Агресія сниться згідно з сонниками тоді, коли у вас вирують емоції. Агресивні почуття є одним з основних проявів нашої енергії, поряд із сексом, амбіціями та виживанням. Нерозумно стримувати їх, навіть якщо вони перебувають у руйнівній фазі. Агресія, що наснилася, проявлена відносно вас, навпаки, може бути ознакою страху і періоду душевного занепаду в реальному житті. Ви перестали відчувати позитивні емоції й самі загнали себе в рамки.

Бачити уві сні прояв агресії по відношенню до іншої людини уві сні, знак того, що вам слід перестати стримувати емоції.На цій сторінці ви дізнаєтесь тлумачення сну: до чого сниться Агресія українською мовою.

Сон про Агресію значення сну за сонниками:

 1. Сонник Міллера
 2. Сонник Фрейда
 3. Сонник Ванги
 4. Сучасний сонник
 5. Інші сонники

Що означає коли сниться: Агресія

Сонник Густава Міллера про Агресію

Сонник Міллера – значення сну про Агресію

 • Якщо вам приснилося, що ви проявляєте агресію – ви заслужите повагу колег по роботі. Можливо, вона буде викликана вашою важкою працею, яку, нарешті, гідно оцінять. Однак, можливо повага колег буде авансом.
 • Бачити уві сні, що агресію проявляють щодо вас – говорить про вашу нерішучість і страх. Не так давно у вашому найближчому оточенні з’явилася людина, чийого товариства ви не можете уникнути, але яка приносить вам негативні емоції. Перестаньте стримувати емоції, поговоріть відверто!

Сонник Зігмунда Фрейда про Агресію

Сонник Фрейда – значення сну про Агресію

 • Будь-який акт агресії або агресивна поведінка – символізує статевий акт.
 • Якщо агресивно поводитеся ви – це символізує ваше прагнення до можливо швидкого сексуального контакту.
 • Якщо ви стали об’єктом агресії – ви можете стати об’єктом сексуальних домагань.

Сонник Ванги про Агресію

Сонник Ванги – значення сну про Агресію

Виявляти уві сні агресію щодо кого-небудь – знак того, що ви можете постраждати через свій необдуманий вчинок або отримати додаткову непотрібну роботу.

Сучасний сонник про Агресію

Сучасний сонник – значення сну про Агресію

 • Бачити себе об’єктом агресії хуліганів – це означає, що ви побоюєтеся за свою безпеку, турбуєтеся про своє життя, передчуваєте щось недобре, і ваша тривога не марна.
 • Проявляти агресію щодо незнайомої людини – цей сон означає втому; можливо, навколо вас накопичиться багато проблем, які не вдасться вирішити. Цей сон можна витлумачити як застереження від необдуманих вчинків.
 • Стати свідком агресії, але не стати на заваді їй – означає, що ви побоюєтеся за близьку вам людину, вас турбує те, що відбувається з вашими дітьми. Можливо, цей сон є наслідком каяття за недосконалий вчинок, невиконаний обов’язок, який вам тепер належить виконати.

Інші сонники – значення сну про Агресію

 • Агресія своя – відображення пригніченої агресії, “чаша терпіння переповнюється” або відображення бажання статевого контакту.
 • Чужа – відображення власної агресії, яку ретельно приховують.
 • Чужа щодо сновидця – відображення остраху (очікування) неприємностей (також можливість нерозпізнаної агресії з боку).
 • Пригнічена, як і прихована агресія – має руйнівний вплив, тому необхідно розпізнати її, прийняти, а потім позбутися її.
 • До чого сниться агресія, у формі конфлікту, можливо військового, з іншою країною – Бачити уві сні агресію проти країни – віщує посилення конфліктів між вашими родичами з фінансових причин. Часто сон про агресію є відображенням помилок або особистої забудькуватості, які необхідно контролювати або швидко виправляти.
 • Прояв агресії самим сплячим сниться уві сні – до переповненої чаші терпіння. Бачити уві сні агресію іншої людини, – до активних спроб приховати власну недоброзичливість щодо когось зі свого найближчого оточення. Якщо наснилося, що агресія демонструється по відношенню до вас, значить, наяву ви боїтеся неприємностей.
Рейтинг: 5 - 1 Голосов