На цій сторінці розміщений текст Кафизми 10 до якої входять псалми з 70 по 76 псалом. Також тут можна прослухати всі молитви 10 Кафизми в аудіо форматі mp3, та прочитати текст молитв які читаються після Кафизми вкінці.

Зміст:

Кафизма 10: псалми

Всі псалми з 70 по 76 по порядку, які входять до 10 Кафизми:

Молитви після 10 кафизми

Після 10 кафизми читаємо молитви: від “Трисвяте” по “Отче наш”

  • Трисвяте: Святий Боже, святий кріпкий, святий безсмертний, помилуй нас.
  • Слава Отцю: Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, і нині, і повсякчас, і на віки вічнi. Амінь.
  • Пресвятая Тройце: Пресвята Тройце, помилуй нас; Господи, очисти гріхи наші; Владико, прости беззаконня наші; Святий, завiтай і зціли немочі наші імени твого ради.
  • Господи, помилуй. (3 рази)
  • Слава Отцю: Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, і нині, і повсякчас, і на віки вічнi. Амінь.
  • Отче наш

Тропарі, глас 6:

Господи! Я жахаюся страшного дня пришестя Твого, і неминучого суду, Твого, Христе, боюся. Жахаюся й тремчу, бо маю безліч тяжких гріхів. Ти ж, як милостивий Бог, раніше кінця мого направ і спаси мене, Спасителю многомилостивий.

Слава: Господи! Коли поставиш Престіл Твій на суд і перед Тобою стануть усі люди, тоді цар не стане вищим за воїна і не відрізниться володар від раба, бо кожен за своїми ділами або прославиться, або осоромиться.

І нині: Пречиста Діво Мати! Великі дари одержала Ти від Господа, бо Ти тілом породила єдиного з Святої Тройці, Христа Життєдавця, на спасіння душ наших.

Господи, помилуй (40 разів).

Молитва вкінці 10 Кафизми

Господи Боже наш, у милості багатий і в щедротах неосяжний єдиний єством безгрішний, що ради нас став людиною в усьому, крім гріха! Почуй у час цей благання моє, бо я немічний і вбогий, я не маю добрих діл, і серце моє тривожиться в мені. Бо знаєш Ти, Всевишній Царю і Господи неба і землі, що я всю молодість мою у гріхах прожив і за похотями плоті моєї ходив; я став посміховиськом для диявола, бо завжди ходив за його порадами, валяючись у болоті пристрастей, я тьмарив розум свій від дитинства і донині.

Я ніколи не виконував волі Твоєї святої, а бувши в полоні гріха та диявола, я ніколи не думав про нестерпний гнів Твій на грішників та вогненну геєну, що чекає на них, а впавши у відчай, я не приходив до розуму і тим позбавив себе Твоєї милости. Якого тільки гріха я не вчинив? Якого діла диявольского я не зробив? Якого блудодіяння я з насолодою безоглядно не виконав? Розум огидними думками осквернив, тіло пристрастями занапастив, душу поганими бажаннями забруднив. І хто не плакав від мене, окаянного? Хто не ридав від мене несправедливого? Це я один так тяжко прогнівив Тебе, це я один гнів Твій на себе розпалив. Це я тільки лукавство перед Тобою вчинив.

Я перевищив у гріхах всіх грішників, бо грішив свідомо і нестримано. Але ж Ти милостивий і Чоловіколюбець, чекаєш на навернення грішників, тому і я віддаю себе на суд Твій і, серцем обіймаючи пречисті ноги Твої, як блудниця, з глибини душі взиваю: очисти, Господи, і помилуй мене, немічного, прихилися і почуй благання моє; сліз моїх не відкинь і прийми моє покаяння: поверни, як блудного, і прийми й прости, як того, хто видужує.

Бо Ти ж не призначив покаяння для праведного і прощення даєш не тим, що не згрішили, а вимагаєш покаяння від мене грішного за все гріховне, що я вчинив. І ось я, наче без одягу, стою перед Тобою, Господи Серцевідче, і сповідаюся у гріхах моїх. Молю Тебе: просвіти очі серця мого, дай мені сльози покаяння та нестримне бажання виправлення, щоб я з доброю надією та певністю перейшов до вічного життя з Тобою, хвалячи і благословляючи всесвяте ім’я Твоє, Отця, і Сина, і Святого Духа, нині і повсякчас і на віки віків. Амінь.

Слухати аудіо Кафизма 10 mp3

Кафизма 10: псалми з 70 по 76, Тропарі, глас 6, Молитва

читайте також: всі Кафизми з 1 по 20, і Псалми з 1 по 151 псалом.

Рейтинг: 5 - 2 Голосов