Друкувати
На цій сторінці розміщений текст Кафизми 13 до якої входять псалми з 91 по 100 псалом. Також тут можна прослухати всі молитви 13 Кафизми в аудіо форматі mp3, та прочитати текст молитв які читаються після Кафизми вкінці.

Зміст:

Кафизма 13: псалми

Всі псалми з 91 по 100 по порядку, які входять до 13 Кафизми:

Молитви після 13 кафизми

Після 13 кафизми читаємо молитви: від “Трисвяте” по “Отче наш”

  • Трисвяте: Святий Боже, святий кріпкий, святий безсмертний, помилуй нас.
  • Слава Отцю: Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, і нині, і повсякчас, і на віки вічнi. Амінь.
  • Пресвятая Тройце: Пресвята Тройце, помилуй нас; Господи, очисти гріхи наші; Владико, прости беззаконня наші; Святий, завiтай і зціли немочі наші імени твого ради.
  • Господи, помилуй. (3 рази)
  • Слава Отцю: Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, і нині, і повсякчас, і на віки вічнi. Амінь.
  • Отче наш

Тропарі, глас 8:

Господи, поглянь оком милостивим на мене убогого, бо життя моє доходить до кінця, а від діл моїх нема мені спасіння. Тому молю Тебе, Господи: поглянь оком милостивим на мене убогого і спаси мене.

Слава: Душе моя, покайся і про страшний день і Суд помишляй, бо буде суд без милости тим, хто не був милостивим. Взивай до Христа Бога: Серцевідче, згрішив я, раніше, ніж осудити мене, помилуй мене.

І нині: Помишляю в душі моїй про день і час страшного і неминучого Суду Твого, Христе, і, як злочинець, тремчу за діла мої ганебні та люті, що їх один я вчинив свідомо. Тому зі сльозами припадаю до Тебе і з болем душі моєї взиваю: многомилостивий Господи! Молитвами Святої Твоєї Матері спаси мене.

Господи, помилуй (40 разів).

Молитва вкінці 13 Кафизми

Господи святий, що у вишніх живеш і всевидючим Твоїм оком споглядаєш на всі творіння! Перед Тобою схиляємо голову душі й тіла і Тебе благаємо: святий святих! Простягни невидиму Твою руку від святої оселі Твоєї і благослови всіх нас. І коли що перед тобою згрішили вільно чи невільно, Ти, як благий і чоловіколюбний Бог, прости. Дай нам мир душевних сил та любов до Тебе, бо Тобі належить милувати і спасати нас, Боже наш, і Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духу, нині, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.

Слухати аудіо Кафизма 13 mp3

Кафизма 13: псалми з 91 по 100, Тропарі, глас 8, Молитва

читайте також: всі Кафизми з 1 по 20, і Псалми з 1 по 151 псалом.

Рейтинг: 5 - 2 Голосов