидко пристосовуються до нових життєвих обставин. Важливим пріоритетом для них виступає сім’я. Заради домашнього тепла і затишку готові пожертвувати кар’єрою і славою.

Телець – Мавпа
Ці чоловіки і жінки випромінюють позитив. Вони ретельно обмірковують свої дії і рідко пасують перед труднощами. Цілі, які не вдається реалізувати копіткою працею, досягають хитрістю. Оточуючі знаходять у них вірного друга і мудрого порадника. Завдяки вмінню згладжувати конфлікти в них мало ворогів.

Телець – Півень
Тельці, які народилися в рік Півня, можуть закохати в себе з першого погляду. Яскрава зовнішність, витончені манери й охайність магнетично впливає на оточуючих. Завдяки широкому кругозору вони знаходять собі застосування в різних галузях знань. Понад усе цінують сталість, для захисту якої рідко зраджують своїм принципам.

Телець – Собака
Ці чоловіки й жінки мають вроджене почуття обов’язку. Їм чужі легковажність, підлість і зрада, завдяки чому друзі надовго затримуються в їхньому житті. Дружбі, як і коханню, віддаються цілком, не вимагаючи нічого натомість. Спостережливість дає їм змогу пізнати глибинну суть речей і з точністю відповісти, що діється на душі їхнього співрозмовника.

Телець – Свиня
Тельці, які з’явилися на світ у рік Свині, вирізняються консервативністю поглядів і нестандартністю мислення. Насилу переносять зміни, які вибивають їх зі звичного ритму життя. Ці люди балакучі, відкриті новим знайомствам і красномовні. Близько до серця приймають переживання інших людей і не прощають тих, хто заподіяв їм біль.

Характеристика Тельців за датою народження

21 квітня
Сильні сторони: незалежність, творчі здібності, красномовство, дружелюбність
Слабкі сторони: пліткарство, схильність відкладати справи на потім

22 квітня
Сильні сторони: самовпевненість, практичність, мудрість, переконливість, романтичність
Слабкі сторони: неуважність до чужих почуттів, нехтування моральними цінностями

23 квітня
Сильні сторони: ерудованість, творчі здібності, товариськість, доброзичливість, проникливість
Слабкі сторони: зайва самовпевненість, нав’язливість, образливість, обачливість, розважливість

24 квітня
Сильні сторони: рішучість, працьовитість, творчі здібності, товариськість, добродушність
Слабкі сторони: нестриманість, імпульсивність, дратівливість, мінливість настрою

25 квітня
Сильні сторони: чесність, інтуїтивність, діяльність, практичність, наполегливість
Слабкі сторони: перевага матеріальних цінностей перед духовними, мінливість настрою, нестриманість

26 квітня
Сильні сторони: завзятість, сила волі, чесність, добродушність, чуйність
Слабкі сторони: упертість, невміння прислухатися до чужої думки

27 квітня
Сильні сторони: витривалість, напористість, справедливість, високий інтелектуальний потенціал, співчутливість
Слабкі сторони: скритність, схильність до тривоги і хвилювання

28 квітня
Сильні сторони: артистизм, амбітність, рішучість, сміливість, витривалість
Слабкі сторони: упертість, нездатність приймати чужу думку, зарозумілість, ненадійність

29 квітня
Сильні сторони: сміливість, ініціативність, активність, доброзичливість, миролюбність
Слабкі сторони: боязнь змін, схильність впадати в нудьгу

30 квітня
Сильні сторони: харизматичність, прагнення до самовдосконалення, сила волі, дружелюбність, товариськість
Слабкі сторони: різкість, агресивність, упертість

1 травня
Сильні сторони: цілеспрямованість, працьовитість, кмітливість, комунікабельність, щирість
Слабкі сторони: повільність, прямолінійність, необачність

2 травня
Сильні сторони: реалістичність, проникливість, розумність, дружелюбність
Слабкі сторони: прямолінійність, нетактовність, владність, вимогливість, емоційна нестабільність

3 травня
Сильні сторони: винахідливість, діяльність, проникливість, далекоглядність
Слабкі сторони: прямолінійність, емоційність, критичність

4 травня
Сильні сторони: практичність, наполегливість, цілеспрямованість, надійність, співчутливість
Слабкі сторони: незговірливість, прямолінійність, принциповість, упертість

5 травня
Сильні сторони: цілеспрямованість, діяльність, упевненість у собі, розвинений інтелект
Слабкі сторони: прямолінійність, незговірливість, упертість, відсутність дипломатичності

6 травня
Сильні сторони: відповідальність, організованість, надійність, товариськість, співчутливість
Слабкі сторони: самовідданість, довірливість

7 травня
Сильні сторони: мудрість, освіченість, товариськість, доброзичливість, ґрунтовність
Слабкі сторони: категоричність, надмірна емоційність, довірливість

8 травня
Сильні сторони: амбіційність, відповідальність, старанність, рішучість
Слабкі сторони: імпульсивність, упертість, прямолінійність, замкнутість

9 травня
Сильні сторони: відповідальність, завзятість, упевненість у собі, харизматичність, розважливість
Слабкі сторони: запальність, нестриманість, різкість, мінливість настрою

10 травня
Сильні сторони: активність, волелюбність, рішучість, наполегливість, співчутливість
Слабкі сторони: запальність, хвастощі, агресивність

11 травня
Сильні сторони: напористість, практичність, талановитість, оригінальне мислення
Слабкі сторони: незговірливість, хвалькуватість, невгамовність, образливість

12 травня
Сильні сторони: енергійність, продуктивність, витривалість, харизматичність, гарне почуття гумору
Слабкі сторони: уїдливість, агресивність, нещадність

13 травня
Сильні сторони: цілеспрямованість, самодостатність, проникливість, винахідливість, рішучість
Слабкі сторони: егоїзм, схильність до нервових зривів і депресії

14 травня
Сильні сторони: далекоглядність, упевненість у собі, рішучість, розвинений розум
Слабкі сторони: дратівливість, запальність, вимогливість

15 травня
Сильні сторони: цілеспрямованість, винахідливість, ініціативність, діяльність, надійність
Слабкі сторони: емоційна вразливість, неврівноваженість, деспотичність

16 травня
Сильні сторони: інтелектуальність, стабільність, відповідальність, допитливість
Слабкі сторони: запальність, нетактовність, егоїзм

17 травня
Сильні сторони: енергійність, відповідальність, рішучість, освіченість, товариськість
Слабкі сторони: замкнутість, вимогливість, прямолінійність

18 травня
Сильні сторони: цілеспрямованість, рішучість, винахідливість, натхненність, співчутливість
Слабкі сторони: войовничість, загострене почуття справедливості, деспотичність

19 травня
Сильні сторони: енергійність, харизматичність, відкритість, всебічна розвиненість
Слабкі сторони: упертість, зухвалість, вимогливість

20 травня
Сильні сторони: активність, відповідальність, комунікабельність, дружелюбність, надійність
Слабкі сторони: безтурботність, поверхневе ставлення до життя, тривожність, безтактність

21 травня
Сильні сторони: допитливість, амбітність, цілеспрямованість, упевненість у собі, відповідальність
Слабкі сторони: упертість, егоїстичність, корисливість

Популярні запитання та відповіді відносно Тельців

Що приносить удачу Тельцю?

Камінь оберіг-талісман для тельця – амазоніт. Його можна носити у вигляді кулона, браслета або включити в предмети інтер’єру будинку.

Чого боїться знак зодіаку Телець?

Телець боїться різких змін. Особливо страшна для нього ситуація, коли потрібно прийняти рішення тут і зараз, а подумати часу немає зовсім.

Що не любить знак зодіаку Телець?

Дуже не люблять представники цього знака ситуації, коли в їхньому розпорядженні мало грошей. Якщо грошей немає зовсім – для них це катастрофа. Для Тельця у світі все вимірюється тільки грошима. І що більша фінансова подушка безпеки є, то спокійніше.

Які кулінарні вподобання у Тельця?

Телець любить поїсти не тільки смачно, а й красиво. На його столі обов’язково має бути м’ясо, але, на відміну від Овна, це не важка їжа, а легка страва – наприклад, птиця з овочами.

Ідеальна відпустка для Тельця – яка вона?

Відпустку цьому знаку Зодіаку краще проводити в затишних місцях. Якщо проживання заплановано в готелі, то оптимальне співвідношення “ціна – якість” – обов’язкове. Також бажаний старовинний стиль готелів, де планується відпочинок. Але частіше Тельці віддають перевагу стилю приміщень, оформленому під сучасний раритет. Найідеальніший відпочинок для цього знака – погрітися на сонечку, почитати книжку на пляжі.

Знаки зодіаку по місяцях.

Читайте також характеристику інших знаків зодіаку:

знак зодіака овен
Овен
знак зодіака Телець
Телець
знак зодіака Близнюки
Близнюки
знак зодіака Рак
Рак
знак зодіака Лев
Лев
знак зодіака Діва
Діва
знак зодіака Терези
Терези
знак зодіака Скорпіон
Скорпіон
знак зодіака Стрілець
Стрілець
знак зодіака Козеріг
Козеріг
знак зодіака Водолій
Водолій
знак зодіака Риби
Риби
Рейтинг: 5 - 1 Голосов