Знак зодіаку Козеріг

Козеріг дати: 23 грудня – 20 січня
Козеріг – десятий знак зодіаку. Його символ позначає козла з риб’ячим хвостом. Цей знак зодіаку уособлює творчість і витримку. В цій статті ми докладніше розглянемо: що означає знак зодіака Козеріг, його характеристика, сумісність, дати за роками тварин, за датою народження, та відповімо на популярні запитання про Козерогів.

Зміст:

Козеріг вміє домагатися свого. Він прокладає собі дорогу в житті повільно, але вірно. Вміє обходити перешкоди і досягає мети швидше за тих, хто “йде напролом”. Його відрізняє стриманість, серйозність і м’якість. На перший погляд він справляє враження недоброчесної людини, яка не прагне до влади. Насправді він здатний обійти безліч претендентів і домогтися небувалих висот.

У спілкуванні Козеріг спокійний і не конфліктує з оточенням. Якщо обстановка загострюється, то він незмінно розв’язує ситуацію і “проковтує” всі образи. Це свідчить не про його слабохарактерність, а про мудрість. Оточуючим він здається черствою і замкнутою людиною, але це далеко не так. Представник цього знака зодіаку просто вважає за краще не відкриватися і не показувати свої справжні емоції та почуття.

Козерігхарактеристика знака українською мовою

Як типовий представник стихії Землі, Козеріг вирізняється практичністю і життєвим досвідом. Такий точно не покладатиметься на ілюзії і завжди говоритиме прямо.

Дати 23 грудня – 20 січня
Стихія земля
Планета Сатурн
Якості багатогранні, прагнуть незалежності, терплячі і не схильні звеличувати себе над оточуючими, дотримуються традицій, правил і норм поведінки
Полярність Негативна
Колір болотний, чорний, коричневий – земляні кольори, сірий
Камінь рубін, малахіт, онікс
Квіти гвоздика, гербер, гладіолус, тюльпан, лілія, жоржин
Талісман фігурки або ілюстрації з совами, чорним котом або черепахою
Краща сумісність Телець

Характер Козерога

Характер Козерога

Вони виділяються амбітністю і стійкістю. Козероги намагаються уникати двозначних ситуацій і прямих конфліктів. Така позиція допомагає їм обходитися в житті без явних ворогів. Козероги вважають за краще все тримати в собі: не ділитися душевним станом з оточуючими, так само як і не висловлювати відкрито негатив. До результату вони рухаються вперто і рівно, використовуючи всілякі доводи, тактику і стратегії. Адже Козероги – цілеспрямовані, жорсткі аналітики. Зовні вони спокійні, небагатослівні, відсторонені. Як ніхто, вміють впоратися з емоціями і підпорядковувати їх логіці та розуму.

Сильні та слабкі сторони Козерога

Козероги чекають від життя вражень і ненаситні в питаннях стосунків і кар’єри. Їм притаманні певні позитивні та негативні риси, що виділяють серед інших.

 • Переваги: Здатність до самодисципліни, рішучість, практичність, амбітність, обачливість, розважливість, наполегливість у досягненні мети, проникливість, постійність, працьовитість, ввічливість.
 • Недоліки: Норовливість, владолюбство, підступність, жорстокість, любов до розкоші та комфорту. Не готові підпускати до себе нових людей.

Любов і стосунки знака зодіака Козероги

Любов і стосунки

Дуже прискіпливі до партнера і ніколи не пробачать зради. Часто оцінюють супутника, спираючись на логіку і практичні міркування. Шукають пару серед близьких за духом, звертаючи увагу на розум і напрям думки. У стосунках цінують спокій, але при цьому вони вміють занурюватися в почуття з головою.

Будьте активнішими та рішучішими на початкових етапах розвитку стосунків. Не бійтеся підійти до симпатичної людини, узяти її номер телефону і запросити на побачення. Зайва скромність і закомплексованість можуть позбавити вас права на щастя.

Секс

Зовнішня холодність Козерога не заважає йому бути ненаситним коханцем. Він, подібно до голодного звіра, тягнеться до сексапільних і яскравих особистостей, які надають йому повну свободу дій. Любить домінувати, демонструвати свою перевагу і хвалитися своїми минулими інтимними перемогами. Байдужий до експериментів і тривалих прелюдій.

Віддають перевагу класиці. Часто обирають як партнера свою протилежність – ефектних і вітряних коханців. Незважаючи на зовнішню холодність, Козероги – натури ніжні. Заслужіть їхню довіру і вони стануть кокетливими та безтурботними.

Сім’я і шлюб знаку зодіака Козеріг

Сім’я і шлюб

Навчіться висловлювати почуття не тільки за допомогою грошей. Робіть другій половинці компліменти, знаходьте час для спільних прогулянок у парку, цікавтеся її захопленнями і беріть на себе частину побутових клопотів. Відчувши себе коханою, вона стане поступливою і розуміючою.

Козероги – зразкове подружжя. До шлюбу ставляться з усією характерною серйозністю. Вони вірні, турботливі й розуміючі, завжди готові надати підтримку і прийти на допомогу.

Які батьки з Козерогів

Козеріг відповідально виконує батьківські обов’язки. Він бере активну участь у житті дітей з моменту їхнього народження. Вони отримують усе найкраще і знають, що на нього можна покластися. Буває вимогливим і безкомпромісним, коли вони переходять межу дозволеного. Не намагається нав’язувати дитині свої авторитети і поважає її вибір.

Дисципліна і суворий порядок – візитна картка Козерога. У вихованні воліють діяти строго за планом, дотримуються режиму і правил. У сім’ї завжди вимагають поваги і слухняності з боку молодших до старших. Дітям часто не вистачатиме тепла і розуміння від батьків-Козерогів. Але з віком все змінюється: з них виходять добрі й уважні бабусі та дідусі.

Дружба

Не дозволяйте друзям зневажати себе. Навчіться відмовляти їм, проявляйте принциповість у спірних питаннях, дозуйте свою допомогу і будьте гордими, коли вас несправедливо роблять винними. Якщо продовжите ставити себе в некомфортні рамки і принижуватися заради збереження дружніх стосунків, вас почнуть використовувати в корисливих цілях.

Майже весь час Козероги витрачають на роботу і сім’ю, тому тусовки і вечірки проходять повз них. Друзів у них небагато, але зате постійні та віддані. Козероги не люблять пильної уваги, ненав’язливі, але завжди готові прийти на допомогу у важкій ситуації. Із незнайомими малотовариські, але з близькими легко підтримують розмови на будь-які теми.

Захоплення та хобі

Козерогам підійдуть: читання, музика, прогулянки в музеях, колекціонування. Усе те, що допомагає розвитку і може сприяти отриманню вигоди в майбутньому, наприклад, просуванню в професії. Чудово, якщо їхнє хобі можна поєднати із заробітком, як це роблять рукодільниці, художники або фотографи.

Коло інтересів Козерога широке і багатогранне. Інтелектуал за вдачею, він любить книжки і кросворди, грає в шахи і дивиться документальні фільми. Командним видам спорту віддає перевагу індивідуальним. Його душа лежить до тенісу, легкої атлетики або пауерліфтингу. Тяга до таємничого приводить його в астрологію, нумерологію, хіромантію або магію. Небайдужий до подорожей і колекціонування.

Кар’єра та професія знаків зодіаку Козероги

Кар’єра і професія

Козероги вперті, відповідальні, терплячі й амбітні – такі якості допомагають їм досягати успіхів у різних галузях: від гірничодобувної до будівельної. Вдало побудувати кар’єру вони зможуть у сільському господарстві, археології. Якщо представник знака підключає амбітність і владолюбство, то зможе досягти висот у політиці або стати топ-менеджером. Але на керівній посаді вони часто стають вимогливими та деспотичними.

Представники цього знака зодіаку часто обирають складні посади, що вимагають високих професійних знань. Їм добре підходить сфера спорту. Козерогу небажано займатися роботою, яка пов’язана з ризиками.

Стримуйте свої амбіції. Не дозволяйте їм керувати вашою волею, помислами і вчинками. Працюючи виключно заради суспільного визнання, ви втратите інтерес до кінцевого результату своїх починань.

Здоров’я

Козероги вирізняються міцним здоров’ям, але тільки якщо самі піклуються про себе: займаються спортом, правильно харчуються і дотримуються режиму дня. Особливу увагу представникам цього знака зодіаку слід приділити догляду за шкірою і зубами, шлунком, своєю кістковою і нервовою системами.

Не перевантажуйте свій організм. Відпочивайте, відчувши втому, відмовтеся від виконання непосильних для себе завдань, дотримуйтеся режиму дня і нормалізуйте раціон харчування. Своєчасне поповнення запасів енергії допоможе уникнути нервових зривів і занепаду сил.

Козеріг сумісність

Відповідним партнером для Козерога стане Телець. Міцним може бути союз і з представниками Землі – Дівами або з Терезами. Рішуче не варто будувати стосунки з Овнами, Водоліями, Близнюками, Левами.

Козеріг: характеристика чоловік

Козероги часто боязкі, мріють про похвалу, але соромляться прямо попросити. І це, в поєднанні з сильним характером, робить їх найбільш “правильними” і відданими супутникам. Козероги-чоловіки неймовірно цілеспрямовані, обов’язкові, відповідальні. У молодості вони залюбки прислухаються до старшого покоління, а пізніше відкривають у собі бунтарський дух і легковажність, але водночас із цим стають дивовижними романтиками.

Козеріг: характеристика жінка

Завжди віддаватиме перевагу сім’ї. Впливова посада і високий заробіток навряд чи задовольнять її, якщо поруч не буде дорогого чоловіка і затишного будинку. Вони вельми вибагливі й чутливі, відмінні господині. Такі жінки завжди дбають про те, як вони виглядають, але при цьому ніколи не бояться експериментів. Ці прекрасні дами не будуть “розшифровувати” свої вчинки, вважаючи, що “так треба” і “так заведено” цілком слушне пояснення для другої половинки. У компанії жінки-Козероги поводяться емоційно, намагаються домінувати в розмовах, але по-справжньому брутальними і вульгарними вони бувають рідко.

Козеріг: характеристика дитина

Зазвичай вони здаються не по роках серйозними, зрілими, акуратними і слухняними. Не підносять батькам сюрпризів, відповідально ставляться до навчання і домашніх обов’язків. Козероги вперті з дитинства, наполегливі й терплячі в досягненні своїх цілей. Із самого раннього віку в них формуються звички, які збережуться протягом усього життя.

Козеріг як земний знак

Козеріг як земний знак

Це практичні, вірні та відповідальні люди, які ступають по землі обережно. Bce планують до найдрібніших деталей, щоб уникнути непотрібних ризиків (на відміну від інших, вони не отримують адреналіну від ризикованих заходів). Надають перевагу довгостроковим стосункам, a не флірту на одну ніч. Стурбовані практичністю, цінують стабільність і лояльність від партнера.

Козеріг – негативний знак

Люди негативних знаків – інтроверти, відповідальні, практичні, серйозні, і, швидше за все, песимісти. Найкраще ставляться до людей з негативним знаком (хоча однодумці перебувають на позитивному).

Козеріг – кардинальний

Зазвичай це ініціатори та лідери із сильним і динамічним характером. Серед негативних якостей: вимогливість, неуважність і відсутність контролю. Якщо сходяться два кардинальних знаки, то керувати разом буде проблематично.

Козерогом керує Сатурн

Планета (з кільцями) відображає кордони й обмеження. Це переконаність у тому, що пожинаємо те, що посіяли. Це стабільність, відповідальність, традиції, структурованість, дисципліна, авторитет та інші концепції, які мають покращувати людину.

Планета-покровитель знака зодіаку Козеріг – Сатурн. Сатурн впливає на долю Козерога і наділяє його низкою сильних і слабких сторін, таких, як послідовність в ухваленні рішень, амбіційність, винахідливість, консерватизм, стійкість, пунктуальність, мудрість, надійність, працьовитість, недовіра до оточуючих, страх новизни, залежність від звичок і настрою, егоїстичність, упертість, зацикленість на накопиченні матеріальних благ.

Знаменитості, які народилися під знаком Козеріг

Адріано Челентано, Аль Капоне, Бенджамін Франклін, Джаред Лето, Джером Д. Селінджер, Джим Керрі, Джуд Лоу, Девід Бові, Жанна д’Арк, Жерар Депардьє, Ісаак Ньютон, Кейт Мосс, Льюїс Гемілтон, Мао Цзедун, Марлен Дітріх, Мартін Лютер Кінг, Марлен Дітріх, Мартін Лютер Кінг, Девід Боуї, Мухаммед Алі, Мерилін Менсон, Ніколас Кейдж, Ніколас Цискарідзе, Орландо Блум, Хаяо Міядзакі, Елвіс Преслі, Ентоні Хопкінс, Хаяо Міядзакі, Елвіс Преслі, Ентоні Хопкінс.

Характеристика знака зодіаку Козеріг за роками тварин

Характеристика знака зодіаку Козеріг за роками тварин

Козеріг-Щур

Людина, яка народилася під знаком Козерога в рік Щура, готова йти напролом заради заповітної мрії. Завдяки послідовності та організованості домагається значних висот на діловому терені. У важких життєвих ситуаціях покладається на інтуїцію, яка веде його від помилок. Вибірковий у виборі друзів, перед якими у нього немає секретів.

Козеріг-Бик

Козероги, які народилися в рік Бика, нехитрі і справедливі. Вони звикли чесно боротися за своє місце під сонцем, уникаючи інтриг, пліток і фальші. Мають від природи розвинені аналітичні здібності, що робить їх хорошими психологами та стратегами. Друзі та знайомі цінують їх за вміння контролювати емоції та готовність прийти на допомогу.

Козеріг-Тигр

Ці чоловіки і жінки є природженими лідерами. Вони надихають, викликають симпатію і надихають на подвиги. Всупереч своїй наполегливості вміють бути гнучкими і лояльними, що робить їх незворушними перед змінами і незнайомим суспільством. У дружбі та коханні не намагаються нав’язати свою думку і першими гасять конфлікти, що виникають.

Козеріг-Кролик

Козеріг, який з’явився на світ у рік Кролика, вирізняється волелюбною вдачею. Всупереч бажанню перебувати в гущі подій він зберігає дистанцію з оточуючими. Завдяки вмінню поводитися з грошима часто стає успішним банкіром і фінансовим аналітиком. Для друзів і другої половинки стає безмежним джерелом ніжності та турботи.

Козеріг-Дракон

Люди, які народилися під знаком Козерога в рік Дракона, рідко скаржаться на життя. Завдяки невичерпному оптимізму вони знаходять позитив навіть у буденних речах. Спираючись на вольовий характер і самовпевненість, будують блискучу кар’єру. До друзів і обранця, який не виправдав їхніх сподівань, виявляють безжалісність і категоричність.

Козеріг-Змія

Козероги, які народилися в рік змії, являють собою коктейль мудрості і прагматизму. Вони тверезо дивляться на світ, спритно розпізнаючи і чіпляючись за вигідні можливості. Швидко вбирають нові знання і навіть у зрілому віці дбають про свою освіченість. Душу розкривають тільки перед тими людьми, які пройшли перевірку на міцність.

Козеріг-Кінь

Ці люди мають правильне моральне обличчя. Вони тактовні, інтелігентні, серйозні, що змушує брати з них приклад. Витривалість у комплексі з лідерським запалом допомагає розв’язувати надскладні завдання й керувати робочим процесом. За численних знайомих у них мало справжніх друзів. Вимогливість часто заважає побудові особистого щастя.

Козеріг-Вівця

Ці люди народилися під щасливою зіркою. Вони не позбавлені цілеспрямованості та завзятості, проте багато чого в їхньому житті вирішує вдалий збіг обставин. Завжди вірять у те, що роблять, і рідко зраджують своїм принципам. Спілкування з людьми сприймають як важливе джерело інформації. Випромінюючи доброту і милосердя, не вимагають нічого натомість.

Козеріг-Мавпа

Козеріг, який народився в рік Мавпи, підкорює серйозністю та активність. При цьому часто непередбачуваний, через що оточуючим складно його зрозуміти. Любить гроші, заради яких може звернути гори. Коли справа стосується близьких людей, стає щедрим і чуйним. У сім’ї знаходить внутрішню впевненість і додатковий стимул для руху вперед.

Козеріг-Півень

Ці чоловіки і жінки наділені твердим характером. Вони охоче кидають виклик труднощам, прагнучи перевершити самих себе. Вважають, що мета виправдовує засоби, через що рідко відступають від своїх починань. У суспільстві тримаються відокремлено. Знаходячи споріднену душу, піднімають завісу загадковості й кидаються у вир почуттів.

Козеріг-Собака

Люди, які народилися під знаком Козерога в рік Собаки, йдуть до високих цілей. Завдяки почуттю обов’язку, готовності брати відповідальність і високому ступеню самоорганізації вони мріють зробити світ кращим. Нерідко знаходять себе в громадській діяльності, волонтерських рухах. Для стосунків обирають того, хто поділяє їхню систему цінностей.

Козеріг-Свиня

Козероги, які народилися в рік свині, гармонійні від природи. Вони поєднують у собі зовнішній спокій і вольову вдачу, що допомагає йти по життю без помилок і жалю. Не бояться труднощів, які лише підігрівають їхній інтерес до обраної справи. Для людей, які підкорили їхню довіру, стають надійними захисниками і помічниками.

Характеристика Козерога за датою народження

Характеристика Козерога за датою народження

1 січня

 • Сильні сторони: відповідальність, вимогливість, цілеспрямованість
 • Слабкі сторони: відсутність гнучкості, невпевненість

2 січня

 • Сильні сторони: цілеспрямованість, прагнення до самовдосконалення, стриманість
 • Слабкі сторони: невпевненість у своїх силах, недовіра до оточуючих людей

3 січня

 • Сильні сторони: товариськість, допитливість, амбітність
 • Слабкі сторони: невміння залишати безперспективні проєкти, відсутність турботи про своє здоров’я

4 січня

 • Сильні сторони: цілеспрямованість, відповідальність, сумлінність
 • Слабкі сторони: стриманість в емоціях, авторитарність, невміння програвати

5 січня

 • Сильні сторони: чесність, відповідальність, оптимізм, самовладання
 • Слабкі сторони: егоїзм, переоцінка власних сил

6 січня

 • Сильні сторони: дипломатичність, безконфліктність, проникливість, винахідливість, надійність
 • Слабкі сторони: невпевненість у прийнятті рішень, скритність в емоціях, наївність

7 січня

 • Сильні сторони: незалежність, неординарність, проникливість, цілеспрямованість
 • Слабкі сторони: образливість, сентиментальність, схильність до залежностей

8 січня

 • Сильні сторони: вміння зосереджуватися, амбітність, гарне почуття гумору
 • Слабкі сторони: егоїстичність, незговірливість, песимістичність

9 січня

 • Сильні сторони: цілеспрямованість, співчутливість, допитливість
 • Слабкі сторони: дратівливість, відсутність гнучкості, принциповість

10 січня

 • Сильні сторони: незалежність, завзятість, дружелюбність
 • Слабкі сторони: прямолінійність, емоційна нестабільність, ревнощі

11 січня

 • Сильні сторони: завзятість, самовдосконалення, оптимізм
 • Слабкі сторони: завищені вимоги до себе й оточуючих, зайва самовпевненість

12 січня

 • Сильні сторони: неординарність, харизматичність, цілеспрямованість
 • Слабкі сторони: зарозумілість, егоїзм, нездатність приймати поразки

13 січня

 • Сильні сторони: акуратність, сумлінність, ерудованість
 • Слабкі сторони: недовірливість, невміння програвати

14 січня

 • Сильні сторони: незалежність, амбітність, багата уява
 • Слабкі сторони: егоїзм, невміння розслаблятися

15 січня

 • Сильні сторони: цілеспрямованість, завзятість, розвинена інтуїція, прагнення до самовдосконалення
 • Слабкі сторони: невміння ухвалювати ризиковані рішення, хворобливе сприйняття критики, образливість, невміння відпочивати

16 січня

 • Сильні сторони: цілеспрямованість, наполегливість, працьовитість
 • Слабкі сторони: емоційна нестійкість, песимізм, сором’язливість, песимізм

17 січня

 • Сильні сторони: працьовитість, відповідальність, прагнення до самовдосконалення, співчутливість
 • Слабкі сторони: упертість, невміння відпочивати, схильність до консерватизму

18 січня

 • Сильні сторони: амбіційність, допитливість, винахідливість
 • Слабкі сторони: наївність, сентиментальність

19 січня

 • Сильні сторони: працьовитість, ерудованість, гарне почуття гумору, товариськість
 • Слабкі сторони: суворість до себе й оточуючих, переоцінка своїх можливостей

20 січня

 • Сильні сторони: новаторство, рішучість, висока працездатність
 • Слабкі сторони: тривожність, корисливість, схильність до депресій

23 грудня

 • Сильні сторони: активність, цілеспрямованість, красномовство, розвинений розум
 • Слабкі сторони: упертість, нетерпимість до чужої думки, агресивність

24 грудня

 • Сильні сторони: сила волі, позитивне мислення, творчі здібності, витончений розум
 • Слабкі сторони: надмірна чутливість, схильність до зайвої прямоти і критичності

25 грудня

 • Сильні сторони: безстрашність, духовність, творчі здібності
 • Слабкі сторони: схильність піддаватися чужому впливу, непрактичність, брак комунікативних навичок

26 грудня

 • Сильні сторони: наполегливість, сила волі, етичність, розважливість
 • Слабкі сторони: нетерпимість і вимогливість до інших, владність

27 грудня

 • Сильні сторони: благородство, самодостатність, незламна сила волі та внутрішній стрижень, оптимізм
 • Слабкі сторони: невміння відмовляти, здатність піддаватися обману

28 грудня

 • Сильні сторони: життєрадісність, цілеспрямованість, проникливість, чесність
 • Слабкі сторони: зайва самовпевненість, марнославство, невміння рахуватися з чужою думкою

29 грудня

 • Сильні сторони: ораторські здібності, організаторський і дипломатичний талант, уміння керувати
 • Слабкі сторони: невпевненість у собі, невміння продемонструвати свої найкращі сторони, неуважність

30 грудня

 • Сильні сторони: організованість, активність, цілеспрямованість, інтуїтивність
 • Слабкі сторони: категоричність, нетерпимість до чужої думки

31 грудня

 • Сильні сторони: цілеспрямованість, працьовитість, практичність
 • Слабкі сторони: замкнутість, неготовність до ризику, “зациклення” на своїй думці

Популярні запитання та відповіді відносно Козерогів

Що приносить удачу Козерогу?

Козероги не звикли покладатися на удачу. Вони цінують працю і досягають своїх цілей, незважаючи на перешкоди. Але трохи удачі, все ж, нікому не зашкодить. Отже, удачу Козерогам може принести вміння цінувати свій і чужий час, ефективно його використовувати. А як талісман Козерогам слід носити годинник – символ часу. Бажано, щоб він підкреслював статус, мав солідний вигляд і був хорошої якості!

Чого боїться знак зодіаку Козеріг?

Козерогом керує планета Сатурн – бог часу. Вони цінують час і бояться витрачати його даремно, без будь-якої мети. Сюди ж можна віднести страх не встигнути щось зробити, втратити час і вдалий момент. Оскільки Козероги найбільш цілеспрямовані представники зодіаку, заточені на кар’єру. Багато хто з них боїться не знайти свій шлях і не реалізувати себе.

Що не любить знак Козерога?

Козероги досить вимогливі до оточуючих, але ще більше до себе. І дуже не люблять порушення домовленостей. Сказав – зробив! Якщо ти просто базікаєш, але нічого не робиш, то це дратуватиме Козерога.

Також Козероги не люблять безвідповідальність і запізнення. Знаком Козерога керує планета Сатурн – повелитель часу. Тому, коли хтось зриває терміни і не цінує час, Козерога це дуже дратує.

Козероги – серйозні товариші і не люблять інфантилізм, безпорадність, скиглення, сльози і постійні емоційні перепади.

Які кулінарні вподобання у Козерога?

Козероги легко можуть вести аскетичний спосіб життя і відмовлятися від спокусливих десертів заради більш привабливої мети. Вони не забивають полиці холодильника різними непотрібними продуктами, не запасають їх на кілька місяців вперед. У них на кухні тільки все найнеобхідніше.

Козероги віддають перевагу простим продуктам і стравам без складних поєднань, швидким у приготуванні. Але обов’язково хорошої якості! З улюблених ласощів можна виділити морозиво і різні соління.

Ідеальна відпустка для Козерога – яка вона?

Козерогам рекомендується відпочивати і відновлювати сили на самоті. Це не означає, що кожну відпустку потрібно проводити одному. Але варто час від часу влаштовувати собі дні, коли вас ніхто не смикає і ви надані самі собі. Можна відпочити вдома, займаючись тільки тим, що подобається, або вирушити в спа. Головне – побути на самоті.

Також Козерогам рекомендується відпочинок у горах і всі зимові види спорту – ковзани, лижі, сноуборд. І інші розваги, характерні для цієї пори року.

Знаки зодіаку по місяцях.

Читайте також характеристику інших знаків зодіаку:

знак зодіака овен
Овен
знак зодіака Телець
Телець
знак зодіака Близнюки
Близнюки
знак зодіака Рак
Рак
знак зодіака Лев
Лев
знак зодіака Діва
Діва
знак зодіака Терези
Терези
знак зодіака Скорпіон
Скорпіон
знак зодіака Стрілець
Стрілець
знак зодіака Козеріг
Козеріг
знак зодіака Водолій
Водолій
знак зодіака Риби
Риби
Рейтинг: 5 - 1 Голосов