Друкувати
На цій сторінці розміщений текст Кафизми 3 до якої входять псалми з 17-го по 23-тій псалом. Також тут можна прослухати всі молитви 3 Кафизми в аудіо форматі mp3, та прочитати текст молитв які читаються після Кафизми вкінці.

Зміст:

Кафизма 3: псалми

Всі псалми з 17 по 23 по порядку, які входять до 3 Кафизми:

Молитви після 3-ї кафизми

Після 2-ї кафизми читаємо молитви: від “Трисвяте” по “Отче наш”

  • Трисвяте: Святий Боже, святий кріпкий, святий безсмертний, помилуй нас.
  • Слава Отцю: Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, і нині, і повсякчас, і на віки вічнi. Амінь.
  • Пресвятая Тройце: Пресвята Тройце, помилуй нас; Господи, очисти гріхи наші; Владико, прости беззаконня наші; Святий, завiтай і зціли немочі наші імени твого ради.
  • Господи, помилуй. (3 рази)
  • Слава Отцю: Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, і нині, і повсякчас, і на віки вічнi. Амінь.
  • Отче наш

Тропарі, глас 3:

Душе моя! Доки живеш на землі, покайся, бо порох у гробі не молиться і від гріхів не визволяє. Взивай до Христа Бога: “Нагрішив я, Серцевідче! Раніш, ніж осудити мене, помилуй мене”.

Душе моя! Доки будеш перебувати в гріхах? Доки будеш відкладати покаяння? Уяви собі суд, що надходить, і взивай до Господа: “Нагрішив я, Серцевідче! Раніш, ніж осудити мене, помилуй мене”.

Слава На страшному суді без обвинителя провини виявляються, без свідків осуджуються, бо книга совісти розкривається і діла таємні виявляються. Раніше, ніж у тому всенародному судищі виявити, що содіяв я, Боже, очисти і спаси мене.

І нині: Незбагненне й недосліджене, Владичице Богоблагодатна, содіяне через Тебе страшне таїнство, бо, зачавши Необ’ятного, Ти породила Його втіленого від чистої крови Твоєї. Моли ж Його, Пречиста, як Сина Твого, щоб спас тих, які славлять Тебе.

Господи, помилуй (40 разів).

Молитва вкінці

Господи, Вседержителю, Слово Безпочаткового Твого Отця, Самозвершений Боже, Ісусе Христе! Ради милосердя милости Твоєї ніколи не віддаляйся від Твоїх рабів, а завжди в них перебувай! Не покинь, Всесвятий Царю, і мене, раба Твого, і дай мені, недостойному, радість спасіння Твого. Просвіти мій розум світлом пізнання Євангелія Твого, душу мою любов’ю Хреста Твого обв’яжи, тіло моє Твоїм безстрастям прикрась, думки заспокой, ноги мої від спотикання збережи і не погуби мене, Благий Господи, з беззаконнями моїми, але випробуй мене, Боже, і врозуми серце моє. Приглянься до мене і перевір дороги мої, і якщо я на шляху гріховному, то відверни від нього й направ на шляхи вічні. Бо Ти Путь, і Істина, й Життя, і Тобі славу віддаємо, з Безпочатковим Твоїм Отцем, і Пресвятим і Благим і Животворчим Твоїм Духом, нині, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.

Слухати аудіо Кафизма 3 mp3

Кафизма 3: псалми з 17-го по 23-мий псалом, Тропарі, глас 3, Молитва

читайте також: всі Кафизми з 1 по 20, і Псалми з 1 по 151 псалом.

Рейтинг: 5 - 3 Голосов