Знак зодіаку Овен

Овен дати: 21 березня – 20 квітня

Овен – перший знак зодіаку. Його символ – бараняча голова. Цей знак позначає лагідне ягня, яке було принесене в жертву заради загального блага. Водночас він символізує потужну рушійну силу, ініціативність і прагнення до життя. В цій статті ми докладніше розглянемо: що означає знак зодіака Овен, його характеристика, сумісність, дати за роками тварин, за датою народження, опишемо його відмінні риси, сильні та слабкі сторони, а також їхні прояви в різних сферах життя, та відповімо на популярні запитання про Овнів.

Зміст:

Овен – знак, що відкриває зодіакальний цикл і групу вогняної стихії. Амбітний і суперечливий, готовий запалювати, але недовго горить сам. Цілеспрямований та ініціативний, часто йде непроторенною стежкою, як справжній першовідкривач. Усе це про людей, які народилися під цим знаком. Розповімо докладніше про те, який характер у типових Овнів, що відрізняє чоловіків, жінок і дітей, які з’явилися на світ під заступництвом цього сузір’я. Про те, що Овнам добре, а чому вони не будуть раді, і про багато іншого.

Овен характеристика знака українською мовою

Головний символ цього знака зодіаку – бараняча голова. І вона, як ніщо інше, відображає суперечливість характеру людей, що народилися під заступництвом цього сузір’я. З одного боку, символ відображає лагідність, готовність принести самого себе в жертву заради інших. З іншого боку – це впертість, потужна рушійна сила. Інші основні характеристики знака овна українською мовою читайте нижче в таблиці.

Дати 21 березня – 20 квітня
Стихія вогонь
Планета Марс
Якості кардинальний
Колір червоний, малиновий, пурпурний і багряний
Камінь діамант, кровавик
Квіти будяк
Талісман золоте руно, молот
Полярність позитивна
Краща сумісність Стрілець, Лев

Характер Овна

Характер Овна

У людей, що народилися під знаком Овна, характер непростий. Їхня цілеспрямованість однобока – її вистачає ненадовго: вони швидко захоплюються і настільки ж швидко втрачають інтерес. Часто це стає причиною розвитку не цілком позитивних сценаріїв їхнього життя – участь у сумнівних угодах, занурення в ризиковані професії.

Проте типові представники знака часто талановиті, обдаровані творчими здібностями, наділені нестандартними фізичними якостями. І якщо якась справа їх воістину захоплює, а мотивація постійно трансформується і дає змогу утримувати інтерес, Овни здатні багато чого досягти в цьому напрямку.

Жага руху вперед робить із них чудових спортсменів-бігунів на короткі дистанції, а любов до ризику й екстриму допоможе досягти успіхів у професіях рятувальника, військовослужбовця, а також військового кореспондента.

Овну притаманні такі позитивні якості як рішучість, загострене почуття справедливості, оптимізм, пристрасність. До його основних недоліків можна віднести дратівливість і нестриманість. Він готовий спалахнути з будь-якого приводу, вважаючи, що правда на його боці. Водночас він швидко остигає і готовий іти миритися першим.

Сильні та слабкі сторони Овна

Овен особистість вкрай цілеспрямована. Що можна записати як у плюс, так і в мінус, представнику знака. Якщо він дійсно чимось захоплений, він, без перебільшення, готовий на все заради досягнення мети. Головне – встигнути її досягти до втрати інтересу.

Люди, що народилися під заступництвом цього сузір’я, гарячі й безстрашні. Не терплять, коли їм доводиться підкорятися, особливо, коли підкорення боляче б’є по їхньому самолюбству. І зроблять усе можливе, щоб уникнути цього. Якщо підпорядкування стосується роботи, докладають максимум зусиль, щоб самому просунутися кар’єрними сходами і стати керівником, хоча б середньої ланки, а не бути просто рядовим співробітником.

Зі слабких сторін представників знака можна відзначити непримиренну впертість, яка часто заходить надто далеко, небажання терпіти й чекати, а також нездатність слухати чужі поради, навіть якщо вони мають цінність.

Дружба

Незважаючи на те, що люди, які живуть під заступництвом цього сузір’я, здаються душею компанії, легко йдуть на контакт і без проблем завойовують симпатію, справжніх друзів, кому вони готові відкритися стовідсотково, у них дуже і дуже мало. Часто в це коло потрапляють тільки ті, з ким Овну довелося побувати в екстремальній ситуації, і люди пройшли перевірку на міцність і відданість.

До речі, у дружніх стосунках Овни теж не проти покомандувати і проявити деспотичність натури, що часто провокує конфлікти і непорозуміння навіть із давніми друзями.

Любов і стосунки знака зодіака Овен

Любов і стосунки

Овен – типовий серцеїд, який рано пізнає смак кохання. Люди, яким він симпатизує, часто залишаються поза увагою. Щоб відчути всю повноту почуттів, йому необхідно завойовувати об’єкт кохання. Для цього проявляє щедрість, романтичність і винахідливість. Домігшись свого, почувається господарем становища. Відмова змушує його зневіритися в собі й розпалює в ньому мстивість і підступність.

Суперечливість натури Овна проявляється і в цьому. Вони вміють любити і готові віддавати все об’єкту обожнювання. Але здатні і на паралельні ключовим стосункам закоханості, через що швидкоплинні інтрижки на стороні, потай від основного партнера, у них не така вже й рідкість. Проте, якщо партнер представника знака забезпечує комфорт у стосунках, здатний підтримувати інтерес до своєї особистості, це може стати фундаментом багаторічних стосунків.

Нелюбов до підпорядкування і прагнення підпорядковувати Овни часто проявляють і в сім’ї, вимагаючи від чоловіка(дружини) повної віддачі. А якщо їм раптом здасться, що вони тієї самої віддачі не отримують, стають надмірно вимогливими і навіть деспотичними. Серед Овнів чимало аб’юзерів.

Представник цього знака дивиться на партнера крізь рожеві окуляри. Він вважає його ідеалом, якого обожнює і плекає. Виявивши в ньому недоліки, розчаровується у зробленому виборі. Тверезо оцінюйте потенційного партнера. Змиріться з думкою, що в ньому є як переваги, так і недоліки, і ще до початку стосунків вирішіть, чи готові ви миритися з ними. Подібний підхід убереже вас від душевних переживань.

Секс

У сексі Овнами керує пристрасть і вседозволеність. Для нього не існує заборонених задоволень і тем, які б він не міг обговорити з партнером. Завдяки розвиненій уяві та винахідливості інтимне життя з ним завжди яскраве і різноманітне. Любить не тільки отримувати, а й приносити задоволення. Часто вибирає несподівані місця для близькості.

В інтимному житті з Овном нудно не буде. Постіль для типового представника цього знака – місце, де можна постійно пробувати нове. Для них немає заборонених задоволень, а винахідливість і винахідливість робить їхні сексуальні стосунки насиченими і різноманітними, іноді навіть занадто. Саме тому з менш чуттєвими партнерами вони воліють розлучатися до того, як між ними встановиться серйозна прихильність.

Сім’я і шлюб знаку зодіака Овен

Сім’я і шлюб

Овен рано одружується. Зазвичай це відбувається в ранній молодості, коли він уперше по-справжньому закохується. Його ідеальний обранець – весела, відкрита і життєрадісна людина, поруч із якою не буде нудно. З перших днів подружнього життя вважає себе главою сім’ї і вимагає підпорядкування. Не боїться побутових турбот і піклується про благополуччя близьких. Часто ревнує партнера без видимих причин.

Довге холостяцьке життя і пізній шлюб для Овнів радше виняток, ніж правило. Часто вони одружуються (виходять заміж) дуже рано, за першим великим і чистим коханням, яке, як їм здається, назавжди. Так воно і буде, якщо обранець Овна змириться з роллю веденого і нападами ревнощів партнера. Але в обмін на це подружжя знака отримує турботу, забезпечення благополуччя сім’ї та дім – повну чашу.

Будуйте сімейні стосунки на принципах рівноправності. Прислухайтеся до думки супутника життя, радьтеся з ним у спірних ситуаціях і порівну діліть хатню роботу та фінансове забезпечення сім’ї. Якщо кожен із вас робитиме однаковий внесок у розвиток сім’ї, приводи для докорів і конфліктів зникнуть.

Які батьки Овни

Представник цього знака стає зразковим батьком. Він піклується про своє чадо, з розумінням ставиться до його інтересів і любить його сильніше за всіх на світі. Коли його дитина стикається з проблемами, поспішає на допомогу і стає на її бік. Овен ніколи не вдається до жорсткої диктатури і рукоприкладства, якщо необхідно відстояти свій авторитет.

Захоплення та хобі

Захоплення Овнів, як правило, безпосередньо пов’язані з їхніми здібностями та особливостями характеру. Оскільки люди це творчі, з дитинства вони виявляють потяг до живопису, музики, танців, театру і сцени загалом. І можуть досягти успіху однаково в усьому цьому, що б не обрали. Впливає на них і тяга до ризику та екстриму, тому часто вони знаходять себе в активних і навіть травматичних видах спорту: альпінізмі, рафтингу, боротьбі, біатлоні.

Кар’єра та професія знаків зодіаку Овнів

Кар’єра та професія

Лідерські якості та амбіції представників цього знака зодіаку зазвичай швидко виводять його в керівники. Якщо не в директори компанії, то хоча б у начальники невеликого колективу або відділу. Якщо рости нікуди, Овен розіб’ється в коржик, але стане найкращим співробітником і насолоджуватиметься, коли його почнуть хвалити і ставити в приклад. При цьому він не переносить критику від керівництва, оскільки впевнений: він – найкращий, він, а не хтось інший, робить все ідеально.

Але все це, і керівна посада, і звання найкращого співробітника, трапиться тільки за однієї умови: представник знака має любити професію і по-справжньому горіти цією справою. Інакше все, що відбувається, йому швидко набридне, він скоро втратить інтерес і, в кращому разі, піде шукати себе в чомусь іншому. У гіршому – псуватиме атмосферу в колективі конфліктами доти, доки його по-хорошому не попросять покинути команду.

Здоров’я

Стан організму Овна завжди результат його життєдіяльності. Він занадто зайнятий, щоб нормально спати, вчасно відпочивати, правильно харчуватися. Мало того, ці люди люблять смачно, багато і шкідливо поїсти та нехтують сном. Тому ті, хто народився під заступництвом цього сузір’я, часто страждають на захворювання шлунково-кишкового тракту. Нерідкі в них нервові зриви та депресії на тлі хронічної втоми.

Овен часто відкладає похід до лікаря “на потім”. Це обертається серйозними проблемами зі здоров’ям. Йому важливо зрозуміти, що зручніше розправитися зі станом здоров’я, що з’явилося, відразу, не доводити його до ускладнень.

Не займайтеся самолікуванням. За перших симптомів недуги знайдіть час, щоб записатися до лікаря і пройти необхідне обстеження. Знаючи свій діагноз і точну схему лікування, ви швидше станете на ноги.

Овен: характеристика чоловік

Чоловік-Овен активний і цілеспрямований. Невдачі не лякають його. Він наполегливо рухається вперед для досягнення бажаного. Не терпить влади над собою. Характерні його слабкості – зайва самовпевненість, егоїстичність. У стосунках він щирий і вірний своїй другій половині. При цьому його жінка повинна завжди виглядати доглянутою. У сексі він пристрасний, любить домінувати.

Чоловік-Овен любить владу і домінувати більше, ніж інші. У стосунках він деспотичний, хоче щоб було так, як він сказав і так, як він захотів. Але якщо знаходить рівну собі за всіма параметрами жінку, буде її щиро любити, оберігати, забезпечувати всім і носити на руках, але й командувати буде теж.

При цьому, незважаючи на влюбливість і бажання інтрижок, такій партнерці він залишиться вірним. Також його обов’язкова вимога: жінка, яка перебуває з ним поруч, має виглядати максимально доглянутою, і він готовий допомагати їй у цьому, якщо потрібно, фінансово.

Овен: характеристика жінка

Жінка-Овен часто має чоловічий характер. А саме – характер чоловіка-Овна. Цілеспрямована, егоїстична, вольова, самостійна, впевнена в собі. Вона високо цінує себе і не стане знайомитися з ким попало. І на побачення з першим зустрічним не піде. Тільки якщо чоловік постарається і справить на неї серйозне враження якимось небанальним вчинком.

Вона закохана і знає, як зробити так, щоб чоловік був біля її ніг. Але до сім’ї ставиться серйозно і якщо з нею поруч буде по-справжньому сильний і гідний чоловік, на сторону не подивиться. Жінка-Овен пристрасна і сексуальна, любить грати домінуючу роль у ліжку.

Дитина – Овен

Часта зміна інтересів, складність в утриманні уваги довго на чомусь одному – це в них із дитинства. Через це у маленьких представників знака часто виникають проблеми з навчанням і вчителями.

Дитина-Овен непосидюча, імпульсивна, вперта, не любить підкорятися. Сам того не усвідомлюючи, намагається вже в дитячому колективі зайняти лідерську позицію. Завдання батьків малюків, народжених під цим сузір’ям, зрозуміти, до чого в чада є здібності, і спрямувати його невгамовну енергію в потрібне і мирне русло. Особливо важлива для цих дітей із самого раннього віку адекватна фізична активність.

Планета Овна

Планета-покровитель знака зодіаку Овен – Марс. Марс впливає на долю Овна і наділяє його низкою сильних і слабких сторін, таких, як підприємливість, життєрадісність, сміливість, ризикованість, амбіційність, рішучість, енергійність, цілеспрямованість, безкомпромісність, безкомпромісність, інфантильність, примхливість, упертість, нетерплячість, зарозумілість, ревнощі, заздрісність, мстивість, уміння маніпулювати людьми.

Овен як вогняний знак

Овен як вогняний знак

Як правило, люди вогню пристрасні, енергійні, авантюрні, прямі й амбітні. Вони не проти ризику, якщо це допоможе просунутися вперед. Насолоджуються життям зараз і замість романтики обирають веселощі та захопливі події. Порівняно з іншими стихіями, вони більш агресивні та йдуть на конфронтацію.

Овен – позитивний знак

Люди позитивних знаків – екстраверти, найчастіше, впевнені в собі та налаштовані оптимістично. Краще ставляться до людей із позитивним знаком (але однодумці все ж таки перебувають на протилежному боці).

Овен – кардинальний

Як правило, це ініціатори та лідери із сильним і динамічним характером. Серед негативних якостей: вимогливість, неуважність і відсутність контролю. Якщо сходяться два кардинальних знаки, то керувати разом буде проблематично.

Овном керує Mapc

Це бог Війни, який змушує його рухатися вперед, покращувати все і змінювати. Це початкова потужна сила, що вимагає змін і прогресу. Концептуально відображає амбіції, азарт, драйв, імпульс, початок, мужність, упевненість у собі.

Овен сумісність

Найкраща сумісність у Овна з іншими вогняними знаками – Левом і Стрільцем. Ідеальні партнери для Овна – Лев, Стрілець, Скорпіон, Водолій. Також непогано вони сходяться з Водоліями. А ось із Дівами та Козерогами, як правило, їм важко знайти спільну мову.

Знаменитості, які народилися під знаком Овен

Адольф Гітлер, Алла Пугачова, Баста, Вікторія Бекхем, Вінсент Ван Гог, Володимир Кличко, Гарі Олдмен, Гаррі Гудіні, Джеймс Франко, Джекі Чан, Джекі Кларксон, Джеремі Кларксон, Дмитро Нагієв, Олена Темнікова, Іван Ургант, Квентін Тарантіно, Кіра Найтлі, Лаврентій Берія, Лайма Вайкуле, Леді Гага, Леонардо да Вінчі, Максим Горький, Марія Шарапова, Марлон Брандо, Микита Хрущов, Микола Гоголь, Отто фон Бісмарк, Різ Візерспун, Роберт Дайні-молодший, Сара Джессіка Паркер, Селін Діон, Стівен Сігал, Гіт Леджер, Чарлі Чаплін, Елтон Джон, Юен Макгрегор, Чарлі Чаплін, Марлон Брандо.

Характеристика знака зодіаку Овен за роками тварин

Характеристика знака зодіаку Овен за роками тварин

Овен – Щур
Люди, які народилися під знаком Овна в рік Щура, вирізняються зовнішньою привабливістю і неабияким інтелектом. Поєднуючи в собі відкритість, чесність і хитрість, вони легко знаходять контакт з оточуючими. Заради здійснення задуманого можуть піти по головах. Відчувають потяг до всього нового і нерідко говорять те, що думають.

Овен – Бик
Народжені в рік Бика Овни мають твердий характер. За своєї темпераментності вони вміло контролюють емоції і не допускають спонтанності в рішеннях і вчинках. Завдяки самостійності, відповідальності та наполегливості ці люди завжди доводять розпочате до кінця. Лідерські задатки роблять їх порадниками і наставниками для багатьох людей.

Овен – Тигр
Людина, яка народилася під знаком Овен у рік Тигра, з оптимізмом дивиться на навколишній світ. Любить перебувати в центрі уваги і знайомитися з новими людьми. Ця активна та енергійна людина тягнеться до всього нового і нерідко ставить перед собою надскладні завдання. Вміють заробляти гроші і не шкодують їх для рідних і близьких людей.

Овен – Кролик
Овни, які народилися в рік Кролика, вирізняються спокійним характером. Наділені чудовим почуттям смаку та ерудицією, що дає змогу досягти успіху в будь-якій сфері знань. За своєї замкнутості та скромності часто опиняються в центрі гучних скандалів. Ці люди дорожать сімейними цінностями й охоче допомагають тому, хто потрапив у біду.

Овен – Дракон
Люди, які з’явилися на світ під знаком Овна в рік Дракона, є сильними особистостями. Завдяки цілеспрямованості та енергійності вони наполегливо йдуть до успіху, чим надихають оточуючих на активну діяльність. Хороші організаторські здібності та волелюбна вдача нерідко приводить їх на керівні посади.

Овен – Змія
Людей, які народилися під знаком Овна в рік Змії, природа наділила хорошими зовнішніми даними, почуттям стилю та інтелігентністю. У них легко уживається скептичний прагматик і мрійливий ідеаліст, що робить їх душею будь-якої компанії. Ці люди високо цінують комфорт, заради досягнення якого вони здатні пожертвувати будь-які гроші.

Овен – Кінь
Народжені під знаком Овна в рік Коня мають безжурну вдачу. Вони рідко сидять без діла і не терплять нудьгу та одноманітність. Джерело яскравих емоцій і свіжих вражень знаходять в екстремальних розвагах. Ці чоловіки і жінки люблять кидати виклик труднощам і випробовувати свою удачу. Через страх втратити свободу неохоче одружуються.

Овен – Коза
Овни, які народилися в рік Овці, вирізняються непередбачуваністю. Вони рідко дотримуються плану і завжди знаходять, чим здивувати світ. Ці люди не вміють приховувати емоції, брехати і підкорятися чужій волі. Заради захисту своїх інтересів здатні маніпулювати людьми. Завдяки вмінню подати себе в суспільстві вони не знають відбою від шанувальників.

Овен – Мавпа
Овни, які народилися в рік Мавпи, випромінюють енергію та оптимізм. Це ерудити, борці за справедливість, новатори, ідеї яких випереджають час. Не мислять себе без суспільства, яке дає їм сили рухатися вперед. Завдяки вмінню уникати конфліктів, тонкому почуттю гумору та неабияким ораторським здібностям стають душею будь-якої компанії.

Овен – Півень
Народжені в рік Півня Овни наділені харизмою і чарівністю. Вони люблять купатися в променях суспільного визнання і жити на повну потужність. При зіткненні з труднощами рідко просять про допомогу. Коли утискають їхні інтереси, стають запальними і безкомпромісними. Справжнє щастя вбачають у служінні ідеалам правди і добра.

Овен – Собака
Ці люди йдуть по життю з високо піднятою головою. Вони позбавлені страхів, забобонів і ліні, завдяки чому їхні починання приречені на успіх. У стресових ситуаціях схильні впадати в крайнощі. Овни-Собаки болісно реагують на критику і довго пам’ятають образи. З них виходять хороші керівники, які не позбавляють підлеглих права голосу.

Овен – Свиня
Люди, які народилися під знаком Овен у рік Свині, сприймають світ через призму своїх емоцій і внутрішніх відчуттів. Від природи мають міцне здоров’я, невичерпний енергетичний потенціал і неприховану сексуальність. Глибоко переживають невдачі, проте не дозволяють собі впасти в зневіру. Мають багато друзів, заради яких можуть віддати останнє.

Характеристика Овна за датою народження

21 березня
Сильні сторони: дружелюбність, енергійність, амбітність, працьовитість
Слабкі сторони: нетерплячість, схильність приймати поспішні рішення, невміння розбиратися в людях, агресивність

22 березня
Сильні сторони: незалежність, стратегічність мислення, допитливість, щирість, дипломатичність
Слабкі сторони: прямолінійність, невміння сприймати критику, категоричність

23 березня
Сильні сторони: волелюбність, товариськість, високий інтелектуальний потенціал, розсудливість
Слабкі сторони: упертість, безкомпромісність, агресивність, нетерплячість

24 березня
Сильні сторони: енергійність, винахідливість, красномовство, добродушність
Слабкі сторони: наївність, вразливість, надмірна чутливість

25 березня
Сильні сторони: амбітність, енергійність, чесність, сміливість
Слабкі сторони: грубість, прямолінійність, різкість

26 березня
Сильні сторони: амбітність, миролюбність, проникливість, аналітичний розум
Слабкі сторони: наївність, зайва самокритика, повільність у роботі

27 березня
Сильні сторони: індивідуальність, обдарованість, мрійливість, романтичність
Слабкі сторони: нехтування логікою, різкість, безкомпромісність, егоцентризм

28 березня
Сильні сторони: сильний характер, сміливість, наполегливість, індивідуальність, товариськість
Слабкі сторони: упертість, прагнення до контролю над людьми

29 березня
Сильні сторони: вихованість, чутливість, чуйність, товариськість, проникливість, проникливість
Слабкі сторони: надмірна м’якість і довірливість, занепокоєння

30 березня
Сильні сторони: амбітність, красномовність, активність, сміливість, розвинена інтуїція
Слабкі сторони: прямолінійність, упертість, невміння приймати поразки

31 березня
Сильні сторони: амбітність, реалістичність, милосердя, чесність, артистичність
Слабкі сторони: любов до суперечок, придушення негативних емоцій

1 квітня
Сильні сторони: сміливість, креативність, працьовитість, завзятість, доброзичливість, оптимізм
Слабкі сторони: запальність, емоційність

2 квітня
Сильні сторони: врівноваженість, дипломатичність, м’якість, розвинена інтуїція
Слабкі сторони: легковажність, образливість, переоцінка здібностей

3 квітня
Сильні сторони: харизматичність, внутрішня сила, оптимістичність, добродушність
Слабкі сторони: легковажність, наївність, схильність до перепадів настрою

4 квітня
Сильні сторони: рішучість, ініціативність, товариськість, дипломатизм
Слабкі сторони: метушливість, непослідовність, переоцінка своїх можливостей

5 квітня
Сильні сторони: енергійність, працьовитість, життєрадісність, товариськість
Слабкі сторони: прямолінійність, безкомпромісність

6 квітня
Сильні сторони: амбітність, розважливість, самокритичність, товариськість
Слабкі сторони: марнотратство, схильність до надмірностей у їжі

7 квітня
Сильні сторони: ерудованість, прагнення до саморозвитку, енергійність, ентузіазм
Слабкі сторони: бунтарство, нестриманість, нетерплячість

8 квітня
Сильні сторони: цілеспрямованість, активність, прагнення до самовдосконалення, стриманість, надійність
Слабкі сторони: скритність, схильність до самопожертви, безвідмовність, схильність до переоцінки своїх сил і можливостей

9 квітня
Сильні сторони: сильний характер, справедливість, наполегливість, багата уява і розвинена фантазія
Слабкі сторони: нетовариськість, схильність морально тиснути на людей, імпульсивність, необережність

10 квітня
Сильні сторони: цілеспрямованість, зібраність, упевненість у собі, енергійність, чесність
Слабкі сторони: тривожність, спонтанність

11 квітня
Сильні сторони: сміливість, упевненість у собі, оптимізм, доброзичливість, чесність, безкорисливість
Слабкі сторони: імпульсивність, упертість

12 квітня
Сильні сторони: діяльність, оптимізм, зібраність, ввічливість, гарне почуття гумору
Слабкі сторони: упертість, зайва наполегливість у своїх переконаннях

13 квітня
Сильні сторони: амбітність, сильний характер, ділове чуття, працьовитість
Слабкі сторони: вразливість, вразливість

14 квітня
Сильні сторони: енергійність, оптимістичність, чесність, лідерські якості
Слабкі сторони: нетерплячість, надмірна авторитарність

15 квітня
Сильні сторони: життєрадісність, оптимізм, прагнення до самореалізації, тактовність
Слабкі сторони: агресивність, дратівливість, нетерплячість, диктаторство, нав’язливість

16 квітня
Сильні сторони: діяльність, амбітність, добродушність, щирість
Слабкі сторони: непостійність, егоїзм, сумнівність

17 квітня
Сильні сторони: амбітність, практичність, чесність, активність
Слабкі сторони: нетерплячість, неуважність, різкість

18 квітня
Сильні сторони: оригінальність, цілеспрямованість, енергійність, добродушність
Слабкі сторони: залежність від чужої думки, авантюризм

19 квітня
Сильні сторони: вольовий характер, амбіційність, ерудованість, дружелюбність
Слабкі сторони: диктаторство, упертість, трудоголізм, хворобливе сприйняття критики

20 квітня
Сильні сторони: творчі здібності, проникливий розум, багата уява, сміливість
Слабкі сторони: дратівливість, конфліктність, нетерпимість до чужих недоліків, грубість

Популярні запитання та відповіді відносно Овнів

Що приносить удачу Овну?

Овну підійде талісман у вигляді прикраси або предмета інтер’єру для дому з червоним гранатом. Камінь допомагає досягати бажаних цілей і не зупинятися на досягнутому. Також людям, народженим під цим знаком, варто всі важливі справи починати у вівторок – день Марса.

Чого боїться знак зодіаку Овен?

Овен боїться програти. Людей цього знака дуже злить внутрішній страх не бути першим у будь-якій ситуації.

Що не любить знак зодіаку Овен?

Овен не терпить спокою, коли все ясно і передбачувано. Для нього важливі драйв і невідомість.

Які кулінарні вподобання в Овна?

У раціоні у типового представника цього знака зодіаку обов’язково має бути м’ясо.

Ідеальна відпустка для Овна – яка вона?

Відпустка в Овна має бути активною, оскільки ці люди мають бути постійно в русі. Найкращим варіантів дозвілля, скажімо, у вихідні, може стати похід.

Знаки зодіаку по місяцях.

Читайте також характеристику інших знаків зодіаку:

знак зодіака овен
Овен
знак зодіака Телець
Телець
знак зодіака Близнюки
Близнюки
знак зодіака Рак
Рак
знак зодіака Лев
Лев
знак зодіака Діва
Діва
знак зодіака Терези
Терези
знак зодіака Скорпіон
Скорпіон
знак зодіака Стрілець
Стрілець
знак зодіака Козеріг
Козеріг
знак зодіака Водолій
Водолій
знак зодіака Риби
Риби
Рейтинг: 5 - 5 Голосов