Аборт уві сні – застереження, це провісник невдач у справах та неприємностей. Наснилося робити аборт – сонник попереджає про прихованих ворогів та заздрісників. Знижений вагітній жінці аборт символізує зраду від близької людини. Сон, що приснився про вагітність і аборт, каже, що не варто бути занадто відкритим і довірливим. На цій сторінці ви дізнаєтесь тлумачення сну: до чого сниться Аборт українською мовою.

Сон про Аборт значення сну за сонниками:

 1. Сонник Міллера
 2. Сучасний сонник
 3. Інші сонники

Що означає коли сниться: Аборт

Сонник Густава Міллера про Аборт

Сонник Міллера – значення сну про Аборт

 • Якщо жінка бачить уві сні, що вона погоджується на аборт – цей сон є застереженням: мабуть, вона збирається зробити щось таке, що спричинить неприємності.
 • Якщо така операція сниться лікарю – цей сон попереджає його проти нехтування своїм професійним обов’язком.

Сучасний сонник про Аборт

Сучасний сонник – значення сну про Аборт

 • Якщо Вам наснилося, що Ви зробили аборт – у реальному житті Ви зіткнулися з ситуацією, яку не можете прийняти. Водночас, Ви змушені підкорятися обставинам.
 • Для молодої жінки сон, у якому вона збирається зробити аборт, однак потім відмовляється від свого задуму – означає, що її вельми турбують думки про майбутнє заміжжя і вона досі не може зробити остаточний вибір.
 • Якщо уві сні Ви гірко шкодуєте про зроблений аборт – наяву Вам варто докладати більше зусиль для досягнення мети, а не розмінюватися на дрібниці.

Інші сонники – значення сну про Аборт

 • Якщо жінці сниться аборт, на який вона добровільно погоджується – то цей сон є застереженням: очевидно, вона збирається зробити щось таке, що спричинить неприємності. Якщо такий сон сниться жінці лікарю, то цей сон попереджає її проти нехтування своїм професійним обов’язком. Сон може не мати принципового значення, якщо нещодавно ви робили аборт або плануєте його найближчим часом.
 • Якщо жінці сниться зробити аборт – це означає позбавлення від проблем, які насправді були для вас даром.
 • Якщо снилося, що ви відмовилися робити аборт – це означає прийняття духовного щастя і благополуччя, яке незабаром проявиться у вашому житті і принесе багато радості.
 • Якщо чоловікові наснився аборт – сон може означати неповний розвиток нових і цінних емоцій, стосунків. Вказує на вичерпання життєвого потоку. Бачити уві сні кохану жінку, яка робить аборт, говорить про припинення романтичних стосунків. Приснилося дізнатися про аборт родички або подруги уві сні, віщує неприємні новини, які на довгий час виб’ють вас із колії.
 • Сон про аборт для вагітної жінки – може не мати сакрального значення, і бути виключно результатом її хвилювань і переживань. Особливо це актуально, якщо вагітність проблемна, і страхи обґрунтовані. Вам слід заспокоїтися, налаштуватися на позитивний лад і не надавати особливого значення цьому сну.
 • Робити аборт уві сні – говорить про втрати, які на вас чекають у найближчому майбутньому. Це може бути пов’язано з роботою або бажаним підвищенням, яке пройде повз вас; або ж втратою коханої людини або близького друга. В обох випадках вам не вдасться якось вплинути на ситуацію, хіба що приготуватися до неї морально.
 • Бачити уві сні, як ви йдете на аборт, отримуєте направлення, готуєтеся і думаєте про аборт, не відчуваючи жалю – говорить про вашу педантичність у будь-якій ситуації. Ви вважаєте за краще бути готовими до всього, зокрема й неприємностей. Ви готові до всього, і ніякі проблеми не завадять вам слідувати наміченою дорогою.
 • Аборт дочки – сниться до біди. Якщо в реальності у вас є діти (неважливо, син чи донька), – сон свідчить про те, що ви занадто далекі від них, і не є для них авторитетом. Сниться аборт неіснуючої дочки, говорить про душевне сум’яття і переживання. Несвідомо, ви зробили помилку в спілкуванні з близькою вам людиною, і не можете її виправити.
 • Бачити уві сні, що вам зробили невдалий аборт  – варто обачніше поводитися наяву, щоб не допустити помилки, яка може спричинити за собою досить великі неприємності. Якщо ж ви лікар і змушені самі проводити аборти на комусь, значить, вищесказане відноситься суто до сфери ваших професійних інтересів.
Рейтинг: 5 - 1 Голосов