Абонемент у тренажерний зал сниться уві сні – до цікавих знайомств і бажаних змін. Бачити уві сні абонемент до театру, за трактуванням деяких сонників, – до непрошених гостей і надмірного споживання алкоголю. Щоправда, інші тлумачі бачать у такому абонементі відображення спокійного розміреного життя сплячого. Таке ж трактування діє і в тому випадку, якщо вам приснився проїзний на громадський транспорт. На цій сторінці ви дізнаєтесь тлумачення сну: до чого сниться Абонемент українською мовою.

Сон про Абонемент значення сну за сонниками:

 1. Сонник Міллера
 2. Сонник Фрейда
 3. Сонник Ванги
 4. Український сонник
 5. Сонник міс Хассе
 6. Сучасний сонник
 7. Інші сонники

Що означає коли сниться: Абонемент

Сучасний сонник про Абонемент

Сучасний сонник – значення сну про Абонемент

Абонемент на концерти, змагання, або талони на проїзд у міському транспорті – означають спокійне, одноманітне життя.

Інші сонники – значення сну про Абонемент

 • Абонемент у тренажерний зал сниться уві сні – до цікавих знайомств і бажаних змін. Бачити уві сні абонемент до театру, за трактуванням деяких сонників, – до непрошених гостей і надмірного споживання алкоголю. Щоправда, інші тлумачі бачать у такому абонементі відображення спокійного розміреного життя сплячого. Таке ж трактування діє і в тому випадку, якщо вам приснився проїзний на громадський транспорт.
 • Абонемент у спортзал за сонниками сниться – як символ стабільності і спокійного, розміреного життя. Бачити сон про абонемент у спортзал, говорить про ваш страх за своє здоров’я. Наснився театральний абонемент – вам варто подумати про відпочинок не тільки для тіла, а й для душі.
 • Купувати уві сні абонемент у спортзал – означає, що ви готові до змін. Подумки, ви чекаєте поштовху, щоб почати новий проект на роботі або нові стосунки. Не потрібно більше чекати! Сміливо в бій, вас буде супроводжувати удача по всіх фронтах.
 • Бачити уві сні абонемент у спортзал для жінки – до позитивних змін у житті, нових приємних і корисних знайомств. Абонемент на розважальні заходи – до нежданих гостей, до безконтрольного вживання спиртних напоїв. Будь-який інший вид абонемента, говорить про прибуток, знахідку.
 • Абонемент для чоловіка – говорить про стабільність у робочому процесі. Якщо у вас зараз у роботі важливий проєкт – не хвилюйтеся, все буде йти за планом, і ви блискуче його виконаєте. В особистому житті гострих кутів також не передбачається.
 • Театральний абонемент, який вам наснився – говорить про емоційне виснаження. Вас захлеснули з головою сірі будні, вам не вистачає яскравих емоцій і вражень, ви з головою пірнули в роботу і сімейні справи. Відволічіться і влаштуйте собі вихідний! Здійсніть подорож, відвідайте виставку або театральну прем’єру, сходіть на концерт. Їжа духовна не менш важлива для вас!
 • Приснился абонемент у бібліотеку – сон символізує вашу готовність здобувати нові знання та вміння. Саме зараз – це вийде в найкращому вигляді. Саме час вам зайнятися тим, про що давно мріяли – вивчити нову мову, освоїти нову спеціальність, отримати або розширити навички.
Рейтинг: 5 - 1 Голосов