Знак зодіаку Лев

Лев дати: 23 липня – 21 серпня

Лев – п’ятий знак зодіаку. Його символ являє собою гриву і хвіст лева. Цей знак зодіаку символізує силу, мужність і мудрість. Леви – колоритні та яскраві, їхня стихія – вогонь. В цій статті ми докладніше розглянемо: що означає знак зодіака Лев, його характеристика, сумісність, дати за роками тварин, за датою народження, та відповімо на популярні запитання про Левів.

Зміст:

Леву, як знаку зодіаку, притаманна активна діяльність і прагнення до успіху, популярності. Вогонь дає йому силу, насичує і штовхає на звершення. Хоч Леви і схильні до впливу емоцій, це не заважає їм досягати поставлених цілей. Амбіції, самовладання, марнославство – основні характеристики знака зодіаку, про який йтиметься в статті. Але він не такий простий, яким здається на перший погляд. До того ж, жінка-Лев і чоловік-Лев – це два різні типажі.

Лев характеристика знака українською мовою

Леви звикли до розмаху – найчастіше вони естети, які приходять у захват від красивих речей. Їм подобаються деталі, вони помічають тонкощі не тільки в предметах. Відчувають людей і знають, як знайти підхід до кожної людини. Рушійна сила цього знака – прагнення до слави. При цьому Лев сам по собі щедрий, не скупиться на слова й емоції.

Лев любить спілкування і завжди намагається перебувати в центрі уваги. Він часто протегує близьким, дає їм поради і бажає бути в курсі того, що відбувається. Не всім з його оточення подобається така повнота участі в їхньому житті. Але Леву багато чого прощається за добру вдачу і щиру любов до оточуючих.

Дати 23 липня – 21 серпня
Стихія  вогонь
Планета Сонце
Якості  самовпевний, пихатий, рішучий
Полярність Позитивна
Колір  золотистий, золотисто-бежевий і жовтий
Камінь  сердолік, бурштин, змійовик, рубін
Квіти  нігтики, соняшник
Талісман амулет з орлом та топазом, орел
Краща сумісність  Овен, Близнюки, Терези

Характер Левів

Характер Лева

У Левів є схильність до управління – це сильні особистості, налаштовані на завоювання світу.

Лев прагне до вершини успіху і досягає її тому, що знає, чого хоче. Його характер настільки непередбачуваний, наскільки й сильний. Знак неймовірно чарівний, яскравий, люблячий увагу. Леву важливо перебувати серед людей і знати їхню думку. При цьому він чітко позначає свою позицію і не боїться здатися дивним. Леви дуже винахідливі, їм подобається дізнаватися нове і мотивувати близьких на звершення. Вони не бояться брати на себе відповідальність, а ще ніколи не зупиняються перед труднощами. Життєві складнощі навпаки загартовують їх і роблять ще сильнішими.

Зовнішня привабливість, харизма та чарівність роблять Лева улюбленцем публіки. Він, як лідер, вміє вести за собою і допомагає тим, хто слабший. За його принципами, перемагати треба за допомогою завзятості та старань, не вдаючись до обхідних шляхів.

Сильні та слабкі сторони Лева

Незважаючи на те, що Лев має масу позитивних якостей і рідко здається перед невдачами, у нього є і слабкі сторони.

Егоїзм часто не дає Леву проявлятися в любовних стосунках, довіряти партнеру. Представники цього знака зациклюються на собі і погано сприймають критику. Їм здається, що оточуючі таким чином хочуть їх зачепити. Іноді потік енергії Лева не дає йому займатися справами спокійно, нікуди не поспішаючи. Вогонь усередині налаштовує його на постійні зміни, реалізація яких забирає багато часу і сил. Лев злопам’ятний, не терпить брехні й облуди, йому важливо оточувати себе тільки перевіреними людьми.

Внутрішня сила і любов до життя робить із Лева людину, яка ніколи не здається, допомагає іншим, не забуваючи про себе. Він відкритий до пригод, при цьому спокійний і в складні моменти зібраний. Знаку зодіаку притаманна впевненість, рішучість, завзятість. Леви талановиті, не бояться проявлятися – вони прагнуть кращого, але не забувають про прості принади життя. Наприклад, Леву подобаються діти, навіть якщо він не замислюється про батьківство.

Любов і стосунки знака зодіака Лев

Кохання і стосунки

У коханні Лева можна потонути. Представники знака дуже романтичні особистості, які люблять не тільки отримувати компліменти, а й робити їх.

Лев – генератор любові. Він ділиться нею з усіма, але надзвичайно багато любові з його боку отримує саме партнер та інші члени сім’ї. Харизма і темпераментність, яскравість і вогонь в очах – Леви велелюбні, романтичні, не бояться проявляти себе у стосунках, занурюватися у світ партнера. Їм подобається, коли кохана людина робить компліменти, хвалить, допомагає в чомусь. При цьому Лев більше звик віддавати, але через велику кількість внутрішньої любові зберігається баланс. Навіть коли представник знака проявляє свої почуття, йому комфортно і спокійно. Леви прагнуть до створення сім’ї, народження дітей. Їм складно уявити своє життя без кохання. Часто трапляється так, що Лев не шукає кохання, а воно знаходить його – у стосунках партнерам головне не розчинятися одне в одному, частіше прислухатися і приймати особливості характеру коханої людини.

Поміркуйте свій егоїзм. Не чекайте, що друга половинка присвячуватиме вам увесь вільний час і увагу. Поруч із нею можуть бути інші люди, яким її присутність і участь вкрай необхідні.

Секс

Секс для Лева – вибух емоцій і почуттів. Йому подобається раз по раз занурюватися в такий привабливий для себе і партнера світ.

У ліжку представник цього знака дає волю почуттям. Він стає чудовим коханцем, у якому романтичність переплітається з чуттєвістю, наполегливістю і великодушністю. Він щедрий на попередні ласки і сміливі ідеї. Якщо партнер перестає його влаштовувати, відштовхує його своєю холодністю і без жалю вирушає підкорювати нові серця.

Леви – пристрасні натури, вони можуть похвалитися високою сексуальною енергією. Близькість сприймається не тільки з фізичного боку, а й як обмін енергією з близькою людиною. Владність, притаманна Левам, може проявлятися і в інтимній сфері. Партнеру цього знака важливо не мовчати, якщо щось іде не так, а лише ділитися побажаннями і почуттями. Найчастіше секс викликає у Лева додатковий приплив сил – вони приходять у захват, якщо близькість із коханою людиною приносить їм радість, розслаблення, спокій. Леву буває важко контролювати свої бажання, тому сексуальне життя схоже на безперервний феєрверк. У цій справі важливо знайти партнера, який розділятиме такий підхід, зрозуміє і прийме Лева з його неприборканою енергією.

Сім’я і шлюб знаку зодіака Леви

Сім’я і шлюб

Неймовірна любов усередині Лева робить його прекрасним сім’янином. Він з повагою і вдячністю ставиться до близьких.

Не прагніть підпорядкувати собі супутника життя. Не позбавляйте його права голосу, можливості самостійно керувати своїм життям, розвиватися, спілкуватися з оточуючими і заперечувати вам у відповідь. Безхребетна істота, на яку ви хочете перетворити партнера, вам швидко набридне.

Хоч Лев і прагне до завоювання світу, хоче досягти небувалих висот, йому близькі думки про те, що сім’я набагато важливіша за роботу. Леви завзяті сім’янини, якщо їм вдається зустріти ту саму людину. Вони насолоджуються шлюбом і не бачать у цьому нічого поганого. Сім’я дає Леву силу, яку він спрямовує в інші сфери. Окрема тема – діти. Леви можуть бути суворими батьками, але завжди з розумінням ставляться до своїх малюків, навіть коли ті вже зовсім не малюки. Дитячий сміх, радісні моменти, помилки і падіння – все це приносить Леву велике задоволення.

Які батьки

У батьківстві егоїстичні й марнославні Леви стають трохи м’якшими і вчаться помічати не тільки себе, беруть відповідальність за дітей і допомагають їм у важких ситуаціях.

Поблажливість – це точно не про Лева. Але коли в нього з’являються діти, Лев перетворюється і навіть стає трохи несхожим на себе у звичайному житті. Так, він також продовжує гнути свою лінію і робить усе для успіху, але батьківство все ж вносить свої корективи. Можна сказати, що Леви – хороші й відповідальні батьки, які в моменті проявляють суворість. Виховання дітей дається їм легко. Можливо, тому, що Лев дуже харизматичний, яскравий. Малюки люблять його за ці якості і цінують, що вогонь Лева їх зігріває в будь-яку пору року.

Лев дає дітям найкраще. Зазвичай вони ходять в елітний садок і школу, займаються в кількох гуртках, отримують престижну освіту і грошову підтримку в подальшому житті. При цьому в них немає вільного часу, друзів і своєї думки. Слово батьків – це непорушний закон. Щоб вирватися на свободу, чадо рано одружується або кидає нав’язаний їм виш.

Дружба

Відданий Лев ніколи не стане грати на почуттях своїх друзів. А ще він завжди радий допомогти і справді любить це робити.

Відмовтеся від звички порівнювати себе з друзями. Сконцентруйтеся на своєму житті і перестаньте змагатися з ними в професійних досягненнях, романтичних перемогах, рівні добробуту або привабливості. Будьте більш самодостатнім, щоб пронести дружбу до старості.

Спілкування для Лева також цінне, як і любов, яку він несе в маси. Бути другом для представника цього знака – означає мати опору, людину, яка завжди допоможе і підтримає. Хоч Леви і звикли багато спілкуватися, довіряють вони далеко не всім. Зате близькі друзі, яких у Лева не так багато, цінують його за відданість і вміння бути собою. Леви звикли домінувати, але в справжній дружбі вони більше направляють, а не принижують. Трапляється, що Лев “гарчить” і показує свій характер – близьким друзям не варто сприймати напади гніву всерйоз. І ще порада: у дружбі з Левом краще триматися подалі від брехні й удавання. Такі стосунки йому зовсім не близькі.

Захоплення та хобі

Захоплення та хобі

Лев – надзвичайно талановита особистість. У нього є все, щоб стати професійним музикантом, художником, поетом або вокалістом. Не позбавлений грації та витривалості, через що знаходить себе в танцях, художній гімнастиці чи велоспорті. Любить вишуканий одяг, світські тусовки та догляд за собою. Пристрасть до смачної їжі частіше виливається в захоплення кулінарією. Вміє здивувати і правильно піднести подарунок.

Енергійність Лева переноситься і на його хобі. Якщо у вашому оточенні є Лев, кличте його на заняття спортом, але не забувайте – він не проти помалювати пейзажі літнім вечором.

Прагнення бути першим не полишає Лева і у вільний час. Він будує дозвілля так, щоб показати оточуючим, що він знову попереду. Це можуть бути настільні ігри, але частіше – командні види спорту. Леви дуже люблять активності – їм подобається волейбол, футбол, баскетбол. Незважаючи на те, що спорт приваблює представників знака, багато Левів віддають перевагу творчості. Малювання, моделювання, дизайн, ліплення – простір для фантазії величезний. Подобається Леву не тільки спілкування з людьми, проводити час він любить і в компанії тварин. Тяга Левів до котів може схилити їх у бік вибору такої професії, як ветеринар. Але частіше це залишається просто хобі – гладити котиків, піклуватися про них, допомагати притулкам.

Кар’єра та професія знаків зодіаку Леви

Кар’єра і професія

Леви не можуть без досягаторства – ця властивість найчастіше проявляється саме в кар’єрі.

Приборкайте своє марнославство. Не вважайте перевагу над колегами або підлеглими і втішну похвалу колег головним стимулом для професійного розвитку. Справжнє враження, яке ви справляєте на оточуючих, може відрізнятися від тієї картинки, яку вам показують.

Максималізм Лева особливо проявляється в кар’єрі. Такій людині постійно хочеться займати чільну позицію і перебувати на вершині п’єдесталу. Для цього у Лева є все, що необхідно: лідерські якості, харизма, завзятість і працьовитість. Навіть на самому початку свого кар’єрного шляху Лев виступає як організатор, йому подобається керувати якщо не людьми, то процесами. Серед професій Лев може дивитися в різні боки: лікар, учитель, юрист, керівник великої фірми або навіть її власник. Нерідко серед Левів трапляються й актори. Вогонь привносить у життєвий шлях представника цього знака іскру, яка просто не може залишитися непоміченою. Саме тому Леви часто вирушають підкорювати сцену. Увага публіки їм подобається, як і оплески, вибух емоцій, загострення пристрастей.

Здоров’я

Лев спортивний, енергійний, рідко має проблеми зі здоров’ям. Внутрішня сила переноситься на тіло і дає можливість жити повним життям.

Зі здоров’ям у Лева все гаразд – він активно займається спортом, стежить за собою і в разі нездужання звертається до лікаря. Проблеми можуть виникнути хіба що через перевтому. Постійна гонитва за результатом призводить до збитого режиму. Леву важливо стежити не тільки за показниками успішності, а й за здоров’ям. Попри гарне самопочуття, важливо не забувати про елементарні потреби: якісний сон, їжу, активність протягом дня.

Ведіть активний спосіб життя. Замінюйте поїздки в транспорті пішими прогулянками, відвідуйте спортзал, робіть ранкову гімнастику й уникайте напруженої сидячої роботи. Що більше руху буде присутнє у вашому житті, то кращий і здоровіший вигляд ви матимете.

Лев сумісність

З Левами не так просто – вони люблять підпорядковувати інших. Зате представники вогняних знаків розуміють їх, як ніхто інший. У Лева хороша сполучуваність з Овном, Терезами, Стрільцем. Йому важко будувати стосунки з Тельцем, Раком, Рибами.

Найкраща сумісність у цього знака з такими ж вогняними Овном, Стрільцем. Підходить Леву і Близнюк, але тут стосунки будувати вже не так легко. Обидва знаки люблять увагу і спілкування, довіра може швидко зникнути з їхнього союзу. Лев вимогливий до предмета свого обожнювання – він цілком може попросити його не піти на важливу зустріч, скасувати всі справи і провести час разом. Перспективи у стосунках є і з представниками водних знаків, наприклад, з Рибами.

Лев: характеристика чоловік

Ставний і впевнений у собі чоловік-Лев не тільки гарний сім’янин, а ще й кар’єрист, який домагається того, що хоче.

Чоловік-Лев вирізняється багатим внутрішнім світом, харизмою, бажанням перебувати в центрі уваги. Для нього важлива кар’єра, він амбітний, велелюбний. У стосунках чоловік-Лев домінує, нерідко пригнічуючи кохану жінку. Йому важливо відчувати, що він не тільки віддає, а й отримує натомість. Чоловік-Лев не переносить самотності, йому подобаються галасливі компанії та вечірки. Така людина має багато друзів, які часто звертаються по допомогу та запитують поради. Якщо Лев-чоловік ніяк не може знайти ту саму обраницю, він змінюватиме жінок часто – кохання ще сильніше підігріває в ньому інтерес до інших сфер життя.

Лев: характеристика жінка

Здається, їй підвладне все – жінка-Лев не менше за чоловіка любить розкіш, багатство, увагу, шану. Вона шикарна, і це знають усі.

По-справжньому небезпечна левиця не бачить перед собою перешкод – вона яскрава, приваблива і сексуальна. Жінка-Лев притягує погляди чоловіків і має високий рівень самолюбства. Оточуючим може здатися, що в її руках весь світ. Але так воно і є – якщо левицю ніхто не обмежує, вона дає собі волю і буквально розквітає на очах. З Жінок-Левів виходять хороші матері, хоч вони люблять себе набагато більше, ніж інших.

Лев: характеристика дитина

Не варто в усьому потурати маленькій дитині-Леву. Вона повинна вчитися відчувати свої особисті кордони.

Коли малюк росте, йому приділяють усю увагу. Усе тому, що дитина-Лев буквально не може без нього. Їй важливі не тільки слова, а й дотики. Діти-Леви тактильні, чутливі, але вже в ранньому віці в них проявляється характер. Вони часто не хочуть ділитися іграшками, зляться, вступають у конфлікт. З віком дитина-Лев все більше прислухається до інших. І якщо спочатку з таким малюком можуть виникати труднощі, то в міру дорослішання він стає більш самостійним.

Лев як вогняний знак

Лев як вогняний знак

Стихія знака зодіаку Лев – Вогонь. Вогонь наділяє Лева низкою відмінних властивостей таких, як активність, енергійність, цілеспрямованість, гнучкість, самостійність, нетерплячість, нездатність працювати в режимі багатозадачності.

Як правило, люди вогню пристрасні, енергійні, авантюрні, прямі й амбітні. Вони не проти ризику, якщо це допоможе просунутися вперед. Насолоджуються життям зараз і замість романтики обирають веселощі та захопливі події. Порівняно з іншими стихіями, вони більш агресивні та йдуть на конфронтацію.

Лев – позитивний знак

Люди позитивних знаків – екстраверти, найчастіше, впевнені в собі та налаштовані оптимістично. Краще ставляться до людей із позитивним знаком (але однодумці все ж таки знаходяться на протилежному боці).

Лев – фіксований

Це рішучі, глибокодумні й наполегливі особистості. Їм вдається домогтися набагато більшого, ніж представникам інших хрестів. Серед негативних якостей: упертість, самовпевненість, відсутність гнучкості.

Левом керує Сонце

Планета-покровитель знака зодіаку Лев – Сонце. Сонце впливає на долю Лева і наділяє його низкою сильних і слабких сторін, таких як працьовитість, активність, амбітність, сміливість, рішучість, невичерпний творчий потенціал, милосердя, вразливість, гуманність, талановитість, вірність, зарозумілість, запальність, легковажність, самовпевненість, уміння швидко забувати погане, прагнення комфорту й розкоші.

Сонце – це головна зірка в нашій системі. Буквально всім нашим життям і енергією ми вдячні йому. B астрології представляє волю, розум, життя і речі, які вважаємо приємними. Відображає життєздатність, силу, грайливість, самовираження та его.

Знаменитості, які народилися під знаком Лев

Олександр Олешко, Альфред Хічкок, Антоніо Бандерас, Арнольд Шварценнеггер, Барак Обама, Білл Клінтон, Дастін Хофман, Дженніфер Лопез, Джоан Роулінг, Деніел Редкліфф, Деніел Редкліфф, Жаклін Кеннеді, Жан Рено, Зара, Ів Сен-Лоран, Кевін Спейсі, Коко Шанель, Леонід Якубович, Луї Армстронг, Мадонна, Мік Джаггер, Наполеон, Ніл Армстронг, Нюша, П’єр Рішар, Роберт де Ніро, Кевін Спейсі, Сандра Буллок, Селена Гомес, Софія Ротару, Стас П’єха, Стенлі Кубрик, Вітні Г’юстон, Фідель Кастро, Халк Хоган, Шарліз Терон, Енді Воргол.

Характеристика знака зодіаку Лев за роками тварин

Лев – Щур

Леви, які народилися в рік Щура, люблять бути на виду. Увага оточуючих наділяє їх внутрішньою енергією, яка руйнує будь-які перешкоди на їхньому шляху. Щоб перебувати в тонусі, кидають виклик самим собі. Рідко ведуть замкнутий спосіб життя. Взаємовідносини з людьми будують на принципах гуманізму і поваги. Щедрі щодо тих, кого люблять.

Лев – Бик

Люди, які народилися під знаком Лева в рік Бика, наділені стійким характером. Вони не схильні до стресів, депресій і перепадів настрою. Ці люди не вміють програвати. Прагнення зайняти провідну роль у суспільстві нерідко приводить їх до кар’єрних вершин. Щоб підкреслити свій статус, оточують себе дорогими речами і ретельно підбирають друзів.

Лев – Тигр

Леви, які народилися в рік Тигра, мають високий енергетичний потенціал. Його вистачає, щоб підтримувати порядок у всіх сферах життя. Амбітність і працьовитість змушує їх бути в постійному русі. Якщо він припиняється, їх охоплює зневіра. Швидко знаходять контакт із новими людьми, дружба з якими можлива за наявності спільних інтересів.

Лев – Кролик

Людина, народжена під знаком Лева в рік Кролика, дивиться на оточуючих зверхньо. Гордість у поєднанні з хитрістю і непередбачуваністю робить його розумним стратегом, який націлений тільки на перемогу. Не боїться руйнувати стандарти і проявляти себе оригінальним чином. Рідко відмовляє собі в задоволеннях, на які не шкодує грошей.

Лев – Дракон

Леви, які народилися в рік Дракона, випромінюють внутрішню красу. Вони дбають про свій зовнішній вигляд, не допускаючи неохайності та несмаку. Всупереч зовнішній легковажності вони надихають на подвиги і здатні повести за собою. Якщо хтось гладить їх проти шерсті, вони негайно атакують. Через запальність бувають нещасними в дружбі та коханні.

Лев – Змія

Люди, народжені під знаком Лева в рік Змії, наділені неабияким інтелектом. Вони вдумливі, статечні, розважливі, що допомагає їм уникнути помилок. У стосунках з оточуючими тримають дистанцію, запекло охороняючи свої інтереси та цінності. Завдяки відхідливості швидко забувають образи, закоханість робить їх ніжними і романтичними.

Лев – Лошадь

Лев, який народився в рік Коня, являє собою багатогранну і самовпевнену особистість. Він завжди вірить у те, що робить, і чекає від оточуючих визнання своєї правоти. Стає запальним, нетерплячим, якщо йому суперечать. Однак швидко відходить, чим запобігає конфлікту. Почуття до партнера проявляє відкрито і не схильний до зрад.

Лев – Коза

Левів, які народилися в рік Кози, складно не помітити. Яскрава зовнішність, царські манери і величний погляд виділяє їх на тлі сірої маси. За своєї демонстративної холоднокровності часто засмучуються через дрібниці. У спілкуванні знаходять віддушину і спосіб забути про проблеми. Не мислять себе без творчості, з якою нерідко пов’язують свою професію.

Лев – Мавпа

Люди, народжені під знаком Лева в рік Мавпи, відстоюють ідеали добра і справедливості. Енергія б’є з них ключем, що дає змогу досягати успіху в кількох справах одночасно. У спілкуванні розкривають свої найкращі якості й інтуїтивно знають, як сподобатися співрозмовнику. Швидко пристосовуються і люблять, коли життя підносить сюрпризи.

Лев – Півень

Леви, які народилися в рік Півня, є лідерами за натурою. Вони не звикли грати ролі другого плану і підкорятися чужій волі. До невдач підходять із гумором, що допомагає їм повстати з попелу там, де інші опустили руки. Ці люди вміють співчувати, співпереживати оточуючим. Знаходять себе у волонтерстві та професіях соціального профілю.

Лев – Собака

Ці люди рідко витають у мріях. Вони сприймають світ у реальних фарбах і точно знають, як зробити його кращим. Мають яскраво виражені задатки лідера, які вміло використовують для досягнення своїх цілей. Болісно переживають переїзди, зміну роботи і кола спілкування. Для того, хто змирився з його егоїзмом, стають відданим другом і супутником життя.

Лев – Свиня

Леви, які народилися в рік Свині, вражають своєю силою волі та енергійністю. Вони безстрашно долають труднощі й не намагаються ухилитися від складної роботи. Мають широке коло інтересів і гарне почуття стилю. Навколишні цінують їх за чуйність, привітність і оптимізм. Через свою щедрість із грошима розлучаються так само легко, як і заробляють.

Характеристика Лева за датою народження

Характеристика Лева за датою народження

23 липня
Сильні сторони: цілеспрямованість, завзятість, оптимістичність, товариськість
Слабкі сторони: консерватизм, схильність до шкідливих звичок

24 липня
Сильні сторони: рішучість, лідерські якості, дружелюбність, товариськість, тактовність
Слабкі сторони: розпорошеність, квапливість

25 липня
Сильні сторони: амбітність, відповідальність, спостережливість, оптимізм, оптимізм, надійність
Слабкі сторони: довірливість, марнотратство, владність

26 липня
Сильні сторони: амбітність, упевненість, витривалість, відповідальність, доброзичливість
Слабкі сторони: недовірливість, вимогливість

27 липня
Сильні сторони: рішучість, цілеспрямованість, доброзичливість, товариськість, чуйність
Слабкі сторони: прямолінійність, самовідданість

28 липня
Сильні сторони: кмітливість, енергійність, чуйність, надійність
Слабкі сторони: безвідмовність, довірливість

29 липня
Сильні сторони: винахідливість, напористість, освіченість, проникливість, доброзичливість
Слабкі сторони: емоційність, деспотичність

30 липня
Сильні сторони: ґрунтовність, кмітливість, грамотність, чуйність
Слабкі сторони: невгамовність, непостійність, конфліктність

31 липня
Сильні сторони: енергійність, працьовитість, дружелюбність, чуйність
Слабкі сторони: песимістичність, схильність до шкідливих звичок

1 серпня
Сильні сторони: відкритість, життєрадісність, працьовитість, гарне почуття гумору
Слабкі сторони: імпульсивність, почуття власника (у чоловіків), вимогливість, безкомпромісність

2 серпня
Сильні сторони: цілеспрямованість, товариськість, щирість, дружелюбність
Слабкі сторони: імпульсивність, нетерплячість, нетерпимість до чужих недоліків

3 серпня
Сильні сторони: гострий розум, самостійність, розвинена інтуїція, товариськість, відкритість
Слабкі сторони: образливість, упертість, агресивність

4 серпня
Сильні сторони: амбітність, активність, ерудованість, щирість
Слабкі сторони: владність, упертість, нетерпимість, запальність

5 серпня
Сильні сторони: цілеспрямованість, сміливість, винахідливість, самодостатність, товариськість
Слабкі сторони: зайва емоційність, вимогливість, саркастичність

6 серпня
Сильні сторони: цілеспрямованість, далекоглядність, енергійність, тактовність, чуйність
Слабкі сторони: вимогливість, безкомпромісність

7 серпня
Сильні сторони: цілеспрямованість, активність, відповідальність, великодушність
Слабкі сторони: скритність, схильність до перепадів настрою, недовірливість

8 серпня
Сильні сторони: впевненість у собі, самостійність, розвинене мислення, доброзичливість
Слабкі сторони: уразливість, мстивість, зайва вимогливість

9 серпня
Сильні сторони: талановитість, великодушність, чуйність, відповідальність
Слабкі сторони: мінливість настрою, невпевненість у своїх силах, недовірливість, уразливість

10 серпня
Сильні сторони: самостійність, ентузіазм, розвинений інтелект, доброзичливість, товариськість
Слабкі сторони: лінь, мінливість настрою, зарозумілість, зарозумілість

11 серпня
Сильні сторони: рішучість, винахідливість, працьовитість, старанність
Слабкі сторони: запальність, агресивність, мінливість настрою

12 серпня
Сильні сторони: рішучість, винахідливість, допитливість, оптимізм, гострий розум
Слабкі сторони: образливість, надмірна чутливість

13 серпня
Сильні сторони: самостійність, напористість, адаптивність
Слабкі сторони: впертість, почуття власництва

14 серпня
Сильні сторони: енергійність, ентузіазм, справедливість
Слабкі сторони: метушливість, нетерплячість, вимогливість

15 серпня
Сильні сторони: цілеспрямованість, упевненість у собі, товариськість, оптимістичність, щедрість
Слабкі сторони: безкомпромісність, нетерплячість

16 серпня
Сильні сторони: рішучість, дотепність, дружелюбність, щирість, чуйність
Слабкі сторони: упертість, імпульсивність

17 серпня
Сильні сторони: раціональність, наполегливість, розвинене мислення
Слабкі сторони: імпульсивність, занепокоєння

18 серпня
Сильні сторони: енергійність, упевненість у собі, стійкість
Слабкі сторони: безкомпромісність, агресивність, уразливість

19 серпня
Сильні сторони: цілеспрямованість, винахідливість, лідерські якості, життєрадісність
Слабкі сторони: нав’язливість, надмірна емоційність

20 серпня
Сильні сторони: рішучість, самостійність, активність, доброзичливість, готовність іти на компроміси
Слабкі сторони: скритність, занепокоєння

21 серпня
Сильні сторони: енергійність, цілеспрямованість, напористість
Слабкі сторони: скритність, ідеалізм, емоційна нестійкість

Популярні запитання та відповіді відносно Левів

Що приносить удачу Леву?

Левам відповідає метал Золото, тому вкрай бажано мати й носити золоті прикраси. Символічно посилить енергетику цього знака зодіаку підвіска у вигляді Сонця, оскільки Сонце – господар знака Лева.

Але і без цих атрибутів Лев може привернути до себе удачу: потрібно покладатися на свої сильні сторони, на свою індивідуальність, і тоді в житті все буде якнайкраще.

Чого боїться знак зодіаку Лев?

У Лева основний страх пов’язаний із відсутністю визнання. Оскільки тут є величезні амбіції, страх не реалізуватися і залишитися непоміченим частенько присутній. Леви – яскраві та творчі люди, тому перспектива залишитися “в тіні” їх по-справжньому турбує.

Що не любить знак зодіаку Лев?

Леви терпіти не можуть влади над собою. Їм украй важко бути в підпорядкуванні, оскільки в них самих дуже високі лідерські здібності, тому в стандартному розумінні “зростання кар’єрними сходами” Левам доводиться нелегко.

Леви не люблять критику на свою адресу, навіть якщо вона конструктивна, то все одно зачіпає самолюбство. Але найбільше на світі Леви ненавидять програвати. Це стосується будь-яких ігор і змагань. Реакція на програш може бути абсолютно непередбачуваною, аж до того, що Лев скаже, що він і не грав зовсім.

Які кулінарні вподобання у Лева?

Леви не надто люблять будь-які обмеження і дієти, тому вподобання тут не матимуть характеру суворого правильного харчування, скоріше навпаки, щось шикарне і з розмахом. Вони взагалі обожнюють усілякі бенкети і шведський стіл. Важливо, щоб був хороший вибір страв.

Солодкі красиві тістечка, запечена качка в апельсинах, бутерброди з ікрою – ось, що до душі Левам.

Ідеальна відпустка для Лева – яка вона?

Леви за своєю природою вальяжні та горді, грайливі та волелюбні, романтичні та харизматичні. Ідеальна відпустка лева – шикарні готелі на березі океану або в горах, де буде все включено і за вищим розрядом, в ідеалі – наявність аквапарку і СПА-комплексу на території готелю. Леви обожнюють масажі та лазневі процедури.

Знаки зодіаку по місяцях.

Читайте також характеристику інших знаків зодіаку:

знак зодіака овен
Овен
знак зодіака Телець
Телець
знак зодіака Близнюки
Близнюки
знак зодіака Рак
Рак
знак зодіака Лев
Лев
знак зодіака Діва
Діва
знак зодіака Терези
Терези
знак зодіака Скорпіон
Скорпіон
знак зодіака Стрілець
Стрілець
знак зодіака Козеріг
Козеріг
знак зодіака Водолій
Водолій
знак зодіака Риби
Риби
Рейтинг: 5 - 3 Голосов