Авіакатастрофа сниться уві сні – до різких поворотів у долі. Якщо вам вдалося вижити, то наяву чекайте фінансових проблем, які згодом легко вирішаться. Якщо наснилися загиблі в авіакатастрофі, в реальності варто приділяти більше часу духовному розвитку. Бачити уві сні розбитий літак – знак зайвої довірливості. На цій сторінці ви дізнаєтесь тлумачення сну: до чого сниться Авіакатастрофа українською мовою.

Сон про Авіакатастрофу значення сну за сонниками:

 1. Сонник Міллера
 2. Сонник Фрейда
 3. Сонник Ванги
 4. Сучасний сонник
 5. Інші сонники

Що означає коли сниться: Авіакатастрофа

Сонник Густава Міллера про Авіакатастрофу

Сонник Міллера – значення сну про Авіакатастрофу

Авіакатастрофа, літак, що падає уві сні – не може знаменувати щось хороше, цей сон вказує на неприємності, крах планів і надій як у фінансовій, так і в особистій сфері.

Сонник Зігмунда Фрейда про Авіакатастрофу

Сонник Фрейда – значення сну про Авіакатастрофу

 • Якщо ви потрапили в авіакатастрофу – це символізує можливі порушення у функціонуванні статевих органів або їх захворювання.
 • Спостереження за авіакатастрофою – символізує наростання конфліктної ситуації у ваших стосунках зі своїм партнером або кимось із близьких людей.

Сонник Ванги про Авіакатастрофу

Сонник Ванги – значення сну про Авіакатастрофу

Бачити уві сні, як розбився літак в авіакатастрофі, якщо ви є стороннім спостерігачем – сон обіцяє надзвичайні події, біди, нехороші вісті, які не позначаться на вас жодним чином, обійшовши стороною.

Сучасний сонник про Авіакатастрофу

Сучасний сонник – значення сну про Авіакатастрофу

 • Побачена в сновидінні авіакатастрофа – поганий знак.
 • Якщо в сновидінні Ви спостерігаєте уламки літака – в реальності Ви не повинні сподіватися на інших, якщо хочете, щоб заплановане Вами було виконано вчасно і з належним ефектом. Від Вас потрібно дуже багато контролю за ситуацією, що склалася.
 • Сон, в якому ви опиняєтеся в авіакатастрофі – віщує, що Вам слід бути готовим до будь-яких неприємних і непередбачуваних обставин.

Інші сонники – значення сну про Авіакатастрофу

 • Для жінки бачити авіакатастрофу уві сні – означає, що на вас чекає крах планів. Бути самій на борту літака, коли він зазнає авіакатастрофи, говорить про біду, якій ви не зможете запобігти.
 • Жертви авіакатастрофи, що наснилися жінці – символізують зруйновані стосунки у вашому житті.
 • Якщо чоловікові сниться авіакатастрофа з порожнім літаком – ви в глухому куті, з якого не можете знайти вихід.
 • Якщо в приснилася авіакатастрофі обійшлося без жертв чоловікові – це гарний сон, будь-які проблеми, що виникли, ви розв’яжете, і вийдете зі складної ситуації без втрат. Авіакатастрофа з моєю участю – до неприємностей.
 • Бачити уві сні літак, що впав, і тих, хто вижив під час авіакатастрофи – означає, що ви перебуваєте в режимі внутрішньої незгоди з самим собою. Цей стан виснажує вас. Візьміть тайм-аут, займіться собою, подорожуйте, або хоча б, просто виспіться. Сон, у якому з літака, що впав, ви вижили тільки ви, говорить про завищену зарозумілість.
  Бачити уві сні жертв авіакатастрофи – означає, що ви мало уваги приділяєте духовному та емоційному розвитку. Ви зосереджені на матеріальних благах, що безсумнівно важливо, але занадто вимотує вас. Продовжуючи жити в такому режимі, ви незабаром заробите проблеми зі здоров’ям.
 • Приснилася авіакатастрофа, яка дивовижним чином закінчилася без жертв – говорить про те, що вам пора зняти рожеві окуляри, і дивитися на світ тверезо. Ви часто неправильно оцінюєте ситуацію, і занадто безтурботно до всього ставитеся.
 • Сонник загинути в авіакатастрофі – має вкрай негативне трактування. Як і більшість снів, що закінчуються смертю сновидця, такий сон говорить радше про душевний стан людини. Загинути в катастрофі літака уві сні, означає, що наяву ви перебуваєте в стані депресії, і вам потрібна допомога.
Рейтинг: 5 - 1 Голосов