Автовокзал сниться уві сні, згідно з сонниками – до змін. Якщо вам сняться автовокзали, можливо на вас чекає подорож. Бачити сон про автовокзали – незадоволеність, бажання змінити життя. Якщо жінці сниться автовокзал, на якому вона проводжає близьких – на неї чекає самотність. Для чоловіка бачити уві сні автовокзал і багато людей – знак, що на нього чекають зміни в житті.

Сон, у якому наснився брудний автовокзал – символізує проблеми в родині. Загубитися на автовокзалі – ви занадто не впевнені в собі. На цій сторінці ви дізнаєтесь тлумачення сну: до чого сниться Автовокзал українською мовою.

Сон про Автовокзал значення сну за сонниками:

 1. Сучасний сонник
 2. Інші сонники

Що означає коли сниться: Автовокзал

Сучасний сонник про Автовокзал

Сучасний сонник – значення сну про Автовокзал

 • Якщо Вам наснилося, що Ви перебуваєте на автовокзалі і налякані тим, що не можете знайти свій автобус – то в реальному житті Вам запропонують нову роботу, яка докорінно відрізняється від тієї, якою Ви займалися дотепер.
 • Для молодої жінки подібний сон – символізує її нерозуміння ситуації, що склалася в колективі.
 • Якщо уві сні Ви розпитуєте всіх, як дістатися до автовокзалу – то наяву на Вас чекає якась поїздка, якій Ви спочатку не надасте значення, але потім вона виявиться вельми знаменною.

Інші сонники – значення сну про Автовокзал

 • Якщо ти розпитуєш усіх, як дістатися до автовокзалу – на тебе чекає якась поїздка, якій ти від початку не надаси значення, але вона виявиться вельми знаменною.
 • До чого сниться багато людей на автовокзалі – до здійснення мрії.
 • Бачити уві сні автовокзал без людей – якщо жінка бачить уві сні порожній автовокзал, то це означає для неї майбутню самотність. Для чоловіка таке сновидіння вказує на довгоочікуваний відпочинок.
 • Бачити уві сні автовокзал і купівлю квитків – незабаром ви зможете втілити в життя свої давні мрії та бажання. Усі ваші плани реалізуються.
 • Бачити уві сні себе на автовокзалі – якщо вам наснилося, що ви обходите автовокзал у пошуках потрібного маршруту, значить, людина, яка нині найбільше займає ваші думки й серце, є зовсім не тією, хто вам потрібен.
 • Якщо у сновидінні Ви підходите до людей і питаєте у них, як дістатися до автовокзалу – в реальності на Вас чекає поїздка, якій Ви спочатку не надаєте значення, але в майбутньому вона матиме вельми значний вплив на ваше життя.
 • У тому випадку, якщо вам наснилося, що ви перебуваєте на автовокзалі і перелякані тим, що не в змозі знайти свій автобус – у реальному житті вам запропонують нове місце роботи, яке дуже відрізнятиметься від тієї, якою ви займалися до цього часу. Для дівчини чи молодої жінки це сновидіння означає її нерозуміння ситуації, яка склалася в робочому колективі.
 • Якщо наснилося, що ти перебуваєш на автовокзалі і налякана тим, що не можеш знайти свій автобус – приготуйся: тобі запропонують нову роботу, яка кардинально відрізняється від тієї, якою ти займалася досі. Для молодої жінки подібний сон символізує її нерозуміння ситуації, що склалася в колективі.
Рейтинг: 5 - 2 Голосов