Друкувати
Ікона “Покрови Пресвятої Богородиці” є однією з найсильніших ікон Божої Матері. Перед нею читають молитви для сильного захисту (покрова) від будь-якого осквернень та за допомогою у справах.

Вважається, що найсильніший вплив молитва має на свято Покрови (14 жовтня).

Молитва на покрову

Молитва на покрову до Пресвятої Богородиці

На цій сторінці для читання зібрано такі молитви на покрову:
  1. Молитва на покрову до Покрови Пресвятої Богородиці
  2. Молитва на покрову щоб вийти заміж
  3. Молитва на покрову чтобы выйти замуж о замужестве (о женихе)
  4. Молитва на покрову о детях (молитва на покрову про дітей)

Молитва на покрову до Покрови Пресвятої Богородиці

О, Свята матінко Покрова,
Накрий мене своїм омофором,
Захисти від бід і від бoлю,
Молитовним словом і любов’ю.

Збережи мене від недолі,
Душі дай зльоту на крилах волі,
Від ворогів прикрий собою,
Обігрій своєю добротою.

Дай дітям знання й рідну мовність,
Пошли на Україну духовність,
Дай щасливе життя народу,
Щоб народ знав, якого він роду.

Щоб родила- плодила земля
Й розквітала Батьківщина моя,
Щоб було в нас чисте повітря,
Щоб дорога у всіх була світла .

Сину своєму слово віддай,
Молитву мою йому передай
Хай зніме Антихриста печать,
Яка не дає ні жити, ні спать.

Молюсь до тебе Пресвята, я,
Богородиця Пречиста моя!
До омофора припадаю,
Молитвою себе закриваю!
Амінь

Молитва на покрову щоб вийти заміж

О, Пресвята Діва Маріє, прийми молитву цю від мене, негідної слуги Твоєї, і вознеси її до Престолу Бога Сина Свого, да милостивий він буде до прохання наших. Вдаюся до Тебе як до Заступниці нашої: почуй нас, тих, хто молиться Тобі, покрий нас покровом Твоїм, і проси у Бога Сина Твого нам всіх благ: подружжю любові та згоди, дітям слухняності, скривдженим терпіння, скорботним благодушності, всім же нам дух розуму і благочестя, дух милосердя і лагідності, дух чистоти і правди.

Збережи мене від гордості і самолюбства, дай же мені охоту до праці і благослови труди мої. Як Закон Господа Бога нашого велить людям в чесному подружжі жити, то приведи мене, Матір Божа до нього, не для догоди бажанню моєму, а для виконання призначення Отця нашого Святого, бо Він Сам сказав: недобре чоловікові бути одному і створивши йому дружину в помічницю, благословив їх рости, розмножуватися і населяти землю.

Пресвята Богородице, почуй смиренну молитву з глибини серця дівочого мого: дай мені чоловіка чесного і побожного, щоб ми в любові з ним і в згоді прославляли Тебе і милосердного Бога: Отця, і Сина, і Святого Духа, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь

Читайте також: Молитва до Святого Антонія про заміжжя, Молитви про кохання, Молитва про заміжжя.

Молитва на покрову чтобы выйти замуж о замужестве (для девушек о женихе)

О, Пресвятая Дева Мария, прими молитву сию от меня, недостойной слуги Твоей, и вознеси ее ко Престолу Бога Сына Твоего, да милостив он будет просьбам нашим. Прибегаю к Тебе как к Заступнице нашей: услышь нас, молящихся Тебе, покрой нас покровом Твоим, и испроси у Бога Сына Твоего нам всех благ: супругам любви да согласие, детям послушания, обиженным терпения, скорбящим благодушия, всем же нам дух разума и благочестия, дух милосердия и кротости, дух чистоты и правды.

Сохрани меня от гордости и самолюбия, дай же мне охоту к трудолюбию и благослови труды мои. Как Закон Господа Бога нашего повелевает людям в честном супружестве жить, то приведи меня, Матерь Божья к нему, не для угождения желанию моему, но для исполнения предназначения Отца нашего Святого, ибо Он Сам сказал: нехорошо человеку быть одному и создав ему жену в помощницу, благословил их расти, плодиться и населять землю.

Пресвятая Богородица, услышь смиренную молитву из глубины сердца девичьего моего: дай мне супруга честного и благочестивого, чтобы мы в любви с ним и в согласии прославляли Тебя и милосердного Бога: Отца и Сына и Святого Духа, ныне и присно и во веки веков. Аминь.

Молитва на покрову о детях (молитва на покрову про дітей)

О Пресвятая Владычице Дево Богородице, спаси и сохрани под кровом Твоим моих чад (имена), всех отроков, отроковиц и младенцев, крещеных и безымянных и во чреве матери носимых. Укрой их ризою Твоего материнства, соблюди их в страхе Божием и в послушании родителям, умоли Господа моего и Сына Твоего, да дарует им полезное ко спасению их. Вручаю их Материнскому смотрению Твоему, яко ты еси Божественный покров рабам Твоим.

Молитва на покрову об исцелении детей

Матерь Божия, введи меня во образ Твоего небесного материнства. Уврачуй душевные и телесные раны чад моих (имена), моими грехами нанесенные. Вручаю дитя мое всецело Господу моему Иисусу Христу и Твоему, Пречистая, небесному покровительству. Аминь.

Рейтинг: 5 - 5 Голосов