Автобус уві сні символізує якийсь захід, у якому, можливо, вам доведеться брати участь або знак стрімких змін у житті. Приснилося їхати в автобусі – сонник обіцяє відрядження, яке не принесе успіху. Приснився автобус з людьми, що символізує загрозу від людини, яка бажає вами керувати. Автобусна зупинка, що наснилася, означає період затишшя в реальному житті. На цій сторінці ви дізнаєтесь тлумачення сну: до чого сняться Автобус українською мовою.

Сон про Автобус значення сну за сонниками:

 1. Сонник Міллера
 2. Сонник Фрейда
 3. Український сонник
 4. Сучасний сонник
 5. Інші сонники

Що означає коли сняться: Автобус

Сонник Густава Міллера про Автобус

Сонник Міллера – значення сну про Автобус

 • Сон, що наснився в ніч на понеділок – означає, що ви раптово потрапите в скрутне становище. Можливо, воно здасться вам безвихідним, проте ваш відчай триватиме недовго.
 • Сон, що наснився в ніч на вівторок, середу, четвер або п’ятницю – означає, що у вас з’являться побоювання, які виявляться необґрунтованими або сильно перебільшеними.
 • А той, що наснився в ніч на суботу або неділю – до болісних сумнівів і коливань, викликаних реальною загрозою.

Сонник Зігмунда Фрейда про Автобус

Сонник Фрейда – значення сну про Автобус

 • Автобус, як і автомобіль – є винятково чоловічим і фалічним символом, але на відміну від автомобіля він символізує ваші різні комплекси.
 • Якщо ви ведете потужний і красивий автобус – ви страждаєте комплексом неповноцінності, який переходить у патологічну боязнь сексуальних контактів, спричинену насамперед недостатніми, на вашу думку, розмірами вашого члена та боязню опинитися не на висоті й смішним.
 • Якщо ви ведете порожній автобус – ви дуже обережні у виборі сексуальних контактів; якщо автобус переповнений, то ви схильні вступити в контакт з усіма жінками, яких зустріли. Але в будь-якому разі ви не отримуєте очікуваної насолоди й дедалі більше озлоблюєтеся.
 • Якщо ви опинилися пасажиром автобуса – ви схильні заздрити сексуальним успіхам, реальним або вигаданим, інших людей, насамперед своїх приятелів.

Український сонник про Автобус

Український народний сонник – значення сну про Автобус

Якщо ви бачите автобус, який переповнений людьми, і ви пропустили його – це означає, що ви думаєте, що ваше життя проходить повз. Існування сновидцю бачиться сірим і нудним, позбавленим якихось цікавих, красивих і яскравих подій.

Сучасний сонник про Автобус

Сучасний сонник – значення сну про Автобус

 • Їхати в автобусі – означає, що вам не вдасться досягти успіху там, де Ви на нього розраховували.
 • Якщо автобус переповнений і Ви змушені стояти – готуйтеся до конкуренції, щоб не бути витісненим з Вашого бізнесу.
 • Якщо вам наснилося, що Ви їдете не на тому автобусі, який Вам потрібен – це означає, що по життю Ви обрали неправильний шлях. Зупиніться і подумайте, чи все вірно у Вашому житті.

Інші сонники – значення сну про Автобус

 • Якщо вам приснилося, що ви бігли за повним автобусом – сон говорить про ваше бажання повернути той ритм життя, який ви залишили. Ви відчуваєте, що час іде, і не можете його зупинити. Усе, що ви робите, здається недостатнім, і ви постійно себе за це лаєте. БІгти за порожнім автобусом Снилося бігти за порожнім автобусом – поганий знак, свідчить про порожнечу і безвихідь, які ви постійно відчуваєте. Зверніться по допомогу до друзів, вони з радістю вас підтримають.
 • Сон поїздка в автобусі уві сні – це транспорт, що доправляє вас із пункту А в пункт Б. Ваша подорож автобусом уві сні також може бути просто символом вашого переходу в житті з пункту А в пункт Б. Є й інше трактування сну про автобус. Їхати уві сні в автобусі, найчастіше віщує глобальні зміни в житті. Подумайте, чи готові ви до них? Вам необхідно зібратися з силами і гідно зустріти прийдешні зміни, тим більше що в підсумку, вони підуть вам на благо.
 • Бачити уві сні, як ви купуєте квиток в автобусі, і їдете в неправильному напрямку – такий сон означає, що ваше життя теж рухається в неправильному напрямку і ви відчуваєте внутрішній дискомфорт. Побачити уві сні, що придбали автобусний квиток на потрібний вам рейс – говорить про правильний вибір у спірному питанні.
 • Бачити, що уві сні вкрали автобус з людьми – може означати, що ви помилково звинуватите свого друга. Якщо автобус вкрали ви, то в реальності вас неправильно звинуватять.
 • Якщо вам сниться, що вас збив автобус – чекайте серйозного нервового потрясіння. Хтось або щось у вашому житті, ґрунтовно виб’є вас з колії, і вам потрібен час, щоб відновити спокій. Однак, не хвилюйтеся, подія пройде непоміченою в далеких перспективах.
Рейтинг: 5 - 1 Голосов