Знак зодіаку Стрілець

Стрілець дати: 23 листопада – 22 грудня

Стрілець – дев’ятий знак зодіаку. Його символ – стріла і частина лука. Цей знак зодіаку позначає втілену чоловічу силу та енергійність. В цій статті ми докладніше розглянемо: що означає знак зодіака Стрілець, його характеристика, сумісність, дати за роками тварин, за датою народження, та відповімо на популярні запитання про Стрілців.

Зміст:

Стрілець – мислитель і діяч в одній особі. Він перебуває в постійному русі, багато спілкується, цікавиться навколишнім світом. Через нелюбов до обмежень і волелюбність часто виступає проти “системи”. Цей знак сповнений ідей і бажання їх втілити. Через нетерплячість і невміння зосередитися на одному йому не завжди вдається довести справи до кінця.

Стрілець своєрідний у спілкуванні. Незважаючи на великодушність і доброту до оточуючих, враження про нього легко може зіпсувати його прямолінійність. Він здатний сказати в обличчя правду, незважаючи на вік і статус. Тому недоброзичливців у нього достатньо. У Стрільця багато знайомих, але дійсно близьких йому за духом людей він зустрічає рідко.

Стрілець характеристика знака українською мовою

Якості, властиві Стрільцям, зодіакальна сумісність, талісман і планета покровитель – корисну інформацію про знак можна знайти в таблиці.

Дати 23 листопада – 22 грудня
Стихія вогонь
Планета Юпітер
Якості активність, добросердечність, допитливість розуму, цілеспрямованість
Полярність Позитивна
Колір фіолетовий і усі відтінки бордового і червоного
Камінь аметист, сапфір, лазурит, бірюза, турмалін, гранат, топаз
Квіти гладіолус, гвоздика
Талісман кентавр, цибуля, підкови, фігурки коней, саламандра
Краща сумісність Овен

Характер Стрілців

Характер Стрільця

Вогняна стихія чинить сильний вплив на характер Стрільця. Ці люди, що випромінюють оптимізм, заряджають оточення своєю енергією. З усіх знаків свого тригона Стрілець найбільш розсудливий. Він не кидається стрімголов в авантюри, як безрозсудні Овни, і не зависає в мріях, як Леви. Стрілець – знак зодіаку енергійних і діяльних людей, які не чекатимуть біля моря погоди. Життєві блага вони заробляють самі, проявляючи чудеса працьовитості. Стрільці прекрасно проявляють себе на ниві викладацької діяльності, але можуть з успіхом податися і в політику.

Публічність їх не обтяжує. Атлети, спортсмени, актори, виконавці естрадних номерів, танцюристи – всі ці професії добре даються Стрільцям. Представники цього знака відкриті в спілкуванні, доброзичливі й турботливі. У вирішенні складних сімейних питань на них завжди можна покластися.

Сильні та слабкі сторони Стрільця

Навіть невтомні трудівники й оптимісти, якими є Стрільці, мають недоліки.

 • Сильні сторони: Зі Стрільців виходять далекоглядні стратеги, що володіють широким кругозором. Вони можуть надихати і вести за собою. Стрільці не люблять сумувати і вміють радіти життю. Цих везунчиків можна назвати улюбленцями долі.
 • Слабкі сторони: Вразливою п’ятою Стрільців є потреба у визнанні, а часом і надмірний егоїзм. Бажання постійно перебувати в центрі уваги породжує синдром всезнайки. Метушливість і нервозність без видимої причини можуть зіпсувати ідеальний образ Стрільця.

Якщо представники цього Вогняного знака будуть із бажанням іти на компроміс, вони зможуть уникнути конфліктів. Стрільці виявляють інертність у питаннях, що не викликають у них інтересу. Часом вирішення побутових завдань відходить у них на другий план.

Любов і стосунки знака зодіака Стрільці

Любов і стосунки

Стрільці дуже влюбливі, вони готові швидко захоплюватися і спалахувати від нових почуттів. Головним мінусом цих романтиків є мінливість. Стрільці можуть довгий час ідеалізувати партнера, а потім по клацанню “прозріти”. Якщо нещасного вигнано з п’єдесталу, то йому буде непереливки.

Ідеалізує любовні стосунки і будує їх на доброті, порядності та довірі. Хоче, щоб партнер жив його інтересами, хоча сам байдужий до його захоплень. Якщо очікування не збігаються з реальністю, швидко розриває зв’язок і вирушає на пошуки нового кохання.

Тверезо оцінюйте партнера. Не концентруйтеся виключно на його перевагах, закриваючи очі на недоліки. Ситуації, в яких вони вийдуть на перший план, можуть зруйнувати ваші стосунки.

Образливість Стрільців може породжувати конфлікти. Музі Стрільця варто приготуватися до не завжди виправданих ревнощів. Водночас у стосунках Стрільці щедрі на ласку, презенти і теплі слова.

Секс

У гонитві за чуттєвими насолодами Стрілець може часто змінювати партнерів. Як і в інших сферах життя, боязнь нудьги тяжіє над Стрільцем. Стрільці можуть домінувати в ліжку, при цьому нові ідеї другої половинки вони охоче приймають.

Стрілець – прихильник інтиму без зобов’язань. Він може крутити романи одразу з кількома партнерами або змінювати їх, як рукавички, коли пересичується кимось одним. У ліжку перетворюється на пристрасного і нестримного коханця, який вражає своєю винахідливістю і рішучістю. Любить стрімкий секс, у якому відсутні прелюдії.

Сім’я і шлюб знаку зодіака Стрілець

Сім’я і шлюб

Поміркуйте свою владну вдачу. Відмовтеся від думки, що друга половинка має повністю належати і підкорятися вам. Якщо ви змусите її відмовитися від захоплень, розірвати стосунки з друзями та родичами і будете ревнувати її до кожного стовпа, перетворите сімейне життя на рабство.

Поспішно пов’язувати себе узами шлюбу Стрільці точно не будуть. Ранні шлюби, вчинені в юності, швидко розпадаються. Якщо в низці партнерів зустрінеться “Той самий” Стрілець буде довго придивлятися до нього, спочатку показуючи байдужість і холод. Зберегти вірність у шлюбі Стрільцю допоможуть рольові ігри. Навіть найправедніший партнер не уникне зіткнення з ревнощами Стрільця. Люди цього знака не люблять критику, але самі не проти покомандувати в сім’ї.

Які батьки

Стрілець практичний у вихованні дітей. Він ніколи не робить їх сенсом свого існування, але при цьому піклується і любить їх. Робить акцент на фізичному та інтелектуальному розвитку дитини. Охоче бере її в подорожі та відрядження. Бере участь у дитячих пустощах і покриває їх. Для дорослих спадкоємців стає найкращим другом і мудрим радником.

Головною сферою, у якій прагне досягти успіху Стрілець, – це кар’єра. Але його одвічна тяга до освіти може допомогти у вихованні дітей, адже головний девіз Стрільців: “Я вас навчу”. Мама-Стрілець з великою часткою ймовірності не кине кар’єру заради сім’ї, оскільки цінує визнання в суспільстві. Але серед Стрільців зустрічаються й успішні багатодітні батьки.

Не робіть із мухи слона. Простіше дивіться на події, що відбуваються навколо, і вірте в їх благополучний результат. Ви втомите друзів, якщо будете кликати їх на допомогу при виникненні найменших труднощів або ставити хрест на тих справах, які вони ще в силах врятувати.

Дружба

Стрільці, як чоловіки, так і жінки, здатні підтримувати багаторічну дружбу. При цьому приятелям варто поважати потребу Стрільця у свободі та русі. Представники цього знака не сидять на місці. Наукові проєкти, подорожі, пригоди – для всіх цих заходів Стрільцю потрібні надійні друзі. Друг, який поділяє погляди Стрільця, з легкістю уникне конфліктів.

Захоплення та хобі

Стрільці люблять увагу і поклоніння оточуючих. Усі їхні хобі повинні максимально вигідно їх підносити у світлі. Тому уявити Стрільця, який вишиває хрестиком у тиші, вкрай складно. Куди охочіше він піде в театральну студію або на заняття вокалом. Знак Вогню любить верхову їзду, сафарі, логічні та інтелектуальні ігри.

Стрілець має масу захоплень, які часто суперечать одне одному. Він може писати вірші, любити рок і обожнювати кулінарію одночасно. Приборкати його нерозумну енергію допомагає спорт. Багато часу проводить у тренажерному залі, щоб виглядати красивим і підтягнутим. Подорожі вважає головним засобом для пізнання світу. Його ваблять далекі країни та континенти. Не мислить свого життя без ризику й азарту.

Кар’єра та професія знаків зодіаку Стрілець

Кар’єра і професія

Стрільці природжені лідери. З них виходять чудові оратори, педагоги, телеведучі. Вічне самовдосконалення може вивести їх на новий рівень, і тоді зі Стрільця вийде духовний наставник, воєначальник або політичний лідер. Найчастіше тяга до змін штовхає Стрільців освоювати нові професії і починати все “з нуля”.

Здатність концентруватися в галасливому колективі, виконувати нудну монотонну роботу теж притаманна представникам цього знака, але тільки якщо на кону стоїть вагомий грант або престижна премія. Активність і безстрашність допомагає їм освоювати ризиковані професії.

Стрільцю підходить престижна професія, де він може повністю проявити свої здібності. Представникам цього знака не рекомендується здобувати спеціальність учителя або службовця нижчої ланки.

Доводьте розпочату справу до кінця. Розбивайте її на дрібні завдання, складайте план із зазначенням дат їх реалізації та послідовно викреслюйте ті пункти, які ви вже виконали. Подібний підхід приборкає вашу лінь і нетерпимість та мотивує на успішне завершення будь-якого підприємства.

Здоров’я

Стрільці схильні до застудних захворювань. Обжерливість і потурання слабкостям загрожують зайвою вагою. Спорт у житті Стрільців допомагає їм зберігати форму й активність.

Не ігноруйте тривожні симптоми свого організму. Відчувши нездужання, йдіть до лікаря, проходьте необхідне медичне обстеження і виконуйте приписані рекомендації. Хвороба, перенесена на ногах, може перерости в хронічну форму.

Стійкий імунітет можуть підірвати такі хвороби, як ревматизм і нервові розлади. Коли Стрільцю не вистачає уваги оточуючих, його наздоганяє депресія. Важливо уникати стресів на роботі, берегти печінку і чистити судини. Духовні практики допоможуть справлятися з перевантаженнями.

Стрілець сумісність

Стрілець добре поєднується з представником свого знака зодіаку, з Близнюками, Левом, Терезами і Водолієм. Непрості стосунки складаються з Тельцем, Дівою і Козерогом.

Стрілець: характеристика чоловік

Чоловіки-Стрільці звикли до обожнювання в колективі. Вони легко заводять стосунки, але заради кар’єри здатні стати розсудливими або укласти шлюб за розрахунком. Балакучість, красномовство й оптимізм, що заряджає оточення, – ось характерні риси чоловіків вогняної стихії.

Стрілець має прекрасний набір управлінських якостей. Будучи керівником, легко завойовує авторитет у підлеглих, але не суворістю. Жага справедливості штовхає його на часті конфлікти.

Стрілець: характеристика жінка

Товариська оптимістка – ось так в очах оточуючих виглядає жінка-Стрілець. Із самого дитинства вона вміє ставити перед собою цілі й чітко йти до них. Боязкість, сором’язливість і душевні метання – це не про Стрільців.

У любовні стосунки дами цього знака кидаються, як у вир з головою, але категорично не прощають зради близьких. У ліжку пристрасні, а в навчанні та кар’єрі прискіпливі. У сімейному житті цінують відкритість і довіру. При цьому не бачать нічого поганого в легкому флірті на роботі.

Стрілець: характеристика дитина

Діти-Стрільці дуже допитливі. Ці маленькі експериментатори люблять пробувати все на смак. Батькам такого малюка варто пильнувати, щоб маленький Стрілець не зазнав травми або не загубився в незнайомому місці. Слухняність – це не про Стрільців, а ось рухливі ігри та сміх будуть забезпечені повною мірою.

Діти-Стрільці дуже товариські, легко йдуть на контакт і швидко заводять друзів. Кому, як не Стрільцям, виступати на шкільних святах і змаганнях, з точними науками теж проблем не буде. Успішні в навчанні, з юних років рвуться до підкорення нових вершин.

Стрілець як вогненний знак

Стрілець як вогненний знак

Як правило, люди вогню пристрасні, енергійні, авантюрні, прямі й амбітні. Вони не проти ризику, якщо це допоможе просунутися вперед. Насолоджуються життям зараз і замість романтики обирають веселощі та захопливі події. Порівняно з іншими стихіями, вони більш агресивні та йдуть на конфронтацію.

Стрілець – позитивний знак

Люди позитивних знаків – екстраверти, найчастіше, впевнені в собі та налаштовані оптимістично. Краще ставляться до людей із позитивним знаком (але однодумці все ж таки знаходяться на протилежному боці).

Стрілець – мутабельний

Це неймовірно гнучкі люди, які вміють пристосовуватися до різних змін. Вони не відчувають постійного бажання щось змінювати (як кардинальні) або залишатися в стабільності (як фіксовані). Їм вдається дотримуватися здорового балансу. Серед негативних якостей: нерішучість, легковажність, a також прояв негативних сторін кардинальних і фіксованих представників.

Стрільцем керує Юпітер

Це найбільша планета в Сонячній системі. Вона гарантує можливості, відображає людське бажання досягти більшого і кращого. Може нести хорошу (вища освіта) або погану (марнотратство, пустощі) мету. Це сила, що робить можливості привабливими і занадто хорошими, щоб із ними впоратися. Відображає удачу, розширення, оптимізм і намір.

Планета-покровитель знака зодіаку Стрілець – Юпітер. Юпітер впливає на долю Стрільця і наділяє його низкою сильних і слабких сторін, таких, як оптимістичність, допитливість, незалежність, потреба в частій зміні обстановки, чесність, жвава уява, уміння співчувати іншим людям, мрійливість, уразливість, зайва самокритичність, потреба в духовному розвитку, безкорисливість, проникливість, неохайність.

Знаменитості, які народилися під знаком Стрілець

Олександр Блок, Бен Стіллер, Бред Пітт, Брітні Спірс, Брюс Лі, Венсан Кассель, Вуді Аллен, Гарік Сукачов, Джанні Версаче, Джей-Зі, Джим Моррісон, Джимі Гендрікс, Джон Малкович, Йосип Сталін, Кейлі Куоко, Леонід Брєднєв, Майдвіг ван Бетховен, Майлі Сайрус, Кейлі Куоко, Леонід Брежнєв, Людвіг ван Бетховен, Майлі Сайрус, Марк Твен, Мілла Йовович, Оззі Осборн, Рідлі Скотт, Сергій Свєтлаков, Стівен Спілберг, Тейлор Свіфт, Волт Дісней, Френк Сінатра, Френк Сінатра, Едіт Піаф, Емір Кустуріца, Емір Кустуріца, Юрій Нікулін.

Характеристика знака зодіаку Стрілець за роками тварин

Характеристика знака зодіаку Стрілець за роками тварин

Стрілець-Щур

Стрільці, які народилися в рік Щура, енергійні від природи. Завдяки підприємливості та допитливому розуму рідко сидять без діла. Ці люди вміють заробляти, заради чого готові пожертвувати розвагами і відпочинком. У стосунках з оточуючими доброзичливі, турботливі й веселі. Коли твердо стоять на ногах, створюють сім’ю і відсувають кар’єру на другий план.

Стрілець-Бик

Ці чоловіки та жінки мають урівноважений характер. Завдяки статній зовнішності, діловій хватці та безстрашності перед труднощами домагаються успіхів в обраній професії. За своєї напористості рідко йдуть по головах, щоб не нажити ворогів. Для численних друзів стають мудрими порадниками, яким вони охоче йдуть на поступки.

Стрілець-Тигр

Стрільці, які з’явилися на світ у рік Тигра, норовливі та незалежні. У гонитві за свіжими враженнями вони кидаються у вир подій, не замислюючись про наслідки. Схильні до самокритики, завдяки чому самовдосконалюються протягом усього життя. Лякають оточуючих своєю непередбачуваністю і впертістю, проте рідко бувають самотніми.

Стрілець-Кролик

Ці люди вміють зацікавити з півслова. Завдяки широті своєї душі і багатогранності поглядів вони магнетично діють на оточуючих. Володіючи відмінною пам’яттю, легко вбирають інформацію і безпомилково видають її в потрібний момент. У парі демонструють відданість і відкритість. Коли їх засмоктує рутина, швидко втрачають тяжіння до партнера.

Стрілець-Дракон

Стрільці, які народилися в рік Дракона, щасливі в житті. Вони притягують сприятливі події, які планомірно приводять їх до успіху і щастя. Мають гнучкий характер, завдяки чому впевнено почуваються в будь-якій обстановці. На роботі люблять командувати і кидати розпочате на півдорозі. З дорогими серцю людьми стають м’якими та вразливими.

Стрілець-Змія

Стрільці, які народилися в рік Змії, наділені навіженим характером. За своєї рішучості, запальності звикли потурати миттєвим бажанням. Через це роблять легковажні вчинки, які закінчуються невдачею. Люблять подорожувати і розширювати свій кругозір. У стосунках із людьми часто переслідують корисливий інтерес.

Стрілець-Кінь

Ці чоловіки і жінки привабливі для оточуючих. Їхня енергійність, добродушність і переконливість не дають залишитися непоміченими. Успіху домагаються чесною і самовідданою роботою. За своєї непосидючості добре справляються з монотонними завданнями. Через прагнення до свободи не поспішають зі вступом у шлюб.

Стрілець-Вівця

Стрільці, які народилися в рік Вівці, мають багатий внутрішній світ. Вони сповнені геніальних ідей і впевненості в собі, завдяки чому здійснюють задумане з першого разу. Мають неабиякі організаторські здібності, які приводять їх до високих посад. Оточуючі бачать у них невтомних шукачів пригод, з якими не буває нудно.

Стрілець-Мавпа

Ці люди живуть у гармонії із собою і навколишнім світом. Зовні здаються завзятими веселунами, за маскою якого ховається твердий характер. Начитаність і вроджений інтелект у поєднанні з творчою жилкою дає їм багато шансів на успіх. Схильні до відкритого прояву почуттів та емоцій. Одружуючись, набувають упевненості в завтрашньому дні.

Стрілець-Півень

Людина, яка народилася під знаком Стрільця в рік Півня, сприймає життя як суцільне свято, прагне витиснути максимум із того, що відбувається, через що її складно утримати на одному місці. Швидко приймає серйозні рішення і працює заради особистої вигоди. Не обділений вихвалянням і егоїзмом, чим здатний дратувати оточуючих.

Стрілець-Собака

Стрільці, які народилися в рік Собаки, нероздільні від соціуму. Самотності віддають перевагу спілкуванню, до якого спонукають своєю відкритістю і безпосередністю. Прагнучи до досконалості, розвиваються протягом усього життя. Люблять переїзди, подорожі та відрядження, через що страждає їхнє особисте життя.

Стрілець-Свиня

Стрільці, які народилися в рік Свині, створюють враження невтомних шукачів пригод. Їх вабить усе нове й невідоме, перед яким вони не бояться оголити свою душу. Ефективно працюють у режимі багатозадачності й рідко переступають через межу закону. Довірливістю притягують до себе непорядних людей, здатних розбити їм серце.

Характеристика Стрілця за датою народження

Характеристика Стрілця за датою народження

23 листопада

 • Сильні сторони: дотепність, вміння протистояти несправедливості, самодостатність
 • Слабкі сторони: непримиренність, жорсткість, неврівноваженість

24 листопада

 • Сильні сторони: тактовність, сила волі, неординарність, вірність
 • Слабкі сторони: безглуздість, прагнення бути схожими на інших

25 листопада

 • Сильні сторони: благородство, багатий внутрішній світ, відповідальність
 • Слабкі сторони: зайва мрійливість і сентиментальність, іноді – суворість і владність

26 листопада

 • Сильні сторони: харизматичність, самодостатність, упевненість, неординарність, винахідливість
 • Слабкі сторони: суперечливість, непостійність

27 листопада

 • Сильні сторони: розвинений інтелект, проникливість, доброта і готовність допомогти іншим людям, пристосованість
 • Слабкі сторони: запальність, непостійність, неврівноваженість

28 листопада

 • Сильні сторони: почуття гумору, сила волі, доброта, тверді моральні принципи, розвинений інтелект
 • Слабкі сторони: подвійність натури, легковажність у любовних стосунках

29 листопада

 • Сильні сторони: комунікабельність, доброта, вміння впливати на оточуючих
 • Слабкі сторони: мінливість настрою, імпульсивність, іноді – жорстокість і агресивність

30 листопада

 • Сильні сторони: товариськість, обдарованість, чарівність, дотепність, допитливість
 • Слабкі сторони: легковажність, безцільність, несерйозність, невміння знати міру

1 грудня

 • Сильні сторони: сміливість, талановитість, неординарність, сердечність
 • Слабкі сторони: нестабільність, імпульсивність, невміння рахуватися із соціумом

2 грудня

 • Сильні сторони: чесність, справедливість, сила волі, доброта, життєствердний погляд на світ
 • Слабкі сторони: брак самокритичності, схильність піддаватися маніпулюванню з боку нечесних людей

3 грудня

 • Сильні сторони: енергійність, наполегливість, обдарованість, винахідливість, розвинений розум
 • Слабкі сторони: безкомпромісність, вимогливість, деспотичні нахили

4 грудня

 • Сильні сторони: ораторські здібності, критичний і здоровий розум, рішучість, цілеспрямованість
 • Слабкі сторони: необ’єктивність в оцінці рідних і друзів, агресивність

5 грудня

 • Сильні сторони: наполегливість, амбітність, енергійність
 • Слабкі сторони: імпульсивність, квапливість, непрактичність

6 грудня

 • Сильні сторони: цілеспрямованість, сила волі, практичність, розвинена інтуїція в ділових питаннях
 • Слабкі сторони: нетерпимість, зайва різкість, нещадність, самовпевненість

7 грудня

 • Сильні сторони: творчі здібності, доброта, рішучість, енергійність, відкритість новому
 • Слабкі сторони: схильність ухилятися від реальності, замикатися; надмірна самокритичність

8 грудня

 • Сильні сторони: гнучке мислення, енергійність, вірність, сила волі
 • Слабкі сторони: невпевненість у собі, невміння швидко приймати рішення, схильність впадати в залежність

9 грудня

 • Сильні сторони: гуманізм, відповідальність, творчі здібності, активність, гостре почуття справедливості
 • Слабкі сторони: брак комунікабельності, агресивність, сором’язливість, примхливість

10 грудня

 • Сильні сторони: висока моральність, сміливість, сила волі, чистота помислів
 • Слабкі сторони: імпульсивність, нетерплячість

11 грудня

 • Сильні сторони: сила волі, благородство, стійкість, розвинений розум, моральність
 • Слабкі сторони: зайва прямота, залежність від інших людей, непохитність

12 грудня

 • Сильні сторони: зовнішня привабливість, інтерес до нового, талановитість, доброта
 • Слабкі сторони: зайва захопленість матеріальними цінностями, непостійність

13 грудня

 • Сильні сторони: витривалість, активність, розвинені інтелектуальні здібності, ідеалізм, прагнення до знань
 • Слабкі сторони: зайва скрупульозність, скрупульозність

14 грудня

 • Сильні сторони: кмітливість, рішучість, енергійність, неординарність, душевна глибина
 • Слабкі сторони: відсутність життєвих принципів і твердих установок, безвідповідальність, брак гнучкості

15 грудня

 • Сильні сторони: позитивне мислення, енергійність, дипломатичні здібності, розвинений розум
 • Слабкі сторони: невміння правильно оцінювати інших людей і контролювати свої емоції, зайва довірливість, зарозумілість

16 грудня

 • Сильні сторони: розвинена інтуїція, креативність, духовність, сила волі, наполегливість
 • Слабкі сторони: непрактичність, прагнення уникати реальності, невміння контролювати свої емоції

17 грудня

 • Сильні сторони: сила волі, наполегливість, прагнення до самоосвіти, чесність
 • Слабкі сторони: невміння швидко приймати рішення, зайва прямолінійність і різкість у спілкуванні, марнославство

18 грудня

 • Сильні сторони: рішучість, стратегічне мислення, ідеалістичність, сила волі
 • Слабкі сторони: невміння об’єктивно оцінювати можливості інших людей, владність, упертість

19 грудня

 • Сильні сторони: винахідливість, підприємливість, стійкість, життєлюбство
 • Слабкі сторони: нетерплячість, імпульсивність, негнучкість у спілкуванні

20 грудня

 • Сильні сторони: надійність, ентузіазм, уміння переконувати, ораторські здібності
 • Слабкі сторони: невміння правильно оцінювати здібності інших людей, агресивність

21 грудня

 • Сильні сторони: активність, наполегливість у досягненні мети, вміння впливати на інших людей, прагнення до знань
 • Слабкі сторони: нетерпимість до чужої думки, слабкі комунікабельні здібності, невпевненість у собі, закритість

22 грудня

 • Сильні сторони: прагнення до знань, доброта, вміння планувати, розвинена інтуїція
 • Слабкі сторони: нетерпимість до точки зору інших, невміння ризикувати, погано розвинені комунікативні здібності

Популярні запитання та відповіді відносно Стрілців

Що приносить удачу Стрільцю?

Успіх Стрільцю приносить рух і активність: подорожі, поїздки та пошук, пам’ятайте – “варто ступити на дорогу, тут пригоди і починаються”. Ще одним фактором удачі є вчителювання або викладацька діяльність. Стрільці – природжені вчителі. Дуже чуйні й улюблені учнями. Що раніше Стрільці почнуть свою викладацьку діяльність, то буде краще. Але філософський склад розуму не дає спочивати на лаврах і ставить під сумнів своє значення як учителя.

Просить “докрутити” там і тут, пройти самому для вдосконалення ті чи інші курси, щоб було не соромно. Синдром самозванства – вірний друг Стрільця. І тут важливо вчасно сказати “Стоп” і почати вчити. Під час навчання своїх студентів Стрілець сам вчиться від учнів, а це краще за всі курси разом узяті! Збагачення – це точно удача.

Чого боїться знак зодіаку Стрілець?

Стрілець, знак активний і мутабельний – мінливий, неспокійний, дуже боїться стагнації і сталості, це його лякає і вводить у ступор. Стрільцю постійно хочеться щось змінити або переробити. Тут маленька порада. Стрільці, подумайте, чи варто щось змінювати і які будуть наслідки. Змінюючи шило на мило, ви не отримаєте вигоди.

Що не любить знак зодіаку Стрілець?

Стрілець не любить відповідальності від слова зовсім. Дуже часто “бігаючи” від відповідальності Стрілець тікає від себе самого і своїх близьких. Тому йому легше створити щось нове, ніж довести до результату те, що вже є. Непосида і мандрівник, дуже часто змінює свій життєвий маршрут у той чи інший бік. До 40 з гаком років ситуація змінюється на краще, якщо відбулося внутрішнє зростання. Часто в цей період спостерігається особистісна криза і зміна карти орієнтирів, відбувається відсіювання “лушпиння” і повне особисте відродження. До 45 років особистість стає зрілою, сформованою і цілісною.

Які кулінарні вподобання у Стрільця?

Для Стрільця важливі широта, естетика і кругозір гастрономії. Трапеза має бути естетичною, з великою різноманітністю страв і можливістю дегустації кожної з них. Стрілець дуже не любить обмежень і може набрати зайвого, якщо потрібно економити. Ось такий парадокс. Для Стрільця вкрай протипоказані дієти – це дуже згубно позначається на здоров’ї. Стрілець обирає страви різноманітні та смачні: перевага середземноморській кухні – багатій на яскраве кольорове поєднання овочів, спецій, рослинної олії, риби та м’яса.

Ідеальна відпустка для Стрільця – яка вона?

Відпустка Стрільця – це подорожі, зміна обстановки і кругозору, насичення смакових і зорових рецепторів. Одним з улюблених видів відпочинку є відпустка біля води, бажано великої та безкрайньої – моря чи океану. Або це може бути навколосвітня подорож. Під час вибору туристичного маршруту завжди превалює масштабність.

Знаки зодіаку по місяцях.

Читайте також характеристику інших знаків зодіаку:

знак зодіака овен
Овен
знак зодіака Телець
Телець
знак зодіака Близнюки
Близнюки
знак зодіака Рак
Рак
знак зодіака Лев
Лев
знак зодіака Діва
Діва
знак зодіака Терези
Терези
знак зодіака Скорпіон
Скорпіон
знак зодіака Стрілець
Стрілець
знак зодіака Козеріг
Козеріг
знак зодіака Водолій
Водолій
знак зодіака Риби
Риби
Рейтинг: 5 - 1 Голосов