На цій сторінці розміщений текст Кафизми 5 до якої входять псалми з 32 по 36 псалом. Також тут можна прослухати всі молитви 5 Кафизми в аудіо форматі mp3, та прочитати текст молитв які читаються після Кафизми вкінці.

Зміст:

Кафизма 5: псалми

Всі псалми з 32 по 36 по порядку, які входять до 5 Кафизми:

Молитви після 5 кафизми

Після 5 кафизми читаємо молитви: від “Трисвяте” по “Отче наш”

  • Трисвяте: Святий Боже, святий кріпкий, святий безсмертний, помилуй нас.
  • Слава Отцю: Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, і нині, і повсякчас, і на віки вічнi. Амінь.
  • Пресвятая Тройце: Пресвята Тройце, помилуй нас; Господи, очисти гріхи наші; Владико, прости беззаконня наші; Святий, завiтай і зціли немочі наші імени твого ради.
  • Господи, помилуй. (3 рази)
  • Слава Отцю: Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, і нині, і повсякчас, і на віки вічнi. Амінь.
  • Отче наш

Тропарі, глас 5:

Страшний Твій суд, Господи, а в мене лукаве життя. Хто визволить мене від грядущої біди? Помилуй мене, Христе Боже, як щедрий і Чоловіколюбець.
Слава: Піклуванням про життя в достатку я позбавив себе раю. Що робити мені, нещасному? Ось стою біля дверей Твоїх, Христе, і стукаю: Господи! Відчини мені двері покаянням і спаси мене.
І нині: Пресвятая Богородице! Ти наче храм святий, що дає духовне пристановище та райську насолоду нескінчену. Як всеблага, завжди молися Христові, щоб спас душі наші.

Господи, помилуй (40 разів).

Молитва вкінці

Боже праведний і хвальний! Боже великий і сильний! Боже превічний! Почуй молитву грішного мужа в годину цю. Почуй мене Ти, що обіцяв почути всіх, хто чистим серцем буде Тебе призивати. І не зневаж мене, що маю нечисті уста й обтяжений гріхами. Надіє всіх кінців землі і тих, що подорожують далеко!

Візьми зброю Твою і щит і прийди на поміч мені. Підійми меч Твій і зупини тих, що гонять мене. Прожени нечистих духів, що впливають на мене через безумство моє. Нехай відійде від думок моїх дух ненависти і злопам’ятства, дух заздрости і лукавства, дух боязні та відчаю, дух гордині та всякої злоби. Та нехай погасне в мені всяке розпалення й гріховне бажання в тілі моїм, що від диявольского впливу починається.

Але нехай просвітяться мій дух, душа і тіло світлом Твого Божественного пізнання, щоб я з милости Твоєї досяг повноти віри,— як муж досконалий до міри зростання праведних. Щоб і я разом з ангелами і всіма святими прославляв преславне і величне ім’я Твоє, Отця, і Сина, і Святого Духа, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Слухати аудіо Кафизма 5 mp3

Кафизма 5: псалми з 32 по 36-ший псалом, Тропарі, глас 5, Молитва

читайте також: всі Кафизми з 1 по 20, і Псалми з 1 по 151 псалом.

Рейтинг: 4.7 - 3 Голосов