Сниться дитячий садок уві сні, згідно сонників, віщує довгоочікуваний відпочинок та розслаблення. Якщо жінці наснилася обстановка дитсадка, то чекайте на приємні сюрпризи. Снилося забирати не своїх дітей із дитсадка віщує небезпеку допустити невиправну помилку та засудження оточуючих. Бачити себе присутнім на дитячому святі в дитячому садочку до майбутнього сімейного святкування. На цій сторінці ви дізнаєтесь тлумачення сну: до чого сниться Дитячий садок українською мовою.

Сон про Дитячий садок значення сну за сонниками:

 1. Сонник Міллера
 2. Сонник Ванги
 3. Український сонник
 4. Інші сонники

Що означає коли сниться: Дитячий садок

Сонник Густава Міллера про Дитячий садок

Сонник Міллера – значення сну про Дитячий садок

 • Наснилося забирати дитину з дитячого садка ввечері – до проблем на роботі.
 • Бачити уві сні, як забираєтесь до будівлі дитсадка вночі – до спроби перекласти відповідальність на іншу людину.

Сонник Ванги про Дитячий садок

Сонник Ванги – значення сну про Дитячий садок

 • Сонник дитячий садок, повний дітей, які бігають і граються – означає як передвістя безлічі дрібних проблем і побутових негараздів. Сама по собі ця ситуація суттєво не вплине на перебіг вашого бізнесу, але щоб стабілізувати ситуацію, ви витратите багато душевних сил.

Український сонник про Дитячий садок

Український народний сонник – значення сну про Дитячий садок

Сон дитячий садок – до несерйозного знайомства, товариства.

Інші сонники – значення сну про Дитячий садок

 • Бачити уві сні, як ви ведете свою дитину до дитячого садка, а вона вередує і не хоче йти — вам треба більше приділяти уваги своїм дітям.
 • До чого сниться дитячий садок жінці – дитсадок сниться жінці як ознака готовності до серйозних стосунків. Якщо раніше ви самі не знали чого прагнете, то тепер ви визначилися в планах на найближче майбутнє, і йтимете до успіху. Іншим трактуванням сну про дитсадок для жінки може бути успіх у реалізації робочих проектів, якщо робота пов’язана з творчістю.
 • Якщо сниться дитячий садок чоловіку – дитсадок сниться чоловікові, як правило, означаючи проблеми у справах та страх відповідальності. Можливо перед вами новий проект, для реалізації якого вам потрібно піднятися на сходинку вище, і ви боїтеся зробити вирішальний крок. Коливання та втрачений час можуть коштувати дуже дорого.
 • Сниться порожній дитячий садок – це говорить про те, що в найближчі місяці або роки ваше життя буде мирним і благополучним. Ви не відчуватимете недоліку в грошах, стосунки з близькими продовжать розвиватися, але в глибині душі залишиться почуття туги за яскравими подіями та пригодами. Цей сон також попереджає, що, як би не було велике ваше прагнення до пригод, не варто вплутуватися в першу справу, тому що результат може бути плачевним.
 • Якщо вам наснилося що ви були дитиною в дитячому садку – цей сон попереджає, що ваші поспішні вчинки та примхи можуть не тільки зіпсувати вашу репутацію, а й стати причиною серйозної сварки з людиною, чия думка для вас є життєво важливою.
 • Якщо вам сниться, що ви граєте з дітьми в дитсадку – наяву ви шукаєте справу, яка відповідає вашим інтересам. Пізніше ваші пошуки увінчаються успіхом, але якийсь час вам доведеться займатися нудною роботою.
 • У дитячому садку життя було таким простим і безтурботним — сон висловлює ваше бажання повернутися в той час, коли життя не піддавало вас серйозним випробуванням? У дитячому садку ви могли грати півдня і проспати решту його половини.
 • Якщо ж у реальному житті у вас є дитина, яка ходить до дитячого садка – тлумачення сну може бути іншим. Подумайте про значення вашого сну відповідно до своїх думок щодо виховання та дорослішання дитини.
Рейтинг: 5 - 2 Голосов