На цій сторінці розміщений текст Кафизми 6 до якої входять псалми з 37 по 45 псалом. Також тут можна прослухати всі молитви 6 Кафизми в аудіо форматі mp3, та прочитати текст молитв які читаються після Кафизми вкінці.

Зміст:

Кафизма 6: псалми

Всі псалми з 37 по 45 по порядку, які входять до 6 Кафизми:

Молитви після 6 кафизми

Після 6 кафизми читаємо молитви: від “Трисвяте” по “Отче наш”

  • Трисвяте: Святий Боже, святий кріпкий, святий безсмертний, помилуй нас.
  • Слава Отцю: Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, і нині, і повсякчас, і на віки вічнi. Амінь.
  • Пресвятая Тройце: Пресвята Тройце, помилуй нас; Господи, очисти гріхи наші; Владико, прости беззаконня наші; Святий, завiтай і зціли немочі наші імени твого ради.
  • Господи, помилуй. (3 рази)
  • Слава Отцю: Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, і нині, і повсякчас, і на віки вічнi. Амінь.
  • Отче наш

Тропарі, глас 3:

Хвалу приношу Тобі, Господи, і зізнаюсь у гріхах моїх, Боже! Наверни і спаси мене.
Слава: Спаси мене, Боже мій, як колись Ти спас митаря. Не відкинь моїх сліз, як не відкинув Ти сліз блудниці. Прийми мої зітхання, Спасе мій, і спаси мене.
І нині: Як раб Твій, прибігаю під покрову Твою, всенепорочна, визволи мене, Богородице, від пристрастей, як Та, що породила безстрастного Христа Бога нашого.

Господи, помилуй (40 разів).

Молитва вкінці

Дякуємо Тобі, Господи Боже наш, за всі благодіяння Твої, що від дитинства нашого і до сьогодні Ти являв і являєш нам, явно і неявно, про які знаємо і про які не знаємо. Ти полюбив нас так, що й Сина Твого Єдинородного не пожалів віддати за нас. Допоможи ж і нам бути достойними Твоєї любови. Дай нам мудрість розуміти слова Твої і підкріпи нас силою Твоєю. І якщо, бажаючи чи не бажаючи, ми згрішили, прости нас і не карай. Охорони душі наші в чистоті, щоб ми стали перед Престолом Твоїм з чистим сумлінням. Пошли нам і кінець життя, достойний чоловіколюбства Твого. Спом’яни і всіх, хто бажав нам добра чи зла, бо всі люди і кожна людина немічна. Тому молимося Тобі: подай нам від Твого милосердя велику милість.

Слухати аудіо Кафизма 6 mp3

Кафизма 6: псалми з 37 по 45 псалом, Тропарі, глас 3, Молитва

читайте також: всі Кафизми з 1 по 20, і Псалми з 1 по 151 псалом.

Рейтинг: 5 - 3 Голосов