Автомат сниться уві сні, згідно з сонниками – до нещастя. Приснилися автомати – означають нелегкий вибір. Бачити сон про автомати – знак, що хтось налаштований до вас недружелюбно. Якщо чоловікові приснився автомат, з якого він стріляє – значить про нього розпускають неприємні чутки. Якщо жінка бачить уві сні автомат Калашникова – значить вона потребує захисту.

Стрілянина з автомата уві сні – попереджає, що можливий конфлікт. Побачити уві сні військових з автоматами – ризик шантажу. На цій сторінці ви дізнаєтесь тлумачення сну: до чого сниться Автомат українською мовою.

Сон про Автомат значення сну за сонниками:

 1. Сонник Міллера
 2. Український сонник
 3. Сонник міс Хассе
 4. Сучасний сонник
 5. Інші сонники

Що означає коли сниться: Автомат

Сонник Густава Міллера про Автомат

Сонник Міллера – значення сну про Автомат

 • Якщо вам приснилося, що ви з автоматом брали участь у військових діях, стріляли – це означає, що вашій родині доведеться пережити всі труднощі страшних подій. Якщо ви ховаєтеся уві сні і вороги не знаходять вас, то в реальності ви зможете уникнути серйозних трагедій.
 • Бачити, як люди з автоматами просуваються і стріляють – ви знайдете енергію для протидії негараздам.
 • Приснилося, що вороги застрелили вас з автомата і вбили – плани, які ви зробили раніше, перебувають під великою загрозою, і результат підприємства залежить від безлічі факторів.

Український сонник про Автомат

Український народний сонник – значення сну про Автомат

Автомат – застій у справах.

Сонник Міс Хассе про Автомат

Сонник міс Хассе – значення сну про Автомат

 • Зброя – це об’єкти, якими ми можемо когось образити або за допомогою яких ми можемо захистити себе. Таким чином, образа і захист – це вже два ключових слова для тлумачення снів, в яких зброя виглядає вельми переконливо.
 • За сонником вбити з автомата Калашникова людину, яку ми кохаємо, або спробувати завдати їй болю – значить, не погоджуватися з нею, але при цьому не розуміти себе.
 • Заряджати автомат уві сні – знак, що скоро ви готуватиметеся до ухвалення остаточного рішення з критичного питання.
 • Якщо вам снилася незнайома людина з автоматом у руках – значить ви створите собі проблему в найближчі кілька днів. Будьте уважні до ситуації, в якій ви опинитеся в пастці.
 • Якщо ви побачили уві сні людей з автоматами, які в вас стріляють – це відображає чийсь агресивний характер щодо вас і навпаки. Можливо, хтось не радий бачити ваш прогрес.

Сучасний сонник про Автомат

Сучасний сонник – значення сну про Автомат

 • Автомат наснився – Війна і стрілянина з автомата часто свідчать про ваше небажання здавати позиції і готовність відстоювати свою точку зору. Такий безкомпромісний підхід може призвести до багатьох конфліктів, але, схоже, вони вас не лякають. Інтерпретація сну про те, що ви стріляєте з автомата, багато в чому залежить від того, влучили ви в ціль чи ні. Якщо це так, вважайте сон хорошим знаком, що обіцяє перемогу над ворогом. Однак, якщо уві сні ви промазали, в реальності можуть бути невдачі.
 • Якщо вам снилося, як з автомата стріляли по вас – то цілком можливо, що в реальному житті на вас справді націлені противники. Той факт, що зброя атакуючого є просто “великим ротом”, ще не є причиною його недооцінювати.

Інші сонники – значення сну про Автомат

 • Армійський автомат, який приснився вам – символ небезпеки. Такий сон попереджає вас про те, що ви маєте проявити особливу обережність і передбачливість у прийнятті відповідальних рішень.
 • Стріляти уві сні з автомата по людях або тваринах – означає, що на вас можуть чекати непередбачувані події.
 • Сон, у якому ви купуєте напій або бутерброд в автоматі – може слугувати застереженням. Перш ніж прийняти відповідальне рішення, краще порадитися з другом або людиною, якій ви довіряєте.
 • Приснився автомат із продажу газованої води – символізує вашу відповідність займаній посаді.
 • Розважатися уві сні за допомогою грального автомата – сон, який попереджає, що ви можете зіткнутися зі спробою обдурити вас.
Рейтинг