Парашут, побачений уві сні, – знак того, що ви відчуваєте сильні побоювання щодо надійності когось чи чого небудь. Також парашют сниться уві сні тим, тим хто боїться ризикувати і ніяк не може прийняти важливе рішення. Бачити себе з парашутом означає сприятливий результат подій, незважаючи на всі сумніви та перепони. По соннику, якщо наснилося багато парашутів, значить вжито всіх можливих заходів для власної безпеки. На цій сторінці ви дізнаєтесь тлумачення сну: до чого сниться Парашут українською мовою.

Сон про Парашут значення сну за сонниками:

 1. Сонник Міллера
 2. Сонник Фрейда
 3. Сонник міс Хассе
 4. Сучасний сонник
 5. Інші сонники

Що означає коли сниться: Парашут

Сонник Густава Міллера про гриби

Сонник Міллера – значення сну про Парашут

Сонник стрибати з парашутом, як ви стрибаєте з парашутом – значить, незабаром вам судилося пережити незвичайні емоції від зустрічі та знайомства.

Сонник Зігмунда Фрейда про гриби

Сонник Фрейда – значення сну про Парашут

Якщо вам наснилося, як ви стрибаєте з парашутом – значить, незабаром вам судилося пережити незвичайні емоції від зустрічі та знайомства. Секс із новим знайомим доведе вам, що багато чого в цьому житті ви просто не знаєте, а багато про що навіть не здогадуєтеся.

Сонник Міс Хассе про гриби

Сонник міс Хассе – значення сну про Парашут

Парашут – хвороба.

Сучасний сонник про гриби

Сучасний сонник – значення сну про Парашут

 • Парашут бачити уві сні – не дуже турбуючись про власну гідність, ви постараєтеся вирішити свої проблеми за допомогою лестощів.
 • Ви ніби спускаєтеся на парашуті – якщо ви були тяжко хворі, то незабаром настане одужання, або ви зробите вдалий хід, який дозволить вирішити тривалий конфлікт у вашому колективі.
 • Ви робите стрибок з парашутом у складі групи людей – сон говорить про те, що ви підете на ризик, але цей ризик буде спільним, а на світі, кажуть, і смерть червона.
 • Ви стрибнули, а парашут ніби не розкрився – вам слід пам’ятати: ніщо не виникає з нічого і ніщо не зникає безвісти, також і деякі ваші не зовсім добрі вчинки, попри ваші надії, не зникнуть без сліду, ви про них, можливо, забудете, але вони про себе нагадають.

Інші сонники – значення сну про гриби

 • Парашут наснився – знайте, що те, що ви хочете незабаром реалізувати, буде вам не під силу.
 • Летіть із ним — врахуйте на майбутнє, ваш авантюризм не приведе ні до чого хорошого.
 • Сниться, як ви падаєте в повітрі, але парашут все ніяк не розкриється – сонник каже, що ви все одно досягнете своїх цілей, навіть якщо зараз вас це трохи і лякає.
 • Якісь люди на них спускаються з неба — насправді вам слід зробити все можливе, щоб не втратити все, що накопичилося довгими роками.
 • Сниться парашут, на якому ви літаєте – будьте обережні, не вплутуйте в ризиковані авантюри, інакше це закінчиться дуже погано і для вас і для тих, хто з вами поруч.
 • Стрибок з парашутом уві сні – в реальному житті віщує вам якась подія, яка розбурхає ваш розум і сильно вас спантеличить.
Рейтинг: 5 - 1 Голосов