Знак зодіаку Риби

Риби дати: 20 лютого – 20 березня

Риби – останній, дванадцятий знак зодіаку. Піктографічний символ – риби, що пливуть у різні боки. Цей знак зодіаку уособлює собою чутливість і пристрасність. В цій статті ми докладніше розглянемо: що означає знак зодіака Риби, його характеристика, сумісність, дати за роками тварин, за датою народження, та відповімо на популярні запитання про Риб.

Зміст:

Риби – знавці людських душ. Вони добре розуміють людей, вислуховують їхні негаразди і з радістю допомагають порадою. Представники цього знака зодіаку не переносять самотності і намагаються якомога більше часу проводити в компанії близьких і рідних. Особливо їм потрібне товариство, коли на них несподівано навалюються неприємності. Вони дуже чутливі і вважають за краще не боротися з проблемами, а “перечікувати” їх.

Риби – складний у спілкуванні знак зодіаку. Вони дуже вразливі, нетерпимо ставляться до критики. Часто вигадують свій власний світ і живуть у ньому, тільки щоб не стикатися з реальністю. Їхня душа закрита для інших людей, огороджена стіною показної байдужості або навіть грубості. Риби – творчі особистості від природи. Часто саме через своє хобі вони отримують найбільше позитивних емоцій.

Риби характеристика знака українською мовою

Якості, притаманні Рибам, їхній талісман і найкраща сумісність – найважливішу інформацію про знак можна знайти в таблиці.

Дати 20 лютого – 20 березня
Стихія вода
Планета Нептун
Якості чуйність, самовідданість, інтуїтивність, меланхолійність
Полярність Негативна
Колір морська хвиля, білий, зелений
Камінь аметист, смарагд, перли, аквамарин, місячний камінь, корал, кришталь, хризоліт
Квіти лілія
Талісман черепаха та риба, нарцис, вузол
Краща сумісність Скорпіон

Характер Риби

Характер Риб

Риби – витончені натури, що вирізняються чуттєвістю і проникливістю. Вони завжди готові прийти на допомогу і підтримати у важку хвилину. Іноді чуйність робить їх жертвами маніпуляторів, але завдяки вродженій інтуїції вдається обернути ситуацію на свою користь, взявши все під контроль.

Крім того, вміння підпорядковувати допомагає Рибам постійно отримувати вигоду зі спілкування. Однак, через свою м’якотілість, даром маніпулятора вони користуються нечасто. Навпаки, частіше готові жертвувати собою заради інших.

Представники цього Водного знака мають шанс стати багатими, але для цього їм потрібно навчитися ставити свої інтереси вище за інші. У суперечках Риби поводяться спокійно, економлячи свою енергію і нерви. Їхня розважливість допомагає їм легко виходити з будь-яких конфліктів.

Сильні та слабкі сторони Риб

Незважаючи на те, що Риби мають низку позитивних якостей, як і всі люди, вони мають свої недоліки. Розглянемо сильні та слабкі сторони представників цього знака.

Сильні сторони

Головною перевагою Риб у наш час є чесність. Навіть якщо в деяких випадках буде вигідно збрехати, через їхню доброчесність цього не станеться. Працьовитість притаманна Рибам, але тільки тоді, коли ніхто не бачить. Оскільки представники цього знака – творчі натури, для роботи їм потрібно усамітнитися. Водні знаки не люблять робити щось напоказ, тому й працювати звикли поодинці.

Безкорисливість у всьому: в коханні, в роботі, в дружбі. Людина-Риба готова без залишку віддатися партнеру, не попросивши нічого натомість.

Слабкі сторони

Страх відповідальності заважає Рибам у багатьох сферах життя. Вони бояться братися за солідну роботу, заводити серйозні стосунки і просто приймати самостійно важливі рішення. Звідси випливає їхня наступна слабкість – залежність від думки оточення.

Рибам важливо бути визнаним суспільством, інакше настане апатія і пропаде тяга до нових звершень.

Любов і стосунки знака зодіака Риби

Кохання і стосунки

У коханні Риби поринають у партнера з головою, іноді аж до одержимості. З цієї причини дуже важко переживають розриви і сварки.

Якщо представник цього знака по-справжньому закохується, то він готовий нести в собі ці почуття все життя. Але в разі згасання інтересу, подібно до риб, вислизнуть із будь-яких, навіть найтриваліших стосунків. Партнерам Риб потрібно бути терплячими, даючи всьому розвиватися поступово. Представник Водного знака оточуватиме вас любов’ю і турботою, а ви даруватимете йому гарний настрій.

Секс

Секс для Риб не просто потреба, а один із найважливіших аспектів стосунків. У ліжку представники цього знака зодіаку думають насамперед про відчуття партнера, даруючи йому нескінченну кількість ласки й уваги. Щоб романтичні стосунки не згасли, потрібно безперервно підтримувати інтерес Риб, інакше вони можуть охолонути через брак емоцій.

Сім’я і шлюб знаку зодіака Риби

Сім’я і шлюб

Серце Риби – незбагненна загадка. У коханні у них дві крайнощі: віддаватися без залишку, даруючи весь спектр почуттів партнеру або показувати свій холод, ставлячи стосунки на останнє місце. У сімейному житті представники цього знака з легкістю йдуть на поступки чоловікові. Суперництво не поєднується зі спільними рисами їхнього характеру, тому щастя в особистому житті виявляється в пріоритеті.

Завдяки вмінню Риб підтримувати в скрутну хвилину і ділитися мудрими порадами, їм вдається створити ідеальний сімейний світ, у якому не буде сварок і скандалів. Однак цей Водний знак не поспішає з укладенням шлюбу. Вони ретельно вибирають супутника життя, згідно зі своїми ідеалами. Коли таку людину буде знайдено, Риби лізтимуть зі шкіри геть, щоб оточити її турботою і любов’ю. Шлюб буде по-справжньому щасливим і довгим, оскільки зраджувати свій вибір не входить у правила Риб.

Які батьки

Найчастіше Риби стають батьками із завищеними вимогами до дитини. Вони бажають в особі своїх наступників виконати власні дитячі мрії. Незважаючи на суворість і дисциплінованість, Риби чудово відчувають свою дитину і завжди знають, чого вона хоче. Завдяки цьому вмінню, представники 12-го знака стають уважними і турботливими батьками.

Дружба

Дружба з Рибами надійна і бажана. Навколишні мріють обзавестися приятелем-Рибою.

Якщо ваше життя нудне й одноманітне, то дружба з Рибою піде тільки на користь. Представники цього знака не стоять на місці, завжди прагнучи дізнатися щось нове. Вони навчать вас мріяти про велике, щиро співпереживати і ніколи не стануть виводити на негативні емоції, уникаючи чвар.

Захоплення та хобі

Риби досить різноманітні у своїх захопленнях. Будучи творчими натурами, вони можуть цікавитися театрами і музеями. Допитливість може привести представників цього знака до вивчення культури стародавніх держав, тяги до походів і відвідування національних галерей.

Спорт також має своє місце в житті Риб, але захоплюються вони ним не професійно, а виключно для отримання задоволення. Найчастіше це відбувається в домашніх умовах, щоб побути наодинці зі своїми думками і фантазіями.

Кар’єра та професія знаків зодіаку Риби

Кар’єра і професія

Риби не прагнуть зайняти лідерські позиції, тому обирають спокійні професії. Галасливий колектив і суворе начальство не до душі цьому Водному знаку, тому що для роботи йому потрібні тиша й умиротворення. Підходить робота в притулках, соціальних службах, будинках для літніх людей або медичних установах.

Дар переконання і вроджені навички психолога можуть допомогти в роботі психологом, маркетологом, а також у веденні туристичного, готельного або ресторанного бізнесу. Не варто забувати, що Риби – творчі особистості, тому, такі професії, як: художник, актор, поет, дизайнер, флорист – точно для них!

Здоров’я

Імунітет Риб доволі стійкий – причиною всіх захворювань є стрес. Не помічаючи емоційної втоми, вони можуть довести себе до стану вигорання і депресії. Головні ліки від усіх хвороб – релакс, музика та духовні практики. Пийте більше чистої води і думайте про прекрасне.

Риби сумісність

Риби досить довго вибирають собі супутника життя, ретельно вишукуючи свій ідеал.

Найкращими партнерами для Риби будуть Рак, Козеріг, Скорпіон і Телець.

Напружені стосунки вибудовуються у Риб із Близнюками, Дівою і Стрільцем.

Риби: характеристика чоловік

Чи правда, що чоловіки-Риби м’які та вразливі? Кому і коли вони показують свою слабкість і чутливість? Розберемо докладніше образ чоловіків-Риб. Чоловік-Риба – людина, яка вміє тримати себе в руках. Як бомба уповільненої дії, він до останнього залишається м’яким і стриманим, але в разі потреби вибухає і розносить усе навколо.

Зовні – вразливий і полохливий, а всередині палає пристрасть і кипить невичерпна енергія. Іноді чоловік цього Водного знака не може спрямувати свої ресурси в потрібне русло, і за підсумком залишається ні з чим. У коханні чоловік-Риба вибірковий. Знайшовши відповідну супутницю життя, він зробить усе для неї, нескінченно обдаровуючи увагою і радуючи сюрпризами. Але з укладенням шлюбу поспішати не стане.

Представники цього знака є хорошими батьками. Для своєї дитини у них буде підготовлено все найкраще. У роботі чоловік-Риба вибагливий – його неможливо схилити до важкої праці. Перебираючи вакансії, вибір скоріше впаде на роботу музиканта або актора, ніж інженера.

Риби: характеристика жінка

Дика левиця чи домашня кішка? Який опис більше підійде дамі-Рибі? Читайте характеристику представниці цього знака і вирішите самі. Жінки-Риби досить загадкові, вони поєднують у собі кілька особистостей і безліч таємниць кожної з них. Відмінною рисою є мрійливість, яка часом заважає існуванню в реальному житті.

У спілкуванні з оточуючими представниці цього Водного знака ввічливі й делікатні. Вони готові продемонструвати всі свої найкращі якості та застосувати навички психологічного впливу, щоб отримати бажане. Любов для Риб – те, заради чого варто жити. Для дівчат, народжених під цим знаком, чоловік – шанувальник. Він має оточувати її увагою, обсипати компліментами, любити і обожнювати. Стосункам жінки-Риби віддаються з головою, навіть якщо це завдасть їм шкоди.

Чоловікові, якому доведеться одружитися з жінкою-Рибою, невимовно пощастить. Ця дама ідеальна в сімейному житті – вірна дружина і хороша мати. Для своєї дитини мати-Риба буде найкращим другом і головним прикладом.

Кар’єра дами-Риби залежить від її життєвих пріоритетів. Якщо все ж таки робота на першому місці, то їм вдасться реалізувати себе у творчій сфері – професія актриси, бізнес-леді, дизайнера. Але в разі вибору на користь сім’ї, готові бути домогосподарками.

Риби: характеристика дитина

Чи завжди малюки-Риби це примхливі створіння? Чим захоплюються і як навчаються діти, народжені під цим знаком? Розберемо докладніше. Діти-Риби дуже м’якотілі, їх легко образити і налаштувати на необхідну хвилю. Але, незважаючи на це, вони чудові й вірні друзі, готові завжди прийти на допомогу.

З малих років діти-Риби займаються пошуком себе, творчо розвиваються. Захоплюються спортом, але частіше не професійним, а для здоров’я. Якраз таки здоров’я малюків-Риб потрібно берегти, щоб уникнути проблем із серцем і нервовою системою.

У навчанні Риби не прагнуть стрибнути вище голови, їм достатньо бути хорошистом на базовому рівні. Найважливіше, як і для всіх дітей – це підтримка батьків, яка і буде мотивацією до підкорення нових вершин.

Риби як водний знак

Це емоційні, чутливі та духовні особистості. Часто ставляться набагато краще до інших водних знаків. Почуття глибокі і їх легко поранити (хоча намагаються приховувати свою вразливість). Схильні до відданості, романтичності, прихильності, тому в стосунках серйозні.

Риби – негативний знак

Люди негативних знаків – інтроверти, відповідальні, практичні, серйозні, і, швидше за все, песимісти. Найкраще ставляться до людей з негативним знаком (хоча однодумці перебувають на позитивному).

Риби – мутабельний

Це неймовірно гнучкі люди, які вміють пристосовуватися до різних змін. Вони не відчувають постійного бажання щось змінювати (як кардинальні) або залишатися в стабільності (як фіксовані). Їм вдається дотримуватися здорового балансу. Серед негативних якостей: нерішучість, легковажність, a також прояв негативних сторін кардинальних і фіксованих представників.

Рибами керує Нептун

Це бог морів, і символізує розчинення реальності. Духовна і містична частина, знання того, що наші почуття не можуть самостійно переміщатися в приховані світи. Відображає ілюзії, мрії, духовність, ідеалізм і уяву. Подібна природа нагадує плутанину і невизначеність.

Планети-покровителі знака зодіаку Риби – Юпітер, Нептун. Юпітер і Нептун впливають на долю Риб і наділяють низкою сильних і слабких сторін.

Юпітер – оптимістичність, допитливість, незалежність, потреба в частій зміні обстановки, чесність, жива уява, уміння співчувати іншим людям, мрійливість, вразливість, зайва самокритичність, потреба в духовному розвитку, безкорисливість, проникливість, неохайність.

Нептун – образне мислення, мрійливість, талановитість, співчутливість, філософський склад розуму, чуйність, неконфліктність, поступливість, ризикованість, вразливість, нерішучість, примхливість, образливість, залежність від чужої думки, меланхолійність, пристрасть до шкідливих звичок.

Знаменитості, які народилися під знаком Риби

Альберт Ейнштейн, Антоніо Вівальді, Брюс Вілліс, Віктор Гюго, Деніел Крейг, Джастін Бібер, Джон Туртурро, Джордж Вашингтон, Курт Кобейн, Курт Рассел, Лайза Міннеллі, Люк Бессон, Ріанна, Стів Джобс, Чак Норріс, Шерон Стоун, Елізабет Тейлор.
Характеристика знака зодіаку Риби за роками тварин

Характеристика знака зодіаку Риби за роками тварин

Риби-Щур

Люди, які народилися під знаком Риби в рік Щура, випромінюють спокій. Завдяки допитливості, творчому мисленню та мрійливості мають багатий внутрішній світ. Занадто серйозно ставляться до життя, через що схильні вигадувати собі проблеми. Людські взаємини сприймають як подарунок згори, який необхідно берегти.

Риби-Бик

Ці чоловіки і жінки мають надміцний внутрішній стрижень. Його складає твердий характер, порядність і розвинене духовне начало. З ранніх років виявляють інтерес до творчості, який переплітається з потребою в самовираженні та пізнанні світу. Підсвідомо прагнуть до спілкування з людьми, в якому звикли згладжувати гострі кути.

Риби-Тигр

Риби, які народилися в рік Тигра, створюють двоїсте враження про себе. Під їхнім зовнішнім спокоєм ховається динамічний характер, який не дає їм всидіти на місці. Завдяки численним талантам і наполегливості завжди досягають поставлених цілей. Навколишні цінують їх за чуйність і здатність співпереживати чужому горю.

Риби-Кролик

Людина, яка народилася під знаком Риби в рік Кролика, має гнучку вдачу. Вона легко адаптується до ситуації та інтуїтивно знає, як сподобатися оточуючим. Завдяки неабияким аналітичним здібностям і далекоглядності приходить до успіху з мінімальними зусиллями. У парі набуває впевненості та стимул для роботи над своїми недоліками.

Риби-Дракон

Ці люди наділені владним характером. Не люблять прогинатися під обставини, з яких спритно отримують свою вигоду. Всупереч динамічності мислення рідко пасують перед монотонною роботою. Через невміння керувати своїми емоціями стають запальними та дратівливими. Лише для друзів та обранця здатні пом’якшити свою вдачу.

Риби-Змія

Риби, які народилися в рік Змії, створюють оманливе враження про себе. Під маскою добродушності, м’якості та вразливості часто ховається хитрий і безжалісний норов. Завдяки вмінню вникати в суть речей вони вміло уникають помилок. У дружбі та коханні цінують емоційне тяжіння, без якого стосунки з людьми перетворюються на марнування часу.

Риби-Кінь

Ці чоловіки і жінки живуть у гармонії із собою. Вони приходять у цей світ, щоб пізнавати нове і розширювати межі своїх можливостей. Завдяки численним талантам, гнучкості та цілеспрямованості досягають кар’єрних вершин. Щоб зберегти мир у стосунках з оточуючими, часто йдуть на поступки. Конфліктують лише з тим, хто нав’язує свої ідеали.

Риби-Вівця

Риби, які народилися в рік Вівці, люблять життя у всіх його проявах. Завдяки відповідальності та серйозності виглядають старшими за своїх однолітків. У життєвих ситуаціях виявляють консервативність, через що бояться змін. Навколишні цінують їх за чуйність і надійність. Для повноцінного життя в соціумі потребують тепла сімейного вогнища.

Риби-Мавпа

Ці люди мають складний характер. Завдяки поєднанню несумісних якостей складно передбачити, яким буде наступний їхній крок. Всупереч своїй непередбачуваності зачаровують оточуючих і захоплюють за собою. Коли справа стосується грошей, забувають про благородство. У коханні чесні перед собою і партнером. При згасанні почуттів легко розривають зв’язок із минулим.

Риби-Півень

Ці чоловіки і жінки наполегливо йдуть до свого щастя. Завдяки наполегливості, самовпевненості та працьовитості їхні пошуки рідко закінчуються невдачею. Багато уваги приділяють розвитку своїх талантів, у яких знаходять джерело матеріального благополуччя. Схильні жити у світі своїх ілюзій, через що оточуючі не сприймають їх серйозно.

Риби-Собака

Риби, які народилися в рік Собаки, мають від природи розвинену інтуїцію. Вона допомагає зробити складний вибір і попередити проблеми, які можуть збити з пантелику. Швидко захоплюються новими ідеями, проте через брак вольових якостей рідко втілюють їх у життя. Зайва підозрілість і занижена самооцінка перегороджують їм шлях до щастя.

Риби-Свиня

Ці люди випромінюють доброту й оптимізм. Всупереч м’якому характеру не схильні скаржитися на життя і впадати в депресію. У роботі демонструють стійкість, дипломатичність, працьовитість, завдяки чому їм під силу будь-які бар’єри. Відсутність егоїзму і розуміння людської душі робить їх хорошими психологами. Дружбі, як і сім’ї, віддаються цілком.

Характеристика Риби за датою народження

Характеристика Риби за датою народження

20 лютого

 • Сильні сторони: чуйність, доброта, гнучкість, щирість
 • Слабкі сторони: непрактичність, відсутність критичності, спонтанність, вразливість

21 лютого

 • Сильні сторони: гарне почуття гумору, винахідливість, романтичність, доброзичливість
 • Слабкі сторони: відсутність критичності, нераціональність, непрактичність

22 лютого

 • Сильні сторони: уважність, загадковість, відкритість, інтелігентність
 • Слабкі сторони: брак раціональності та практичності, зайва ідеалістичність

23 лютого

 • Сильні сторони: обдарованість, раціональність, практичність, аналітичний розум
 • Слабкі сторони: песимізм, прискіпливість, самокритичність

24 лютого

 • Сильні сторони: щирість, доброта, товариськість, турботливість, романтичність
 • Слабкі сторони: жертовність, брак раціональності, образливість

25 лютого

 • Сильні сторони: м’якість, обдарованість, аналітичний розум, доброта
 • Слабкі сторони: нестриманість, дратівливість, підвищена чутливість, жертовність

26 лютого

 • Сильні сторони: безкорисливість, чуйність, мрійливість, натхненність, миролюбність
 • Слабкі сторони: жертовність, надемоційність, образливість

27 лютого

 • Сильні сторони: доброта, чуйність, інтелектуальність, винахідливість
 • Слабкі сторони: брак раціональності, схильність до песимізму і депресивних станів, емоційність

28 лютого

 • Сильні сторони: підприємливість, енергійність, гнучкість, дипломатичність, безкорисливість
 • Слабкі сторони: брак раціональності, любов до ризику й небезпеки

29 лютого

 • Сильні сторони: індивідуальність, вихованість, чарівність, доброта
 • Слабкі сторони: нераціональність, відсутність почуття міри

1 березня

 • Сильні сторони: делікатність, цілеспрямованість, працьовитість, мрійливість
 • Слабкі сторони: сором’язливість, брак раціональності, емоційна сприйнятливість

2 березня

 • Сильні сторони: комунікабельність, доброта, чуйність, допитливість, наполегливість
 • Слабкі сторони: відсутність почуття міри, брак критичності

3 березня

 • Сильні сторони: добродушність, товариськість, розвинена уява, завзятість, працьовитість
 • Слабкі сторони: невміння приймати критику, відсутність практичності, боязнь труднощів

4 березня

 • Сильні сторони: працьовитість, мрійливість, розвинена уява, прагнення до саморозвитку
 • Слабкі сторони: боязкість, невпевненість у собі, скритність

5 березня

 • Сильні сторони: динамічність, гнучкість, мрійливість, розвинений інтелект
 • Слабкі сторони: імпульсивність, спонтанність, труднощі з концентрацією уваги

6 березня

 • Сильні сторони: витонченість, дружелюбність, активність, харизматичність
 • Слабкі сторони: зарозумілість, схильність до депресій, імпульсивність

7 березня

 • Сильні сторони: рішучість, творчі здібності, чуйність, розвинена інтуїція, оптимізм
 • Слабкі сторони: упертість, недовірливість, скритність

8 березня

 • Сильні сторони: дружелюбність, чарівність, практичність, працьовитість, дипломатичність
 • Слабкі сторони: зайва самокритичність, розважливість, прямолінійність

9 березня

 • Сильні сторони: допитливість, співчутливість, проникливість, гнучкість
 • Слабкі сторони: вразливість, принциповість, боязнь прив’язаностей

10 березня

 • Сильні сторони: енергійність, комунікабельність, розвинена інтуїція, співчутливість
 • Слабкі сторони: образливість, емоційна нестабільність

11 березня

 • Сильні сторони: оригінальність, цілеспрямованість, розвинена інтуїція, незалежність
 • Слабкі сторони: імпульсивність, зарозумілість, авторитарність

12 березня

 • Сильні сторони: оптимізм, життєлюбство, сміливість, витривалість, цілеспрямованість
 • Слабкі сторони: невміння концентруватися на одному завданні, захопленість містикою

13 березня

 • Сильні сторони: оптимізм, відповідальність, працьовитість, вдумливість, духовність
 • Слабкі сторони: спонтанність, схильність до шкідливих звичок і залежностей

14 березня

 • Сильні сторони: мрійливість, гнучкість, динамічність, м’якість
 • Слабкі сторони: відособленість, відсутність сімейних цінностей

15 березня

 • Сильні сторони: духовність, миролюбність, дружелюбність, працьовитість
 • Слабкі сторони: нетерплячість, гордість, залежність від схвалення оточуючих

16 березня

 • Сильні сторони: духовність, допитливість, спостережливість, товариськість
 • Слабкі сторони: безпринципність, схильність до ризикованих і необдуманих вчинків

17 березня

 • Сильні сторони: мрійливість, розвинена уява, старанність, відповідальність
 • Слабкі сторони: тривожність, схильність до відокремленості та депресій

18 березня

 • Сильні сторони: мрійливість, здатність передбачати події, натхненність
 • Слабкі сторони: слабохарактерність, сприйнятливість

19 березня

 • Сильні сторони: енергійність, допитливість, інтуїтивність, самовпевненість, практичність
 • Слабкі сторони: егоїзм, переоцінка своїх сил

20 березня

 • Сильні сторони: сміливість, обдарованість, незалежність, добродушність, чуйність
 • Слабкі сторони: гордість, схильність до депресій

Популярні запитання та відповіді відносно Риб

Що приносить удачу Рибам?

Риби за правом народження вже володіють неабиякою удачею, адже згідно з астрологією Джйотіш, їхня планета-покровитель Юпітер – це уособлення удачі та багатьох інших благ. Удача Риб криється в набутті контакту з собою, в істинному розумінні себе, а це рідко приходить без роботи з собою і над собою, без самокопання і занурення в найглибші шари і страхи.

Удача Риб розкриватиметься глибше, коли вони звільняться від страху смерті, будуть готові до будь-яких життєвих трансформацій і змін, розуміючи, що це лише тимчасовий відрізок перебування на цій планеті. Удача Риб найяскравіше проявляється, коли вони виходять за рамки матеріального мислення, бачать дещо більше за буденним, дозволяють собі тонко відчувати інших і себе.

Чого боїться знак зодіаку Риби?

Риби бояться відкритих протистоянь, конфліктів. Мудрі за своєю природою, вони не хочуть витрачати свій час на це. Але якщо вже доводиться вплутуватися в це, то Риби можуть показати несподівану впевненість у собі і своїй точці зору, уклавши опонента на лопатки.

Риби бояться залишитися без надійного, щирого партнера або друга, якому можна довіряти. З одного боку, їм дуже непогано наодинці, з іншого, їхня водна природа просить близькості та душевних стосунків.

Що не любить знак зодіаку Риби?

 • Риби не люблять дедлайни. У них дуже непрості стосунки з часом, а особливо з термінами. Тут може бути два сценарії:
 • терміни вводять у ступор, прокидається паніка і нічого не встигають зробити, хоча це однозначно їм під силу.
 • така сама паніка, але виконується все скрупульозно і настільки заздалегідь, щоб точно-точно-точно встигнути все до потрібного часу.

Які кулінарні вподобання у Риб?

Рибам до смаку гостро-пряна їжа, гарячі страви. Вони цілком можуть перекушувати на ходу, не турбуючись про якість їжі та її смакові відчуття.

Вони можуть мати підвищену тягу до солодкого, але це буде проявлятися, точніше, свідчитиме про те, що у Рибок немає контакту із собою, що вони захищаються від світу, нарощуючи броню з жирової тканини.

Ідеальна відпустка для Риб – яка вона?

Ідеальна відпустка має бути розкішною – страждати в пошарпаних готелях, перебиватися на бічній полиці поїзда, похід у наметах – це не для Рибок. Варто знаходити хоча б найрозумніше і допустиме співвідношення ціна-якість.

Плюс у Риб завжди будуть якісь особливі моменти по відпустці, пов’язані з їхньою батьківською сім’єю – як у дитинстві походили канікули, поїздки – це закладає переваги відпочинку на все життя.

Знаки зодіаку по місяцях.

Читайте також характеристику інших знаків зодіаку:

знак зодіака овен
Овен
знак зодіака Телець
Телець
знак зодіака Близнюки
Близнюки
знак зодіака Рак
Рак
знак зодіака Лев
Лев
знак зодіака Діва
Діва
знак зодіака Терези
Терези
знак зодіака Скорпіон
Скорпіон
знак зодіака Стрілець
Стрілець
знак зодіака Козеріг
Козеріг
знак зодіака Водолій
Водолій
знак зодіака Риби
Риби
Рейтинг: 5 - 2 Голосов