Друкувати
На цій сторінці розміщений текст Кафизми 1 до якої входять псалми з 1-го по 8-мий псалом. Також тут можна прослухати всі молитви 1 Кафизми в аудіо форматі mp3, та прочитати текст молитв які читаються після 1 Кафизми вкінці.

Зміст:

Кафизма 1: псалми

Всі псалми з 1 по 8 по порядку, які входять до 1 Кафизми:

Молитви після 1-ї кафизми

Після 1-ї кафизми читаємо молитви: від “Трисвяте” по “Отче наш”

  • Трисвяте: Святий Боже, святий кріпкий, святий безсмертний, помилуй нас.
  • Слава Отцю: Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, і нині, і повсякчас, і на віки вічнi. Амінь.
  • Пресвятая Тройце: Пресвята Тройце, помилуй нас; Господи, очисти гріхи наші; Владико, прости беззаконня наші; Святий, завiтай і зціли немочі наші імени твого ради.
  • Господи, помилуй. (3 рази)
  • Слава Отцю: Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, і нині, і повсякчас, і на віки вічнi. Амінь.
  • Отче наш

Тропарі, глас 1:

У беззаконствах зачатий я, облудний. Не маю сміливости поглянути на височінь небесну, але, надіючись на чоловіколюбність Твою, до Тебе взиваю: Боже, очисти мене грішного і спаси мене.

Якщо праведник ледве спасається, то я, грішний, де опинюся, що не поніс і тяготи денної? Але до робітників одинадцятої години прирівняй мене, Боже, і спаси мене.

Слава: Батьківські обійми поспіши відкрити мені, Спасе, бо я прожив своє життя блудно, але, надіючись на багатство щедрот Твоїх, до Тебе, Господи, взиваю: згрішив я проти неба і перед Тобою; не відкинь мого зубожілого серця.

І нині: Пресвятая Діво, надіє християн! Молися з небесними силами до незбагненно породженого Тобою Бога, щоб дав нам прощення гріхів та виправлення життя, і щоб ми з вірою та любов’ю Тебе величали.

Господи, помилуй (40 разів).

Молитва вкінці

Владико Вседержителю, Нез’яснимий Боже, Початок світу, Незбагненна Сило, Отче Іпостасного Слова і Єдиносильного Твого Духа Самоджерело! Ти ради Своєї безмежної милости і невимовної доброти не знехтував людським єством, темрявою гріха покритим, але світив людям світлом Твоєї божественної науки через закон і пророків. Наостанок же послав нам Єдинородного Твого Сина і Ним нас до світла богопізнання привів.

Нехай же вуха Твої й тепер чують голос молінь наших; і даруй нам, Боже, пильним і тверезим серцем пройти всю ніч теперішнього життя у сподіванні на пришестя Сина Твого і Бога нашого, Судді всіх; щоб не в сні й лінощах, але в бадьорості і зведені до дії, в виконанні заповідей Твоїх ми зустріли Його та ввійшли з Ним у радість Його, де не перестає голос усіх, хто святкує, і невимовна насолода всіх, хто споглядає Твого лиця красу несказанну. Бо Ти Благий і Чоловіколюбний Бог єси, і Тобі славу віддаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духові, нині, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.

Слухати аудіо Кафизма 1 mp3

Кафизма 1: псалми з 1-го по 8-мий псалом, Тропарі, глас 1, Молитва

читайте також: всі Кафизми з 1 по 20, і Псалми з 1 по 151 псалом.

Рейтинг: 5 - 4 Голосов